Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (22)Наукова електронна бібліотека (31)Реферативна база даних (2281)Книжкові видання та компакт-диски (674)Журнали та продовжувані видання (28)
Пошуковий запит: (<.>K=ТРАНСПОРТНІ$<.>+<.>K=ПЕРЕВЕЗЕНН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 291
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Циба Є. В. 
Адміністративна відповідальність за порушення правил перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Є. В. Циба ; Запоріз. нац. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 19 с. — укp.

Проаналізовано загальнотеоретичні проблеми адміністративної відповідальності за порушення правил перевезення пасажирів автомобільним транспортом (АТ.М). Досліджено суб'єктивні та об'єктивні елементи й ознаки складу адміністративних проступків у сфері перевезення пасажирів і вантажів АТ. Визначено та охарактеризовано адмістративно-процесуальний статус суб'єктів адміністративного провадження у справах про порушення правил перевезення пасажирів і вантажів АТ і систему стадій провадження у справах про адміністративні проступки в аналізованій сфері. Розроблено пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення чинного законодавства України у сфері перевезення пасажирів і вантажів АТ та забезпечення безпеки дорожнього руху загалом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.1 + Х819(4УКР)072.89
Шифр НБУВ: РА381689 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Рубан А.Є. 
Адміністративно-правові засади державного контролю у галузі автомобільних перевезень: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / А.Є. Рубан ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2009. — 16 с. — укp.

Визначено адміністративно-правові засади державного контролю у галузі автомобільних перевезень. Сформульовано визначення поняття "об'єкт державного контролю у галузі автомобільних перевезень". Розкрито суть даного контролю. З'ясовано та класифіковано основні напрямки державного контролю за автомобільними перевезеннями. З'ясовано місце та повноваження органів державної влади та місцевого самоврядування у аспекті їх ролі у здійсненні контролю за автомобільними перевезеннями. Висвітлено процедури здійснення контрольної діяльності в галузі автомобільних перевезень. Охарактеризовано форму державного контролю у цій галузі. Визначено шляхи вдосконалення даної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)125.3 + Х819(4УКР)071 +
Шифр НБУВ: РА365533

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Медведєв Д. К. 
Адміністративно-правові засади перевезення вантажів автомобільним транспортом: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Д. К. Медведєв ; Акад. упр. МВС України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Запропоновано доктринальне та легальне визначення поняття перевезення вантажів автомобільним транспортом. Рекомендовано органам державної влади у здійсненні регулювання та контролю за перевезенням вантажів застосовувати прямі та непрямі методи одночасно. Вдосконалено визначення обмеження діяльності з перевезення вантажів автотранспортом. Розвинуто положення щодо необхідності розширення вимог вітчизняних ліцензійних умов. Розкрито стимулювання міжнародних перевезень вантажів вітчизняними автотранспортними підприємствами (АТП). Визначено ефективність застосування щодо АТП комплексу заходів юридичної відповідальності. Висвітлено доцільність введення підвищеної відповідальності за провину у формі умислу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)125.3
Шифр НБУВ: РА374613 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
4.

Сакун О.В. 
Аналіз ефективності кріоконсервування клітинних суспензій з постійною та змінною швидкістю охолодження: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.19 / О.В. Сакун ; НАН України; Інститут проблем кріобіології і кріомедицини. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Мета дослідження - побудова та експериментальне підтвердження кількісної моделі кріопошкодження суспензії дріжджоподібних грибів Saccharomyces cerevisiae у розчині "диметилсульфоксид (10 об.%) - 0,135 М хлориду натрію - вода" за лінійних та нелінійних режимів охолодження на етапі її кристалізації. Методами вольюмометрії, світлової мікроскопії та термодинаміки необоротних процесів визначено величину осмотично неактивного об'єму дріжджових клітин, значення коефіцієнтів проникності для води та кріопротекторів крізь плазматичну мембрану Saccharomyces cerevisiae та енергії активації процесів їх проникання. Показано, що 1,2-пропандіол впливає на плазматичну мембрану Saccharomyces cerevisiae, знижуючи енергію активації проникання молекул води крізь неї. Розроблено кількісну модель кріопошкодження клітин на етапі кристалізації, яка створює можливість визначати оптимальні умови їх охолодження, спираючись на невелику кількість даних про транспортні та геометричні параметри цих клітин. У моделі враховано внесок у кріопошкодження двох основних чинників, які протилежно залежать від швидкості охолодження - ефектів розчину та внутрішньоклітинної кристалізації. На основі моделі визначено оптимальні з точки зору двофакторної теорії кріопошкодження лінійний і нелінійний режими охолодження суспензії мікроорганізмів Saccharomyces cerevisiae. Доведено, що механізм кріозахисної дії швидкого двоступінчатого охолодження принципово не відрізняється від оптимального з точки зору двофакторної теорії кріопошкодження режиму охолодження зі сталою швидкістю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е521.551.1Sac*551.7*715.7-636-601.2 + Е0*551.7*715.7-636-601.2 +
Шифр НБУВ: РА 368111

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
5.

Олещук О.В. 
Аналітичні та інформаційні моделі і методи ідентифікації рухомих об'єктів для систем управління вантажопотоками: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.В. Олещук ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретичні засади та засоби побудови автоматизованої системи ідентифікації та реєстрації залізничних вагонів (АСІРЗВ). Показано економічну доцільність побудови АСІРЗВ на базі одержання й обробки візуальної інформації про транспортні засоби. Розроблено математичні моделі перетворення зображень, одержаних шляхом черезстрокового сканування, у зображення з прогресивним розгорненням. Удосконалено методи відстеження меж на базі використання виявлених ідентифікаційних елементів. Розроблено метод еталонно-залежної обробки для розпізнавання за високого рівня перешкод. Запропоновано моделі, методи та алгоритми для апаратно-програмної реалізації АСІРЗВ. Здійснено апробацію промислового зразка АСІРЗВ, показано її працездатність і перспективність впровадження для автоматизації обліку вантажопотоків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О284.02 +
Шифр НБУВ: РА352802

Рубрики:

      
6.

Себта Т.М. 
Архівні джерела про українські культурні цінності, вивезені нацистами в роки ІІ світової війни: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.06 / Т.М. Себта ; НАН України. Ін-т укр. археографії та джерелознав. ім. М.С.Грушевського. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Комплексно і глибоко проаналізовано маловідомий досі великий масив архівних джерел щодо діяльності Айнзацштабу рейхсляйтера Розенберга в Україні та долі вивезених ним українських культурних цінностей під час Другої світової війни. Об'єктом дослідження є архівні комплекси документів Айнзацштабу (1940 - 1945 рр.) та Мюнхенського центрального збірного пункту Американської військової адміністрації в Німеччині - Мюнхенська картотека мистецьких об'єктів (1945 - 1952 рр.), т.зв. "Транспортні списки" (1946 - 1948 рр.), а також перелік культурних цінностей, що надійшли з Мюнхенського центрального збірного пункту СРСР протягом 1945 - 1962 рр. Вперше було порівняно три великі архівні комплекси документів Айнзацштабу, що зберігаються у Києві (Центральний державний архів вищих органів влади та управління України, ф.ф.3674, 3676), Москві (Російський державний військовий архів, ф.1401-К) та Берліні (Bundesarchiv Berlin, ф.NS-30), а також описано та проаналізовано можливі шляхи повернення українських культурних цінностей - комплексу документів Мюнхенського центрального збірного пункту, які зберігаються в Бундесархіві в м.Кобленці (ф.В-323).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т1(4УКР)622 + Т3(4УКР)622.8,01
Шифр НБУВ: РА308929 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
7.

Жиліщич Ю. В. 
Біохімічні механізми впливу кадмію на кисень-транспортну функцію крові тварин: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 03.00.04 / Ю. В. Жиліщич ; Ін-т біології тварин НААН. — Л., 2011. — 17 с.: табл. — укp.

Проаналізовано біохімічні механізми порушень у кисень-транспортній функції крові та функціональній активності еритроїдних клітин в організмі кролів і щурів у динаміці 28-добового введення хлориду кадмію (3 мг/кг маси). Показано, що під впливом кадмію пригнічується синтез гемоглобіну, прискорюється старіння еритроцитів і порушується стабільність мембран внаслідок стимуляції процесів пероксидного окиснення ліпідів та інгібування активності ферментів антиоксидантної системи та пентозофосфатного шунту гліколізу. Встановлено особливості адаптаційної відповіді системи еритрону на тривале надходження кадмію в організм тварин. Вперше показано відмінності в метаболічних реакціях еритроїдних клітин кісткового мозку та крові на отруєння катіонами кадмію, сприйнятливості клітин кролів і щурів до оксидативного стресу та впливу вітаміну E. Експериментально доведено коригувальний вплив alpha-токоферолу на кисень-транспортну функцію крові за умов тривалого надходження кадмію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*732.241.5-641.1
Шифр НБУВ: РА382426 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
8.

Філінська О.М. 
Біохімічні механізми мембранотропної активності гетерополіядерних сполук: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.04 / О.М. Філінська ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Встановлено, що зміна жовчосекреторної функції печінки під впливом гетерополіядерних сполук, можливо, залежить від їх впливу на іон-транспортні АТФазні активності мембран гепатоцитів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: ЕО*725 + ЕО*551.7*715.7 +
Шифр НБУВ: РА344470

      
Категорія: Транспорт   
9.

Морозов А. В. 
Вдосконалення методів оптимізації кільцевих маршрутів на транспортній мережі: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 01.05.02 / А. В. Морозов ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Вперше розроблено математичні моделі для розв'язання (ГЗСЛ) і (КЗСЛ) - гамільтонової та кільцевої задач про сільського листоношу, які розширюють клас задач про листоношу. Модифіковано класичий метод Літтла, запропоновано правила розгалуження та спосіб пошуку нижньої оцінки, які дають можливість застосовувати метод для розв'язання КЗСЛ та інших задач маршрутизації. Вперше запропоновано метод розв'язання КЗСЛ, який розвиває класичний метод Літтла.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О380.221 с11
Шифр НБУВ: РА377713 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
10.

Ніколаєнко І.В. 
Вдосконалення міжопераційних процесів транспортно-складського комплексу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.01 / І.В. Ніколаєнко ; Київ. ун-т економіки і технологій трансп. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Розроблено методи управління механізмом перехідних процесів матеріальних потоків у разі взаємодії транспорту та складського комплексу в логістичних ланцюгах "постачальник - транспорт - одержувач", досягнення інтегрованого ефекту в транспортній системі. З метою вдосконалення міжопераційних процесів транспортно-складського комплекса вперше з позицій системного аналізу розглянуто матеріальні потоки в інтегрованій логістичній системі "постачальник - транспорт - одержувач" на прикладі реальних металургійних підприємств Приазов'я; з метою оцінки руху матеріальних потоків інтегрованої логістичної системи прийнято критерій "just in time" (точно в строк). Наведено методику оцінки перехідних процесів, яка описує процес функціонування та управління інтегрованою системою та окремими її елементами. Розроблено методику оцінки факторів ризику в ланках логістичного ланцюга.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О184.05
Шифр НБУВ: РА318278 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Семенько М. П. 
Взаємозв'язок електротранспортних властивостей невпорядкованих систем з їх електронною та атомною структурами: автореф. дис. ... д-ра фіз.-мат. наук : 01.04.13 / М. П. Семенько ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2010. — 36 с. — укp.

Встановлено закономірності змін електро-, магнето- та тензоопору бінарних і багатокомпонентних аморфних металічних сплавів на підставі 3d-перехідних металів і конкретизації фізичних механізмів розсіювання носіїв заряду. Розроблено фізичні моделі, які описують транспортні параметри невпорядкованих металевих систем різної природи. Вивчено вплив складу, умов одержання та дії зовнішніх чинників на кінетику електронів провідності та розкрито роль у електропереносі особливостей атомної й електронної структури. Показано, що основний внесок у розсіювання електронів провідності обумовлений їх дифракцією на невпорядкованій, неоднорідній атомній структурі, а особливості, які виявляються на низці транспортних параметрів, є наслідком наявності кластерів зі своїми механізмами розсіювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В378.24,022 + В378.7,022 + К297.06
Шифр НБУВ: РА377764 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
12.

Черниш Н.Ю. 
Вибір раціональних параметрів каналів вантажопотоків при удосконаленні маршрутних способів перевезення масових вантажів залізничним транспортом: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.20 / Н.Ю. Черниш ; Харк. держ. акад. залізн.трансп. — Х., 2001. — 18 с. — укp.

Висвітлено питання вдосконалення системи організації вагонопотоків шляхом вибору раціональних параметрів каналів вантажопотоків у процесі удосконалення маршрутних способів перевезення масових вантажів залізничним транспортом. Розроблено загальну математичну модель функціонування виробничо-транспортного ланцюга перевезення масових вантажів маршрутами. Розглянуто методику визначення економічного ефекту для магістрального залізничного транспорту і виробництва. Запропоновано практичні рекомендації щодо вдосконалення й оптимізації експлуатаційної роботи залізничного транспорту, створення єдиного технологічного процесу функціонування всього виробничо-транспортного ланцюга, розробки графіків взаємодіє виробництва, транспорту та споживання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О284.021
Шифр НБУВ: РА315916 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Куш Є.І. 
Визначення параметрів технологічного процесу перевезення пасажирів автомобільним транспортом з урахуванням стану організму водія: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.01 / Є.І. Куш ; Харк. нац. акад. міськ. госп-ва. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Удосконалено наукові підходи щодо формування параметрів технологічного процесу перевезення пасажирів. Формалізовано моделі технології міських пасажирських перевезень на таких рівнях: перегін, рейс, робочий день, які відрізняються від відомих урахуванням у якості змінної стану організму водія. Уточнено вплив вікових і кваліфікаційних характеристик водія на параметри технологічного процесу перевезення пасажирів. Розроблено метод складання графіка виконання елементів технологічного процесу перевезення пасажирів на маршруті, що відрізняється від існуючих використанням у якості факторів вікових і кваліфікаційних параметрів водія та накладенням обмежень на рівень стану його організму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р124.523-0 + О385.02 +
Шифр НБУВ: РА349143

Рубрики:

      
14.

Батюк Л.В. 
Вплив іонізуючого опромінення на стан еритроцитів у нормі та при злоякісних новоутвореннях: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.02 / Л.В. Батюк ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2005. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Досліджено діелектричні властивості суспензії еритроцитів людини із злоякісними новоутвореннями за умов радіаційного впливу на організм. Установлено неспецифічне зростання кислотної та термічної стійкостї мембран еритроцитів за наявності онкологічної патології та зменшення за умов опромінення організму. Показано, що у випадку злоякісних новоутворень змінюються щільність розподілу еритроцитів за об'ємом і транспортні характеристики їх мембран. Визначено, що частота діелектричної релаксації молекул води у суспензії еритроцитів щурів-пухлиноносіїв є вищою, ніж у контрольних тварин, що відповідає зменшенню кількості зв'язаної мембранами води. З'ясовано, що структурні зміни мембран еритроцитів за експериментального канцерогенезу залежать від дози опромінення організму та призводять до відновлення електролітної рівноваги, зміни ступеня гідратації клітинних мембран.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р56-11 + Р56-56 +
Шифр НБУВ: РА338112

Рубрики:

      
15.

Власюк І.М. 
Вплив столипінської аграрної реформи на соціально-економічний розвиток Правобережної України (1906 - 1914 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / І.М. Власюк ; НАН України. Ін-т історії України. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему впливу столипінської аграрної реформи на розвиток сільського господарства, промисловості, торгівлі та транспорту Правобережної України. Розглянуто значну кількість архівних, опублікованих джерел, наукової літератури. Вперше проведено комплексне дослідження змін у соціально-економічному розвитку даного регіону. Проаналізовано особливості реалізації реформи на Правобережжі: зміни у землеробстві та тваринництві; впровадження агрономічних заходів у селянських господарствах, урожайність сільськогосподарських культур; окремі аспекти розвитку системи дрібного кредиту; діяльність підприємств харчової та переробної промисловості, сільськогосподарського машинобудування, металообробної галузі, промисловості з випуску будівельних матеріалів; зрушення у внутрішній торгівлі (у тому числі збутова діяльність селянських кооперативів); транспортні перевезення та розвиток окремих видів транспорту (комісійно-позичкові операції під зернові вантажі на залізничному транспорті, будівництво складських приміщень, рейкових під'їзних шляхів; підвищення уваги земств до стану доріг). Доведено взаємозв'язок та взаємовплив між різними галузями народного господарства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)523-21 + Т3(2)523-211
Шифр НБУВ: РА310293 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Іванов В.С. 
Гідравлічні аспекти розрахунку замкнутих систем ємностей для перевезення плідників риби в період нересту: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.16 / В.С. Іванов ; Нац. ун-т вод. госп-ва та природокористування. — Рівне, 2005. — 19 с.: рис. — укp.

Досліджено актуальне питання збереження та відновлення рибних запасів України. Запропоновано доставляти плідників риби до місць нересту за допомогою ємностей, обладнаних циркуляційною гідравлічною системою життєзабезпечення. Здійснено теоретичні й експерментальні дослідження циркуляційної системи рибовозного контейнера в цілому, а також окремих її елементів. Одержано основне рівняння руху води у такому контейнері. Наведено методику розрахунку ємності для перевезення плідників живої риби та розроблено її конструкцію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П728-47 +
Шифр НБУВ: РА335983

Рубрики:

      
17.

Стасюк О. М. 
Державне регулювання розвитку малого бізнесу в галузі транспорту України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / О. М. Стасюк ; Відкр. міжнар. ун-т розв. людини "Україна". — К., 2011. — 21 с. — укp.

Розкрито економічну сутність малого бізнесу, поглиблено теоретичні основи державного регулювання малого бізнесу в галузі транспорту. Розроблено концептуальний підхід до реалізації потенційних можливостей малого бізнесу в сфері діяльності залізничного транспорту. Проаналізовано стан і визначено тенденції розвитку малого бізнесу в транспортній галузі, а також фактори, що впливають на даний процес. Обгрунтовано передумови й особливості процесу залучення малих підприємств у сферу діяльності залізничного транспорту. Вдосконалено та доповнено зміст системотвірних елементів економічного механізму державного регулювання малого бізнесу на транспорті. Конкретизовано та розкрито основні механізми залучення суб'єктів малого бізнесу в галузь залізничного транспорту. Охарактеризовано напрями та види діяльності, які є перспективними для малих підприємств за умов реформування галузі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.9 + У9(4УКР)370-131.1
Шифр НБУВ: РА382296 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Матійко С.А. 
Державне регулювання розвитку транспортної системи України: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / С.А. Матійко ; Акад. муніцип. упр. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Визначено сутність транспортної системи як об'єкта державного регулювання. Охарактеризовано механізм державного регулювання зв'язків у транспортній системі. Проаналізовано ефективність державного регулювання транспортної системи, основні питання та стратегічні напрями її розвитку. Розглянуто механізм державної підтримки самоорганізації транспортної системи. Обгрунтовано напрями державного регулювання використання транспортного потенціалу України на основі аналізу світового досвіду. Наведено науково-практичні рекомендації з удосконалення законодавчої бази у сфері регулювання транспортної системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)370-21,01 + Х819(4УКР)125 +
Шифр НБУВ: РА368503

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Ткаченко А.М. 
Державне регулювання у сфері транспортного забезпечення зовнішньоекономічної діяльності України: Автореф. дис... д-ра наук з держ. упр.: 25.00.02 / А.М. Ткаченко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2005. — 32 с. — укp.

Проаналізовано теоретичні аспекти логістичного державного регулювання у сфері транспортного забезпечення зовнішньоекономічної діяльності. Визначено основні напрями реалізації регуляторного впливу та тенденції глобалізації у формуванні зовнішньоекономічної діяльності. Обгрунтовано ефективні підходи щодо побудови, моделювання та оптимізації системи державної регуляторної політики, визначено принципи її інформаційного забезпечення. Обгрунтовано методологічні положення щодо організації системи державного регулювання. Розглянуто методи прогнозування показників регуляторного впливу, визначено пріоритети управління якістю. На підставі проведених досліджень розроблено принципи та напрями державного регулювання транспортного забезпечення зовнішньоекономічної діяльності в Україні. Запропоновано стратегію державної політики щодо співробітницва з країнами СНД у транспортній сфері. Визначено умови приєднання України й держав СНГ до міжнародних конвенцій та угод у галузі транспорту. Досліджено особливості державної політики України щодо співробітництва з Російською Федерацією у сфері розвитку транспортної інфраструктури. Висвітлено правові аспекти транспортного забезпечення зовнішньоекономічної діяльності щодо реалізації єдиної транзитної політики, регулювання адміністративних і господарських правовідносин, розвитку транспортної інфраструктури та ринку транспортних послуг, а також адаптації законодавства України до правової системи ЄС у галузі транспорту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.03 + У9(4УКР)837.0-21 +
Шифр НБУВ: РА335044

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Бабакін В.М. 
Діяльність транспортної міліції в Україні щодо профілактики адміністративних правопорушень у сфері пасажирських та вантажних перевезень: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.М. Бабакін ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2009 — укp.

З'ясовано місце транспортної міліції в системі органів внутрішніх справ України. Охарактеризовано її правове регулювання та визначено особливості адміністративно-правового статусу. Розкрито суть і види адміністративно-правових відносин за участі транспортної міліції України. Охарактеризовано адміністративні правопорушення у сфері пасажирських перевезень, підвідомчих транспортній міліції. Розкрито суть поняття профілактики правопорушень у сфері пасажирських і вантажних перевезень. Проаналізовано систему профілактичних заходів, які здійснює транспортна міліція. Розглянуто проблемні питання її взаємодії з іншими суб'єктами профілактики адміністративних правопорушень у сфері пасажирських і вантажних перевезень. Наведено відповідні пропозиції та рекомендації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.1 +
Шифр НБУВ: РА365878

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського