Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Коломієць О.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Коломієць О.В. 
Особливості доброякісної та передракової патології шийки матки у вагітних і породіль: фактори ризику, профілактика: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.В. Коломієць ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 2006. — 22 с. — укp.

Проведено дослідження динаміки кольпоскопічних змін епітелію шийки матки, його морфофункціональних характеристик, гормональних порушень, показників місцевого імунітету та мікроекології піхви у вагітних і породіль. Охарактеризовано структуру доброякісної та передракової патології шийки матки під час вагітності та її зміни під час пологів. Досліджено перебіг вагітності, пологів, післяпологового періоду та стан новонароджених у жінок з дисгормональними змінами, факультативними та облігатними передраками шийки матки. Проведено вивчення мікроекології піхви, з'ясовано особливості імунітету у вагітних з доброякісними та передраковими змінами на шийці матки. Визначено фактори ризику прогресування передраків шийки матки після пологів. Удосконалено комплекс лікувально-профілактичних заходів, щодо запобігання персистенції передракової патології шийки матки та зниження застосування інвазивних методів лікування після пологів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.714.2-5 + Р716.216.569.714.2-5
Шифр НБУВ: РА342376

Рубрики:

      
2.

Коломієць О.В. 
Педагогічний стиль спілкування як засіб самореалізації викладача вищого навчального закладу: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.07 / О.В. Коломієць ; Нац. акад. Держ. прикордон. служби України ім. Б.Хмельницького. — Хмельницький, 2010. — 20 с. — укp.

Розкрито сутність і структуру самореалізації викладачів ВНЗ. Виявлено особливості самореалізації викладачів ВНЗ залежно від їх стильових характеристик педагогічного спілкування та визначено взаємозв'язок стилю педагогічного спілкування з особливостями індивідуальності науково-педагогічних працівників. З'ясовано зумовленість структури самореалізації викладачів ВНЗ їх стажем науково-педагогічної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю952.2 + Ю953 + Ч481.421
Шифр НБУВ: РА372616 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Коломієць О.В. 
Проза Докії Гуменної (проблемно-тематичні та жанрово-стильові особливості): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.01 / О.В. Коломієць ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Визначено проблемно-тематичні та жанрово-стильові особливості художньої прози Д.Гуменної (1904 - 1996 рр.), показано роль її творчості в українському еміграційному письменстві XX ст. Основну увагу приділено літературознавчому дослідженню художнього доробку письменниці (прозових і мемуарних творів). Проаналізовано філософсько-психологічні засади художніх творів Д.Гуменної, досліджено процес формування авторської концепції. Показано вплив українських і зарубіжних письменників та філософів (Т.Шевченка, Г.Квітки-Основ'яненка, Марка Вовчка, Б.Грінченка, Л.Українки, І.Нечуя-Левицького, І.Огієнка, К.Фламмаріона, Д.Дефо, Л.Моргана, К.Юнга) та українського літературного середовища 1920 - 1930-х рр. (В.Самійленка, Д.Загула, М.Грушевського, П.Филиповича, М.Зерова, Г.Косинки, Б.Антоненка-Давидовича, М.Хвильового, С.Пилипенка, П.Тичини) на формування світогляду та творчого стилю Д.Гуменної. Особливу увагу приділено вивченню еволюції художнього мислення письменниці та особливостей використання нею різних жанрів і жанрових різновидів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(7СПО=УК)-4 Гуменна, Д. 534 + Ш5(7СПО=УК)-4 Гуменна, Д. 534 + Ш5(7СПО=УК)-4 Гуменна, Д. 534
Шифр НБУВ: РА349611

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
4.

Коломієць О.В. 
Розробка методів та інструментарію для моделювання коливних процесів у нелінійних системах з випадковим збуренням: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.05.02 / О.В. Коломієць ; НАН України. Ін-т кібернетики ім. В.М.Глушкова. — К., 2002. — 26 с. — укp.

Вивчено вплив випадкових збурень зовнішнього середовища та шумів апаратури на перебіг коливних процесів у системах вимірювання фізичних параметрів геологічних порід під час проведення сейсмічних і акустичних досліджень родовищ, розроблено методи моделювання випадкових коливань у цих системах. З використанням сейсмічних і акустичних методів проведення геологічної розвідки розроблено математичну модель коливних процесів у контурі вимірювання штучно збуджених сейсмічних хвиль у формі квазілінійного диференціально-ризницевого рівняння з випадковим збуренням типу білого шуму. Розроблено конструктивний алгоритм розв'язання рівнянь такого типу, запропоновано його програмну реалізацію. Розглянуто рівняння першого, другого порядків з запізненням аргументу та випадковим збуренням типу білого шуму, а також системи таких рівнянь. На підставі асимптотичних методів нелінійної механіки знайдено розв'язок у формі першого асимптотичного наближення. Використано метод рівнянь Фоккера - Планка - Колмогорова для дослідження щільності розподілу ймовірностей амплітуди та фази випадкових коливань. На підставі методу Рунге - Кутта четвертого порядку досліджено числове розв'язання граничних стохастичних рівнянь амплітуди та фази коливного процесу. Розроблено спеціальні утиліти попереднього аналізу та підготовки геофізичних досліджень з метою використання в пакетах геологічного моделювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д443.417 + Д443.428
Шифр НБУВ: РА319204 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Коломієць О.В. 
Трансформація політичної ідеології держави в контексті боротьби з міжнародним тероризмом: проблеми і шляхи вирішення: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.03 / О.В. Коломієць ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено трансформацію політичної ідеології держави під тиском міжнародного тероризму на глобальному, регіональному та національному рівнях. Визначено історичне підгрунтя сучасних змін у політичній ідеології. Здійснено синтез сценаріїв політичної ідеології держави за умов кризового стану внаслідок проявів тероризму. Проаналізовано політичний процес трансформації (зміщення вправо) демократичних засад суспільства. Розроблено механізми (моделі) формування політичної ідеології держави за кризових ситуацій. Зроблено соціально-політичні суспільно важливі висновки після терористичних актів ісламістів у Великій Британії (в липні 2005 р.), Іспанії (у березні 2004 р.), Росії (в жовтні 2002 р. та 2005 р., вересні 2004 р.) та США (у вересні 2001 р.). Зокрема, показано, що політична ідеологія таких країн, як Велика Британія, Іспанія, Росія, США та Франція та міжнародних структур (ЄС, ООН та НАТО) після терористичних актів 2001 - 2005 рр. певною мірою трансформувалася від демократичних засад до авторитаризму. Розглянуто питання впровадження неополітичних технологій для вирішення кризових ситуацій у боротьбі з міжнародним тероризмом. Проведено дослідження їх існуючих видів та впливу на політичну ідеологію держави. Розглянуто концепції застосування неополітичних технологій для вирішення соціально-політичних екстремальних ситуацій, зокрема під час проведення терористичних актів. З урахуванням потенційної загрози активізації міжнародного тероризму в Україні сформульовано рекомендації щодо його попередження та боротьби з ним. Наведено пропозиції щодо удосконалення вітчизняної законодавчої бази у сфері протидії тероризмові з урахуванням світового досвіду країн, що проводять активну боротьбу з даним явищем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф055 + Ф023 + Ф015.24 +
Шифр НБУВ: РА345504

Рубрики:

      
6.

Коломієць О.В. 
Формування системи стратегічного управління регіоном в Україні: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / О.В. Коломієць ; Донец. держ. акад. упр. — Донецьк, 2004. — 19 с.: рис. — укp.

Розглянуто суть понять "регіон", "регіональне управління", охарактеризовано моделі регіонального управління в Європі, Росії та Україні. Визначено роль даного управління за сучасних умов та новий статус регіону як соціально-економічної системи, методів регіонального управління. Проаналізовано питання нестабільності зовнішнього середовища регіону. З урахуванням результатів аналізу запропоновано формувати систему управління регіоном в Україні на базі системи управління за "слабкими сигналами". Зазначену систему управління адаптовано до процесу управління регіоном: визначено її універсальні характеристики; розглянуто процес організації функціонування цієї системи у контексті регіонального управління у теоретичному аспекті, а також детально розроблено технологію її впровадження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)21,0 +
Шифр НБУВ: РА329707

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського