Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (136)Книжкові видання та компакт-диски (309)Журнали та продовжувані видання (31)
Пошуковий запит: (<.>U=Ф4(4УКР),30$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Логвиненко С. В. 
Антицивілізаційний зміст і антистабілізаційний сенс явища тероризму: теоретико-порівняльний аналіз: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.01 / С. В. Логвиненко ; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. — К., 2011. — 16 с. — укp.

Досліджено сучасний тероризм, його антицивілізаційний зміст та антистабілізаційну суть, деструктивний вплив на життя людини, народів, країн, світової спільноти в цілому. Визначено проблеми, шляхи, форми та методи формування відповідних політико-правових, організаційних та інших засад у боротьбі з тероризмом, проти політики терору, за забезпечення національної та міжнародної безпеки. Висвітлено питання посилення антитерористичної діяльності в Україні, створення нової парадигми безпеки за умов формування державності в сучасній Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(4УКР),304 + Ф4(0),304
Шифр НБУВ: РА385792 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Корнієвський О. А. 
Громадські об'єднання у системі національної безпеки України: автореф. дис. ... д-ра політ. наук : 23.00.02 / О. А. Корнієвський ; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. — К., 2011. — 36 с. — укp.

Проаналізовано теоретико-методологічні підходи щодо вивчення світової та вітчизняної новітніх практик громадської самоорганізації як взаємозалежності процесів формування самоорганізованого соціуму, забезпечення сталого та безпечного розвитку суспільства та держави. Започатковано новий науковий системний підхід щодо вивчення громадянського виміру національної безпеки, аналізу суб'єктно-об'єктних аспектів місця та ролі різних типів громадських об'єднань у системі національної безпеки як чинників впливу на вироблення та реалізацію державної політики у даній сфері. Запропоновано шляхи вдосконалення взаємовідносин органів державної влади й інституцій громадянського суспільства у сфері забезпечення життєво-важливих інтересів людини та громадянина, безпеки суспільства та держави через підтримку останньою процесів інституціалізації та спеціалізації діяльності суспільно корисних і соціально орієнтованих громадських організацій, залучення інтелектуального потенціалу громадськості та недержавних аналітичних структур до процесів вироблення політики національної безпеки, запобігання антиконституційній та асоціальній самоорганізації громадян, впровадження дієвого громадського контролю за діями органів влади.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4УКР)6 + Ф4(4УКР),30
Шифр НБУВ: РА379643 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Зубченко С. О. 
Концептуальні засади політики гуманітарної безпеки Української Держави в умовах демократичних перетворень: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 21.01.01 / С. О. Зубченко ; Нац. ін-т стратег. дослідж. — К., 2011. — 18 с. — укp.

Вперше здійснено комплексне дослідження взаємозв'язку гуманітарної сфери та демократичних перетворень в Україні, що дозволяє визначити особливості здійснення політики гуманітарної безпеки за умов трансформаційних процесів. З'ясовано особливості реалізації політики гуманітарної безпеки за умов формування правової держави, суть яких полягає в існуванні обмежувальних політико-юридичних факторів гарантування державою прав людини та громадянина. Досліджено вплив процесів суспільної трансформації на гуманітарну безпеку, визначено фактори стабілізації системи гуманітарної безпеки держави та її дестабілізації. Удосконалено теоретичну та методичну базу для подальшого наукового дослідження таких феноменів, як гуманітарна безпека, політика гуманітарної безпеки, державне будівництво.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(4УКР),30 + Ф3(4УКР)4
Шифр НБУВ: РА382788 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Коваль З. В. 
Політико-правові механізми державного управління інформаційно-психологічною безпекою України: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / З. В. Коваль ; Одес. регіон. ін-т держ. упр., Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — О., 2011. — 20 с. — укp.

Розглянуто концептуальні підходи до проблеми управління інформаційно-психологічною безпекою, стан інформаційно-психологічного простору України, як об'єкту державного управління в системі інформаційно-психологічної безпеки, проблематику особливостей політико-правових механізмів для захисту безпекових інтересів особистості, суспільства, держави, а також впровадження структурних елементів для формування даної Національної комплексної системи державного управління інформаційно-психологічною безпекою України. Здійснено комплексний аналіз напрямів дослідження та завдань державного управління інформаційно-психологічною безпекою України, визначено особливості політико-правових аспектів захисту безпекових інтересів особистості, суспільства та державі в інформаційно-психологічній сфері. Розкрито основні політико-правові механізми організації ефективного управління інформаційно-психологічною безпекою, ряд моделей традиційних і креативних технології інформаційно-психологічного впливу як інструменту політичної боротьби між державами та проаналізовано мережеві інформаційно-психологічні операції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х849(4УКР)04 + Ц1(4УКР)2 + Ч62 в05 + Ф4(4УКР),30
Шифр НБУВ: РА380609 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Загривенко В. Б. 
Роль парламентських політичних партій у формуванні політики національної безпеки України: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 21.01.01 / В. Б. Загривенко ; Нац. ін-т стратег. дослідж. — К., 2011. — 22 с. — укp.

Визначено особливості здійснення державної політики у сфері національної безпеки за умов демократичного розвитку. Доведено, що парламентські політичні партії реально впливають на забезпечення національної безпеки на всіх стадіях процесу - від вироблення концепцій і стратегій до реалізації та контролю. З'ясовано, що забезпечення національної безпеки полягає в створенні засобів і механізмів захисту соціалізованих до національного рівня інтересів особистості. Встановлено, що у політичному аспекті найбільш ефективним засобом соціалізації інтересів особи є політичні партії. Проаналізовано основні напрями діяльності політичних партій у формуванні та реалізації політики національної безпеки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф69(4УКР)28 + Ф4(4УКР),30
Шифр НБУВ: РА385782 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського