Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Бондаренко В.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Бондаренко В.В. 
Застосування матричних задач у теорії груп та алгебричній геометрії: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.01.06 / В.В. Бондаренко ; НАН України. Ін-т математики. — К., 2008. — 23 с. — укp.

Вивчено унітрикутні та трикутні матричні зображення скінченних груп, класів спряжених елементів груп унітрикутних матриць і модулів над комутативними кільцями спеціального вигляду. Вивчено властивості унітрикутних і трикутних зображень скінченних груп над полями. Повністю описано (в обох випадках) модулярні зображення циклічної групи другого порядку й унітрикутно та трикутно дикі групи. Досліджено класи спряжених елементів груп унітрикутних матриць над полем k характеристики 2 у випадку, коли вони складаються з елементів порядку 2. Для таких класів наведено повний перелік (канонічних) представників. Обчислено кількість цих класів для довільного скінченного поля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В152.37,0 +
Шифр НБУВ: РА356412

Рубрики:

      
2.

Бондаренко В.В. 
Зміни енергетичного метаболізму, вільнорадикального окислення ліпідів в слинних залозах при утворенні надлишкової кількості оксиду азоту з екзогенних та ендогенних попередників: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.04 / В.В. Бондаренко ; НАН України. Ін-т фізіології ім. О.О.Богомольця. — К., 2001. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р252.731
Шифр НБУВ: РА316912 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Бондаренко В.В. 
Обгрунтування критеріальної значимості діагностичних показників у випадках отруєння алкоголем: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.25 / В.В. Бондаренко ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Визначено медико-демографічні показники смертності внаслідок отруєння алкоголем у Харківській області та проаналізовано цю патологію за останні 15 років (1992 - 2006 рр.) стосовно показників загальної та насильницької смертності, смертності від ненасильницьких причин (хвороб системи кровообігу), загальної кількості смертельних отруєнь. На підставі критеріальної значимості установлено інформативні діагностичні показники отруєння алкоголем та розроблено алгоритм судово-медичної діагностики цього виду смерті, складовими якого є оцінка сукупності інформативних макро- та мікроморфологічних ознак, показники концентрації етанолу у крові та сечі, показники концентрації ацетальдегіду у крові. Визначено критеріальну значимість смертельних рівнів концентрації етанолу у крові та сечі з урахуванням статі та віку. Визначено доцільність використання концентрації ацетальдегіду у крові як додаткового діагностичного показника отруєння алкоголем. Визначено критерії його експертної оцінки у сукупності з іншими діагностичними показниками дослідженого виду смерті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р811.27 +
Шифр НБУВ: РА356760

Рубрики:

      
4.

Бондаренко В.В. 
Прогнозування та лікувально-профілактичні заходи інфекційних ускладнень у постраждалих із закритою поєднаною травмою таза: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.21 / В.В. Бондаренко ; АМН України. Ін-т травматології та ортопедії. — К., 2003. — 21 с. — укp.

Уперше виявлено, що абсолютна кількість Т-лімфоцитів, Т-хелперів, В-лімфоцитів, співвідношення Т-хелпери/Т-супресори, концентрація імуноглобуліну (Ig) А, дрібнодисперсної фракції циркулюючих імунних комплексів у сироватці крові, показник вираженості дихально-циркуляторних розладів, відносна кількість паличкоядерних нейтрофільних гранулоцитів, шкала PTS (Polytrauma schlussels), відносна кількість лімфоцитів у формулі крові, вміст загального білка, фібриногену в крові найбільш достовірно відображають прогноз виникнення інфекційних ускладнень (ІУ) в потерпілих з закритою поєднаною травмою таза (ЗПТТ). На підставі об'єктивних критеріїв, що найбільш точно характеризують перебіг запального процесу, розроблено формули для прогнозування ризику виникнення ІУ в даних потерпілих. Удосконалено програму діагностики ІУ на основі визначення ризику виникнення цих ускладнень з проведенням "сторожового" моніторингу клініко-інструментальних показників. На підставі результатів порівняльного аналізу шкал тяжкості травми та стану потерпілих установлено можливість використання анатомо-функціональної оцінки та багатофакторного аналізу для розробки диференційованої хірургічної тактики лікування. Одержало подальший розвиток опрацювання анатомо-функціонального підходу щодо вибору строків і методів лікування ЗПТТ з огляду на тяжкість поєднаних пошкоджень і стан потерпілого.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.197.8-5 + Р458.197.8-37 +
Шифр НБУВ: РА325498

      
Категорія: Транспорт   
5.

Бондаренко В.В. 
Удосконалення технології технічного обслуговування та діагностування електрообладнання пасажирських вагонів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.07 / В.В. Бондаренко ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2002. — 18 с.: рис. — укp.

Оцінено проектну та експлуатаційну надійність електрообладнання та визначено його найменш надійні групи, види відмов та факторів, що впливають на надійність. Розроблено методи побудови оптимальних контрольних і діагностичних тестів на базі комбінаторного підходу, що дає змогу удосконалити технологію обслуговування та діагностування електрообладнання пасажирських вагонів шляхом скорочення часу його відновлення. Розвинуто методи вирішення комбінаторних задач для скорочення часу проектування оптимальних тестів. Запропоновано оцінювати продовження контрольних і діагностичних тестів з використанням сформульованих та доведених теорем, що дозволяє скоротити час пошуку оптимальних тестів шляхом зменшення області пошуку за допомогою верхніх і нижніх меж. Наведено діагностичні моделі електронних блоків вагона, які дають змогу формалізувати умови працездатності блоків, визначити ознаки несправностей, перелік параметрів, що підлягають контролю, а також розробити алгоритми діагностування та реалізувати їх на програмному рівні. Формалізовано задачу діагностування комплексу електронних пристроїв вагона на підставі науково-обгрунтованого вибору параметрів, що підлягають контролю, та з урахуванням проектної надійності електронних блоків. Створено методику експрес-діагностування електронних блоків пасажирських вагонів, яка базується на використанні розробленого автоматизованого діагностичного пристою. Запропоновано модель оцінки ефективності діагностування комплексу електhонних пристроїв вагона за комплексними показниками надійності, яка базується на теорії масового обслуговування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О245-082.1/9
Шифр НБУВ: РА321376

Рубрики:

      
6.

Бондаренко В.В. 
Управління формуванням власного капіталу банку: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / В.В. Бондаренко ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2007. — 19 с. — укp.

Проаналізовано науково-методичні та практичні засади управління власним капіталом банків України. Розкрито економічний зміст власного капіталу банку та здійснено оцінювання забезпечення управління його формуванням. Запропоновано багатофакторний підхід до формування оптимальної величини власного капіталу у процесі діяльності банку, а також механізм удосконалення методики її визначення з застосуванням економіко-математичних методів за комплексом факторів на рівні банку щодо його максимальної величини, структури, обсягу залучених і запозичених коштів, впливу ризиків і, зокрема ризику рухливості величини залучених і позичених коштів. Для вдосконалення процесу формування власного капіталу запропоновано систему заходів досягнення відповідності стосовно залучених і запозичених коштів. Виявлено, що вдосконалення управління формуванням власного капіталу як основи розвитку банку базується на оптимізації його структури, наукових підходах до його оцінки та впливу ризиків, зокрема ризику рухливості величини залучених позичених коштів за умов розвитку ринкових відносин в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.4-21 +
Шифр НБУВ: РА355055

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського