Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Майстренко О.М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Майстренко О.М. 
Використання аміксину в комплексній терапії хворих на ентеровірусні менінгіти: Автореф. дис. канд. мед. наук: 14.01.13 / О.М. Майстренко ; АМН України. Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського. — К., 2003. — 23 с.: рис., табл. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.016.1-52 +
Шифр НБУВ: РА327924

Рубрики:

      
2.

Майстренко О.М. 
Організаційно-економічне забезпечення підвищення ефективності використання виробничої потужності машинобудівних підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.М. Майстренко ; Одес. держ. екон. ун-т. — О., 2006. — 21 с. — укp.

Розроблено механізм переходу від виробничої потужності, вимірюваної у нормо-годинах до виробничої потужності, у натуральному та вартісному виразі. Запропоновано систему показників, яка дає змогу визначати більш точніше величину виробничої потужності та її резервів. Створено методику визначення розміру резервів виробничої потужності на базі порівняння витрат на їх утримання та "втраченої вигоди" у взаємозв'язку з неможливістю додаткового випуску продукції внаслідок відсутності цих резервів. Запропоновано алгоритм розрахунку показників, які характеризують стан, рух і використання виробничої потужності машинобудівного підприємства. Удосконалено зміст поняття "виробнича потужність", що поєднує виробничі та маркетингові аспекти діяльності даного підприємства. Розвинуто класифікацію факторів, що впливають на величину та використання виробничої потужності, з виявленням груп, які формують та поліпшують її використання на промислових підприємствах. Наведено методичні підходи щодо оптимізації виробничої програми підприємства з застосуванням методів теорії ймовірності, де як критерій оптимальності використовуються показники виробничої потужності. Обгрунтовано методичні положення щодо виміру, оцінки й аналізу виробничої потужності машинобудівного підприємства та її резервів на підставі трудового вимірювання. Удосконалено застосування кореляційно-регресійного аналізу для побудови моделей прогнозування виробничої потужності з урахуванням фактора часу та впливу чинників виробництва для окремого підприємства, що створює умови суб'єкту економічної діяльності для планування виробничої потужності та своїх затрат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-571.3 +
Шифр НБУВ: РА346447

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського