Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Пилипенко М.М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Пилипенко М.М. 
Вплив легенево-протективної штучної вентиляції легень на частоту розвитку і тяжкість синдрому гострого пошкодження легень при тяжкій черепно-мозковій травмі: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.30 / М.М. Пилипенко ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2005. — 20 с.: табл. — укp.

Уперше проспективно досліджено частоту розвитку та ступінь тяжкості синдрому гострого пошкодження легень (СГПЛ) у хворих з тяжкою черепно-мозковою травмою (ЧМТ). Уперше встановлено вплив різних режимів штучної вентиляції легень на розвиток СГПЛ у хворих з тяжкою ЧМТ. Оцінено безпечність та ефективність визначення показників механіки легень у моніторуванні перебігу СГПЛ у зазначених хворих, а також методу аналізу кривої тиск-об'єм та методу найвищого комплайнсу для визначення оптимального позитивного тиску у кінці видиху. Здійснено дослідження щодо використання кетаміну для синхронізації з респіратором, а також його впливу на внутрішньочерепний тиск та церебральний перфузійний тиск.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р638.77-3 + Р457.365.230.8 +
Шифр НБУВ: РА335078

Рубрики:

      
2.

Пилипенко М.М. 
Рафінування танталу та дослідження деяких його властивостей: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.13 / М.М. Пилипенко ; Нац. наук.центр "Харк. фіз.-техн. ін-т". — Х., 1998. — 16 с. — укp.

Дисертація присвячена вивченню основних закономірностей рафінування танталу фізичними методами (електронно-променевою плавкою, зонною перекристалізацією, електропереносом). Визначено оптимальні параметри зонної перекристалізації танталу і основні домішкові елементи, що обмежують чистоту металу. Запропоновано комплексну схему одержання чистого танталу. Установлено особливості температурного ходу електроопору танталу та вивчено особливості взаємодії танталу з газами. Вперше отримано експериментальні відомості про місцезнаходження атомів азоту у монокристалах танталу. Запропонований в роботі пристрій для аналізу залишкових газів знайшов практичне застосування для оптимізації і автоматизації процесу електронно-променевої плавки металів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К345.15

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського