Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Титаренко Н.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Титаренко Н.В. 
Особливості терапевтичної ефективності бета-адреноблокаторів в попередженні розвитку та прогресування серцевої недостатності у хворих на гострий інфаркт міокарда: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / Н.В. Титаренко ; Дніпропетр. держ. мед. акад., АМН України. Ін-т гастроентерології. — Д., 2004. — 20 с. — укp.

Запропоновано нові методи підвищення ефективності лікування інфаркту міокарда (ІМ) шляхом раннього диференційованого призначення бета-адреноблокаторів на підставі вивчення гуморальних маркерів серцевої недостатності (СН) для попередження її розвитку, та виявлення чинників, які визначають прогноз розвитку СН. Встановлено, що плазмовий рівень В-типу натрійуретичного пептиду (ВНП) є найбільш раннім і надійним маркером СН у хворих на гострий ІМ. Визначено конкретний граничний рівень ВНП для розмежування хворих з систолічною дисфункцією. Розроблено метод прогнозування розвитку СН до кінця першого місяця ІМ. Вперше показано, що призначення карведилолу з перших годин захворювання, на відміну від метопрололу, супроводжується істотно меншим зростанням ВНП у хворих на ІМ з клінічними ознаками СН на 30-ту добу захворювання та меншою частотою розвитку СН II Б класу за класифікацією Killip на 3 - 5-ту добу ІМ. Запропоновано новий спосіб диференційованого лікування карведилолом і метопрололом хворих на гострий ІМ на підставі даних про наявність клінічних ознак СН, рівня ВНП і систолічної функції лівого шлуночка.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.09-52 + Р410.140.45-52 +
Шифр НБУВ: РА333157

Рубрики:

      
2.

Титаренко Н.В. 
Пролонгована регіональна внутрішньоартеріальна інфузія в інтенсивній терапії гострого панкреатиту важкого ступеня: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.30 / Н.В. Титаренко ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Оптимізовано методи діагностики, моніторингу перебігу й інтенсивної терапії гострого панкреатиту тяжкого ступеня з метою покращання якості та результатів лікування і зменшення кількості летальних випадків. Проведено комплексне оцінювання тяжкості стану та системної запальної реакції у 57-ми хворих на гострий панкреатит. Досліджено патогномонічність і клінічну значущість вмісту С-реактивного протеїну та цитокінів (фактора некрозу пухлини-<$Ealpha>, інтерлейкіну-10) сироватки крові для об'єктивного оцінювання тяжкості гострого панкреатиту. Досліджено вплив пролонгованої регіонарної внутрішньоартеріальної інфузійної терапії з катетеризацією черевного стовбура на перебіг першої фази (панкреатогенної токсемії) гострого панкреатиту. Доведено, що застосування внутрішньоартеріального шляху введення антибактеріальних і антипротеазних засобів сприяє запобіганню інфекційним ускладненням, що дозволяє знизити рівень пізньої летальності у пацієнтів з тяжким перебігом гострого панкреатиту. З'ясовано, що включення до складу інтенсивної терапії внутрішньоартеріальної інфузії 0,5 % розчину прокаїну (новокаїну), а також здійснення епідуральної аналгезії 0,5 % розчином бупівакаїну дозволяє значно покращити результати знеболення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.601.1 + Р413.601.1-5 +
Шифр НБУВ: РА362522

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського