Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (58)Книжкові видання та компакт-диски (53)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Руднєва$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Руднєва 
Гендерна рівність у праві України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Олександра Миколаївна Руднєва ; Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого. — Х., 2002. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4Укр)343
Шифр НБУВ: РА320563

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Руднєва М.С. 
Моделі та алгоритми процесу ідентифікації при вимірюванні складних просторових поверхонь об'єктів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / М.С. Руднєва ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Розроблено та досліджено інформаційно-вимірювальні системи (ІВС) для автоматичного контролю параметрів з використанням методів ідентифікації, яка дозволяє одержати своєчасну та вірогідну інформацію про розміри об'єкта за можливих вимірювань з урахуванням повороту вимірювальної деталі та дестабілізувальних факторів, що виникають. Розроблено й обгрунтовано нові алгоритми ідентифікації в ІВС, які дозволяють підвищити точність і продуктивність виконання операцій вимірювання й ідентифікації об'єків зі складною просторовою поверхнею. Наведені математичні моделі ідентифікації та ІВС дозволили спростити їх теоретичні дослідження й одержати нові результати (моделі й алгоритми ідентифікації та вимірювання), вірогідність яких доведено шляхом моделювання та проведення натурних експериментів. На підставі моделювання та результатів дослідження ІВС визначено, що на техніко-економічні параметри більшою мірою впливають структурно-параметричні похибки у разі вимірювання й ідентифікації, що залежать від впливів дестабілізувальних факторів. Одержані результати та їх систематизацію запропоновано використовувати як методику синтезу ІВС, що відображають принципи побудови математичних моделей розпізнавання об'єктів вимірювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.981 +
Шифр НБУВ: РА358758

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Руднєва І.М. 
Особливості просторової роботи висячого покриття, що утворюється системою жорстких ниток: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / І.М. Руднєва ; Донбас. нац. акад. буд-ва і архіт. — Макіївка, 2006. — 21 с. — укp.

Розглянуто питання розрахунку та проектування конструкцій покриттів у вигляді великопролітних положистих висячих оболонок з вирізом на еліптичному плані, утворених системою жорстких ниток наскрізного перерізу й огороджуючою конструкцією, виконаної з полікарбонатних вуглепластиків. Запропоновано систему просторово-жорсткісних параметрів (ПЖП) для висячої оболонки, на підставі якої виконано числовий експеримент і одержано залежності між безрозмірними ПЖП конструкції та безрозмірними параметрами напружено-деформованого стану її елементів. Проведено експериментальні дослідження міцності та деформованих властивостей вуглепластику "Danpalon" у вихідному стані та стані старіння. Запропоновано великомасштабну модель блоку висячих ферм, яка є фрагментом оболонки покриття. За результатами експериментальних і теоретичних досліджень розроблено методику розрахунку та проектування конструкції покриття з метою визначення геометричних параметрів, жорсткісних характеристик основних несучих елементів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н112.7 + Н442.47 +
Шифр НБУВ: РА342765

Рубрики:

      
4.

Руднєва О. Ю. 
Регулювання екологічних наслідків діяльності промислового підприємства: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О. Ю. Руднєва ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2010. — 20 с. — укp.

Уточнено сутність і структуру організаційно-економічного механізму екологічного управління, визначено критерії його ефективного функціонування, встановлено характер впливу інструментів механізму на підприємства. Систематизовано зовнішні фактори мікро- та макросередовища підприємства, що впливають на процеси екологізації його виробничо-господарської діяльності. Доведено необхідність розвитку концепції регулювання екологічних наслідків діяльності промислового підприємства шляхом уточнення характеру зв'язку між екологічними аспектами й економічними результатами. Проаналізовано екологічні й економічні проблеми функціонування промислових підприємств Донеччини у їх взаємозв'язку. Дістали подальшого розвитку підходи до оцінки та зниження екодеструктивної дії екологічних аспектів діяльності промислових підприємств шляхом деталізації еколого-економічних показників за функціональними сферами господарювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-280-21
Шифр НБУВ: РА377646 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
5.

Руднєва В.М. 
Тривале гальмування H-рефлексу людини при дії аферентної стимуляції: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / В.М. Руднєва ; НАН України. Ін-т фізіології ім. О.О.Богомольця. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Досліджено тривале гальмування Н-рефлексу камбалоподібного м'яза, що виникає внаслідок кондиціонуючого подразнення іпсілатерального загального малогомілкового та великогомілкового нервів, вібраційної стимуляції рецепторів м'язів нижньої кінцівки, довільних рухів у гомілковостопному суглобі. Середня тривалість за умов стимуляції загального малогомілкового нерва складала 6,3 с. Висвітлено істотну подібність часового перебігу та тривалості гальмування за наявності усіх видів кондиціонування. Тривале гальмування Н-рефлексу не усувається за умов активації мотонейронів тестованого м'яза під час довільного тонічного підошовного згинання стопи. Продемонстровано полегшення й оклюзію в процесі взаємодії тривалого гальмування Н-рефлексу з його більш короткочасним пресинаптичним гальмуванням. Отримано дані, які свідчать, що основною причиною тривалого гальмування Н-рефлексу, який виникає під дією аферентної стимуляції, є деполяризація терміналей первинних аферентів Іа.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*739.17*031
Шифр НБУВ: РА312383 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Руднєва Т.О. 
Характеристика українських ізоляторів вірусу зеленої крапчастої мозаїки огірка: автореф. дис... канд. біол. наук : 03.00.06 / Т.О. Руднєва ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 21 с. — укp.

Вперше встановлено біологічні, серологічні та молекулярні властивості вірусу зеленої крапчастої мозаїки огірка (ВЗКМО) з рослин Cucumis sativus тепличних господарств України. Проведено філогенетичний аналіз трьох українських ізолятів ВЗКМО за геном капсидного білка. Показано високу гомологію українських ізолятів ВЗКМО до російського ізоляту МС-1 (96 %) та грецьких ізолятів CR-3 і CR-5 (94 %). Виявлено, що спорідненість українських ізолятів ВЗКМО з нуклеотидними послідовностями інших відомих штамів та ізолятів вірусу є нижчою 90 %. На даній підставі українські ізоляти, а також ізоляти МС-1, CR-3 і CR-5 виділено в окремий штам ВЗКМО. Нуклеотидну послідовність капсидного білка ізоляту N 3 ВЗКМО зареєстровано у світомому генетичному банку даних (GenBank) під номером FJ426406, що дає змогу використовувати її у лабораторіях різних країн для порівняння з нуклеотидними послідовностями інших штамів ВЗКМО. Одержано високоспецифічні поліклональні кролячі антисироватки до ВЗКМО з робочим розведенням 1 : 8000 за титру 1 : 256000, які можна використовувати як діагностикуми у непрямому ІФА для виявлення ВЗКМО на огірках у тепличних господарствах. Встановлено, що джерелом інфекції ВЗКМО у тепличних господарствах України є контамінований вірусом грунт. Зараження ВЗКМО насіннєвим шляхом не зафіксовано, але доведено його імовірність, оскільки серед комерційного насіння огірків зафіксовано багато випадків контамінації ВЗКМО.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П478.2 + П491.417.1 +
Шифр НБУВ: РА367023

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського