Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (48)Книжкові видання та компакт-диски (45)
Пошуковий запит: (<.>A=Максимець$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Максимець О.В. 
Еколого-економічна оцінка зовнішньоторговельної діяльності лісових підприємств України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.08.01 / О.В. Максимець ; Нац. лісотехн. ун-т України. — Л., 2005. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та практичні проблеми удосконалення зовнішньоторговельної діяльності лісових підприємств з урахуванням екологічних факторів. Висвітлено принципи, на яких повинна урунтуватись збалансована торгівля. Проаналізовано теоретичні основи ролі та впливу екологічного фактору у зовнішній торгівлі. Представлено класифікацію зовнішніх і внутрішніх факторів, що впливають на діяльність лісових підприємств. Розкрито світові та європейські тенденції у виробництві, споживанні та торгівлі деревинною лісопродукцією. Охарактеризовано зовнішньоторговельну діяльність лісових підприємств України. Викладено фактори формування попиту на продукцію з деревини та роль сертифікації лісів у торговельних процесах. Наведено методичні підходи до еколого-економічної оцінки та визначення еколого-економічної ефективності зовнішньоторговельної діяльності лісових підприємств. На основі вивчення впливу різних факторів на зовнішньоторговельну діяльність лісових підприємств запропоновано модель розвитку експорту їх продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)341.1-592 + У9(4УКР)843.550-28 +
Шифр НБУВ: РА339149

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Максимець Ю.В. 
Політико-економічний аналіз мотивації праці в трансформаційній економіці України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / Ю.В. Максимець ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні проблеми формування високоефективного мотиваційно-стимулювального механізму в Україні на етапі переходу до ринкової економіки. Проведено комплексний аналіз системи трудової мотивації, виокремлено чинники, що визначають мотиваційну політику на макро- та мікрорівнях. Проаналізовано взаємозв'язок між рівнем розвитку суспільного виробництва та мотиваційної поведінки зайнятих. Розкрито структуру трудової мотивації з використанням системного підходу. Досліджено еволюцію мотиваційного впливу економічних заоохочень і винагород, визначено роль зарплати у цих процесах. Обгрунтовано ефективні напрями інституційного регулювання мотиваційних відносин за умов нестабільного економічного розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 + У9(4УКР)245 +
Шифр НБУВ: РА370909 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Максимець 
Політичні партії як чинники формування та реалізації стратегії державної політики: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / Борис Миколайович Максимець ; Національна академія держ. управління при Президентові України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф022.2
Шифр НБУВ: РА351815

Рубрики:

      
4.

Максимець О.М. 
Формування словотвірної структури іменників зі значенням опредметненої дії в новій українській мові (кінець XVII - початок XXI ст.): автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / О.М. Максимець ; Запоріз. нац. ун-т. — Запоріжжя, 2008. — 20 с. — укp.

Вперше в українському мовознавстві системно досліджено будову та розвиток словотвірної категорії віддієслівних іменників з предметним значенням дії, процесу та стану у новоукраїнській мові кінця XVII - початку XXI ст. Теоретично обгрунтовано специфічність словотвірної категорії опредметнених значень дієслівних предикатів, охарактеризовано їх словотвірну структуру й особливості семантики. Досліджено динаміку семантичної спеціалізації словотвірних суфіксів іменників з опредметненим значенням дії у межах виявлених лексико-словотвірних груп у даний історичний період (кінець XVII - початок XXI ст.) Виявлено основні лексико-словотвірні типи й моделі досліджуваних дериватів, визначено рівень їх продуктивності на різних етапах розвитку нової української мови, виявлено чинники, що впливають на дериваційну активність даних одиниць. Наведено опис функціонально-семантичної дистрибуції транспозиційних іменникових формантів, встановлено основні закономірності та тенденції розвитку підсистеми віддієслівних іменників з опредметненим значенням дії у сучасній українській мові.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-022.1 + Ш141.4-212.1*20 +
Шифр НБУВ: РА355974
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського