Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (65)Реферативна база даних (2459)Книжкові видання та компакт-диски (5011)Журнали та продовжувані видання (4547)
Пошуковий запит: (<.>U=У58$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 212
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Перебийніс М.Г. 
Валютний контроль в системі економічних відносин: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.01 / М.Г. Перебийніс ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано еволюцію валютних відносин в Україні та їх стан в розвинених країнах світу, на основі якого визначено, що існуюча національна модель валютного контролю потребує суттєвого коригування з позицій вирішення проблем конвертованості гривні, інтеграційних процесів і чіткого визначення місця та ролі України у світовій економіці, поступової відмови від практики жорстокого обмеження валютних операцій з одночасним його збереженням для операцій, пов'язаних з вивозом валюти за кордон та інших незаконних дій суб'єктів економічних відносин, доцільність укладання багатосторонніх узгоджень між банками й органами валютного контролю, доцільність вступу України до міжнародних органів контролю за валютними операціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.661-218 + У9(4УКР)262.6-18
Шифр НБУВ: РА372051 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Блащук Ю.О. 
Валютний контроль операцій на світовому фінансовому ринку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Ю.О. Блащук ; Терноп. акад. нар. госп-ва. — Т., 2001. — 21 с. — укp.

Висвітлено проблеми розвитку системи валютного контролю за банківськими операціями на світовому фінансовому ринку. Вивчено розвиток цієї системи на національному та міжнародному рівнях, їх сучасний стан. Визначено основні тенденції її розвитку за умов глобалізації фінансових ринків. Досліджено теоретичні та методологічні засади створення та функціонування високоефективного валютного контролю. Надано оцінку основних кроків органів валютного контролю та визначено шляхи модифікації системи валютного контролю України в напрямку її адаптації до світових стандартів. Одержані результати використовуються в процесі вдосконалення валютного законодавства, а також у практичній діяльності Національного банку України та комерційних банків, у відносинах з Міжнародним валютним фондом та іншими міжнародними спеціалізованими організаціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.66
Шифр НБУВ: РА314289 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Гулей А. І. 
Валютно-фінансові стратегії в системі економічної безпеки суб'єктів господарювання: міжнародний досвід: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 21.04.02 / А. І. Гулей ; Ун-т економіки та права "КРОК". — К., 2010. — 19 с. — укp.

Вперше обгрунтовано методологію дослідження проблематики валютно-фінансової й економічної безпеки суб'єктів господарської діяльності за умов інформаційної економіки. Запропоновано системні характеристики об'єктивних і суб'єктивних підходів, оцінки щодо безпеки валютно-фінансової стратегії суб'єктів господарської діяльності, її параметрів і необхідності у запровадженнівідповідних заходів, комплексу дій антикризового змісту. Удосконалено класифікацію загроз фінансової безпеки суб'єктів господарської діяльності, які запропоновано структурувати відповідно до джерел їх виникнення. Обгрунтовано шляхи формування ефективного валютно-фінансового механізму в контексті глобальної кризи, наведено інноваційні пріоритети інституційного валютно-фінансового регулювання в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.66 + У9(4УКР)262.6-18
Шифр НБУВ: РА373734 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Злобін І.В. 
Визначення інтеграційних пріоритетів України в контексті використання потенціалу старопромислових регіонів: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / І.В. Злобін ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено процес інтеграції України до світового господарства з урахуванням економічного потенціалу регіонів. Проаналізовано участь України в міжнародних об'єднаннях. Розглянуто сучасні теорії інтеграції та зроблено висновок про неможливість застосування зазначених теорій у наявному вигляді. З'ясовано напрямки найбільш ефективної реалізації інтеграційних зусиль. Досліджено вплив на інтеграційні процеси окремих регіональних утворень. Відзначено, що на інтеграцію України найбільший вплив здійснюють старопромислові регіони. Проаналізовано залучення значної частини даних регіонів до експортно-імпортних операцій. Розроблено механізм інтеграції України до світового господарства з використанням економічного потенціалу старопромислових регіонів. Запропоновано стратегії інтеграції української економіки з застосуванням інформаційної системи на основі маркетингового інструментарію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У580.3 + У9(4УКР)80 +
Шифр НБУВ: РА360385

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Нямещук Г.В. 
Вплив іноземних інвестицій на формування економічного потенціалу підприємств космічної галузі України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / Г.В. Нямещук ; Київ. нац. ун-т ім. Тараса Шевченка. — К., 2009. — 21 с. — укp.

Досліджено теоретичні основи сутності та природи категорії "іноземні інвестиції" в контексті впливу її на формування економічного потенціалу високотехнологічних підприємств (ВТП). Розроблено концептуальні основи складу та структури економічного потенціалу як цілісної системи взаємодії інтелектуального, інноваційного та експортного потенціалів, сутнісно об'єднаних зовнішніми та внутрішніми механізмами іноземного інвестування. На підставі аналізу ролі та особливостей потенціалу ВТП космічної галузі України визначено ВТП як інтегральну взаємодію можливостей, які проектуються в інноваційну та експортну складові, спрямовані на залучення іноземних інвестицій у ході реалізації міжнародних космічних проектів. Вперше визначено науково-методичні засади та емпірично обгрунтовано доцільність формування галузевого інноваційного кластера, який є вертикально-горизонтальною структурою, що поєднує стратегічні пріоритети розвитку держави, фінансові ресурси та інноваційні потенціали вітчизняних виробників космічних технологій; систематизовано у цьому контексті стимулювальні ефекти іноземних інвестицій внаслідок створення спільних підприємств, започаткування міжнародних комерційних проектів та укладання контрактів для розробки та виготовлення космічних технологій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У583.058.515.275.1-56 + У9(4Укр)305,851,527,51-56 +
Шифр НБУВ: РА368683

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
6.

Савелко Т.В. 
Вплив міжнародних платіжних карткових систем на розвиток ринку банківських послуг України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / Т.В. Савелко ; Київ. нац. ун-т ім. Тараса Шевченка. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розглянуто сутність та основні види платіжних систем, економічну природу платіжних карткових систем, визначено особливості становлення ринку банківських послуг України. Досліджено особливості нормативно-правового забезпечення взаємодії вітчизняних банків з міжнародними платіжними картковими системами, визначено економіко-організаційні форми взаємозв'язків комерційних банків на ринку платіжних карткових інструментів, обгрунтовано специфіку функціонування платіжних капткових систем в Україні. Розроблено та обгрунтовано пріоритетні напрями та моделі взаємодії комерційних банків з міжнародними платіжними картковими системами, зокрема, економіко-математичну модель порівняльного аналізу використання платіжних карток і готівки та організаційно-функціональну модель розвитку національної платіжної карткової системи з метою визначення перспектив розвитку вітчизняного ринку платіжних карткових інструментів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.623 + У9(4УКР)262.3 +
Шифр НБУВ: РА368113

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
7.

Руденко Н.В. 
Вплив міжнародних тенденцій зайнятості на регулювання ринків праці у відкритій економіці: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / Н.В. Руденко ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2008. — 18 с. — укp.

Досліджено тенденції регулювання сфери зайнятості, зокрема у контексті міжнародного досвіду й інформаційно-інноваційних імперативів національного розвитку за умов відкритих економік. Визначено компетенцію державних органів управління підготовкою кадрів, вищою освітою і навчальними закладами у контексті загального регулювання економічної діяльності, а також найбільш ефективні комерційні механізми впливу на параметри зайнятості. Висвітлено тенденції стосовно зайнятості у некомерційному секторі у контексті завдань інституційного розвитку. Обгрунтовано напрями оптимізації регулювання зайнятості за умов відкритої економіки України з урахуванням завдань підвищення міжнародної конкурентоспроможності, глобальних і регіональних імперативів розвитку ринків праці. Виявлено найбільш доцільні концептуальні підходи до підвищення функціональних властивостей сфери зайнятості в Україні у контексті завдань інноваційного розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.405.8 + У9(4УКР)240.5 +
Шифр НБУВ: РА356186

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
8.

Савка А. П. 
Вплив міжнародної торгівлі на добробут населення трансформаційних країн: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / А. П. Савка ; Терноп. нац. екон. ун-т. — Т., 2010. — 21 с. — укp.

Систематизовано концептуальні підходи до визначення змісту категорії "добробут населення", узагальнено механізми впливу міжнародної торгівлі на добробут населення, методи його аналізу. Проаналізовано особливості участі трансформаційних країн у міжнародній торгівлі, які визначають її вплив на добробут населення, проведено оцінювання негативного соціального потенціалу міжнародної торгівлі у поглибленні просторової нерівності в східноєвропейському регіоні. Запропоновано концептуальні засади покращання впливу міжнародної торгівлі на добробут населення трансформаційних країн, виокремлено напрями удосконалення глобальної системи торговельного регулювання в інтересах підвищення добробуту їх населення. Обгрунтовано економічні й організаційні засоби посилення позитивних і мінімізації негативних соціально-економічних наслідків участі України у міжнародній торгівлі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-94 + У584.30 + У9(4УКР)843
Шифр НБУВ: РА375786 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
9.

Насадюк І.Б. 
Вплив приєднання до валютної зони на розвиток національних економік: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / І.Б. Насадюк ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти впливу приєднання до валютної зони на розвиток національної економіки, зокрема фінансової системи. Розглянуто теоретичні підходи щодо економічної доцільності валютно-фінансової інтеграції групи країн, вигоди та витрати використання спільної валюти, методологію аналізу впливу участі у валютно-економічному союзі на економіку країни. Досліджено вплив участі у зоні євро на економічний розвиток країн Південної Європи, які до вступу у Європейський валютно-економічний союз мали вищі за середній по ЄС показники інфляції і менший ступінь розвитку фінансових систем. Доведено, що запровадження євро позитивно вплинуло на макроекономічну стабільність Італії, Іспанії, Португалії та Греції, а також зниження темпу інфляції та номінальних процентних ставок, збільшення доступу домогосподарств і підприємств до кредиту, сприяло розвитку фінансових ринків. Проаналізовано готовність до формування регіональних валютних зон і роль спільної валюти в економічному розвитку країн таких інтеграційних об'єднань, як Рада зі співробітництва арабських країн Перської затоки, Асоціація країн Південно-Східної Азії та Японія, Китай і Південна Кореї; Росія і Білорусь. Обгрунтовано доцільність переорієнтації, принаймні часткової, у валютній політиці України на євро за допомогою теорії оптимальних валютних зон.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.661.2 +
Шифр НБУВ: РА359151

Рубрики:

      
10.

Радзієвська С. О. 
Вплив регіональної інтеграції на конкурентоспроможність економіки України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / С. О. Радзієвська ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2010. — 21 с. — укp.

Розкрито трансформацію конкурентних відносин від конкуренції-суперництва до конкуренції-співробітництва між країнами в межах регіонального об'єднання. Визначено конкурентну позицію країни в регіональній інтеграційній системі. Обгрунтовано необхідність посилення використання нетарифних заходів регулювання зовнішньої торгівлі. Запроваджено транзитні тарифи для реалізації геополітичних переваг. Встановлено поступовий перехід від цінової конкуренції до конкуренції диференціації. Надано рекомендації щодо підвищення конкурентоспроможності національної економіки й інтеграції України в світогосподарський простір.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У580.3 + У9(4УКР)0-13
Шифр НБУВ: РА373470 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
11.

Хоменко І.Б. 
Вплив транснаціональних корпорацій на конкурентне середовище національної економіки: автореф. дис. ... канд. екон. наук: 08.00.02 / І.Б. Хоменко ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розкрито сучасну сутність транснаціоналізації та розглянуто стратегічні впливи транснаціональних корпорацій (ТНК) на економіку приймаючих країн. Виявлено механізми впливу ТНК на умови формування та параметри конкурентного середовища, оцінено особливості транснаціоналізації української економіки. Проаналізовано регулювання діяльності ТНК і висвітлено шляхи його удосконалення, розроблено модель конкурентної політики держави за умов транснаціоналізації бізнесу. Акцентовано увагу на конкурентному потенціалі українських ТНК і обгрунтовано макроекономічні заходи щодо його ефективної реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.916 + У9(4УКР)291.6 +
Шифр НБУВ: РА370346 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
12.

Стаканов Р.Д. 
Вплив трудової еміграції на макроекономічний розвиток України: автореф. дис. ... канд. екон. наук: 08.00.02 / Р.Д. Стаканов ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Г.Шевченка. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто переміщення робочої сили, запропоновано формулу розрахунку ефекту від міжнародної трудової міграції для країни походження. Визначено інституційні аспекти інтеграції України у світовий ринок праці, а також вплив трудової еміграції на стан національного ринку праці. Висвітлено обсяг і динаміку грошових надходжень в Україну від виробників за кордоном, досліджено напрямки вкладення одержаних коштів на батьківщині. Розраховано вплив грошових переказів на основні макроекономічні показники України, запропоновано шляхи оптимізації державного регулювання міграційних процесів на макроекономічну стратегію України за умов трудової міграції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.407 + У9(4Укр)240.7 +
Шифр НБУВ: РА370901 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Гончаревич Л. Г. 
Гармонізація податкової системи до вимог ЄС в контексті міжнародної конкурентоспроможності: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / Л. Г. Гончаревич ; НАН України, Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Проаналізовано чинники, тенденції, напрями й особливості податкової системи окремих європейських країн до вимог ЄС в контексті міжнародної конкурентоспроможності. Висвітлено теоретико-методологічні засади гармонізації податкової системи як фактора економічного розвитку країни, її інституційне забезпечення, передумови успішності, підходи окремих країн до вирішення питання збалансованості національних інтересів у податковій сфері. Встановлено залежність міжнародної конкурентоспроможності країни від гармонізації податкової системи, визначено особливості адаптації податкової системи України до вимог ЄС у контексті забезпечення міжнародної конкурентоспроможності, запропоновано інструменти та шляхи оптимізації розвитку податкової системи України в контексті євроінтеграції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.614 + У580-13 + У9(4УКР)261.413
Шифр НБУВ: РА381040 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
14.

Грищенко О.К. 
Геоекономічні стратегії ТНК як фактор міжнародної конкурентоспроможності країн базування: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / О.К. Грищенко ; Ін-т світ. економіки і міжнар. віднос. НАН України. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Досліджено геоекономічні стратегії транснаціональних корпорацій (ТНК) у контексті забезпечення міжнародної конкурентоспроможності країн базування та процесів формування сучасних відкритих економік. Висвітлено світові тенденції руху товарів, прямих іноземних інвестицій, виробництва інформаційних послуг як прояв корпоративних конкурентних стратегій. Вивчено зарубіжну практику підвищення міжнародної конкурентоспроможності, зокрема, процеси створення в національній економіці ядра вертикально-інтегрованих і горизонтально-інтегрованих корпорацій. На прикладі азіатських країн висвітлено механізми використання державою потенціалу ТНК для реалізації геоекономічних стратегій. Запропоновано модель збалансованого розвитку національної економіки України у контексті транснаціональної експансії. Визначено напрями формування відповідних механізмів протистояння їй за умов поглиблення відкритості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.916-13 +
Шифр НБУВ: РА365833

      
15.

Полторацька О. Т. 
Глобальна інституціональна взаємодія міжнародних авіаційних організацій з аеропортами України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / О. Т. Полторацька ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено методологічні засади глобальної інституціоналізації, регулювальну роль інститутів та організацій, як елементів інституціональної системи світового господарства. Запропоновано методичні підходи щодо побудови моделі ієрархічної інституціональної системи координації міжнародних авіаційних організацій з аеропортами України. Вдосконалено методичні підходи щодо використання принципів координації: прогнозування, узгодження й оцінки взаємодій. Визначено й обгрунтовано критерій оптимальності даної моделі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У583.75 + У9(4УКР)837.5
Шифр НБУВ: РА373065 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Завгородня Т. В. 
Глобальні бренди в сучасних маркетингових технологіях : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / Т. В. Завгородня ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана. — К., 2010. — 18 с. — укp.

Проведено комплексний аналіз маркетингових технологій створення та розвитку глобальних брендів. Обгрунтовано ключові напрями, пріоритетні моделі й інструменти їх побудови на корпоративному та державному рівнях. Розглянуто сутнісну характеристику бренда та визначено його місце в системі міжнародного маркетингу компанії. Проведено маркетингову типізацію брендів у міжнародній економічній діяльності. Досліджено вплив глобального бренда на життєвий цикл товару на світовому ринку. Визначено передумови виникнення, рушійні сили та сучасні тенденції розвитку глобального брендинга. Проведено порівняльний аналіз експлікативних моделей управління брендами та систематизовано методи визначення цінності та вартості брендів у міжнародній економічній діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У584.30-803.43 + У9(4УКР)421.0-803.43
Шифр НБУВ: РА370843 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
17.

Литвин М. В. 
Глобальні детермінанти впровадження міжнародних стандартів банківської діяльності: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / М. В. Литвин ; Дніпропетр. нац. ун-т ім. О. Гончара. — Д., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні засади впровадження міжнародних стандартів банківської діяльності. Обгрунтовано методологію дослідження глобальних детермінант впровадження міжнародних стандартів банківської діяльності. Визначено концептуальні засади глобалізації як основи формування єдиного банківського простору. Проведено поглиблене дослідження сучасних тенденцій функціонування глобального банківського сектору. Проаналізовано іноземний досвід впровадження міжнародних стандартів банківської діяльності. Обгрунтовано необхідність реформування банківської системи України в контексті імплементації міжнародних стандартів банківської діяльності та прийняття рекомендацій Базельського комітету. Запропоновано методологічний підхід до визначення стійкості банківської системи за умов глобальної фінансової нестабільності. Розроблено концепцію імплементації міжнародних стандартів банківської діяльності в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.621.0 я86 + У9(4УКР)262.10
Шифр НБУВ: РА385080 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
18.

Гайдуцький А.П. 
Грошові трансферти мігрантів у системі міжнародного ринку капіталу: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.02 / А.П. Гайдуцький ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 32 с. — укp.

Розкрито економічну сутність та класифікаційні характеристики грошових трансферів. Досліджено стан інституційного забезпечення ринку міграційного капіталу. З'ясовано роль спеціалізованих і поштових систем і причини поширення неофіційних каналів грошових трансферів. Виявлено взаємозалежність їх легалізації та розвитку банківської системи. Розкрито вплив міграційного капіталу на людський, соціальний та економічний розвиток домогосподарств мігрантів і країн-донорів робочої сили, стабілізацію в них макроекономічних процесів. Розкрито особливості формування та функціонування міграційного капіталу в Україні. Запропоновано організаційно-економічні механізми формалізації міграційного капіталу, способи стимулювання використання його з метою соціально-економічного розвитку на батьківщині мігрантів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.407-93 + У9(4УКР)240.7-93
Шифр НБУВ: РА373878 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
19.

Свідерська І.М. 
Державна політика підтримки аграрного виробництва України в контексті вимог Світової організації торгівлі: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / І.М. Свідерська ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Запропоновано визначення терміну раціональної державної підтримки сільського господарства у контексті вимог Світової організації торгівлі (СОТ), висвітлено теоретичні засади необхідності державної підтримки аграрного виробництва за умов ринкової економіки. Зроблено оцінку впливу окремих механізмів державної підтримки на обсяги виробленої сільськогосподарської продукції аграрними підприємствами України та на загальну продуктивність факторів виробництва. Обгрунтовано пріоритетні напрямки розвитку заходів державної підтримки аграрного виробництва відповідно до вимог СОТ і концептуальні засади сучасної аграрної політики України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У584.30-651 + У9(4УКР)320 +
Шифр НБУВ: РА331769

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
20.

Дикань В.В. 
Державне регулювання інвестиційного забезпечення розвитку міжнародних транспортних коридорів в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / В.В. Дикань ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2006. — 19 с. — укp.

Удосконалено методологічні засади залучення інвестиційних ресурсів у формування та розвиток міжнародних транспортних коридорів (МТК) на території України, що відповідають комплексному характеру даної проблеми та забезпечують можливість своєчасного й ефективного функціонування вітчизняної системи МТК. Проаналізовано основні етапи формування та особливості функціонування пан'європейських та євроазійських МТК. Визначено фактори, що забезпечують формування ефективної системи МТК в Україні. Досліджено стан інвестиційних процесів і джерел залучення інвестицій у національний транспортний комплекс України. Обгрунтовано доцільність створення інтегрованих промислово-фінансових структур для активізації інвестиційної діяльності у транспортному комплексі. Розроблено модель розрахунку оцінки ефективності інвестицій у розвиток МТК в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.30-813.2-56 + У583.433.0-813.2-56 +
Шифр НБУВ: РА345507

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського