Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (61)Реферативна база даних (868)Книжкові видання та компакт-диски (1073)Журнали та продовжувані видання (1451)
Пошуковий запит: (<.>U=П24$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 124
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Івченко Т.В. 
Біотехнологічні та фізіологічні методи в селекції цибулі ріпчастої (IAllium cepa L.D): Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.05 / Т.В. Івченко ; Ін-т рослинництва ім. В.Я.Юр'єва УААН. — Х., 2003. — 19 с. — укp.

Уперше на культурі цибулі ріпчастої вивчено ефективність одержання гаплоїдних рослин за методами андрогенезу та гіногенезу, експериментально обгрунтовано добір експланта, який забезпечує максимальний коефіцієнт регенерації. Установлено оптимальні живильні середовища та умови культивування експлантів, вивчено реакцію різних генотипів вітчизняної селекції на процедуру індукування гаплоїдів. З використанням одержаних даних розроблено "Методику індукування інбредних ліній цибулі ріпчастої методом гіногенезу in vitro". На базі біотехнологічних розробок запропоновано прискорену схему селекційного процесу для створення гетерозисних гібридів цибулі ріпчастої. Виявлено оптимальні умови для розмноження нових селекційних форм шляхом калусогенезу, з цією метою розроблено умови для індукування морфогенезу in vitro у рослин цибулі української селекції. Удосконалено технологію їх мікроклонального розмноження. Уперше для одержання гетерозисних гібридів запропоновано спосіб індукування стерильності на рослинах цибулі ріпчастої за допомогою хімічної кастрації. Виявлено 8 нових гаметоцидів, три препарати адаптаційної дії та один - замінник агару.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.52-31 +
Шифр НБУВ: РА325522

Рубрики:

      
2.

Ільїнова Є.М. 
Енергозберігаючі елементи технології виробництва кавуна на продовольчі та насіннєві цілі в лівобережному Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.06 / Є.М. Ільїнова ; УААН. Ін-т овочівництва і баштанництва. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

З'ясовано закономірності дії добрив як фактора оптимізації мінерального живлення рослин кавуна з урахуванням забезпеченості грунту рухомими поживними елементами для лівобережного Лісостепу України. Обгрунтовано доцільність локального застосування органічних і мінеральних добрив під час вирощування кавуна на чорноземі типовому малогумусовому важкосуглинковому. Виявлено позитивний вплив нових стимуляторів росту "Росток 2МЄ" та "Росток МЄ" на урожайність плодів і насіння. Установлено оптимальну схему розміщення рослин кавуна з урахуванням цілей їх вирощування. Показано позитивну роль дозарювання плодів кавуна стосовно посівних якостей насіння.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.76-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА336014

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Ілюк Н.А. 
Продуктивність щеплених рослин помідора залежно від елементів технології його вирощування в зимових гідропонних теплицях: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.06 / Н.А. Ілюк ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Наведено результати дослідження вирощування щеплених рослин помідора в закритому грунті. Наведено їх порівняльну оцінку за скоростиглістю, продуктивністю, товарними, біохімічними та економічними показниками у порівнянні з нещепленими. Визначено кращі способи щеплення рослин помідора, підібрано підщепи, площі живлення та формування рослин в одне та два стебла.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.61-453 + П241.61-404 +
Шифр НБУВ: РА350117

Рубрики:

      
4.

Аббасов Зияд Мехрали огли 
Обгрунтування комплексу машин для смугової технології вирощування баштанних культур: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.05.11 / Зияд Мехрали огли Аббасов ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2001. — 37 с.: рис. — укp.

Науково обгрунтовано та розроблено технологічний комплекс машин для смугового вирощування баштанних культур. На базі теоретичних і експериментальних досліджень обгрунтовано та розроблено нові технологічні схеми та параметри робочих органів комплексу машин для виконання технологічних операцій: внесення мінеральних та органічних добрив у смуги; зарівнювання борозни одночасно з оранкою смуги; внесення пестицидів одночасно з передпосівною культивацією, стрічково-гніздовий посів із синхронним порційним внесенням гербіцидів, міжрядний обробіток і вибіркове збирання плодів. Розроблений комплекс машин забезпечує ступені зменшення затрат праці, питомих капітальних вкладень і приведених витрат - 75,1; 42,2 та 31,7 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П071.234 + П241-43-451.3-480
Шифр НБУВ: РА313891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Авамлех Саад Ахмад 
Підбір індетермінантних гібридів помідора та удосконалення технології вирощування їх у зимових гідропонних теплицях: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.06 / Саад Ахмад Авамлех ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Проведено дослідження індетермінантних гібридів помідора у зимово-весняній культурозміні зимових теплиць та удосконалено технології його вирощування способами формування куща. Вивчено динаміку росту та розвитку розсади, а також рослин шести індетермінантних гібридів. Виявлено, що більш дешевою є розсада, вирощена з насіння гібридів вітчизняної селекції, що зумовило найвищий рівень рентабельності її виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.61-4 +
Шифр НБУВ: РА342177

Рубрики:

      
6.

Адаменко С.М. 
Вплив нових комплексних добрив на продуктивність томатів в північній частині Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.04 / С.М. Адаменко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 1998. — 19 с. — укp.

Встановлено вплив нових видів безхлорних нітроамофосок - з біогумусом, з Zn і Cu, з Cu на агрохімічні показники, грунтову біоту сірого лісового грунту, морфологічний розвиток томатів сорту Іскорка, фізіолого-біохімічні показники, врожайність, якість, подано екологічну оцінку цим добривам.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.61-434(2УКР-4КИЕ),022

Рубрики:

      
7.

Алмашова 
Формування продуктивності гороху овочевого під впливом мікроелементів та ризоторфіну в умовах зрошення півдня України: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / Вікторія Сергіївна Алмашова ; Державний вищий навчальний заклад "Херсонський держ. аграрний ун-т". — Херсон, 2009. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.13-408 + П241.13-434.2
Шифр НБУВ: РА365962

Рубрики:

      
8.

Андрощук О.О. 
Підбір бджолозапильних гібридів та удосконалення технології вирощування огірка в зимових гідропонних ангарних теплицях: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.06 / О.О. Андрощук ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2001. — 18 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.71-314.8-455-47(4УКР)
Шифр НБУВ: РА314282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Біленька О.М. 
Вихідний матеріал для створення сортів цибулі ріпчастої і цибулі шалоту, адаптованих до умов Лісостепу України: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.05 / О.М. Біленька ; Ін-т рослинництва ім. В.Я.Юр'єва УААН. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

За умов Лісостепу України встановлено закономірності мінливості основних цінних господарських ознак цибулі ріпчастої та цибулі шалоту. Виділено генетичні джерела для селекції цибулі ріпчастої за ознаками скороспілості, урожайності, лежкості, стійкості проти пероноспорозу, адаптивності, а цибулі шалот за ознаками скороспілості, урожайності цибулин і зелених листків, біохімічного складу цибулин і зелених листків, адаптивності. Визначено кореляцію між вмістом біохімічних показників у цибулинах і зелених листках цибулі шалоту. У результаті селекційної роботи створено два сорти цибулі ріпчастої - Мавка (салатного використання) та Любчик (універсального використання) і три сорти цибулі шалоту - Забава, Сюрприз і Ліра. Усі сорти занесено до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.52-31 +
Шифр НБУВ: РА369144

Рубрики:

      
10.

Білогубова О.М. 
Шляхи підвищення продуктивності та ефективності виробництва помідора в умовах гідропонних теплиць: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.06 / О.М. Білогубова ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Проведено морфо-біологічну та господарську оцінку одинадцяти гетерозисних гібридів. Визначено два найкращі за господарсько-цінними ознаками гібриди для вирощування в зимових гідропонних теплицях на малооб'ємній гідропоніці в продовженій культурі. Запропоновано як субстрат використовувати щебінь гранітний у басейнах на грядках із застосуванням краплинного поливу. Розроблено інтенсивну технологію вирощування розсади, яка забезпечує отримання стандартного 30 - 35-денного садивного матеріалу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.61-455 + П240.2
Шифр НБУВ: РА317194 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Барсукова В.Є. 
Мінливість біохімічних компонентів коренеплодів моркви та буряку столового і використання її в селекції на якісні показники: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.05 / В.Є. Барсукова ; Ін-т рослинництва ім. В.Я.Юр'єва УААН. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

Виявлено сортові відмінності біохімічного складу видів Моркви м'ясистої - Daucus carota L. та Буряку звичайного коренеплідного - Beta vulgaris L., а також особливості екологічної мінливості біохімічних компонентів коренеплодів та джерела для селекції з високим вмістом сухої речовини, цукрів, моносахаридів, дисахаридів, вітаміну C, beta-каротину, бетаніну та низьким вмістом нітратів. Встановлено взаємозв'язки між компонентами біохімічного складу коренеплодів та урожайністю, продуктивністю погодними умовами (відносна вологість повітря, сума середньодобових температур, опади) та грунтовими факторами (живлення рослин азотом, калієм і фосфором). Проаналізовано мінливості біохімічних компонентів та з'ясовано джерела адаптивності, стабільності пластичності, селекційної цінності генотипів та гомеостатичності моркви. Удосконалено прискорені методи оцінки хімічного складу коренеплодів, які дозволили відібрати вихідні джерела висококаротинових форм моркви та високобетонінові - буряку столового. На їх основі створено сорти моркви Яскрава та буряку Бордо харківський, а також внесено до Державного реєстру сортів рослин України на 2000 р. У Національному центрі генетичних ресурсів рослин України їм присвоєно номери відповідно IU025398 і UL5200009, а новому сорту моркви Барс у генофонді ВІР (Росія) - к-2469. Даний сорт готується до передачі у Державну комісію України з випробування та охорони сортів рослин (ДСВ).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.31-317.3,022 + П241.32-317.3,022
Шифр НБУВ: РА309681 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Бачинський О.В. 
Вплив вермикомпосту та купограну на урожай та якість капусти білоголової на темно-сірому опідзоленому грунті Північного Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.04 / О.В. Бачинський ; Нац. аграр. ун-т. — К., 1999. — 16 с. — укp.

Захищається робота, яка містить результати по визначенню впливу вермикомпосту та купограну на агрохімічні та агроекологічні властивості темно-сірого опідзоленого легкосуглинкового грунту, урожай та якість капусти білоголової сорту "Амагер 611" при вирощуванні за енерго-ресурсо-природоохоронною технологією. Отримано значний приріст врожаю та покращання якості капусти білоголової в результаті використання нових видів добрив. Вивчена ефективність використання вермикомпосту та купограну на темно-сірому опідзоленому легкосуглинковому грунті Північного Лісостепу України для покращання агрохімічних властивостей грунту, стабілізації продуктивності білоголової капусти, покращання біологічної цінності та терміну зберігання продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.21-434(2УКР-4КИЕ),022

Рубрики:

      
13.

Бикіна Н.М. 
Агрохімічна оцінка використання добрив при вирощуванні цибулі ріпчастої на темно-сірих опідзолених грунтах Північного Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.04 / Н.М. Бикіна ; Ін-т грунтознав. та агрохімії ім. О.Н.Соколовського УААН. — Х., 2001. — 18 с. — укp.

Наведено результати досліджень впливу внесення добрив за традиційною та вдосконаленою технологіями вирощування цибулі ріпчастої на агрохімічні та агрофізичні показники родючості темно-сірого опідзоленого грунту, проходження окремих фізіолого-біохімічних процесів у рослинах, урожайність культури, а також біологічну цінність продукції та її здатність до тривалого зберігання. Встановлено раціональні форми, дози та строки внесення добрив з урахуванням сортових особливостей цибулі ріпчастої.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.52-434(4Укр)
Шифр НБУВ: РА315859 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Бобось І.М. 
Підбір сортименту та агробіологічне обгрунтування елементів технології вирощування кавуна і дині в плівкових теплицях: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.06 / І.М. Бобось ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Наведено результати досліджень сортименту кавуна та дині й агробіологічно обгрунтовано способи їх вирощування в плівкових теплицях на сонячному обігріві в правобережному Лісостепу України. Виділено цінні сорти та гібриди за господарсько-біологічними ознаками. Відібрано новий матеріал перспективних сортозразків кавуна та дині за скоростиглістю, врожайністю, вмістом сухої розчинної речовини, стійкістю до хвороб і шкідників. Установлено тісні кореляційні зв'язки між ознаками кавуна та дині та їх інформаційну цінність. Визначено рівень економічної ефективності способів вирощування та сортів даних фруктів в плівкових теплицях. Установлено, що у дині та кавуна фенологічні фази розвитку та закладання зародкових органів проходять інтенсивно, на 5 - 6-му етапі органогенезу в розсадний період закладаються майже всі вегетативні органи майбутніх дорослих рослин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.76-4 + П241.77-4 +
Шифр НБУВ: РА327316

Рубрики:

      
15.

Бондар О.А. 
Адаптивно-насінницький потенціал та елементи зонального насінництва малопоширених культур і цибулі ріпчастої в Криму: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.14 / О.А. Бондар ; Ін-т овочівництва і баштанництва УААН. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Викладено результати комплексної оцінки та визначено джерела господарсько-цінних ознак з генофонду салату цикорного, нігели посівної, васильків, амаранта волотистого, сафлору фарбувального, катрану степового. Визначено строки висіву насіння малопоширених овочевих рослин за умов Нижнього передгірного району Криму. Розроблено методичні рекомендації щодо вирощування насіння малопоширених овочевих рослин у даному регіоні. Наведено господарську характеристику нового сорту салату цикорного Салгір. Доведено, що найбільш оптимальний для вирощування цибулі ріпчастої сорту "Ялтинська місцева" Південнобережний агрокліматичний район. Проведено добір родин, виділено лінію з найбільш стабільними ознаками, створено новий сорт цибулі ріпчастої "Ялтинський люкс". Викладено порівняльну оцінку економічної ефективності виробництва зелені салату цикорного сорту "Салгір" та виробництва насіння цибулі ріпчастої сорту "Ялтинський люкс". Розроблено методичні рекомендації щодо вирощування насіння цибулі ріпчастої в Криму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.4-4(4УКР-6КРИ) + П241.5-4(4УКР-6КРИ) +
Шифр НБУВ: РА350765

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Борисенко Л.Д. 
Вихідний матеріал видів цибулі батун, запашна, слизун, шніт для селекції в умовах Степу України: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.05 / Л.Д. Борисенко ; Ін-т рослинництва ім. В.Я.Юр'єва УААН. — Х., 2007. — 18 с. — укp.

Вивчено основні господарсько-цінні ознаки генофонду видів цибулі видів "Батун", "Запашна", "Слизун", "Шніт" за умов Степу України. Визначено особливості селекції, а також ботанічні та біологічні даних видів цибулі за адаптивністю та стабільністю генотипів. З'ясовано відмінності колекційного матеріалу та виділено джерела для селекційної роботи за комплексом господарсько-цінних ознак. Установлено ефективність доборів стабільних генотипів за продуктивністю та якістю зеленого пера і несправжньої цибулинки. Удосконалено методику ведення селекційного процесу, на базі якої створено високопродуктивні сорти видів цибулі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.5-31(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА352332

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Боярин В.В. 
Оптимізація інтегрованого захисту помідорів у закритому грунті західного Лісостепу і Полісся України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.09 / В.В. Боярин ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Наведено результати досліджень щодо оптимізації інтегрованої системи захисту помідорів, що ростуть на закритому грунті, від шкідливих організмівна підставі включення до даної системи багатоїдного хижого клопа макролофуса (Macrolophus nubilus (H.S.), Meridae, Heteroptera). Доведено, що хижий клоп за виробничих умов теплиць успішно розмножується і накопичується. У разі використання багатоїдного хижака для регулювання чисельності білокрилки та попелиці ефективні співвідношення "хижак : жертва" - 1 : 5 та 1 : 10, а тютюнового трипсу - 1 : 5. Для біологічного контролю розвитку павутинного кліща на помідорах доцільним є сумісне застосування макролофуса (10 особин на рослину) та фіносейулюса (способом "насичення"). У разі використання вказаних співвідношень і дотримання норм випуску створюються умови для функціонування саморегулювальної системи триотрофу "рослина - фітофаг - ентомофаг", яка діє впродовж 5 - 6 місяців. Встановлено, що використання макролофуса в системі захисту помідорів успішно поєднується з використанням фунгіцидів: байлетону, каратану, топазу, превікуру. Зроблено висновок: використання рекомендованої системи дозволяє замінити макролофусом щонайменше 5 вузькоспеціалізованих біоагентів і ряд інсектицидів, а також удвічі зменшити пестицидне навантаження під час вирощування помідорів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П240-46 + П415.821
Шифр НБУВ: РА315052 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
18.

Бритік О.А. 
Метод і результати селекції гетерозисних гібридів кавуна столового: автореф. дис.... канд. с.-г. наук: 06.01.05 / О.А. Бритік ; Селекційно-генет. ін-т - Нац. центр насіннєзнавства та сортовивчення УААН. — О., 2009. — 16 с. — укp.

Удосконалено метод селекції гетерозисних гібридів кавуна столового на фертильній основі, який передбачає використання материнських форм моноеційного типу, що вільно запилюються з батьківськими формами. Вивчено колекцію та підібрано моноеційні форми, придатні для використання в гетерозисній селекції. Виконано оцінку комбінаційної здатності вихідних форм за урожайністю, скоростиглістю та смаковими якостями плодів. Розроблено оптимальну схему розміщення батьківських форм у насінницькому посіві за умов вільного запилення для одержання високоякісного та недорогого гібридного насіня. Одержано цінну в селекційному відношенні моноеційну лінію МЛК, яку зареєстровано в Національному центрі генетичних ресурсів рослин України Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр'єва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.76-314 +
Шифр НБУВ: РА366306

Рубрики:

      
19.

Василішин Р.В. 
Обгрунтування технологічних режимів і параметрів пристрою для лазерного передпосівного опромінення насіння овочевих культур: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.16 / Р.В. Василішин ; Тавр. держ. агротехн. акад. — Мелітополь, 2005. — 24 с. — укp.

Здійснено порівняльний аналіз основних способів передпосівної стимуляції насіння, а також огляд задіяних біологічних механізмів і використовуваних технічних засобів. Установлено, що найбільш ефективним для застосування за умов невеликих господарств є лазерне опромінення. Запропоновано та проаналізовано модель впливу світлового випромінювання на проростання насіння. Показано, що найбільш ефективним є імпульсне світлолазерне опромінення та встановлено основні співвідношення між параметрами режимів опромінення. На підставі результатів досліджень, проведених за методами активного експерименту з застосуванням рототабельного центрального композиційного плану, установлено залежності посівних якостей насіння після опромінення від числа імпульсів, щільності падаючої енергії та періоду між імпульсами для ряду сортів овочевих культур у вигляді рівнянь регресії. Запропоновано конструкцію приставки до стаціонарної промислової лазерної установки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241-449 +
Шифр НБУВ: РА341052

Рубрики:

      
20.

Велит І.А. 
Підвищення енергетичної ефективності та екологічної безпеки високоінтенсивних джерел світла для вирощування овочів в умовах закритого грунту: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.07 / І.А. Велит ; Харк. нац. акад. міськ. госп-ва. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено високоінтенсивні джерела світла для вирощування рослин за умов закритого грунту з покращеними енергетичними та екологічними показниками. Доведено, що в результаті опромінення рослин томатів різних сортів різним спектральним складом сумарний вміст хлорофіну в червоній і жовтій ділянках спектра вищий, ніж у синій і зеленій. Досліджено спектральні характеристики високоінтенсивних розрядних ламп, визначено недостатність червоної складової. Рекомендовано наповнення домішок розрядної трубки натрієвої лампи високого тиску (НЛВТ) амальгами натрію з домішками цезію, калію, рубідію. Розроблено конструкцію високоінтенсивних натрієвих ламп з домішками цезію для вирощування рослин у закритому грунті. Доведено, що зменшення процентного вмісту ртуті в амальгамі натрію призводить до зниження потужності випромінювання в ділянці фотосинтетичної активної радіації (ФАР), за якого збільшується частка випромінювання у червоній ділянці спектра (за рахунок зниження в зеленій). З'ясовано, що доцільними для рослинництва є лампи з домішками цезію, які забезпечують найсприятливіший спектр для світлокультури рослин. Показано, що вміст пігментів у рослинах томатів, огірка та гороху за опромінення натрієвою лампою високого тиску з домішками цезію вищий, ніж у разі опромінення ДРЛФ400 та ДНаТ400, що забезпечує інтенсивний ріст рослин. Досліджено світлотехнічні та електричні характеристики високоінтенсивних натрієвих ламп з домішками цезію, визначено їх оптимальні параметри. Встановлено закономірність впливу амальгам на екологічні характеристики розрядних ламп.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П240.6 +
Шифр НБУВ: РА343984

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського