Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (14)Реферативна база даних (1524)Книжкові видання та компакт-диски (1157)Журнали та продовжувані видання (115)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)0-96$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 71
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Травін В.В. 
Бухгалтерський облік і система національних рахунків: напрями гармонізації: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / В.В. Травін ; Житомир. держ. технолог. ун-т. — Житомир, 2010. — 21 с. — укp.

Науково обгрунтовано теоретичні положення та розроблено практичні рекомендації щодо гармонізації бухгалтерського обліку та системи національних рахунків (СНР) для забезпечення потреб управління суспільно-економічним відтворенням. Досліджено макроекономічне значення бухгалтерського обліку для визначення можливостей його гармонізації з СНР. Розкрито значення облікової інформації в дослідженнях, присвячених визначенню сутності багатства та джерел його утворення. Встановлено вимоги щодо бухгалтерського обліку, що забезпечують підвищення повноти відображення в СНР макроекономічних процесів. Проаналізовано запити користувачів облікової інформації макроекономічного рівня для характеристики наслідків впливу на систему бухгалтерського обліку. Визначено напрямки гармонізації бухгалтерського обліку та СНР. Досліджено підходи в бухгалтерському обліку та СНР до визначення активів, що входять до складу національного багатства з метою обгрунтування маожливостей їх гармонізації. Визначено сутність соціального капіталу як одного з елементів національного багатства з метою ідентифікації його у складі активів підприємства. Розроблено методику бухгалтерського обліку внутрішнього аудиту як складової соціального капіталу для забезпечення гармонізації бухгалтерського обліку та СНР. Досліджено процеси формування облікових показників і рух інформаційних потоків від мікро- до макрорівня управління, проаналізовано спільні елементи системи бухгалтерського обліку та СНР.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20 + С62: У9(4УКР)0-969 + У9(4УКР)0-969 +
Шифр НБУВ: РА369887 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Тарлопов І.О. 
Валовий внутрішній продукт України: структура та тенденції відтворення: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / І.О. Тарлопов ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Доведено, що перехід до ринкових відносин в Україні спричинив необхідність впровадження системи національних рахунків у вітчизняну статистичну практику для об'єктивного відображення процесів і результатів діяльності країни за нових економічних умов. Встановлено, що у структурі валового внутрішнього продукту (ВВП) за витратами та доходами не створено умов для економічного зростання. Зазначено, що структура ВВП не сприяє стабілізації темпів його росту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-961
Шифр НБУВ: РА316057 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Лизун М.В. 
Випереджаюче економічне зростання: міжнародний та український аспекти: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / М.В. Лизун ; Терноп. нац. екон. ун-т. — Т., 2007. — 20 с. — укp.

Здійснено ідентифікацію шляхів і механізмів випереджального економічного зростання України з використанням комплексного підходу, який грунтується на формуванні та розвитку інноваційних чинників зростання та забезпеченні прийнятних стандартів життя. Значну увагу приділено теоретичним засадам випереджального економічного зростання, комплексному аналізу основних чинників, які визначають випереджальне економічне зростання України та країн світу. Здійснено порівняльний аналіз моделей економічного зростання світової та української економіки. Визначено пріоритетні напрями розвитку світової та української економіки у контексті моделей економічного зростання, що відображають етап розвитку національної економіки та потенційні переваги "точок зростання". Запропоновано модель випереджального зростання України, яка враховує досягнення темпів зростання української економіки у 2 - 3 раза вищих, ніж у розвинутих країнах світу за рахунок використання інноваційного, наукового та освітнього потенціалу, забезпечення підвищення рівня та якості стандартів життя населення. Розроблено механізми забезпечення високих темпів зростання економіки, що реалізуються шляхом поєднання фінансових важелів для активізації "точок зростання", створення умов для забезпечення стабільного інноваційного зростання, диверсифікації економічної політики з метою підвищення конкурентоспроможності країни та соціальних стандартів життя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-96 + У9(4Укр)0-96 +
Шифр НБУВ: РА352024

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Соляр В. В. 
Державна підтримка і стимулювання розвитку соціальної інфрастурктури регіону: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / В. В. Соляр ; НАН України, Н.-д. центр індустр. пробл. розв. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Вдосконалено теоретичне та методичне забезпечення державної підтримки та стимулювання розвитку соціальної інфраструктури в регіонах України. Досліджено сучасні підходи щодо визначення поняття соціальної інфраструктури та запропоновано його вдосконалення шляхом обгрунтування ролі соціальної інфраструктури в забезпеченні суспільного прогресу. Запропоновано вдосконалити базові положення концепції соціальної інфраструктури в постіндустріальній економіці шляхом обгрунтування її ролі та відмінностей за даних умов. Наведено вдосконалений інструментарій державної підтримки розвитку соціальної інфраструктури в регіонах України, який базується на її інтегральній оцінці, визначенні рівня забезпеченості населення об'єктами інфраструктурного комплексу. Надано методичне забезпечення обгрунтування пріоритетних напрямів розвитку соціальної інфраструктури в регіонах країни.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-961-312.1
Шифр НБУВ: РА380210 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Клюшин Д.В. 
Державне регулювання пропорцій та темпів розвитку реального сектору економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Д.В. Клюшин ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано суть і форми прояву реального сектора як економічної категорії ринкового господарства на основі розмежування змісту понять матеріального виробництва та сектору, що виробляє товари та матеріальні послуги. Визначено та розраховано пропорції поділу внутрішнього валового продукту на реальний сектор та нематеріальні послуги, а також темпи розвитку реального сектору економіки у середньо-строковій перспективі. Узагальнено державні інструменти регулювання реального сектору економіки на базі реалізації промислової, структурно-інвестиційної та інноваційної політики та прогнозування економічного розвитку. Запропоновано шляхи модернізації реального сектору економіки, зокрема запобігання його штучно низькій продуктивності, ліквідації міжгалузевих недоліків оподаткування та перерозподілу надприбутків на основі впровадження оновленої рентної політики. Наведено пропозиції щодо активізації інноваційного розвитку реального сектору економіки та підвищення його конкурентоспроможності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-961-31-21,01 +
Шифр НБУВ: РА337730

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Семененко В.В. 
Державне регулювання процесів реструктуризації в реальному секторі економіки: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / В.В. Семененко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Розроблено наукові засади регулювання процесів реструктуризації у реальному секторі економіки. Розкрито суть поняття державного регулювання процесів реструктуризації. Визначено зміст процесу приватизації як створення організаційно-економічних умов для реструктуризації. Висвітлено методику дослідженого регулювання у реальному секторі економіки. Розвинуто механізм державного регулювання досліджених процесів, а також визначено процес формування правової бази реструктуризації у реальному секторі економіки. Запропоновано вживати регулятивні заходи під час проведення реструктуризації. Обгрунтовано становлення інститутів державного управління процесами реструктуризації та розроблено механізми цього управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-4 + У9(4УКР)0-961-31-21,01 + У9(4УКР)21,01 +
Шифр НБУВ: РА338244

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Сокіл В.В. 
Державне регулювання реструктуризації господарських комплексів шахтарських міст України: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр: 25.00.04 / В.В. Сокіл ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Запропоновано критерії віднесення міських населенних пунктів до категорії монофункціональних міст. Наведено підходи до визначення пріоритетів розвитку шахтарських міст за умов реструктуризації їх економіки, розкрито механізм формування вугільних територіально-виробничих комплексів, що виступають системоутворювальними елементами шахтарських міст. Визначено пріоритетні напрями реструктуризації економіки міст, запропоновано перспективну стратегію їх розвитку. Встановлено визначальну роль місцевих органів влади під час здійснення господарської реструктуризації. Уточнено зміст понять реструктуризація господарського компалексу міста, монофункціональне шахтарське місто. Розроблено модель державного регулювання економіки шахтарського міста, обгрунтовано доцільність запровадження спеціального режиму інвестиційної діяльності на його території.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-961-31-21
Шифр НБУВ: РА318721 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Опрітова 
Державне регулювання розвитку соціальної інфраструктури: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Кристіна Анатоліївна Опрітова ; Харківський національний ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2005. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-961-31-21,01 + С5*612
Шифр НБУВ: РА351072

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Шаблиста Л.М. 
Державне регулювання структурних зрушень в економіці України: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.02.03 / Л.М. Шаблиста ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2003. — 32 с. — укp.

Досліджено теоретичні та методологічні засади удосконалення механізму державного регулювання структурних зрушень у національній економіці за умов ринкової трансформації. Проаналізовано сучасні тенденції структурних зрушень в економіці України, наведено оцінку їх ефективності, розкрито головні причини інерційності структури вітчизняної економіки. Визначено роль податкового, бюджетного та кредитного механізмів у регулюванні структурних зрушень та обгрунтовано рекомендації щодо їх удосконалення, які базуються на світовому досвіді регулювання структури економіки. Розглянуто ідею розробки національної комплексної програми структурної перебудови економіки України, в основу якої покладено принцип організаційного поєднання двох типів державних цільових програм - структуроформуючих і структурозабезпечуючих. Розроблено пропозиції щодо удосконалення інструментарію планування та прогнозування з урахуванням світового досвіду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-961-31-21 +
Шифр НБУВ: РА323256

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Колосюк А.А. 
Державне стимулювання стабільного регіонального розвитку України: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / А.А. Колосюк ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретичні положення та практичні рекомендації щодо формування механізмів державного стимулювання регіонального розвитку України. Обгрунтовано понятійний апарат дослідження, проаналізовано сучасний стан регіонального розвитку України. Обгрунтовано ключові положення Концепції реформування міжбюджетних відносин в Україні. Удосконалено теоретичний підхід до формування механізмів державного стимулювання регіонального розвитку. Наведено пропозиції щодо покращання правового забезпечення державної регіональної політики та стимулювання розвитку регіонів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-96 +
Шифр НБУВ: РА369453

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Серафимов В.Н. 
Державний механізм протидії тіньової економіці: автореф. дис... канд. екон. наук: 25.00.02 / В.Н. Серафимов ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2007. — 16 с. — укp.

Розкрито сутність терміна "тіньовизація" економіки, досліджено процес виникнення й розвитку тіньової економічної діяльності в Україні за сучасних трансформаційних умов, а також вплив державного механізму боротьби з тіньовою економікою. Проаналізовано погляди провідних економістів щодо визначення сутності даного явища. Встановлено основні причини виникнення й існування тіньової економіки на сучасному етапі. Досліджено умови розвитку тіньового сектора економіки, з урахуванням яких розроблено й удосконалено державний механізм протидії тіньовій економічний діяльності. Зроблено висновок, що сучасна тіньова економіка відзначається широкомасштабним характером і стосується усіх сфер економічної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-962 +
Шифр НБУВ: РА354499

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Авксєнтьєв М. Ю. 
Державно-приватне партнерство як сучасний механізм залучення інвестицій в інфраструктурні галузі України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / М. Ю. Авксєнтьєв ; М-во економіки України, Н.-д. екон. ін-т. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто науково-методичні та практичні питання залучення приватних інвестицій до інфраструктурих галузей України за допомогою механізму державно-приватного партнерства (ДПП). Розкрито його економічну сутність та структурні складові. Вдосконалено понятійний апарат та уточнено методичний інструментарій ефективної моделі протидії ризикам. Досліджено зарубіжний досвід організації та функціонування даної сфери. Запропоновано методичні підходи щодо формування стратегії протидії ризикам, які з'являються під час реалізації проектів ДПП. Проведено комплексний аналіз ефективності інституційних заходів урядів різних країн з підтримки розвитку сфери ДПП. Запропоновано систему заходів, з розбудови єдиної державної політики щодо розвитку ДПП в Україні. Розроблено практичні рекомендації для ініціаторів проектів державно-приватного партнерства, які враховують специфіку життєвого циклу проекту ДПП, містять перелік основних завдань та необхідних дій для успішного завершення проекту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-961-312.1-56
Шифр НБУВ: РА373180 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Колдовський М.В. 
Діяльність банків з протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / М.В. Колдовський ; Укр. акад. банк. справи нац. банку України. — Суми, 2009. — 20 с. — укp.

Проаналізовано зарубіжний досвід і особливості національної економіки з точки зору проблеми легалізації доходів. Виявлено, що найбільш ефективним напрямком протидії легалізації доходів є вдосконалення інструментів протидії легалізації доходів у банках. Обгрунтовано напрямки вдосконалення існуючої системи запобігання та протидії легалізації доходів у банку. Розроблено та запропоновано кількісні оцінки критеріїв оцінювання ризику можливості здійснення клієнтом легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом під час проведення процедури ідентифікації. Висвітлено конкретні моделі кількісної оцінки ризику легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом клієнтом банку. Визначено, що запропоновані моделі оцінки ризику можуть бути використані як банками, так й іншими суб'єктами первинного фінансового моніторингу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-962 + У9(4УКР)262.10 +
Шифр НБУВ: РА366404

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Корпан Р.В. 
Екологізація управління та економічне зростання: моделювання і аналіз взаємозв'язку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.08.01 / Р.В. Корпан ; Сум. держ. ун-т. — Суми, 2005. — 24 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та методичні засади застосування принципів еколого-орієнтованого управління за умов прийняття рішень на різних рівнях економічної системи. Проаналізовано взаємозв'язок між станом навколишнього природного середовища та показниками економічного зростання. Визначено основні складові елементи процесу екологічного управління. З використанням системи показників сформульовано методику оцінки та прийняття еколого-орієнтованих управлінських рішень. Екологізацію управління розглянуто як процес застосування окремих груп стабілізаційних рішень. Визначено характер взаємодії між різними групами даних рішень та проведено оцінку можливого приросту інвестиційного потенціалу, обумовленого їх використанням. Запропоновано комплексну методику оцінки наслідків дострокового закриття чи обмеження діяльності підприємств-порушників природоохоронного законодавства. Розвинуто методику оцінки економічних інструментів екологічного регулювання. Визначено необхідність використання інформаційних систем під час планування, впровадження та оцінки принципів еколого-орієнтованого управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-96 + У9(4УКР)280-21 +
Шифр НБУВ: РА340039

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Ковальов Б. Л. 
Еколого-економічний інструментарій формування умов сталого способу життєдіяльності: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.06 / Б. Л. Ковальов ; Сум. держ. ун-т. — Суми, 2011. — 20 с.: табл., рис. — укp.

Висвітлено теоретичні, науково-методичні та практичні підходи до розроблення еколого-економічного інструментарію формування умов сталого способу життєдіяльності. Розроблено науково-методичний підхід до оцінювання сталого способу життєдіяльності на основі векторної моделі й удосконалено методичні підходи до формування організаційно-економічного механізму управління сталим способом життєдіяльності. Проведено оцінювання рівня сталого способу життєдіяльності населення регіонів України на основі сформованої ієрархічної системи показників у період 2006 - 2009 рр. Проведено групування регіонів за рівнем сталого способу життєдіяльності (надвисоким, високим, вищим за середній, середнім, нижчим за середній і низьким). Запропоновано комплекс заходів щодо підвищення рівня сталого способу життєдіяльності для виокремлених груп.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-96 + С5*63
Шифр НБУВ: РА385065 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Мельник 
Економічний механізм реструктуризації господарства регіону: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / Лариса Михайлівна Мельник ; НАН України; Рада по вивченню продуктивних сил України. — К., 2000. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-961-31 + У9(4Укр-4Рів)0-961-31
Шифр НБУВ: РА317188

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Віторт Т.В. 
Інвестиції та економічне зростання: взаємозв'язок у перехідній економіці: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Т.В. Віторт ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2002. — 16 с.: мал. — укp.

Доведено, що високий рівень тезаврації коштів спричинив погіршання рівноваги пропозиції та попиту на інвестиційні ресурси. Виявлено, що у процесі приватизації державного майна частина заощаджень перетворюється на непродуктивні вкладення. Запропоновано періодизацію інвестування за умов перехідної економіки. Відзначено, що метою перехідної економіки повинен бути стійкий розвиток у межах сучасного світового погляду на цю концепцію. Доповнено типологізацію економічного зростання такими видами, як експортоорієнтоване та імпортозамінне. Визначено, що на перехідному етапі соціо-інституційні умови стають фактором, який зумовлює дію усіх інших факторів економічного зростання. Наведено систему причин найближчого та віддаленого порядків, які впливають на економічне зростання, інвестиції та взаємозв'язок між ними. З'ясовано можливість існування зворотної залежності між інвестиціями та економічним зростанням за умов ринкової трансформації інверсійного типу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56 + У9(4УКР)0-96 +
Шифр НБУВ: РА321430

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Михайлюк М.А. 
Інвестиційні чинники розширеного відтворення валового внутрішнього продукту в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / М.А. Михайлюк ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2004. — 21 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано суть і механізми дії інвестиційних чинників розширеного відтворення валового внутрішнього продукту у реалізації цільових пріоритетів розвитку держави. Визначено нормативні підходи до формування привабливого інвестиційного клімату для внутрішніх і зовнішніх суб'єктів підприємницької діяльності. Досліджено необхідні умови оптимального залучення різних фінансових та грошово-кредитних інструментів для підвищення дієвості впливу розвитку інвестування на відтвірні процеси у трансформаційний період розвитку вітчизняної економіки з метою забезпечення сталості необхідних темпів щорічного приросту валового внутрішнього продукту в Україні. Визначено умови, чинники та протиріччя формування вітчизняної інвестиційної політики під впливом суб'єктивних і об'єктивних інституційних процесів становлення ринкової економіки. Запропоновано поглиблене трактування джерел нагромадження основного капіталу: амортизаційні відрахунки, а також заощадження населення, які раніше майже не розглядалися, як резерв політики економічного зростання. Проаналізовано нормативно-правові аспекти становлення інвестиційної діяльності та запропоновано заходи розширення привабливості інвестиційного клімату в Україні з метою розв'язання проблем соціально-економічного розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56 + У9(4УКР)0-961 +
Шифр НБУВ: РА330853

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Сохецька А.В. 
Інституційні фактори економічного зростання в умовах переходу України до ринку: Автореф. дис. канд. екон. наук: 08.01.01 / А.В. Сохецька ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2003. — 20 с.: табл. — укp.

Досліджено проблеми становлення та впливу інституційного середовища на економічне зростання в умовах перехідної економіки України. Уточнено визначення поняття "інститут" та з'ясовано механізм розвитку інститутів, що здійснюється шляхом пристосування поведінки, способу мислення людей до зміни умов розвитку національної економіки. Обгрунтовано положення про залежність розвитку соціально-економічної системи від інституційної будови суспільства. Проаналізовано моделі економічного зростання провідних шкіл та напрямків світової економічної думки з широким застосуванням методології, що базується на використанні економіко-математичного апарату дослідження. З'ясовано причини формування неефективного інституційного середовища у директивно-плановій економіці. Досліджено стратегію інституційних реформ у країнах з перехідною економікою, виявлено кількісні параметри впливу даних факторів на економічне зростання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-96 +
Шифр НБУВ: РА328079

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Буряк Г.С. 
Корупційні відносини в сучасних умовах інституціоналізації світової економіки : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / Г.С. Буряк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 24 с. — укp.

Розроблено нові підходи до аналізу корупції та представлено нові методи боротьби з нею за сучасних умов розвитку економічних відносин в контексті дослідження інституціонального середовища економіки та політики. Розглянуто діяльність міжнародних організацій у фері оцінки рівня корупції та розробці рекомендацій щодо кооперації на ниві протидії розвитку корупційних відносин. Наведено комплексну модель протидії розвитку корупційним відносинам в Україні на основі аналізу світового досвіду бороться з корупцією та можливостей використання його в економічному та політичному середовищі України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-962 + У9(4УКР)0-962 + Х916.881.9
Шифр НБУВ: РА370193 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського