Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Раденко Є.Є.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Раденко Є.Є. 
Оцінка ефективності ендоскопічного гемостазу у хворих на гостру кровотечу з верхніх відділів травного каналу: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / Є.Є. Раденко ; ДУ "Ін-т невідклад. і віднов. хірургії ім. В.К.Гусака АМН України". — Донецьк, 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено ефективність використання методів ендоскопічного гемостазу (ЕГ) та профілактики рецидиву кровотечі у хворих на гостру кровотечу з верхніх відділів травного каналу, удосконалено алгоритм проведення антисекреторної медикаментозної терапії. Вивчено морфологічні зміни, обумовлені застосуванням методів локального гемостазу, розроблено моделі прогнозування рецидиву кровотечі на підставі клініко-ендоскопічних даних й обгрунтовано засоби його профілактики. Проаналізовано результати обстеження та лікування 6 096-ти хворих на гостру кровотечу у просвіт верхніх відділів травного каналу доброякісного неварикозного генезу. Зроблено розподіл усіх хворих, залежно від застосованої тактики, на дві групи - контрольну (3 150 пацієнтів (1998 - 2002 рр.) та основну (2 946 осіб (2003 - 2007 рр.). Лікування основної групи пацієнтів проведено на підставі вдосконаленої ендоскопічної тактики, розробленої з використанням результатів обстеження. Проведено однофакторний кореляційний аналіз ефективності методів ендоскопічного локального впливу на джерело кровотечі, морфологічне дослідження змін у слизовій оболонці після використання ендоскопічних лікувальних маніпуляцій. Визначено ефективність використання антисекреторних препаратів різних фармакологічних груп. З метою виявлення клінічних, ендоскопічних і морфологічних предикторів рецидиву кровотечі проведено багатофакторний статистичний аналіз, з використанням одержаних даних розроблено математичні моделі прогнозування рецидивної кровотечі. Виявлено, що запропонована тактика дозволяє підвищити ефективність ЕГ у хворих основної групи з 92,5 до 95,2 %, надійність - з 59,8 до 90,2 %. Встановлено, що надійність консервативних заходів у хворих з ознаками ненадійної спонтанної зупинки кровотечі підвищилась з 86,3 до 95,9 %, оперативна активність знизилась з 7,6 до 2,3 % без шкоди якості лікування. З'ясовано, що летальність серед прооперованих хворих знизилась з 8,4 до 5,8 %, загальна летальність знизилась з 6,1 до 4,5 %, а летальність серед консервативно пролікованих хворих - з 5,9 до 4,5 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.203.2 +
Шифр НБУВ: РА363550

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського