Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (467)Книжкові видання та компакт-диски (633)Журнали та продовжувані видання (228)
Пошуковий запит: (<.>U=Х891.9(4УКР)6$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 52
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Іщук О. С. 
Адміністративна юрисдикція органів прокуратури: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. С. Іщук ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено зміст та обсяг адміністративної юрисдикції, розглянуто особливості та значення діяльності органів прокуратури щодо забезпечення законності у цій сфері. Визначено функції органів прокуратури, місце та роль прокурора в системі суб'єктів адміністративної юрисдикції. Проаналізовано особливості правового регулювання й участі прокурора в таких адміністративних провадженнях, як провадження у справах про адміністративні правопорушення, дисциплінарне провадження, провадження за зверненням громадян. Досліджено питання, пов'язані з представництвом органами прокуратури інтересів громадянина та держави в адміністративному суді. Сформульовано ряд конкретних пропозицій щодо внесення змін і доповнень до нормативно-правових актів з досліджуваних питань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)62
Шифр НБУВ: РА380781 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Івчук М. Ю. 
Адміністративно-правовий статус органів прокуратури України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / М. Ю. Івчук. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні та практичні проблеми адміністративно-правового статусу органів прокуратури України. Визначено шість історико-правових періодів розвитку інситуту прокуратури України, а також місце прокуратури у механізмі держави. Розкрито сутність і структуру її адміністративно-правового статусу. Охарактеризовано правові засади організації діяльності органів прокуратури України. Визначено особливості діяльності органів прокуратури України, досліджено форми їх взаємовідносин і взаємодії з іншими державними органами та громадськими організаціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)67 + Х891.9(4УКР)61
Шифр НБУВ: РА379773 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Шуба В.В. 
Адміністративно-правові відносини в діяльності органів прокуратури України: загальнотеоретичні аспекти: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.В. Шуба ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні проблеми адміністративно-правових відносин у діяльності органів прокуратури України. Досліджено суть, структуру й особливості прояву правовідносин, які виникають у процесі діяльності прокуратури. Розглянуто її місце та роль у системі влади в Україні. Зроблено висновок про можливість віднесення прокурорської влади до самостійної гілки влади. Сфомульовано поняття адміністративно-правових відносин за умов діяльності органів прокуратури, здійснено їх класифікацію, проведено розмежування зазначених відносин з відносинами, що регулюються іншими галузями права. Виявлено особливості проявів юридичних фактів у внутрішньоорганізаційній і зовнішній діяльності прокуратури. Проаналізовано особливості адміністративно-правового регулювання функціонування прокуратури та розроблено пропозиції для його вдосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)61 +
Шифр НБУВ: РА349710

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Берідзе М.Н. 
Адміністративно-правові засади провадження із звернень громадян в органах прокуратури: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / М.Н. Берідзе ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Проаналізовано систему процесуальних проваджень у адміністративному процесі та визначено місце у ній провадження зі звернень громадян. Проведено якісну оцінку звернень за їх видами. Визначено місце прокуратури у системі суб'єктів провадження зі звернень громадян, розглянуто правові засади забезпечення законності у цьому провадженні органами прокуратури. Визначено основні напрямки вдосконалення адміністративно-правового регулювання провадження зі звернень громадян в даних органах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072 + Х891.9(4УКР)62 +
Шифр НБУВ: РА339520

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Крилова І. І. 
Акти прокурорського реагування: правовий статус та реалізація: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.10 / І. І. Крилова ; Акад. адвокатури України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено юридичну природу актів прокурорського реагування, їх правовий статус, особливості застосування, значення в механізмі правового регулювання та місця в системі актів органів державної влади. Розглянуто основні положення теорії юридичних актів, актів органів державної влади. Запропоновано поняття юридичних (правових) актів, актів органів державної влади, актів прокуратури й охарактеризовано їх особливості. Розглянуто питання нормативності, юридичної сили, форми, сфери дії кожного з видів актів прокуратури, висвітлено елементи їх юридичної природи. Розкрито питання актів прокурорського реагування та їх особливостей, наводиться визначення поняття актів прокурорського реагування та критерії класифікації. Зазначено, що місце прокуратури в державному механізмі повинно бути пов'язано із контрольною функцією влади та підтриманням державного обвинувачення в суді, що буде важливою гарантією публічного захисту передбачених законом прав та інтересів громадян або держави. Встановлено необхідність обмежити прокурорський нагляд до нагляду за дотриманням законів в оперативно-розшуковій діяльності, дізнанні, досудовому слідстві, під час виконання судових рішень у кримінальних справах, за застосування до громадянина заходів примусового характеру, які пов'язані з обмеженням особистої свободи громадян.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)62-30
Шифр НБУВ: РА376169 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Кирій Л.М. 
Відомчий, судовий контроль та прокурорський нагляд за відмовою в порушенні кримінальної справи: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Л.М. Кирій ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 15 с. — укp.

Обгрунтовано наукові засади інституту відмови в порушенні кримінальної справи, досліджено його теоретичні положення та практику застосування. Наведено пропозиції щодо удосконалення законодавчого забезпечення даного правового інституту з метою підвищення ефективності відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду за прийняттям рішення про відмову в порушенні кримінальної справи. Розглянуто норми чинного кримінально-процесуального законодавства України, а також проекту КПК України, що стосуються інституту відмови в порушенні кримінальної справи. Висвітлено сучасні підходи щодо розкриття сутності відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду за прийняттям рішення про відмову в порушенні кримінальної справи, з урахуванням яких запропоновано визначення даних понять. Встановлено порядок здійснення відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду за прийняттям рішення по відмову в порушенні кримінальної справи в інших державах (Російській Федерації, Франції, ФРН). Окреслено співвідношення відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду за відмовою в порушенні кримінальної справи. Розкрито проблеми та недоліки законодавчого регулювання відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду за дотриманням процесуального порядку відмови в порушенні кримінальної справи. Наведено пропозиції щодо удосоконалення чинного законодавства України, що регулює відомчий, судовий контроль і прокурорський нагляд за дотриманням процесуального порядку відмови в порушенні кримінальної справи та забезпеченням законності прийняття даного рішення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)71 + Х891.9(4УКР)622 +
Шифр НБУВ: РА354913

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Мірошниченко С.С. 
Головні напрямки діяльності органів прокуратури України з попередження організованої злочинності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / С.С. Мірошниченко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2007. — 21 с. — укp.

Досліджено проблему запобігальної діяльності органів прокуратури стосовно організованої злочинності. Надано розгорнуту характеристику соціальної суті цієї діяльності, визначено систему, розроблено її принципи, а також з'ясовано основні напрямки цієї діяльності. З урахуванням специфіки зазначених напрямків висвітлено основні питання її організаційного забезпечення. Досліджено інформаційно-аналітичне та наукове забезпечення запобігальної діяльності. Наведено результати аналізу й узагальнення практики останньої, її кримінологічного прогнозування, планування та координації, а також міжнародного співробітництва органів прокуратури та критерії оцінки ефективності запобігальної діяльності органів прокуратури щодо організованої злочинності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)62 + Х883.9(4УКР)73 + Х883.9(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА352009

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Литвак О.М. 
Державний контроль за злочинністю (кримінологічний аспект): Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.08 / О.М. Литвак ; Нац. юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого. — Х., 2002. — 39 с. — укp.

Розглянуто різновекторні напрями впливу державної влади на стан і динаміку злочинності. Досліджено низку юридичних і соціально-психологічних проблем кримінального законодавства. Запропоновано шляхи посилення його виховного та стримувального впливу на населення. Зазначено, що підвищення ефективності кримінального правосуддя можливе завдяки ствердженню принципів його справедливості, захисту прав потерпілих та раціоналістичного трактування принципу неминучості покарання. Запропоновано програму реформування системи державних органів, створених спеціально для боротьби з організованою злочинністю та корупцією, в основі якої - прагнення відновити профільну диференціацію спецслужб у боротьбі з організованою злочинністю та створення єдиного централізованого слідчого апарату.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4Укр) + Х819(4Укр)-7 + Х891.9(4Укр)62
Шифр НБУВ: РА317167 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Пшонка А.В. 
Дисциплінарна відповідальність прокурорів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / А.В. Пшонка ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2006. — 22 с. — укp.

Досліджено суть і механізм реалізації дисциплінарної відповідальності прокурорів. Проаналізовано підстави даного виду юридичної відповідальності прокурорсько-слідчих працівників, розкрито зміст стадій дисциплінарного провадження. Значну увагу приділено особливостям відповідальності, гарантіям її обгрунтованого застосування та проблемам законодавчого регулювання. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства, яке закріплює механізм реалізації дисциплінарної відповідальності прокурорів. Наголошено на необхідності створення колегіальних органів дисциплінарної юрисдикції в прокурорській системі - дисциплінарних комісій прокуратури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)6-7 + Х819(4УКР)012.8 +
Шифр НБУВ: РА345831

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Фідря Ю.О. 
Діяльність прокурора в контрольних стадіях кримінального процесу: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.10 / Ю.О. Фідря ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2010. — 20 с. — укp.

Висвітлено проблеми судочинства та діяльності прокуратури у контрольних стадіях кримінального процесу (КСКП). Досліджено еволюцію, сучасний стан і перспективи розвитку в Україні КСКП. Визначено особливості правового статусу прокурора як учасника перегляду судових рішень (СР) у кримінальних справах загалом і за окремими КС судочинства. Проаналізовано практику участі прокурора в апеляційному, касаційному та виключному провадженні на основі матеріалів кримінальних справ і СР. Наведено рекомендації щодо змін і доповнень до Закону України "Про прокуратуру", КПК України, галузевого наказу Генерального прокурора України для удосконалення організації діяльності суду і прокуратури у даній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)623 + Х893.9(4УКР)78
Шифр НБУВ: РА370299 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Жоган Р. А. 
Конституційно-правовий статус прокуратури в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / Р. А. Жоган ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено організаційну структуру та порядок формування прокуратури, розроблено науково-обгрунтовані пропозиції, спрямовані на вдосконалення організаційно-функціональної будови, і на основі цього запропоновано законодавчі зміни. Розкрито елементи конституційно-правового статусу прокуратури. Обгрунтовано необхідність законодавчого уточнення форм і методів діяльності прокурорів, а також викладено пропозиції щодо відповідальності прокурорів. Проведено полемічну аргументацію рекомендацій щодо запровадження передового досвіду регулювання правового статусу парламентаріїв зарубіжних країн у вітчизняну правову систему.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)67 + Х891.9(4УКР)6
Шифр НБУВ: РА378126 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Попович Є.М. 
Нагляд і контроль за дотриманням трудового законодавства України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / Є.М. Попович ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2003. — 20 с. — укp.

Уточнено поняття: "нагляд за дотриманням трудового законодавства", "контроль за дотриманням законодавства про працю", "нормативно-правовий акт у сфері нагляду та контролю за дотриманням трудового законодавства". Визначено особливості нагляду та контролю за дотриманням трудового запконодавства та з'ясовано й удосконалено специфіку діяльності спеціально уповноважених органів. Визначено предмет нагляду за дотриманням законодавства про працю України. Проаналізовано та поглиблено принципи контролю й обгрунтовано напрямки удосконалення нормативно-правового забезпечення нагляду за дотриманням трудового законодавства. Досліджено особливості діяльності прокуратури стосовно цього нагляду. Надано пропозиції щодо удосконалення чинних нормативно-правових актів у даній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)2 + Х891.9(4УКР)62 +
Шифр НБУВ: РА327622

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Шемчук В.В. 
Нагляд органів прокуратури як гарантія забезпечення прав і свобод громадян в сфері адміністративної юрисдикції: автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В.В. Шемчук ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2009. — 19 с. — укp.

Досліджено питання нагляду органів прокуратури як гарантії забезпечення прав і свобод громадян у сфері адміністративної юрисдикції. Обгрунтовано положення, що як адміністративні повноваження доцільно розглядати провадження у справах про адміністративні правопорушення, провадження щодо застосування адміністративно-примусових заходів, дисциплінарне провадження та пов'язане з ним провадження з притягнення до матеріальної відповідальності, провадження за скаргами громадян, різновидом яких є адміністративно-позовне провадження, провадження з реалізації наглядових повноважень органами прокуратури, провадження щодо реалізації прокурором представницької функції під час розгляду адміністративно-правових спорів. Запропоновано положення, згідно з яким функцію нагляду за додержанням прав і свобод людини та громадянина можна визначити як вихідну функцію прокуратури. Встановлено, що арсенал процесуальних можливостей прокурора у провадженні у справах про адміністративні правопорушення потребує певного уточнення. Увагу приділено прокурорському нагляду у сфері адміністративної відповідальності, прокурорському нагляду за законністю розгляду та вирішення звернень громадян, забезпеченню прокурором прав і свобод громадян у разі притягнення їх до дисциплінарної відповідальності. Сформульовано напрямки вдосконалення організації наглядової діяльності органів прокуратури у сфері адміністративної юрисдикції, а також конкретні пропозиції щодо внесення змін і доповнень до нормативно-правових актів з досліджених питань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4Укр)072 + Х891.9(4Укр)623 +
Шифр НБУВ: РА365355

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Таранушич С.В. 
Організаційно-правові аспекти діяльності природоохоронної прокуратури: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / С.В. Таранушич ; Акад. адвокатури України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Здійснено аналіз організаційно-правових аспектів діяльності природоохоронної прокуратури в Україні. Розглянуто її місце та роль у системі державних органів, які виконують природоохоронні функції. Надано характеристику правового статусу природоохоронної прокуратури. Проаналізовано мету та завдання її діяльності. Значну увагу приділено проблемам прокурорського нагляду за додержанням і застосуванням законів про охорону навколишнього природного середовища. Досліджено питання представництва природоохоронним прокурором екологічних інтересів громадянина або держави в суді, розслідування злочинів проти довкілля, координації прокураторою дій правоохоронних органів стосовно боротьби з екологічною злочинністю. Розкрито суть і зміст організації роботи природоохоронного прокурора.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)03 + Х891.9(4УКР)62 +
Шифр НБУВ: РА353531

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Говоруха М.М. 
Організаційно-правові аспекти діяльності прокурора у виконавчому провадженні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / М.М. Говоруха ; Акад. адвокатури України. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та практичні аспекти організації та діяльності прокурора щодо захисту інтересів громадянина та держави у процесі виконання судових рішень. Визначено повноваження прокурора під час здійснення представництва інтересів стягувача у виконавчому провадженні та нагляду за додержанням і застосуванням законів органами примусового виконання. Розглянуто особливості організації роботи прокурора у сфері примусового виконання рішень. На підставі аналізу правозастосовної практики обгрунтовано шляхи підвищення ефективності діяльності прокурора у виконавчому провадженні. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства України про регулювання прокурорської діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)62 +
Шифр НБУВ: РА359808

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Руденко М.М. 
Організаційно-правові аспекти представництва прокураторою інтересів громадянина або держави в адміністративному суді: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / М.М. Руденко ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Досліджено поняття та зміст даного представництва, його приводи та підстави, а також процесуальні форми. Визначено характерні особливості повноважень прокурора у разі здійснення представництва інтересів громадянина або держави в адміністративному суді. Акцентовано увагу на питаннях організації роботи прокуратури з представництва інтересів громадянина або держави в адміністративному суді. Розглянуто пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства, яке регламентує представництво прокурором інтересів громадянина або держави в адміністративному суді, а також практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)152 + Х891.9(4УКР)62 +
Шифр НБУВ: РА369101

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Середа Г.П. 
Організаційно-правові аспекти прокурорського нагляду за додержанням законів при прийманні, реєстрації, перевірці та вирішенні заяв і повідомлень про злочини: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / Г.П. Середа ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2000. — 18 с. — укp.

Висвітлено проблеми прокурорського нагляду за виконанням закону на стадії порушення кримінальної справи. Запропоновано заходи з метою удосконалення законодавства про прокурорський нагляд, а також кримінально-процесуального законодавства про початкову стадію кримінального процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4Укр)621
Шифр НБУВ: РА309567 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Бабенко В.І. 
Організаційно-правові аспекти прокурорського нагляду за додержанням законів про охорону довкілля: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / В.І. Бабенко ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2004. — 20 с. — укp.

Розглянуто значення прокурорського нагляду за додержанням законодавства про охорону довкілля як важливої складової удосконалення механізму гарантування екологічних прав громадян України та захисту інтересів держави. Визначено повноваження прокурора під час здійснення нагляду за додержанням і застосуванням законів про охорону довкілля, проаналізовано особливості його організаційної роботи у процесі здійснення такого нагляду. Досліджено проблеми оцінки якості та ефективності даного прокурорського нагляду. Сформульовано теоретичні висновки та пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)021 + Х891.9(4УКР)62 +
Шифр НБУВ: РА332258

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Мироненко Т.Є. 
Організаційно-правові аспекти управління взаємодією органів прокуратури України з громадськістю: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Т.Є. Мироненко ; Ін-т законодавства Верх. Ради України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Проаналізовано організаційно-правові аспекти управління взаємодією органів прокуратури України з громадськістю. Запропоновано визначення поняття "управління взаємодією органів прокуратури з громадськістю" як активної цілеспрямованої діяльності даних структур щодо формування зв'язків з активними верствами населення України, за допомогою яких створюються умови для удосконалення діяльності органів прокуратури та побудови в державі громадянського суспільства. Визначено цілі, завдання, функції та методи управління взаємодією органів прокуратури з громадськістю. Проналізовано нормативно-правовову базу даного виду діяльності, виявлено її недоліки та суперечності. Розроблено пропозиції щодо внесення змін до законів і підзаконних нормативно-правових актів. Обгрунтовано доцільність створення в обласних і прирівняних до них прокуратурах відділів зі зв'язків з громадськістю, встановлено їх призначення, функції, основні напрямки діяльності та принципи кадрового комплектування. Наведено пропозиції щодо внесення змін і доповнень до нормативно-правових актів, які прямо або опосердковано регулюють питання взаємодії органів прокуратури з громадськістю, зокрема, до Законів України "Про прокуратуру", "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади й органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", "Про інформацію".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)610.8 + Х891.9(4УКР)610.8
Шифр НБУВ: РА355956

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Лапкін А. В. 
Організаційно-правові основи діяльності прокурора із забезпечення прав і законних інтересів потерпілого в кримінальному судочинстві України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.10 / А. В. Лапкін ; Нац. ун-т "Юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого". — Х., 2011. — 24 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми діяльності прокурора з забезпечення прав і законних інтересів потерпілого в кримінальному судочинстві України. Розглянуто питання, пов'язані з участю прокурора у механізмі забезпечення прав і законних інтересів потерпілого, визначено природу відповідної діяльності, її об'єкт і предмет, завдання та принципи, правові основи. Проаналізовано організацію роботи та методику діяльності прокурора з забезпечення кожного окремого права потерпілого. Запропоновано зміни та доповнення до міжнародно-правових актів, чинного законодавства України та відомчих наказів Генерального прокурора України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)623 + Х893.9(4УКР)740.12
Шифр НБУВ: РА382389 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського