Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (24)Книжкові видання та компакт-диски (9)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=З851-041$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Старчевський Ю.Л. 
Динаміка електронного потоку в магнетронній гарматі з холодним вторинно-емісійним катодом: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.04 / Ю.Л. Старчевський ; НАН України. Ін-т радіофізики та електрон. ім. О.Я.Усикова. — Х., 2004. — 19 с.: рис. — укp.

Уперше розроблено тривимірну математичну модель магнетронної гармати з холодним вторинно-емісійним катодом, яка дає змогу досліджувати динаміку електронного потоку за його генерації, формування та транспортування у нестаціонарному режимі. Вивчено рух електронів у нестаціонарному електричному полі магнетронної гармати у двовимірному кінематичному наближенні з урахуванням впливу початкових швидкостей. Уперше одержано залежності енергії бомбардування катоду від початкової енергії первинних електронів та крутизни фронту наростання та спаду імпульсу анодної напруги. З використанням цих залежностей показано можливість вторинно-емісійного розмноження на спаді керувального імпульсу анодної напруги у магнетронній гарматі з холодним вторинно-емісійним катодом. Здійснено детальне комплексне дослідження механізму генерації, формування та транспортування електронного потоку в магнетронній гарматі з цим катодом за імпульсного способу ініціювання емісії. Одержано просторовий і часовий розподіл диференційних параметрів електронного потоку (координат і швидкостей), а також інтегральних параметрів (струму колектора, об'ємної щільності просторового заряду, розподілу частинок за енергіями бомбардування катода) у магнетронній гарматі з холодним вторинно-емісійним катодом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З851-041.1 +
Шифр НБУВ: РА338280

Рубрики:

      
Категорія:    
2.

Миронов Д.В. 
Дослідження шляхів реалізації діодних та тріодних генераторів і підсилювачів міліметрового та субміліметрового діапазонів на основі матричних вістрійних катодів з автоелектронною емісією: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.02 / Д.В. Миронов ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2006. — 27 с. — укp.

Розроблено комплексну математичну модель з метою проведення розрахунків різних типів діодних і тріодних вістрійних структур. На підставі даної моделі здійснено моделювання досліджених структур з урахуванням кремнієвого вістря (КВ) і вістря, вкритого алмазноподібною плівкою (АПП). Уперше досліджено тріодну структуру на підставі КВ, вкритого АПП з сіткою, нанесеною на поверхню катоду. Обгрунтовано можливість одержання та підсилення коливань з урахуванням даних структур у діапазонах до 300 ГГц у тріодних структурах і до 1 000 ГГц у різноманітних модифікаціях діодних структур, а також зменшення робочих напруг у тріодних структурах до величини порядку 20 - 30 В на аноді та 10 - 15 В на сітці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з851-041-01 + з852-01 +
Шифр НБУВ: РА342751

Рубрики:

      
3.

Лобода П.І. 
Фізико-хімічні основи створення нових боридних матеріалів для електронної техніки і розробка керамічних катодних вузлів з підвищеною ефективністю: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.16.06 / П.І. Лобода ; НАН України. Ін-т пробл. матеріалознавства ім. І.М.Францевича. — К., 2004. — 44 с. — укp.

Досліджено проблему одержання чистих спечених, композиційних та монокристалічних боридних матеріалів. Наведено фізико-хімічні засади синтезу порошків боридів з контрольованим надлишком бору та дисперсністю, їх компактування з одночасною очисткою частинок та розробку керамічних катодних вузлів з підвищеними строком служби, накальними та просторово-геометричними характеристиками в газорозрядних та електронно-променевих пристроях електронної техніки. На підставі результатів експериментального дослідження кінетики процесів одержання порошків боридів заданої дисперсності та підвищеної частоти, компактування, ущільнення, очистки від домішок на рівні окремо взятих частинок розплавом на основі бору, а також вивчення росту та перекристалізації зерна, капілярного транспорту розплаву розчинника, теплопередачі, що відбуваються у пористому твердому тілі за умов безперервного нагрівання та під дією великого температурного градієнта, сформульовано фізико-хімічні принципи виготовлення боридних полі-, монокристалічних та спрямовано-армовних композиційних матеріалів підвищеної чистоти та міцності, з використанням яких створено технології виробництва нового покоління керамічних катодних вузлів з заданими енергетичними, просторово-геометричними характеристиками та високою технологічністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В371.226,022 + В372.4,022 + З851-041.1 +
Шифр НБУВ: РА333678

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського