Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (29)Тематичний інтернет-навігатор (3)Наукова електронна бібліотека (97)Реферативна база даних (3116)Книжкові видання та компакт-диски (769)Журнали та продовжувані видання (271)
Пошуковий запит: (<.>K=ФІНАНСОВА$<.>+<.>K=КОМПАНІЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 284
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Яндієв С.О. 
Логістика в керуванні господарськими системами (на прикладі транспортно-експедиторських компаній): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / С.О. Яндієв ; Одес. держ. екон. ун-т. — О., 1998. — 25 с. — укp.

Дисертація присвячена дослідженню теоретичних і практичних питань удосконалення структури управління транспортними та транспортно-експедиторськими компаніями в умовах ринкової економіки. В роботі проаналізована роль та значення управлінських структур в функціонуванні логістичної системи, в півищенні ефективності та конкурентоспроможності транспортних підприємств. Розроблена методика аналізу відповідності логістичної системи і структури керування транспортно-експедиторською компанією, яка базується на використанні апарату експертних систем. Розроблені та обгрунтовані раціональні моделі управління транспортно-експедиторськими компаніями, підтверджені позитивними економічними результатами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У540.0

Рубрики:

      
2.

Гриб В.В. 
Моделювання процесів управління інвестиційною компанією в умовах нестабільного економічного середовища: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / В.В. Гриб ; Донец. держ. ун-т. — Донецьк, 1999. — 19 с. — укp.

Розглянуто проблеми функціонування фінансових посередників в умовах нестабільної економічної ситуації в Україні. З метою підвищення ефективності діяльності інвестиційної компанії на фондовому ринку запропоновано концепцію адаптивного підходу щодо керування інвестиційною компанією. Побудовано математичні моделі стратегічного управління портфелем цінних паперів, спрямовані на максимізацію очікуваного прибутку у довгостроковому періоді. З метою покращання привабливості інвестиційної компанії вкладникам синтезовано модель формування портфеля цінних паперів на основі теорії нечітких множин, критерієм оптимальності якої є своєчасність виконання зобов'язань перед вкладниками. Для здійснення ефективного оперативного управління інвестиційними компаніями запропоновано модель управління інвестиційним портфелем, спрямовану на мінімізацію сумарного ризику зміни прибутковості цінних паперів. Проаналізовано методи реалізації синтезованих у роботі математичних моделей та реалізовано узагальнену модель стратегічного управління портфелем цінних паперів інвестиційної компанії на прикладі інвестиційної компанії "ТЕКТ" (м. Київ).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-210.301
Шифр НБУВ: РА307863 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Шіллер Р.І. 
Фінансова стійкість комерційного банку та шляхи її зміцнення: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Р.І. Шіллер ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертація присвячена питанням фінансової стійкості комерційного банку, обгрунтування методу її оцінки й аналізу, виявлення резервів її зміцнення. Доведена необхідність розрахунку в кожному банку системи показників фінансовоі стійкості. Виявлені шляхи вдосконалення структуру банківських ресурсів, посилення впливу власного капіталу на фінансову стійкість, оптимізація пасивів. З'ясовані можливості розширення дохідної бази комерційного банку, підвишення його прибутковості, скорочення витрат. Встановлений вплив платоспроможності й ліквідності комерційного банку на його фінансову стійкість.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.181.34

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Філіпчук В.С. 
Стратегічне планування у нафтогазовій промисловості: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / В.С. Філіпчук ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. — О., 1999. — 16 с. — укp.

В дисертації визначені світові тенденції та перспективи розвитку стратегічного планування у великих компаніях, зокрема, нафтових. Обгрунтована необхідність розвитку нафтової галузі України на засаді організації вертикально-інтегрованих компаній: від виконання пошукових робіт, видобутку, переробки, транспортування та реалізації нафти і нафтопродуктів, а також необхідність управління їх капіталом на засаді його акцінування. Запропоновані методичні матеріали та рекомендації по впровадженню діагностики та оцінці впливу зовнішнього середовища на формування довгострокових планів, цілей, стратегію великої компанії та методичні розробки для використання на підприємствах галузі при реалізації довгострокового фінансування за кошти акціонерного капіталу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)305.652.51

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Акмаль Вассеф Абдала 
Вплив Азіатської фінансової кризи на формування Європейського валютного союзу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Акмаль Вассеф Абдала ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Проаналізовано виникнення Азіатської фінансової кризи та її переростання з валютної через фінансову до загальноекономічної. Розкрито економічні механізми впливу регіональної фінансової кризи на формування Європейського валютного союзу. Доведено: становлення Європейського валютного союзу є важливим засобом протидії негативним наслідкам регіональних фінансових криз, а одним із наслідків Азіатської валютної кризи є лібералізація експорту капіталу з Європейського Союзу (ЄС). Встановлено, що Азіатська фінансова криза сприяла становленню та розвитку координаційних функцій Європейського Центрального банку щодо формування спільної регіональної валютно-фінансової політики за умов локальних фінансових криз. Обгрунтовано, що за умов формування Європейського валютного союзу відсоткова політика центральних банків країн ЄС є найбільш ефективним засобом попередження негативного впливу регіональних фінансових криз. Визначено, що фондові ринки країн ЄС за умов лібералізації світового руху капіталу виявилися найбільш чутливими до негативного впливу локальних фінансових криз. Проаналізовано негативний та позитивний впливи Азіатської фінансової кризи на фінансово-економічний розвиток провідних галузей країн ЄС на прикладі морської торгівлі та авіаіндустрії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4)826
Шифр НБУВ: РА308856 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Халіабех Мохд Салім 
Маркетингові стратегії післяпродажного обслуговування: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Халіабех Мохд Салім ; Київ. міжнар. ун-т цив. авіації. — К., 2000. — 16 с. — укp.

Розроблено теоретичні принципи і методи організації післяпродажного обслуговування для комплексного вирішення всіх завдань маркетингової діяльності підприємства. Проаналізовано питання організації післяпродажного обслуговування в провідних компаніях світу і на підприємствах України. Розроблено схему реалізації товарів у процесі післяпродажного обслуговування. Сформовано систему потреб, які необхідно реалізувати, і досліджено питання прийняття рішень споживачем в умовах післяпродажного обслуговування. Запропоновано нову категорію - життєвий цикл споживача. Розглянуто питання формування стратегій післяпродажного обслуговування. Сформульовано сутність, мету і завдання маркетингу супроводу. Досліджено проблеми післяпродажного обслуговування в системі транспортного маркетингу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.0-803
Шифр НБУВ: РА310384 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Пацурія Н.Б. 
Правове регулювання страхової справи в Україні (організаційно-правовий аспект): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / Н.Б. Пацурія ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 16 с. — укp.

Вперше комплексно досліджено організаційно-правовий аспект страхової діяльності в Україні. На засадах чинного законодавства виконано комплексний аналіз призначення, змісту та кола учасників страхової діяльності, зміст, межі та правові форми державного нагляду за страховою діяльністю в країні. Розроблено й обгрунтовано пропозиції щодо вдосконалення законодавства України про страхову діяльність. Запропоновано внести зміни та доповнення до чинного законодавства, і, зокрема, наступні поняття: "страхова діяльність", "страхова компанія", "об'єднання страховиків". На підставі існуючих правових визначень доопрацьовано поняття "товариство взаємного страхування". Проведено систематизацію законодавства України, що регулює страхову діяльність. Здійснено розробку додаткових законодавчих і правозахисних заходів для зміцнення правопорядку в страховій діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.1
Шифр НБУВ: РА312586 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
  

Географічні рубрики:

      
8.

Буханець Д.Г. 
Облік та звітність в страхових компаніях (методологічні та організаційні аспекти): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / Д.Г. Буханець ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретичні питання, нові методологічні підходи та практичні рекомендації щодо вдосконалення бухгалтерського обліку та системи спеціалізованої фінансової звітності страхових компаній України. Розглянуто основні методологічні засади побудови обліку страхової діяльності. На основі узагальнення світового досвіду висловлено пропозиції щодо удосконалення методики обліку страхових операцій з перестрахування, виплат страхових сум і страхових відшкодувань на підставі єдиних методологічних засад обліку страхових операцій, а також порядку та умов їх проведення. Обумовлено застосування методів оцінки технічних резервів страхових компаній, що відповідають характеру надання страхової послуги. Для задоволення інформаційних потреб користувачів та державного нагляду за страховою діяльністю запропоновано склад та форми спеціалізованої фінансової звітності страховика відповідно до вимог національних стандартів бухгалтерського обліку та страхового законодавства України з використанням зарубіжного досвіду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)226.27
Шифр НБУВ: РА310294 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Барановський О.І. 
Фінансова безпека в Україні (методологія оцінки та механізми забезпечення): Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.04.01 / О.І. Барановський ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2000. — 36 с. — укp.

Досліджено теоретичні засади формування системи забезпечення фінансової безпеки. Розкрито сутність категорії "фінансова безпека" та її складових: інфляційної, валютної, бюджетної, боргової та інвестиційної безпеки. Визначено місце та роль фінансової безпеки у системі економічної безпеки, загрози фінансовій безпеці, методологічні засади оцінки її рівня та індикатори, що характеризують її стан. Встановлено чинники, що визначають безпечний стан функціонування грошового, валютного, інвестиційного та боргового ринків, бюджетної системи. Комплексно проаналізовано стан безпеки фінансово-кредитної сфери в Україні. На підставі фактичного матеріалу визначено тенденції та проблеми грошового обігу, перебігу інфляційних процесів, формування вітчизняних валютного, інвестиційного та боргового ринків, становлення бюджетної системи. Запропоновано конкретні шляхи забезпечення безпеки грошового обігу, валютного ринку та інфляційної безпеки, напрями дотримання бюджетної безпеки, чинники формування безпечного рівня державних запозичень, можливості підвищення ступеня інвестиційної безпеки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)260-99
Шифр НБУВ: РА312135 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Гай-Нижник П.П. 
Фінансова політика уряду української держави гетьмана П.Скоропадського (29 квітня - 14 грудня 1918 р.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / П.П. Гай-Нижник ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Проаналізовано комплекс документів з історії фінансової політики уряду України та створення національної грошової системи у період Гетьманату П.Скоропадського. Здійснено історіографічний і джерелознавчий аналіз маловідомих і невідомих архівних документів. Створено комплексну картину урядової фінансової політики у 1918 р. (емісійної, банківської, кредитної, податкової тощо). Відтворено структуру фінансово-адміністративних органів державного управління та влади, процес формування вітчизняної грошової системи в Українській Державі як складової створення національної фінансової системи доби визвольних змагань 1917 - 1923 рр. і загальноукраїнського державотворчого процесу. Розкрито їх теоретичні засади у контексті російської державно-фінансової структури та міжнародної фінансово-економічної думки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)61-5 + У03(4УКР)61
Шифр НБУВ: РА311665 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Мамонтова Н.А. 
Фінансова стійкість акціонерних підприємств і методи її забезпечення (на прикладі підприємств харчової промисловості): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Н.А. Мамонтова ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2001. — 17 с. — укp.

Досліджено та розкрито зміст фінансової стійкості акціонерних товариств. Запропоновано систему фінансових показників для оцінки фінансової стійкості підприємств. Обгрунтовано необхідність використання отриманих результатів під час прийняття управлінських рішень. Висвітлено питання забезпечення фінансової стійкості через здійснення функцій фінансового менеджменту. Розглянуто фінансову стійкість акціонерного товариства як умову його економічного розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-93 + У9(4УКР)306.7-93
Шифр НБУВ: РА312543 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Шумлянська О.І. 
Економіко-математичні моделі планування основної виробничої діяльності судноплавних компаній: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / О.І. Шумлянська ; Одес. держ. морс. ун-т. — О., 2001. — 17 с.: рис. — укp.

Досліджено проблему підвищення ефективності виробничо-господарської діяльності вітчизняних судноплавних компаній шляхом удосконалення планування роботи флоту на основі методології бізнес-планування. До процесу планування здійснено комплексний підхід, що сполучає маркетингові дослідження з векторною оптимізацією. Це дозволяє обгрунтовано визначати цілі судноплавної компанії та будувати економіко-математичні моделі багатокритеріальних оптимізаційних задач планування виробничої діяльності, адекватні маркетинговим позиціям, які займає компанія на ринку транспортних послуг. Визначено та розв'язано задачі з лінійними та нелінійними критеріями оптимізації, виражені кількісними та якісними показниками, особливо важливими під час планування за ринкових умов. Розроблено методику оцінки ризику планових рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)374.1-230.301 + У9(4УКР)374.1-230.301
Шифр НБУВ: РА314595 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія:    
13.

Андрощук О.В. 
Інформаційні нейромережеві технології оперативного обліку електроенергії в енергопостачальних компаніях: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.В. Андрощук ; Держ. ком. зв'язку та інформатизації України, Держ. НДІ інформ. інфраструктури. — Львів, 2001. — 20 с. — укp.

Розроблено концептуальні засади інформаційної технології для обліку електричної енергії в режимі реального часу за умов неповної та спотвореної вхідної інформації, що підвищує ефективність оперативного керування режимами енергопостачальних компаній (ЕПК). Запропоновано та досліджено метод енергетичної ідентифікації в режимі реального часу недоступних для засобів телеметрії фрагментів електричних мереж ЕПК, який дає можливість з урахуванням наявних даних зовнішніх телевимірів недоступного фрагменту створити цілісну інформаційну інфраструктуру для оперативного аналізу даних про находження, корисний відпуск і технологічні витрати електроенергії (ТВЕЕ) в електричних мережах ЕПК. Наведено метод оперативної верифікації телевимірів, який забезпечує однозначність на момент звітності регламентованої чинним законодавством. Запропоновано нейроматематичну модель реструктуризації ТВЕЕ в електричних мережах, яка забезпечує повномасштабний облік електроенергії в режимі реального часу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з280.71-5-05
Шифр НБУВ: РА315933 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Овчаренко Р.В. 
Управління фінансами підприємств в умовах ринкової конкуренції: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Р.В. Овчаренко ; Укр. акад. банк. справи. — Суми, 2001. — 19 с. — укp.

Досліджено проблему забезпечення ефективного фінансового менеджменту на вітчизняних підприємствах з урахуванням особливостей їх операційної та фінансової діяльності та необхідності створення умов прискореної адаптації до умов вільної ринкової конкуренції. Розкрито економічний зміст категорії "фінансова стійкість підприємства" як однієї з найважливіших складових забезпечення його конкурентних переваг. Обгрунтовано методологічні та методичні засади організації фінансового менеджменту підприємства за умов ринкової конкуренції. Удосконалено методику проведення експрес-аналізу оцінки фінансової стійкості підприємства з урахуванням стратегічних та оперативних цілей його діяльності у конкурентному середовищі. Описано механізм відбору потенційних контрагентів з метою забезпечення єдності основних завдань фінансового менеджменту підприємства. Висвітлено методику розрахунку межі фінансової стійкості на підставі аналізу ефективності грошових потоків підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)290-93
Шифр НБУВ: РА319907 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Андрущенко В.Л. 
Фінансова думка Заходу: генеза та еволюція: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.04.01 / В.Л. Андрущенко ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2001. — 33 с. — укp.

Розкрито методологію і теоретичні засади фінансової думки Заходу як процесу наукового пояснення суті фінансів і розуміння фінансових проблем. Графічно представлено ринкову модель фіскального обміну "податки - блага" за Ліндалем. Розроблено концепцію "революції суспільного вибору", здійснену Віргінською школою у США. Визначено принципи й ефект оподаткування, критерії оптимальних податкових систем. Висвітлено проблеми ухилення від податків і перекладання податків. Відображено погляди класиків фінансової теорії як взаємообумовлений комплекс.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У02(0)
Шифр НБУВ: РА316447 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Дем'яненко І.В. 
Фінансова стабілізація підприємств у трансформаційному періоді: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / І.В. Дем'яненко ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2001. — 21 с. — укp.

Розглянуто теоретико-методологічні та практичні засади фінансової стабілізації підприємств і забезпечення фінансової стійкості їх господарського функціонування у трансформаційному періоді ринкового реформування економіки. Установлено тенденції та чинники зміни фінансової стабільностісільськогосподарського виробництва. Досліджено принципи формування фінансового механізму стабілізації виробництва та фінансової стійкості підприємств у сукупності макро- та мікроекономічних факторів ринкових відносин. Розроблено пропозиції щодо вдосконалення фінансового механізму стабілізації виробництва та фінансової стійкості підприємств на основі генерації у суб'єктів господарювання необхідного капіталу та розвитку процесу капіталоутворення в системі економічних відносин суспільного та індивідуального відтворення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321.0-93 + У9(4УКР-4ДНІ)321.0-93
Шифр НБУВ: РА315742 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
17.

Паньків Р.П. 
Літолого-геохімічні особливості і умовини утворення родовищ сірки північно-західної частини Передкарпатського сірконосного басейну (на прикладі Язівського родовища): Автореф. дис. канд... геол. наук: 04.00.02 / Р.П. Паньків ; НАН України. Нац. акціонер. компанія "Нафтогаз України"; Ін-т геології та геохімії горюч. копалин. — Л., 2002. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено речовинний склад різного рівня організації та різної форми існування матерії: породи - мінерали - хімічний макросклад - мікроелементний склад - ізотопи вуглецю, кисню, водню; розсіяна в мінералах та породах рідка та газова фази, а також розсіяна органічна речовина. Встановлено хімічну та ізотопну ідентичність осадових вапняків всього розрізу тираського горизонту, яка відрізняє їх від метасоматичних погіпсових вапняків. Встановлено, що сучасні гідрогеологічні умови суттєво відрізняються від палеогідрогеологічної обстановки процесу рудоутворення відсутністю припливу глибинних солянок. Визначено: частина газопроявів на сірчаних родовищах мають специфічний хімічний склад, що зумовлено їх участю в процесах сіркоутворення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д452(45УКР3)16 + Д59(45УКР3)452 +
Шифр НБУВ: РА321751

Рубрики:

      
18.

Езума Інносент Озоємена 
Нігерія на світовому ринку нафти: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Інносент Озоємена Езума ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2002. — 18 с.: рис. — укp.

Проаналізовано роль національних економік у сучасній світогосподарській системі залежно від рівня розвитку держав. Встановлено, що спеціалізація ринку ресурсів сприяє поглибленню міжнародної спеціалізації та інтеграції економік окремих країн у союзи, блоки, коаліції держав. Охарактеризовано сучасний стан ринку світових енергетичних ресурсів. На підставі статистичних даних визначено роль Нігерії на світовому ринку нафти як держави - експортера нафти, найбільшого виробника сирої нафти та природного газу серед країн Африки. Встановлено особливості організаційних форм нафтового бізнесу Нігерії. Розроблено модель оцінки ризику щодо інвестування пошуково-розвідувальних робіт у нафтовій промисловості. Наведено рекомендації щодо розподілу продукції, що визначає характер відносин між Національною нафтовою компанією Нігерії та іноземними нафтовими компаніями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(6НІГ)305.652-592 + У9(6НІГ)843.521 +
Шифр НБУВ: РА321887

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Волик І.М. 
Фінансова мотивація акціонування підприємств регіону: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / І.М. Волик ; Укр. акад. банк. справи. — Суми, 2002. — 19 с. — укp.

На підставі порівняльного аналізу діяльності акціонерних товариств поглиблено та конкретизовано основні підходи до фінансових механізмів акціонування. Запропоновано схему проведення додаткової емісії акцій з метою забезпечення фінансування акціонерних товариств та вдосконалення механізмів емісійної діяльності. Вдосконалено систему показників для оцінки інвестиційної діяльності привабливості акцій на підставі визначення їх дохідності. Обгрунтовано організаційно-економічні засади та механізми організації дивідендної політики з метою розширення кола потенційних інвесторів і формування оптимальної стратегії розподілу прибутків. Досліджено систему економічних стимулів акціонування на підставі вдосконалення механізмів захисту прав акціонерів. Визначено напрями здійснення управління акціонерним товариством з боку власника об'єднаного майна та суб'єкта господарювання в процесі запровадження фінансової мотивації акціонування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)291.6-93 + У9(4Укр-4Сум)291.6-93
Шифр НБУВ: РА318092 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Кундицький О.О. 
Фінансова база розвитку підприємств малого бізнесу в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / О.О. Кундицький ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2002. — 20 с. — укp.

З'ясовано економічну суть та чинники, що впливають на фінансову базу малих підприємств. Проаналізовано джерела фінансових ресурсів та їх особливостей щодо малого бізнесу в перехідній економіці України. Висвітлено світовий досвід розширення фінансової бази малих підприємств. Відзначено вплив важелів нормативно-правового регулювання та макроекономічної політики в державі на фінансову базу малих підприємств. Зазначено причини недостатності фінансових ресурсів і наслідків заходів стабілізаційної політики. Запропоновоно шляхи розширення фінансової бази за рахунок використання сучасних форм фінансування малого бізнесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93
Шифр НБУВ: РА320373 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського