Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Чечуга С.Б.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Чечуга С.Б. 
Перебіг вагітності і пологів та тактика розродження жінок з гіпертензивними синдромами (клініко-експериментальне дослідження): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / С.Б. Чечуга ; Вінниц. нац. мед. ун-т ім. М.І.Пирогова. — Вінниця, 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Проаналізовано перебіг вагітності та пологів, стан плода і новонародженого у жінок з гіпертензивними станами. Встановлено взаємозв'язок між характером пологової діяльності та рівнем артеріального тиску у жінок з гіпертензією у разі застосування різних методів допологової підготовки та розродження. Розроблено та патогенетично обгрунтовано різні методики допологової підготовки та розродження жінок з гіпертензивними синдромами з використанням різних груп простагландинових препаратів, які впроваджено в практику акушерства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.410.030-3 + Р716.2 +
Шифр НБУВ: РА321619

Рубрики:

      
2.

Чечуга С.Б. 
Прогнозування та профілактика невиношування вагітності у жінок з гіпергомоцистеїнемією: автореф. дис. ... д-ра мед. наук: 14.01.01 / С.Б. Чечуга ; Вінниц. нац. мед. ун-т ім. М.І. Пирогова. — Вінниця, 2009. — 32 с. — укp.

Вивчено та доведено роль гіпергомоцистеїнемії в генезі анембріонії, завмерлої вагітності, самовільного її переривання. Визначено основні фактори ризику виникнення синдрому втрати плода, які можуть обумовлювати розвиток акушерських ускладнень, мати прямий чи опосередкований зв'язок з гіпергомоцистеїнемією й її проявами, а також бути предикторами в прогнозуванні ускладнень гестаційного періоду та наслідків вагітності. Встановлено активацію тромбоцитарної та плазмово-коагуляційної ланки гемостазу, достовірне підвищення рівня молекулярних маркерів тромбофілії (комплексів тромбінантитромбін (ТАТ), Д-Димер) в 1,6 та 2,1 раза. Доведено роль змін у системі гомеостазу в контексті гіпергомоцистеїнемії у виникненні основних акушерських ускладнень. Розроблено патогенетичний комплекс корекції гіпергомоцистеїнемії та спричинених нею тромбофілічних порушень у жінок з невиношуванням вагітності за допомогою фолієвої кислоти, вітамінів групи B, аспірину, низькомолекулярного гепарину сулодексиду та доведено його ефективність. Запропоновано та впроваджено моніторинг вагітності у жінок з гіпергомоцистеїнемією шляхом прентального скринінгу І та ІІ тримерів, нагляду за внутрішньоутиробним станом плода протягом гестації, контролю рівня антифосфоліпідних антитіл, оцінкою наслідків вагітності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216 + Р716.218.2-5 +
Шифр НБУВ: РА369703 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського