Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (14)Реферативна база даних (74)Книжкові видання та компакт-диски (30)
Пошуковий запит: (<.>K=ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
1.

Слюсар В.О. 
Підвищення ефективності функціонування системи управління телекомунікаційними мережами оператора телекомунікацій в умовах переходу до мереж нового покоління: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / В.О. Слюсар ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено функціонування системи управління (СУ) телекомунікаційною мережею за умов переходу до Next Generation Network (NGN) і розроблено методики підвищення показників її якості. Розроблено логічну та функціональну моделі СУ мережами телекомунікацій на базі Telecommunication Management Network-мережі управління телекомунікаціями (TMN). Визначено основні завдання та функції управління мережею NGN. Розроблено методики синтезу оптимальної СУ з застосуванням умовного критерію переваги за двома та трьома показниками якості. Створено методику розрахунку затримки часу для основних транзакцій у СУ, з використанням якої розраховано залежність часу виконання транзакції в СУ від різних параметрів, що визначають характеристики СУ. Запропоновано методику побудови ефективного цифрового каналу для передачі управляючої інформації із застосуванням фазорізницевої модуляції високих порядків і високої кратності. Із використанням результатів наукового дослідження створено оптимальну СУ телекомунікаційною мережею нового покоління операторів телекомунікацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З882.1-5 +
Шифр НБУВ: РА360036

Рубрики:

      
2.

Рудик Л.В. 
Підвищення показників якості локальних систем і пристроїв управління мережами телекомунікацій: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Л.В. Рудик ; Укр. НДІ зв'язку. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано вирішення науково-технічних завдань з підвищення основних показників якості локальних систем і пристроїв управління мережами та послугами телекомунікацій. Показано, що основним завданням управління у даній сфері є забезпечення тривалої та якісної роботи засобів і мереж телекомунікацій у процесі їх постійного удосконалення та розвитку за умов різноманітних змінних впливів. Визначено, що всі види управління взаємопов'язані, реалізацію яких забезпечить лише комплексна система керування. Розроблено концепцію мережі управління телекомунікаціями TMN (Telecommunication Management Network). Запропоновано використання локальних систем управління мережами зв'язку на рівні TMN. Створено методику синтезу коригуючих пристроїв замкненого контуру локальних систем управління мережами зв'язку з принципом управління щодо відхилення з умови підвищення точності в усталених режимах. Запропоновано розробку структури та проведено синтез локальних систем управління мережами зв'язку з умови підвищення точності в усталених режимах за допомогою диференціальних зв'язків за детермінованих збурень у класі систем з управлінням щодо відхилення та врахування умов фізичної реалізації диференціальних зв'язків. Обгрунтовано структуру та методику синтезу локальних систем управління мережами зв'язку з умови підвищення швидкодії шляхом компенсації повільно загасаючих компонентів перехідної складової похибки за допомогою диференціювання зв'язків щодо збурення з урахуванням умов фізичної їх реалізації. Розроблено методику синтезу локальних систем управління мережами зв'язку з умови підвищення швидкодії шляхом мінімізації квадратичних інтегральних оцінок за допомогою диференціальних зв'язків щодо збурення. Розроблено методику синтезу локальних систем управління мережами зв'язку з умови підвищення точності шляхом мінімізації серденьоквадратичної похибки (СКП) за випадкових збурень за допомогою диференціальних зв'язків щодо збурення з урахуванням умов їх фізичної реалізації. Проведено синтез систем управління з інваріантними характеристиками завадостійкості. Досліджено реальне використання адаптивної системи передачі інформації: з адаптацією в безперервному та дискретному каналах (на рівнях модема та кодека).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01 +
Шифр НБУВ: РА342316

Рубрики:

      
3.

Кільчицький Є.В. 
Підвищення показників якості систем і пристроїв управління мережами та послугами телекомунікацій: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Є.В. Кільчицький ; Укр. держ. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2001. — 20 с. — укp.

Розроблено концепцію та структурну схему національної автоматизованої системи управління. Описано модель процесів діяльності оператора телекомунікацій, яка є підгрунтям для інженерного вирішення питань створення конкретних систем і підсистем управління. Ров'язано задачу синтезу оптимальних систем управління, інваріантних до зміни параметрів і структури. Створено ефективний цифровий канал передавання інформації управління. Здійснено синтез оптимальної за швидкодією ітераційної системи фазового автопідстроювання та пристрою управління; синтез каналу управління комбінованої дискретної системи фазової синхронізації. Підвищено точність систем і пристроїв управління в телекомунікаціях. Висвітлено методи оцінки ефективності функціонування інваріантних систем управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965-021 + З970.3
Шифр НБУВ: РА315086 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Нетудихата Л.І. 
Підвищення показників якості систем фазового автопідстроювання пристроїв синхронізації в телекомунікаціях: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / Л.І. Нетудихата ; Укр. наук.-дослід. ін-т зв'язку. — К., 2004. — 19 с.: рис. — укp.

Запропоновано та досліджено структури аналогових і цифрових двозв'язаних систем фазового автопідстроювання (ФАП) та наведено методики параметрів коригуючої системи ФАП (КСФАП) за умови підвищення точності основної системи ФАП (ОСФАП) у разі фізичної реалізації коригуючих пристроїв. Створено та досліджено структури оптимальних за швидкодією двозв'язаних систем ФАП, коли пристрій управління міститься в розімкненому каналі КСФАП чи ОСФАП і не впливає на стійкість їх замкнених контурів керування. Розроблено методику синтезу пристрою управління оптимальних за швидкодією систем ФАП за різних значень коренів характеристичного рівняння ОСФАП. Створено методики синтезу двозв'язаних за швидкодією систем ФАП у разі обмежень на похідні керованої величини та синтезу оператора зв'язку між КСФАП і ОСФАП за умови компенсації початкових значень повільно згасаючих компонент перехідної складової фазової похибки. Запропоновано та досліджено нові структури квазі оптимальних за швидкодією двозв'язаних систем ФАП, а також методику синтезу пристрою управління. Показано, що комбінована ОСФАП має більш широкі можливості щодо мінімізації середньо-квадратичної похибки, ніж ФАП з принципом управління за відхиленням завдяки оптимальному вибору параметрів розімкненого каналу управління. Запропоновано методику синтезу його параметрів з урахуванням умов фізичної реалізації оператора розімкненого зв'язку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З848-041.3-05 +
Шифр НБУВ: РА328316

Рубрики:

      
5.

Литвинчук С. М. 
Розробка методик та алгоритмів вдосконалення мережі управління телекомунікаціями: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / С. М. Литвинчук ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2010. — 23 с. — укp.

Розроблено алгоритм комплексного вдосконалення мережі керування. Запропоновано новий підхід до розв'язання задач визначення оптимальних маршрутів на підставі зведення задачі оптимізації до розв'зання задачі пошуку найкоротшого шляху у графі, ваги ребер якого є умовними векторними критеріями переваги. Надано методику визначення оптимальних маршрутів і розподілу інформаційних потоків мережі керування телекомунікаціями за векторним критерієм. Розроблено методику розрахунку пропускних здатностей мережі керування з урахуванням ненадійності вузлів і дотриманням заданої затримки керувальної інформації за умов обмежених і необмежених ресурсів. Запропоновано методику розрахунку часових показників роботи сигнальних шлюзів для гетерогенних мереж нового покоління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.3-016.5
Шифр НБУВ: РА372733 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Стрелковська І. В. 
Теорія та методи сплайн-апроксимації в телекомунікаціях: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.12.02 / І. В. Стрелковська ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2010. — 35 с. — укp.

Розроблено методику синтезу селективних сигналів з фінітним спектром, вільних від міжсимвольної інтерференції, на базі кубічних сплайн-апроксимацій. Проведено аналіз повної енергії селективних сигналів. Визначено питання можливості й якості відновлення випадкових сигналів зв'язку, а також методи підвищення точності інтервального оцінювання випадкових процесів за різній інтенсивності їх оцифровки. Розглянуто методи сплайн-апроксимації для задач управління мережевими елементами та телекомунікаційною системою. Розроблено методи вирішення системних, в тому числі і нелінійних задач за допомогою тензорних сплайнів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01 + В192.142
Шифр НБУВ: РА371058 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Кузьмінов А.В. 
Узгодження мотиваційних впливів на ефективність механізму управління телекомунікаціями регіону: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.04 / А.В. Кузьмінов ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2005. — 19 с. — укp.

Проаналізовано місце та роль телекомунікацій в економіці України, її регіонів. Досліджено стан підгалузі, порівняно її основні показники з аналогічними у розвинених країнах. Висвітлено проблеми та протиріччя, що негативно впливають на ефективність функціонування сфери телекомунікацій у регіоні. Установлено, що створення й удосконалення системи мотиваційних впливів є важливим напрямом у розв'язанні соціальних проблем і протиріч у регіоні. Розглянуто сучасні підходи щодо формування системи мотиваційних впливів, сформовано структурно-логічну схему парадигми мотивації трудової діяльності, складові системи механізму мотиваційного впливу на персонал у даній сфері. Визначено суть і зміст економічної категорії соціального узгодження. Змодельовано процес соціального узгодження для об'єктів телекомунікацій, його кількісну оцінку. Показано роль культури стосовно підвищення рівня соціального узгодження у механізмі управління. Запропоновано методичні рекомендації щодо підвищення мотивації персоналу філій. (АВТ "Укртелеком").

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)386.0-21 +
Шифр НБУВ: РА337064

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Мирошніченко Ю. Б. 
Формування астрономічних знань старшокласників засобами інформаційно-комунікаційних технологій: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.02 / Ю. Б. Мирошніченко ; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Вперше запропоновано методичну систему підвищення кваліфікації учителів астрономії, побудовану на основі комплексного застосування інформаційно-комунікаційних (ІКТ) і традиційних освітних технологій та оволодіння вчителями методами аналізу й оцінювання програмно-педагогічних та телекомунікаційних засобів, прийомами роботи з інтерактивними моделями та телекомунікаціями "On-line" моделювальними середовищами, досвідом розробки моделей уроків з застосуванням ІКТ навчання та пошуку інформації в мережі Internet. Удосконалено методику організації навчальної діяльності старшої школи з астрономії, що базується на цих освітніх технологіях і враховують варіативність, індивідуалізацію загальної освіти та спрямовані на розвиток пізнавальної самостійності учнів. Удосконалено вимоги до сучасних ІКТ навчання астрономії в старшій школі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В6 р(4УКР)2-36,022
Шифр НБУВ: РА381288 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Туровський О. Л. 
Моделі та методи підвищення точності роботи систем фазової синхронізації супутникових телекомунікацій в режимі стеження за несучою частотою / О. Л. Туровський. — Б.м., 2021 — укp.

У дисертаційній роботі вирішується актуальна науково-технічна проблема розроблення моделей та методів підвищення точності роботи систем фазової синхронізації супутникових телекомунікацій в режимі стеження за несучою частотою. У роботі розроблено моделі та методи синтезу комбінованої системи фазової синхронізації когерентних демодуляторів в режимі стеження за несучою частотою в сталому та перехідному режимах роботи супутникових телекомунікації, які дозволяють синтезувати комбіновані системи синхронізації з суттєвими перевагами по швидкодії і точності оцінки несучої частоти на відміну від існуючих систем фазової синхронізації закритого типу. Для визначення кількісних значень мінімальної дисперсії оцінки несучої частоти вхідного сигналу когерентними демодуляторами супутникових телекомунікацій у роботи обґрунтовано критерій нижнього кордону Крамер-Рао та подана методика його розрахунку. Для оцінки несучої частоти для когерентних демодуляторів в безперервному режимі прийому сигналу супутниковими телекомунікаціями в роботі подана відповідна методика. Дана методика враховує вплив «сусідніх» каналів прийому вхідних сигналів та, при значно зменшеному інтервалі спостереження, підвищує точність оцінки несучої частоти по правилу максимальної правдоподібності з використаннями функції швидкого перетворення Фур'є і метода помноження фази вхідного сигналу при умові невизначеності всіх параметрів вхідного сигналу, що приймається в безперервному режимі В роботі розроблено методику двоетапної оцінки несучої частоти для когерентних демодуляторів в пакетному режимі прийому сигналу супутниковими телекомунікаціями. Дана методика забезпечує просту процедуру обрахування першого етапу наближеної оцінки частоти з використанням ковзного швидкого перетворення Фур'є та, завдяки ітеративній процедурі дихтомічного процесу, дозволяє, на другому етапі, значно підвищити точність оцінки несучої частоти при зменшенні інтервалів спостереження з врахуванням умови невизначеності всіх параметрів сигналу, що приймається в пакетному режимі.^UIn the dissertation work the actual scientific and technical problem of development of models and methods of increase of accuracy of work of systems of phase synchronization of satellite telecommunications in a mode of tracking on a carrier frequency is solved. Models and methods of synthesis of the combined system of phase synchronization of coherent demodulators in the mode of monitoring of the carrier frequency in constant and transient modes of operation of satellite telecommunications which allow to synthesize the combined systems of synchronization with essential advantages on speed and accuracy closed type synchronization. To determine the quantitative values of the minimum variance of the carrier frequency estimation of the input signal by coherent demodulators of satellite telecommunications, the criterion of the lower Kramer-Rao boundary is substantiated and the method of its calculation is presented. To estimate the carrier frequency for coherent demodulators in the continuous mode of signal reception by satellite telecommunications, the corresponding method is presented. This technique takes into account the influence of "adjacent" channels of input signals and, with a significantly reduced observation interval, increases the accuracy of carrier frequency estimation by the rule of maximum likelihood using the fast Fourier transform function and the method of phase multiplication of the input signal. taken continuously The method of two - stage carrier frequency estimation for coherent demodulators in the packet mode of signal reception by satellite telecommunications is developed in the work. This technique provides a simple procedure for calculating the first stage of approximate frequency estimation using sliding fast Fourier transform and, thanks to an iterative dichotomous procedure, allows, in the second stage, to significantly increase the accuracy of carrier frequency estimation by reducing observation intervals taking into account the uncertainty of all parameters. received in batch mode. It is shown that the application of the carrier frequency estimation method for a coherent demodulator when receiving a signal in continuous mode for modulation methods FM-2 and FM-4 provides an estimate of the carrier frequency with a variance that is not more than 3 times higher than the corresponding conditions. -Rao in the range of signal / noise from 1 to 6 dB. The proposed method of estimating the carrier frequency by a coherent demodulator when receiving a signal in batch mode provides an estimate with a certain variance at a small observation interval equal to 27 clock intervals and the variance of the frequency estimate almost coincides with the defined lower Kramer-Rao boundary. Hardware implementation of the algorithm for estimating the carrier frequency in the packet mode of signal reception is proposed to perform on modern computing devices, which together with their capabilities and capabilities of the proposed algorithm provide real-time calculations.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського