Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (352)Книжкові видання та компакт-диски (319)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)290-93-21$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 27
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Мельник О.Г. 
Бюджетування в системі управління підприємством: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.Г. Мельник ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2004. — 25 с. — укp.

Удосконалено категорії бюджетування. Розглянуто його роль в системі управління підприємством на етапі технології менеджменту. Запропоновано комплексний підхід до реалізації процесу бюджетування на засадах загальних функцій менеджменту. На підставі проведеного соціологічного дослідження проаналізовано стан бюджетування на вітчизняних підприємствах, визначено проблеми його впровадження та застосування, а також результативність використання. Удосконалено процес бюджетного планування - визначено послідовні взаємопов'язані етапи, доповнено класифікацію методів бюджетного планування, визначено характеристики функціонування організації, що зумовлюють вибір методів розробки бюджетів. Систематизовано внутрішньоорганізаційні норми в межах нормативного методу та визначено їх функціональне призначення під час розробки бюджетів. Розвинуто модель розробки основних бюджетів організації на базі консолідування бюджетних показників, що дає змогу взаємопов'язати бюджети та одержати достовірну й повну інформацію для прийняття обгрунтованих управлінських рішень. Розроблено методичні положення щодо здійснення контролювання та регулювання бюджетів підприємства на основі еластичності та структуризації витрат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21 +
Шифр НБУВ: РА332881

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Онищенко С.В. 
Бюджетування в системі фінансового управління підприємством: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / С.В. Онищенко ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Уточнено економічний зміст терміну "бюджетування" як процесу організації керування фінансово-господарською діяльністю суб'єктів господарювання, який базується на розробці бюджетів стосовно питань центрів відповідальності чи напрямків діяльності, організації контролю за їх виконанням, аналізу відхилень від бюджетних показників і регулюванні на цій базі господарської діяльності з метою узгодження та досягнення намічених результатів на всіх рівнях керування. Узагальнено та доповнено класифікацію бюджетування, розкрито його суть і місце в системі фінансового керування підприємством. Систему бюджетів доповнено аналітичними бюджетами (бюджет постійних витрат, змінних витрат та маржинального доходу). Відзначено, що розробка цих бюджетів на підставі визначення маржинального доходу за видами продукції (діяльності) дасть змогу завчасно здійснювати заходи з покращання фінансових результатів діяльності. Проведено комплексний аналіз основних чинників і напрямків трансформації інформаційної системи прийняття рішень на підставі бюджетування. На базі вивчення вітчизняного та західного досвіду фінансового планування та керування розроблено методичні рекомендації, в яких подано порядок розробки бюджетів, їх взаємозв'язок, побудову ефективної системи контролю та аналізу відхилень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21 +
Шифр НБУВ: РА325817

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Оліфірова Ю.О. 
Бюджетування грошових коштів у системі управління підприємством: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Ю.О. Оліфірова ; Донец. держ. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2006. — 20 с. — укp.

Сформульовано методичні та практичні рекомендації щодо удосконалення процесів бюджетування грошових коштів у системі управління підприємством. На підставі використання системного та процесного підходів розроблено концепцію бюджетування грошових коштів підприємства. Розроблено теоретичні засади аналізу та вибору комплексу показників та бізнес-процесів бюджетування. Обгрунтовано процеси бюджетного планування з використанням функцій витрат. Розроблено моделі оптимізації залишків грошових коштів на рахунках підприємств, що базуються на методах Міллера та Орра, які дозволяють своєчасно використовувати та ефективно розміщувати тимчасово вільні грошові кошти. Розроблено механізм математико-статистичного аналізу відхилень між фактичними та бюджетними показниками, що дозволяє виявити такі з них, що випадають з загальної сукупності та вимагають більш детального вивчення. Досліджено існуючі методичні підходи щодо складання регламенту бюджетування, визначено його ризики та розроблено комплекс відповідних математико-статистичних та оптимізаційних моделей. Удосконалено економіко-організаційний механізм вровадження системи бюджетування грошових коштів підприємства, який забезпечує організаційно-інформаційну підтримку та оцінку економічної ефективності даного процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21 +
Шифр НБУВ: РА342869

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Приймак 
Діагностика фінансового стану підприємства в системі контролінгу: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / Світлана Вікторівна Приймак ; Державна установа "Інститут економіки та прогнозування НАН України". — К., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21
Шифр НБУВ: РА359415

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Нгуєн К.Н. 
Економіко-математичне моделювання та оптимізація управління фінансами виробничо-торговельної фірми: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / К.Н. Нгуєн ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2002. — 19 с. — укp.

Розроблено модель оптимальної структури капіталу фірми. Проведено розрахунок оптимальної структури капіталу фірми "VTC Telecommunications Joint Stock Company". З'ясовано її фінансові можливості, розраховано середньозважену ціну капіталу фірми за різних об'ємів інвестицій. Проаналізовано п'ять інвестиційних проектів даної фірми у 2000 р. за розробленим алгоритмом (оцінено інвестиційні можливості). Визначено оптимальний інвестиційний портфель. Розроблено модель оптимальної партії замовлення, яка враховує витрати, пов'язані з нестачею запасів. Розраховано оптимальну партію замовлення запасів фірми у 2000 р., а також оптимальний об'єм страхового запасу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)290-93-210.301
Шифр НБУВ: РА317646 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Теслюк Н.П. 
Методичні основи розробки фінансової стратегії підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Н.П. Теслюк ; Нац. трансп. ун-т. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Удосконалено поняття суті стратегії розвитку підприємства. Розглянуто питання визначення місця та ролі фінансової стратегії у процесі побудови механізму стратегічного фінансового управління підприємством, а також розвитку структури фінансової стратегії підприємства та з'ясування функції за кожною визначеною складовою. Удосконалено методичні засади розробки фінансової стратегії підприємства шляхом введення у послідовність виконання розрахунків фінансових показників додакових етапів, зокрема, розробки, оцінки та вибору альтернативних варіантів фінансової стратегії. Застосування удосконаленої послідовності підвищує ефективність розробки фінансової стратегії підприємства. Запропоновано модель вибору ефективної фінансової стратегії, яка передбачає здійснення процедури оцінювання різних її варіантів залежно від фінансової політики та розвитку подій. Ефективна фінансова стратегія визначається за критерієм максимізації ринкової вартості підприємства. Розроблена модель дозволяє забезпечити альтернативність стратегічного фінансового вибору, базуючись на розрахунку оптимальної потенційної структури сукупних витрат і сукупних активів щодо кожного фінансового елемента. Розроблено методику вибору ефективної фінансової стратегії, суть якої полягає в оцінці можливих співвідношень дохідності та рівня ризику і вибору оптимального варіанта досягнення максимального кінцевого значення з урахуванням усього періоду впровадження фінансової стратегії підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21 +
Шифр НБУВ: РА348319

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Мандра Н. Г. 
Механізми та методи управління фінансовим капіталом підприємства: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Н. Г. Мандра ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано міжнародну та вітчизняну практику управління фінансовими ресурсами підприємства. Виявлено особливості реалізації інструментального апарату фінансового менеджменту підприємств України. Визначено суть категорії "фінансовий капітал підприємства" та визначено його функції. Запропоновано концепцію формування механізмів і методів ефективного управління фінансовим капіталом підприємства. Удосконалено метод управління господарською діяльністю підприємства на базі показників доданої вартості фінансового капіталу. Запропоновано імітаційну модель управління фінансовим капіталом підприємства. Удосконалено схему та складові елементи механізму управління фінансовими потоками в межах управління інноваційними проектами. Визначено підходи щодо побудови та структуру системи моніторингу діяльності підприємства на базі сучасних методів інформаційного забезпечення процесів прийняття рішень, які забезпечують скорочення управлінських витрат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21
Шифр НБУВ: РА375982 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Богоніколос 
Моделі антисипативного управління у фінансовій діяльності підриємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / Ніколас Димитриу Богоніколос ; Харківський національний економічний ун-т. — Х., 2005. — 18 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-210.301
Шифр НБУВ: РА337488

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Колісник Ю.О. 
Моделювання багатомірних фінансово-господарських потоків підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / Ю.О. Колісник ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2005. — 20 с. — укp.

Розроблено нову концепцію моделювання багатомірних фінансово-господарських потоків підприємства, яка базується на принципах потокового управління, що дозволяє розглядати й оцінювати фінансово-господарську діяльність підприємства в аспекті ефективності управління виробничим, трудовим і фінансовим потоками та забезпечує зменшення можливих витрат трудових і виробничих ресурсів у разі їх нераціонального використання. Розроблено комплекс економіко-математичних моделей управління фінансово-господарськими потоками підприємства. Удосконалено метод прийняття рішень з вибору сценарію підвищення ефективності його фінансово-господарської діяльності. Розроблено систему підтримки прийняття рішень щодо ідентифікації областей ризику цієї діяльності, побудованої за принципами сучасних інформаційних технологій, що визначає вибір сценарію підвищення ефективності функціонування підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-210.301 +
Шифр НБУВ: РА342212

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Левицький С.І. 
Моделювання динаміки фінансової діяльності виробничо-економічних систем: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / С.І. Левицький ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2001. — 20 с. — укp.

На підставі проведеного дослідження систем управління фінансами підприємств України, розроблено нову концепцію динамічної системи управління фінансами виробничо-економічних систем, побудовану на основі застосування основних ідей теорії управління фірмою, запропонованої Ст.Біром, і методів програмно-цільового управління, що дозволить адекватно реагувати на впливи агресивного зовнішнього середовища. Розроблено комплекс економіко-математичних методів і моделей управління фінансами та методи його реалізації з використанням нових інформаційних технологій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-210.301
Шифр НБУВ: РА314500 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Орлова В.В. 
Моделювання механізмів управління фінансовою безпекою підприємства: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.11 / В.В. Орлова ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельниц., 2008. — 19 с. — укp.

Наведено результати дослідження теоретичних і практичних аспектів управління фінансовою безпекою підприємств машинобудування. Розроблено моделі механізмів даного управління, які на основі адаптивного підходу дозволяють сформувати комплекс захисних реакцій підприємства, спрямований на забезпечення стійкого функціонування та розвитку його фінансової системи за умов нестабільного зовнішнього середовища. Розроблено моделі оцінювання рівня фінансової безпеки підприємства. Побудовано алгоритм формування стратегії та тактики забезпечення фінансової безпеки підприємства на підставі аналізу структурних взаємозв'язків зовнішніх і внутрішніх загроз.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21 в611 +
Шифр НБУВ: РА361308

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Левицька Г.І. 
Моделювання фінансового менеджменту підприємницької діяльності: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / Г.І. Левицька ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2005. — 20 с. — укp.

Створено концепцію фінансового менеджменту підприємницької діяльності, якого розглянуто у взаємозв'язку з фінансовою політикою підприємства, методами фінансового планування, рівнем маркетингових дій, зовнішнім середовищем. Досліджено наявні методи прогнозування фінансових рішень, визначено сфери застосування цих методів та їх достовірність. Здійснено моделювання фінансових рішень, які запропоновано інтегрувати в систему планування діяльності підприємства, що сприяє покращанню адекватності фінансових планів реальної ситуації. Здійснено комплексне моделювання оптимізації фінансового менеджменту, а саме: прогнозування ігрового моделювання фінансових характеристик підприємницької діяльності; вибору оптимальної стратегії збалансування фінансових ресурсів; оптимізації використання оборотних засобів; оптимізації календарного плану використання фінансових ресурсів і фінансового забезпечення комплексу проектів; прогнозування успішності реалізації проекту з використанням засад теорії нечіткої логіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-210.301 +
Шифр НБУВ: РА338026

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Перловська Н.В. 
Моніторинг управління грошовими потоками підприємства: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / Н.В. Перловська ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2008. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні положення та розроблено рекомендації щодо проведення моніторингу управління грошовими потоками підприємства, визначено його сутність, призначення, мету, пріоритетні напрями, функції, принципи та сформовано аналітичний інстументарій. На підставі комплексного підходу розроблено концептуальну модель моніторингу управління грошовими потоками, визначено її складові елементи та механізм реалізації. Створено інформаційну модель, яка визначає джерела, послідовність формуваннян, напрями руху та пріоритетні сфери використання інформації для здійснення моніторингу управління грошовими потоками. Запропоновано інтегральний показник оцінки ефективності управління грошовими потоками, за допомогою якого визначено ступінь досягнення цілей платоспроможності та відтворення капіталу за результатами управління. Обгрунтовано доцільність використання методів прогнозування та регулювання у процесі проведення моніторингу управління грошовими потоками, що забезпечує взаємозв'язок руху грошових потоків з показниками операційної діяльності, враховує зміни чинників зовнішнього середовища та надає можливість визначити параметри управління грошовими потоками підприємства. Розроблено організаційний механізм моніторингу управління грошовими потоками, який визначає його регламенти та напрями використання результатів з метою забезпечення ефективності управлінського процесу. Встановлено рівень результативності управління грошовими потоками машинобудівних підприємств Луганщини, визначено їх рейтинг та запропоновано заходи щодо його підвищення. Розроблено та впроваджено методичні рекомендації щодо вибору варіантів руху грошових потоків з метою забезпечення максимально можливого рівня результативності управління ними за існуючих умов господарювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21 +
Шифр НБУВ: РА358150

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Шевченко О.В. 
Організаційно-економічний механізм управління податковими зобов'язаннями підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.В. Шевченко ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2006. — 20 с.: рис. — укp.

Визначено необхідні та достатні ознаки податкових платежів, з урахуванням яких розвинуто методологічне обгрунтування суті категорії "податкові зобов'язання підприємств" як об'єкту управління. На базі теоретичного узагальнення та синтезу існуючого інструментального апарату податкового менеджменту запропоновано концепцію формування організаційно-економічного механізму управління податковими зобов'язаннями підприємства. З урахуванням особливостей формування та використання податкової інформації розвинуто комплексний підхід до формування системи аналітичних показників фінансової та податкової складової господарської діяльності підприємства. З використанням методів системної динаміки й існуючих інструментів управління обіговими коштами розроблено імітаційну модель управління податковим кредитом підприємства. З урахуванням особливостей управління витратами підприємства та фінансовими потоками запропоновано інструменти й алгоритм розробки бюджету його податкових платежів. З урахуванням особливостей формування та використання податкової інформації розвинуто комплексний підхід до формування системи аналітичних показників фінансової та податкової складової господарської діяльності підприємства. Наведено вимоги та з'ясовано особливості побудови автоматизованої системи інформаційного забезпечення процесів управління фінансовими ресурсами підприємства на базі загальних принципів теорії прийняття управлінських рішень і особливостей реалізації податкового механізму в Україні. Синтезовано організаційно-економічний механізм управління податковими зобов'язаннями окремих підприємств України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.3 + У9(4УКР)290-93-21 +
Шифр НБУВ: РА347971

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Кочкодан В.Б. 
Синтез механізмів управління структурою капіталу підприємства: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / В.Б. Кочкодан ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельниц., 2008. — 20 с. — укp.

Синтезовано комплекс механізмів управління структурою капіталу, що забезпечує стабілізацію функціонування та розвитку підприємства. Проаналізовано різні підходи до визначення суті категорій "капітал", "управління капіталом", "структура капіталу" і "управління структурою капіталу". Розроблено класифікацію капіталу підприємства у контексті його визначення як категорії фінансового менеджменту й економічного ресурсу. Розроблено методичний підхід до синтезу механізмів оцінювання, аналізу та прогнозування характеристик капіталу. Удосконалено формування інтегрального показника стану капіталу підприємства. Розроблено та реалізовано імітаційну модель управління структурою капіталу підприємства. Оцінено та проаналізовано характеристики структури капіталу за різних варіантів керуючих впливів, спрямованих на локалізацію кризових ситуацій і відновлення нормального режиму функціонування фінансової системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21 +
Шифр НБУВ: РА361309

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Пулянович О.В. 
Синтез системи адаптивного управління грошовими потоками: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.В. Пулянович ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2005. — 16 с.: рис. — укp.

Уперше розроблено концепцію адаптивної системи управління грошовими потоками підприємства, що базується на принципах життєздатних систем, яка дає змогу ефективно управляти дебіторською та кредиторською заборгованостями за дії внутрішніх і зовнішніх впливів, що збурюють, і таким чином підвищити ефективність фінансово-господарської діяльності підприємства. Запропоновано механізм оптимізації грошових потоків, побудований з застосуванням ідей теорії багатокритеріальної оптимізації, що забезпечує ефективний розподіл фінансових ресурсів між різними напрямками діяльності, формування й оптимальність використання основних і оборотних виробничих фондів і обігових коштів підприємства. Наведено механізм оцінки його фінансового стану, що передбачає використання теорії графів і методу системної динаміки, який дає змогу підвищити швидкість реагування підприємства на зміну зовнішнього середовища, що сприяє збільшенню прибутковості підприємства. Розвинуто метод автоматизації управління фінансовими процесами підприємства на базі застосування комп'ютерної системи підтримки прийняття рішень, який дозволяє підвищити швидкість і ефективність прийняття рішень у процесі управління грошовими потоками підприємства, знизити витрати від неточності прийнятих рішень та покращити ефективність управління фінансовими ресурсами і фінансовими результатами підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21 + У9(4УКР)290-93-21
Шифр НБУВ: РА336604

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Андрєєва В.Г. 
Синтез системи діагностики управління фінансовою діяльністю підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.Г. Андрєєва ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2004. — 16 с. — укp.

Розкрито суть діагностики управління фінансовою діяльністю підприємства, її властивості, функції та принципи формування. Запропоновано концептуальну модель системи діагностики даного управління, що грунтується на системному підході та дає змогу оптимізувати фінансові процеси на підприємстві. На базі запропонованої концепції розроблено комплекс механізмів діагностики управління фінансовою діяльністю підприємництва: механізм виявлення проблем; діагностики прийняття управлінських рішень; прогнозування проблем, реалізація якого є базою для підвищення ефективності досліджуваної області керування. Відповідно до кожного механізму розроблено комплекс інструментів, який містить моделі і методики, спрямовані на розв'язання цілей і задач у даній сфері. Розроблено систему інформаційної підтримки прийняття рішень та реалізовано систему діагностики керування фінансовою діяльністю підприємства на прикладі ВАТ "ДМЗ".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21 + У9(4УКР)290-93-21
Шифр НБУВ: РА332158

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Козлов В.П. 
Синтез системи механізмів кредитного менеджменту підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / В.П. Козлов ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2002. — 17 с. — укp.

Досліджено організації кредитних відносин між підприємствами України, особливості формування нормативної бази кредитного менеджменту. Для забезпечення ефективного розвитку кредитного менеджменту на підприємствах розроблено концепцію синтезу системи механізмів кредитного менеджменту. Розроблено методику оцінки й аналізу дебіторської заборгованості підприємства, наведено методи організації системи кредитного менеджменту на підприємстві. Запропоновано використовувати можливості економіко-математичного моделювання з метою зменшення рівня дебіторської заборгованості, а також для прийняття рішень кредитного менеджменту методи на основі факторингових схем. Спроектовано систему інформаційної підтримки прийняття рішень щодо кредитного менеджменту, наведено типове положення про кредитний відділ підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)290-93-212.1
Шифр НБУВ: РА319579 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Мартіросян 
Удосконалення управління фінансами підприємств ринкової інфраструктури: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Артюш Сергійович Мартіросян ; Східноукраїнський національний ун-т ім. Володимира Даля. — Луганськ, 2003. — 19 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21
Шифр НБУВ: РА330035

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Чорна О.Є. 
Управління капіталом підприємства в умовах ринкової трансформації економіки України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / О.Є. Чорна ; Одес. держ. екон. ун-т. — О., 2005. — 21 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні засади формування та використання капіталу підприємства за умов ринкової трансформації економіки. На підставі аналізу досвіду фінансового управління виробництвом за умов ринкових перетворень і державного регулювання економіки розроблено основні підходи щодо побудови системи управління капіталом підприємства. Проаналізовано міжнародний досвід діяльності у даній сфері у контексті можливості його використання в Україні. Досліджено структуру капіталу підприємства, виявлено специфіку його формування, функціонування та вплив на обсяги реалізації продукції. Розглянуто можливості використання позикового та залученого капіталу з метою досягнення збалансованості між рівнем розвитку потреби та ресурсних обмежень щодо їх задоволення. Проаналізовано фінансово-економічну ситуацію в Україні та наведено характеристику її основних чинників. Розроблено організаційно-економічний механізм управління капіталом підприємства. Проаналізовано методологічні засади оцінки його вартості у межах окремих елементів з метою визначення економічної ефективності формування та використання сукупного капіталу в фінансово-господарській діяльності підприємства. Обгрунтовано принципи утворення елементів вартості капіталу та наведено пропозиції щодо проведення його оцінки, оптимізації структури та поточного моніторингу зміни оцінної вартості підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21 +
Шифр НБУВ: РА334841

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського