Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (8)Реферативна база даних (240)Книжкові видання та компакт-диски (360)Журнали та продовжувані видання (47)
Пошуковий запит: (<.>U=Ю752$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 22
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Легеза Ю.О. 
Відомчі засоби масової інформації в механізмі формування правосвідомості співробітників органів внутрішніх справ України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Ю.О. Легеза ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено правовий статус, роль і значення відомчих засобів масової інформації у формуванні професійної правосвідомості працівників органів внутрішніх справ України. Здійснено послідовний та систематизований аналіз особливостей правового регулювання відомчих ЗМІ в інформаційному просторі України, а також теоретичних і практичних засобів впливу мас-медіа на правосвідомість співробітників ОВС за умов формування правової держави. Наведено класифікацію відомчих ЗМІ, досліджено форми, методи та способи їх впливу на правосвідомість співробітників ОВС. Встановлено роль і значення ЗМІ МВС України серед інших національних мас-медіа.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.01 п:Ю7 + Х849(4УКР)112.3 + Ю752.1:Х +
Шифр НБУВ: РА337781

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Чумак А.Л. 
Етичні кодекси в контексті соціокультурної динаміки: автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.07 / А.Л. Чумак ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 16 с. — укp.

Досліджено феномен "етичний кодекс", що виступає суттєвою константою сучасної практики соціального життя у загальносвітовому та національному масштабах. Продемонстровано трансформацію змісту та форми традиційного субстрату кодифікованої моральності у контексті соціокультурного розвитку з орієнтацією на сучасні процеси етичної кодифікації. З'ясовано, що важливий модус нормативного становить особистісно-перфекціоністська самореалізація у контексті соціальної нормативності. Доведено, що успішна реалізація позитивної програми нормативно-належного обумовлена органічною єдністю соціально-організаційних спонук людської активності та духовно-моральнісного потенціалу особистості у процесі творення простору осмисленого соціального буття. Встановлено, що сучасна модель кодексової культури передбачає орієнтацію на інституціонально-регулятивний рівень нормотворення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю701.23 + Ю703.2 + Ю752 +
Шифр НБУВ: РА355386

Рубрики:

      
3.

Таварткіладзе Н.М. 
Етичні основи діяльності адвоката-захисника: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / Н.М. Таварткіладзе ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2003. — 20 с. — укp.

Розглянуто поняття професійної моралі та професійної адвокатської етики як виду професійної етики юриста. Зауважено, що специфіка професійних стандартів адвокатської діяльності визначається особливостями функцій адвокатури. Зазначено, що положеннями адвокатської етики є правила поведінки адвата та адвокатури як правозахисної інституції, що закріплені різноманітними соціальними нормами та вироблені самими представниками адвокатської професії, дотримання яких забезпечується внутрішнім переконанням адвокатів, колективною волею органів адвокатського співтовариства, а за необхідністю - заходами державно-правового примусу. Визначено поняття та систему етичних принципів адвокатської діяльності, гарантії їх здійснення та відповідальність адвоката за порушення норм професійної етики. Проаналізовано професіональну практику щодо адвокатів-захисників. Наведено рекомендації щодо вдосконалення законодавства України про адвокатуру та правозастосовчої практики, забезпечення дотримання правил адвокатської етики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)8 + Ю752.1:Х +
Шифр НБУВ: РА325864

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Гуртієва Л.М. 
Етичні основи діяльності слідчого: автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Л.М. Гуртієва ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2008. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та практичні проблеми етичних підстав діяльності слідчого щодо порушення та розслідування кримінальної справи. Висвітлено суть поняття, природу та предмет теорії слідчої етики, а також поняття, зміст і структуру етичних засад даної діяльності. Установлено специфіку взаємодії етичних підстав і норм кримінально-процесуального права у правотворчому та правозастосовному аспектах щодо діяльності слідчого. З використанням аксіологічного підходу та на підставі порівняльно-правового аналізу досліджено достатність правового забезпечення моральних цінностей особи на досудових стадіях кримінального процесу відповідно до вимог норм міжнародного права та визначено напрями вдосконалення механізму їх правового забезпечення. Визначено морально-правові критерії підстав, умов і меж можливого обмеження права особи на свободу й особисту недоторканість під час проведення слідчих дій та у разі застосування запобіжних заходів, зокрема затримання. Визначено систему морально-правових критеріїв допустимості застосування тактичних прийомів проведення слідчих дій вербального характеру. Наведено науково обгрунтовані пропозиції, спрямовані на вдосконалення чинного законодавства та розробку нового Кримінально-процесуального кодексу України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)721.01:Ю7 + Ю752.1:Х +
Шифр НБУВ: РА358959

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Ширченко Я.І. 
Журналістська етика: проблеми і концепції (світовий та вітчизняний досвід): автореф. дис... канд. наук із соц. комунікацій: 27.00.01 / Я.І. Ширченко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка, Ін-т журналістики. — К., 2008. — 16 с. — укp.

Розглянуто питання дослідження розробки й втілення журналістської етики в Україні та в інших державах світу, проаналізовано її становлення у ЗМІ, описано особливості професійної етики, демократичні принципи та цінності. Висвітлено діяльність вітчизняних теле- та радіостудій, запропоновано втілити конкретні дії щодо покращання етичної поведінки журналістів. Розроблено проблематику професійної етики з урахуванням принципів демократії. Описано кодекс професійної етики українського журналіста. Рекомендовано ввести нові механізми щодо покращання ситуації в етичному просторі ЗМІ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.18п3 + Ю752.1:Ч61 +
Шифр НБУВ: РА360729

Рубрики:

      
6.

Парасюк В.М. 
Імперативність моралі у професійній діяльності слідчого: філософсько-правовий вимір: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.12 / В.М. Парасюк ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2008. — 16 с. — укp.

З'ясовано імперативну дію моралі у професійній діяльності слідчого. Досліджено суть методології слідчої діяльності, роль імперативності моралі у праві та професійній етиці слідчого. Подано філософсько-правове обгрунтування процесу імперативізації моралі у його професійній діяльності. Сформульовано дефініції та здійснено всебічний аналіз морального імперативу у позитивному праві. Доведено, що імператив моралі зумовлений природним правом, а у позитивному праві він має спонукальний характер.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.02 + Х893.9(4УКР)722.013:Ю7 + Ю752.1:Х +
Шифр НБУВ: РА356907

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
7.

Миролюбенко Г. А. 
Інформаційна етика в просторі сучасних комунікативних процесів (філософсько-етичний аналіз): автореф. дис. ... канд. філософ. наук : 09.00.07 / Г. А. Миролюбенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2011. — 14 с. — укp.

Наведено теоретичне узагальнення і нове вирішення наукової задачі, що виявляється у необхідності обгрунтування доктрини інформаційної етики як актуальної етичної концепції сучасного глобалізованого світу, спроможної до розв'язання нагальних проблем інформаційного суспільства, які не можуть бути вирішені у межах інших підходів. Проведений аналіз засвідчив, що звернення до інформаційної етики є вимогою сучасного суспільства, моральною експертизою його інформативного зрізу, вимогою, яка покликана захищати права кожного суб'єкта, як такого, що має інформаційну складову, яку потрібно поважати. Встановлено, що механізми регуляції, які пропонує інформаційна етика для вирішення проблем сучасності, є дієвими за умов високого рівня самосвідомості індивідів та їх орієнтації на саморегуляцію, а також за активної роботи світової спільноти в напряму кодифікації стосунків в інформаційному просторі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю752.1:Ж/О
Шифр НБУВ: РА384160 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Нинюк 
Моральна культура державних службовців: сутність, стан та особливості формування: Автореф. дис... канд. наук з держ. управління: 25.00.01 / Марія Антонівна Нинюк ; Українська академія державного управління при Президентові України. — К., 2000. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4Укр)012 + Ю752.1:Х
Шифр НБУВ: РА311837

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Фляк М.М. 
Моральнісне підгрунтя галицької педагогіки 30-х років ХХ століття: Автореф. дис... канд. філос. наук: 09.00.07 / М.М. Фляк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Встановлено, що головні тенденції та особливості розвитку національної освіти в Галичині, були обумовлені сформованими упродовж віків ідеалами та національними традіціями народу. Розкрито зміст і шляхи формування моральнісного підгрунтя галицької педагогіки 1930-х рр., які полягають у моральних нормах, що базувалися на засадах загальнолюдської та національної моралі; національній освіті, наповненій пріоритетними ідеалами - любов до Бога та Батьківщини та національній традиції, що є частиною духовного життя народу та була стрижнем ідентичності галицької спільноти. Доведено, що націоналізація школи (відкриття українських класів у польських школах та створення українських шкіл), організація громадських утворень "Просвіта", "Рідна школа", "Підойма", "Українське педагогічне товариство", "Наукове товариство імені Т.Шевченка", "Українська бесіда", юнацьких утворень "Пласт", "Січ", "Сокіл", "Луг", "Боян" тощо, була засобом морального виховання. Аргументовано, що цінності - добро, любов, надія, милосердя, віра мають стати пріоритетним началом у сучасній переорієнтації індивіда та домінантою морально-духовної культури усього людства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(4УКР3)61 + Ю752.1:Ч30 +
Шифр НБУВ: РА322780

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
10.

Переймибіда Л.В. 
Організаційні засади діяльності педагогічного колективу з розвитку деонтологічної культури учнів медичного ліцею: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / Л.В. Переймибіда ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Розроблено й обгрунтовано організаційні засади діяльності педагогічного колективу з метою розвитку деонтологічної культури учнів медичного ліцею. Створено відповідну модель розвитку. Висвітлено зміст, організаційні форми та принципи діяльності педагогічного колективу стосовно розвитку деонтологічної культури, запропоновано критерії установлення рівня даного розвитку. Розглянуто вимоги до особистості майбутнього лікаря та його деонтологічної підготовки. Розроблено, обгрунтовано й експериментально перевірено модель розвитку деонтологічної культури майбутнього медичного працівника, яка містить особистісний, соціальний та професійний компоненти, дозволяє визначити зміст діяльності педагогічного колективу з метою розвитку деонтологічної культури. Обгрунтовано організаційні форми діяльності педагогічного колективу з метою цього розвитку в учнів медичного ліцею. Розвинуто принципи розвитку їх деонтологічної культури та принципи відповідної діяльності педагогічного колективу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)р + Ю752.1:Р +
Шифр НБУВ: РА356452

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
11.

Городовенко В.В. 
Проблеми незалежності судової влади: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / В.В. Городовенко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено соціальну та правову природу незалежності судової влади, удосконалено систему засобів її забезпечення. Детально розглянуто актуальні проблеми взаємодії судової влади з законодавчою та виконавчою. Проаналізовано міжнародні акти у галузі організації судової влади. Сформульовано пропозиції щодо імплементації міжнародно-правових стандартів незалежності судової влади до національного законодавства. Визначено необхідні для суддівської діяльності моральні та інші якості суддів. Наведено рекомендації щодо удосконалення правового статусу кандидатів на посаду судді та професійних суддів. Розглянуто сучасні форми соціального контролю за судовою діяльністю. Охарактеризовано систему гарантій незалежності судової влади та запропоновано шляхи її удосконалення. Наведено оцінку рівня відповідності законодавства України, що закріплює гарантії незалежності судової влади, та практики його реалізації міжнародно-правовими стандартами. Розроблено пропозиції щодо удосконалення чинного національного законодавства, яке регулює питання незалежності судової влади. Визначено пріоритетні напрямки його розвитку, зокрема у сфері посилення гарантій реалізації повноважень суддів, удосконалення процедури притягнення суддів до кримінальної, адміністративної або дисциплінарної відповідальності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)1-7 + Х916.8(4УКР) + Х809(4УКР)67 + Ю752.1:Х +
Шифр НБУВ: РА344552

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
12.

Ковнєров О.Є. 
Професійні чесноти як чинник стабільності ділового колективу (соціально-філософський аналіз): автореф. дис. ... канд. філос. наук : 09.00.03 / О.Є. Ковнєров ; Дніпропетр. нац. ун-т ім. О.Гончара. — Д., 2010. — 17 с. — укp.

Зазначено, що колектив розглядається як ступінь зрілості соціальної спільноти, що дозволило виявити значущість для нормального функціонування ділового колективу в одному з трьох можливих режимів (гомеостаз, гомеорез, гомеоклаз) такої властивості як стабільність. Висвітлено положення щодо внутрішньої суперечливості мотивів професійної діяльності, що проявляється у "парадоксі професіоналізму".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*333.4 + Ю752 + С5*44
Шифр НБУВ: РА372065 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Васильєва М.П. 
Теоретичні основи деонтологічної підготовки педагога: Автореф. дис... д-ра пед. наук: 13.00.04 / М.П. Васильєва ; Харк. держ. пед. ун-т ім. Г.С.Сковороди. — Х., 2004. — 38 с. — укp.

Обгрунтовано концепцію конструювання змісту деонтологічної підготовки як складника професійної підготовки студента - майбутнього педагога за умов вищого педагогічного навчального закладу з використанням методологічних підходів: системного, компетентнісного, особистісно-діяльнісного, культурологічного та аксіологічного. Розроблено модель змісту деонтологічної підготовки педагога (мотиваційно-ціннісний, когнітивний, процесуальний, аналітико-рефлексивний компоненти), умови її впровадження у навчальному процесі вищого навчального закладу. Запропоновано та розкрито суть поняття "деонтологічна компетентність педагога". Обгрунтовано варіативні технології забезпечення деонтологічної підготовки педагога, засобами якого є розроблений спецкурс "Основи педагогічної деонтології" та безпосередня організація практичної діяльності студентів кураторами, деканатом, ректоратом, що сприяє формуванню деонтологічної компетентності. Доведено, що впровадження розробленої моделі змісту деонтологічної підготовки передбачає використання різних форм і методів роботи зі студентами (створення ситуацій вибору, розв'язання різних ситуацій конфлікту, ризику). Розвинуто дефініції педагогічної деонтології, критерії та показники готовності студента до здійснення нормативної професійної поведінки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч489.511.203 + Ю752.1:Ч30 +
Шифр НБУВ: РА331195

Рубрики:

      
14.

Сливка С.С. 
Філософсько-правові проблеми професійної культури юриста: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.12 / С.С. Сливка ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 32 с. — укp.

Вперше у вітчизняній юридичній науці комплексно науково узагальнено теоретичні основи, що становлять зміст професійної культури юриста та передбачають аспекти дослідження: теоретико-правовий та філософсько-правовий. Сформульовано дефініції та проаналізовано поняття, елементи, принципи та функції професійної культури юриста, а також чинники впливу на її формування у контексті сучасної філософсько-правової доктрини. Професійну культуру, правничу етику, правничу деонтологію розглянуто, грунтуючись на філософській категорії, поєднанні особливого, загального й одиничного. Доведено, що "діалог культур" становить світоглядно-гуманістичне підгрунтя юридичної діяльності, культурологічної концепції правотворчості, взаємодії українського національного та міжнародного права, що актуалізується вступом України до Ради Європи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю752.1:Х + Х8(4Укр) п
Шифр НБУВ: РА319549 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
15.

Хлєстова С. С. 
Формування деонтологічної культури студентів вищих навчальних закладів у процесі соціально-виховної роботи: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.07 / С. С. Хлєстова ; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Визначено структурно-функціональну модель формування деонтологічної культури студентів у процесі соціально-виховної роботи ВНЗ: мету; критерії, показники та рівні сформованості деонтологічної культури студентів; змістовно-технологічне забезпечення; педагогічні умови та результат формування деонтологічної культури студентів. Практичне значення одержаних результатів полягає в упровадженні комплексу організаційних форм соціально-виховної роботи ВНЗ з формування деонтологічної культури студентів, програми просвітницького тренінгу та навчально-методичного посібника "Деонтологічна культура".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.350.0 + Ю752
Шифр НБУВ: РА379070 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Ходань О.Л. 
Формування корпоративної культури майбутніх офіцерів у процесі фахової підготовки: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / О.Л. Ходань ; Нац. акад. Держ. прикордон. служби України ім. Богдана Хмельницького. — Хмельницький, 2010. — 20 с. — укp.

Визначено компоненти сформованості корпоративної культури майбутніх офіцерів (аксіологічний, технологічний, творчий, особистісний), критерії (мотиваційно-ціннісний, інтелектуальний, комунікативний, рефлексивний) і рівні її сформованості (інтуїтивний, нормативний, активний, еталонний). Показано, що основними щляхами формування корпоративної культури було обрано професійне спілкування, педагогічну технологію та педагогічні умови (удосконалення змісту, методів і форм навчання на підставі особистісно-орієнтованого підходу, забезпечення самореалізації та самоактуалізації майбутнього офіцера, створення єдиного інформаційного середовища, педагогічна майстерність викладача, введення спецкурсу "Корпоративна культура офіцера"). Розроблено педагогічну технологію та модель формування корпоративної культури майбутнього офіцера.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю752.1: Ц + Ц4,8(4УКР)301 + Ц4,8(4УКР)243.11
Шифр НБУВ: РА375416 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
17.

Фігура О.В. 
Формування морально-вольових якостей майбутніх офіцерів-прикордонників у процесі занять східними єдиноборствами: Автореф. дис... канд. пед. наук: 20.02.02 / О.В. Фігура ; Нац. акад. Прикордон. військ України ім. Б.Хмельницького. — Хмельницький, 2002. — 18 с. — укp.

Розкрито суть і структуру морально-вольових якостей майбутнього офіцера-прикордонника, визначено показники та рівні їх розвитку, обгрунтовано психолого-педагогічні умови та можливості ефективного впливу занять східними єдиноборствами на формування морально-вольової сфери курсантів. Розроблено методику поетапного формування морально-вольових якостей курсантів у навчальному процесі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4,8(4УКР)397-5 + Ц4,8(4УКР)361.12 + Ю752.1 : Ц
Шифр НБУВ: РА320917 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
18.

Тимощук І.Г. 
Формування морально-етичної відповідальності особистості майбутнього практичного психолога: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / І.Г. Тимощук ; Центр. ін-т післядиплом. пед. освіти АПН України. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Розкрито та описано сутність і структуру морально-етичної відповідальності особистосі майбутніх практичних психологів, що містить у собі наступні компоненти: морально-етичну рефлексію, мотивацію, цінності, інтуїцію, відповідальність і почуття. Розроблено та апробовано методику, що дозволяє діагностувати рівень сформованості даної відповідальності особистості. За допомогою констатуючого експерименту показано, що за традиційної професійної підготовки рівень сформованості їх морально-етичної відповідальності залишається недостатнім. Запропоновано та впроваджено комплексну корекційно-розвивальну програму формування даної відповідальності особистості майбутніх практичних психологів та експериментально підтверджено її ефективність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю949.29 + Ю752.1:Ю9 +
Шифр НБУВ: РА323540

Рубрики:

      
19.

Болдова А.А. 
Формування професійної етики майбутніх працівників податкової служби в навчально-виховному процесі: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / А.А. Болдова ; Київ. ун-т ім. Б.Грінченка. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Вперше проведено науковий аналіз проблеми формування професійної етики майбутніх працівників податкової служби у навчально-виховному процесі. Визначено сутність поняття "професійна етика працівника податкової служби". Розроблено процесуальну модель, обгрунтовано педагогічні умови (когнітивні, технологічні, управлінські) формування професійної етики майбутніх працівників податкової служби, експериментально перевірено їх ефективність. Встановлено критерії та рівні сформованості професійної етики майбутніх працівників податкової служби. Удосконалено зміст фахової підготовки та технологію формування професійно-особистісних якостей фахівців податкової служби у ВНЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю752.1:Х + Х829(4УКР) р +
Шифр НБУВ: РА368530

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
20.

Кривошеєва О.І. 
Формування професійної етики майстрів виробничого навчання в професійно-технічних навчальних закладах: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / О.І. Кривошеєва ; Вінниц. держ. пед. ун-т ім. М.Коцюбинського. — Вінниця, 2007. — 20 с. — укp.

Вперше теоретично обгрунтовано й апробовано модель формування професійної етики майстрів виробничого навчання у ПТНЗ, визначено педагогічні умови її реалізації, якими є: наступність, етична компетентність, єдність професіоналізму та моральності у професійній діяльності, урахування впливу зовнішнього середовища та особистості викладача на учнів ПТНЗ. Охарактеризовано компоненти структури професійної етики майстрів виробничого навчання у ПТНЗ і встановлено критерії їх сформованості. Обгрунтовано шляхи впровадження моделі у практику роботи ПТНЗ і в систему підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання. Наведено рекомендації щодо удосконалення професійної діяльності майстрів виробничого навчання у ПТНЗ. Розроблено навчальний курс "Основи професійної етики майстра виробничого навчання", Кодекс професійної етики майстра виробничого навчання, а також методичний посібник "Формування професійної етики майстрів виробничого навчання".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч461.428 + Ю752.1:Ч30 +
Шифр НБУВ: РА352717

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського