Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (566)Книжкові видання та компакт-диски (250)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>K=СКОТАРСТВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 108
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Смолінський В.Б. 
Вдосконалення функціонування ринку молока (на прикладі Львівської області): автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / В.Б. Смолінський ; Львів. держ. аграр. ун-т. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та методичні засади й обгрунтовано практичні рекомендації щодо формування та функціонування ринку молока на державному та регіональному рівнях. Охарактеризовано розвиток економічних відносин у молочному підкомплексі Львівщини. Проаналізовано залежність економічної ефективності виробництва молока від якісних параметрів молочного скотарства у сільськогосподарських підприємствах. Обгрунтовано напрями державної політики щодо регулювання ринку молока. Запропоновано підходи до функціонування такого регіонального ринку, які передбачають вдосконалення маркетингових каналів просування продукції від виробника до споживача, поліпшення інформування споживачів про якісні характеристики товару на підставі уніфікації рекламного забезпечення. Розроблено схему функціонування інфраструктури ринку молока на регіональному рівні. Базуючись на зміцненні кормової бази й удосконаленні технології виробництва продукції, розроблено систему заходів щодо нарощування обсягів виробництва молока, підвищення його економічної ефективності на прикладі окремого підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЛЬВ)421.511.5 +
Шифр НБУВ: РА354551

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Шолудько О.В. 
Вдосконалення функціонування ринку продукції скотарства (на матеріалах Львівської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / О.В. Шолудько ; Сум. нац. аграр. ун-т. — Суми, 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Обгрунтовано теоретичні засади та методику дослідження ринку продукції скотарства. Зроблено економічну оцінку сучасного рівня розвитку галузі. Проведено комплексний аналіз ринку даної продукції за результатами дослідження попиту й пропозиції та оцінено чинники, що їх формують. Досліджено кон'юнктуру та ціноутворення на ринку м'яса та молока. Вивчено організацію виробничо-економічних зв'язків у м'ясо-молочному підкомплексі АПК. Обгрунтовано напрями вдосконалення функціонування ринку продукції скотарства. Досліджено рівень продуктивності тварин, за якого досягається прибутковість виробництва продукції скотарства. Обгрунтовано концептуальні засади реструктуризації м'ясо-молочного підкомплексу АПК. Розроблено рекомендації з удосконалення економічних взаємовідносин партнерів на ринку продукції скотарства та її переробки. Обгрунтовано перспективні параметри розвитку даного ринку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250-592 + У9(4УКР)306.751-592 +
Шифр НБУВ: РА324407

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Муравйов Л.Ф. 
Використання позаремонтних телиць молочного і молочно-м'ясного напрямку продуктивності за технологією м'ясного скотарства: Автореф. дис...канд. с.-г. наук: 06.02.04 / Л.Ф. Муравйов ; УААН. Ін-т тваринництва. — Х., 1998. — 18 с. — укp.

Дисертація присвячена інтенсифікації виробництва яловичини за рахунок більш ефективного використання позаремонтних телиць молочних порід шляхом одержання від них приплоду і вирощування його за технологією м'ясного скотарства. Цей технологічний прийом вивчено на прикладі червоної степової, чорно-рябої і симентальської порід і при різній тривалості підсисного періоду - 4; 6 і 8 місяців. Дана енергетична і економічна оцінка одержання м'яса при разовому використанні корів-первісток.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-612.2,022

Рубрики:

      
4.

Моргун О. В. 
Відтворення основних засобів на молокопереробних підприємствах: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О. В. Моргун ; ННЦ "Ін-т аграр. економіки". — К., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Вперше проведено комплексний аналіз стану основних засобів молокопереробних підприємств та визначено мінімальну потребу в інвестиційних ресурсах на їх оновлення шляхом порівняння потреби в основних засобах і фактичних капітальних вкладень. Побудовано логічну модель відтворення основних засобів на інноваційній основі залежно від їх технологічної потреби з урахуванням завантаження сировиною, використання сировини немолочного походження, зношеності основних засобів і джерел фінансування. Удосконалено методичні положення щодо аналізу економічної ефективності основних засобів молокопереробних підприємств з урахуванням інтегральних показників, що включають продуктивність праці, рентабельність та фондовіддачу, та методологічні підходи до оцінювання виробниого потенціалу молокопереробної промисловості залежно від розвитку молочного скотарства, цін на сировину та молочну продукцію, стану та ступеня використання основних засобів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.353.1-571.1-96
Шифр НБУВ: РА380309 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Кушнір В.Г. 
Господарство і побут населення Південно-Західної України в епоху розпаду первісного суспільства: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.Г. Кушнір ; Одес. держ. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 1999. — 16 с. — укp.

Вивчається одна з найменш досліджених проблем історії Півдня України - господарство і побут степового населення в епоху розпаду первісного суспільства. На основі речових артефактів, остеологічних, палінологічних джерел, історико-етнографічних матеріалів відтворюються господарські системи, аналізується динаміка розвитку скотарства і землеробства та їх вплив на організацію побуту. Визначаються регіональні особливості господарства та житлобудування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)2

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Шкрібітько О.О. 
Господарська діяльність монастирів Степової України в XVI - XVIII ст.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / О.О. Шкрібітько ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено соціально-економічні та політичні передумови заснування Святогірського, Самарського, Нехворощанського, Григоріївського Бізюкова чоловічих монастирів. Висвітлено основні етапи становлення господарських та історико-архітектурних комплексів, регіональні особливості розвитку монастирської економіки (промислів, промисловості, скотарства, землеробства, торгівлі). Розглянуто фактори, що впливали на стан монастирських господарств. Проаналізовано діяльність чернецтва в утвердженні православ'я в регіоні, обороні південних кордонів Московської держави, благодійництві та поширенні освіти серед місцевого населення. Досліджено взаємовідносини духовної та світської влади на різних етапах освоєння Степової України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)4-2 + Э372.09(4УКР7)-641 +
Шифр НБУВ: РА348713

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Копилов К. В. 
ДНК-діагностика генетичних ресурсів великої рогатої худоби: автореф. дис. ... д-ра с.-г. наук : 03.00.15 / К. В. Копилов ; Ін-т розведення і генетики тварин НААН України. — с. Чубинське, Київ. обл., 2011. — 32 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано й експериментально доведено перспективність використання ДНК-поліморфізму генів кількісних ознак (QTL) в селекційно-племінній роботі з великою рогатою худобою в Україні. Здійснено молекулярно-генетичний аналіз особливостей генетичної структури основних комерційних порід великої рогатої худоби за локусами кількісних ознак. Доведено ефективність поєднання аналізу структури популяцій та селекційно-генетичної оцінки маркерного ефекту для добору бажаних генотипів. Встановлено специфіку тварин новостворених української чорно-рябої молочної й української червоно-рябої молочної порід за локусами кількісних ознак. Визначено параметри формування оптимальної структури порід за даними маркерами. Оптимізовано методологію одержання високоочищеної ДНК з кріоконсервованої сперми бугаїв-плідників і визначення генотипу тварин на ранніх етапах їх онтогенетичного розвитку. Вперше розроблено систему генетичного моніторингу великої рогатої худоби за ДНК-маркерами, використання якої в скотарстві України створює передумови для впровадження у виробництво елементів геномної селекції на підставі добору бажаного племінного матеріалу на ранніх етапах онтогенезу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-312
Шифр НБУВ: РА378955 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Назарова Л.В. 
Економічна ефективність виробництва і переробки яловичини (на матеріалах підприємств Миколаївської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Л.В. Назарова ; Миколаїв. держ. аграр. акад. — Миколаїв, 2002. — 15 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми підвищення економічної ефективності виробництва та переробки яловичини за умов трансформації агропромислового комплексу. Проаналізовано результати і витрати у скотарстві, визначено основні тенденції їх зміни. Виявлено закономірності формування економічної ефективності виробництва та переробки, фактори, що впливають на її рівень, а також досліджено кількісну значимість даного впливу. Розроблено й економічно обгрунтовано пропозиції щодо підвищення ефективності виробництва і переробки яловичини у взаємозв'язку основних ланок м'ясопродуктового підкомплексу АПК та формування ринку м'яса на Миколаївщині.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр-4Мик)325.250-07 + У9(4Укр-4Мик)306.751.2-07
Шифр НБУВ: РА317667 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Гуцул Т.А. 
Економічна ефективність виробництва і формування ринку молока (на прикладі підприємств приміської зони м. Києва): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Т.А. Гуцул ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Розкрито теоретичні засади формування економічної ефективності сільськогосподарського виробництва та ринку молока у приміських зонах. Досліджено темпи розвитку економічної ефективності виробництва, переробки та формування ринку в приміській зоні Києва. Зазначено, що негативні тенденції у виробництві та переробці молока, які склалися у регіоні, можна позбутися завдяки відновленню стійкої кормової бази молочного скотарства, покращанню інвестиційного клімату в приміській зоні, удосконаленню інтеграційних процесів у молокопродуктовому комплексі, запровадженню внутрішньогосподарського ринку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)306.751.353-07 + У9(4Укр-4КиЇ)306.751.353-07
Шифр НБУВ: РА318292 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Великий Ю.В. 
Економічна ефективність виробництва молока та шляхи ії підвищення: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Ю.В. Великий ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2001. — 17 с. — укp.

Розглянуто сучасний стан і причини зниження обсягів виробництва молока, зниження його економічної ефективності у підприємствах різних форм власності та господарювання. Розроблено рекомендації та пропозиції щодо підвищення економічної ефективності господарювання за рахунок практичного вирішення комплексу організаційно-економічних проблем розвитку високоінтенсивного молочного скотарства за ринкових умов господарювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)325.250.0-451.51-07
Шифр НБУВ: РА316335 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Рибак Л.Х. 
Економічна ефективність виробництва та переробки продукції молочного скотарства в умовах переходу до ринкової економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Л.Х. Рибак ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2002. — 20 с. — укp.

Визначено економічну суть аграрного переробного сервісу як соціально економічної категорії. Висвітлено методологічні та методичні принципи комплексного дослідження проблеми виробництва, переробки та реалізації молока, а також теоретичні принципи формування економічних взаємовідносин у даній галузі. Розвинуто теоретичні засади, методологічні та методичні принципи формування та розподілу прибутку в системі "виробництво, переробка та реалізація молока". Розроблено принципове нове інформаційне забезпечення для оптимізації використання кормів у молочному скотарстві. Комплексно оцінено сучасний стан виробництва та переробки молока в Лісостеповій зоні України. Запропоновано систему організаційно-економічних заходів щодо підвищення ефективності даного виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)325.250-82-07
Шифр НБУВ: РА321106

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Степасюк Л.М. 
Економічна ефективність виробництва та формування ринку продукції скотарства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Л.М. Степасюк ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Запропоновано використовувати комплексний підхід до вивчення проблеми економічної ефективності виробництва продукції скотарства у взаємозв'язку з розв'язанням проблем переробки та реалізації продукції. Уточнено систему показників ефективності даного виробництва. На підставі результатів комплексного дослідження проблеми та з використанням системного аналізу встановлено новітні тенденції розвитку виробництва, переробки та реалізації продукції скотарства. Запропоновано заходи для виходу галузі скотарства з кризового стану шляхом санації фінансового становища, удосконалення системи взаємовідносин товарних господарств та переробних підприємств молочно-м'ясного підкомплексу. Обгрунтовано основні перспективні показники розвитку галузі скотарства в Поліській зоні Чернігівщини з використанням кореляційного аналізу та моделей математичного програмування, визначено оптимальний рівень річної продуктивності з розрахунку на одиницю великої рогатої худоби, а також сукупність оптимальних витратних показників. Вперше для даного регіону розроблено оптимальну структуру кормових ресурсів і посівних площ під кормовими культурами з метою зменшення собівартості кормів. Надано пропозиції щодо удосконалення організаційно-економічних відносин в молочно-м'ясному підкомплексі Поліської зони Чернігівщини з урахуванням аграрної реформи та сучасної аграрної політики в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЧЕР)325.250 +
Шифр НБУВ: РА321338

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Мартинюк М.А. 
Економічна ефективність виробництва яловичини та шляхи її підвищення (на матеріалах господарств радіоактивно забрудненої зони Житомирської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / М.А. Мартинюк ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 1999. — 17 с. — укp.

Наведено основні результати комплексного дослідження та організаційних проблем виробництва яловичини на прикладі колективних сільськогосподарських підприємств зони радіоактивного забруднення Житомирщини. Обгрунтовано напрямки розвитку та ефективного функціонування підприємств на підставі організації повноцінної годівлі тварин, підвищення матеріальної зацікавленості товаровиробників у виробництві екологічно чистої продукції, впровадження інтенсивних технологій та удосконалення селекційно-племінної роботи, спрямованої на створення галузі спеціалізованого м'ясного скотарства, основним напрямком є промислове схрещування. Процес проведено у господарствах, що розводять худобу молочних порід, і мають до 12-15% маточного поголів'я, яке складає селекційну групу. Біологічний "Закон гетерозису" під час промислового схрещування має дати ефект лише у випадку, якщо він буде використаний як система, що доповнює цілеспрямовану селекційну роботу у молочному і в м'ясному скотарстві. Основним завданням селекційної роботи у м'ясному скотарстві є створення високопродуктивних стад з метою отримання високопродуктивних тварин, здатних у конкретних природно-кліматичних і технологічних умовах інтенсивно рости і характеризуються високим забійним виходом, дають високоякісну продукцію, а також пристосовані до місцевих умов та мають високу плодючість.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250 + У9(4УКР-4ЖИТ)325.250
Шифр НБУВ: РА307619 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Мартинчик О.А. 
Економічна ефективність галузі скотарства в сільськогосподарських підприємствах Північно-Західного Полісся: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / О.А. Мартинчик ; Держ. вищ. навч. закл. "Держ. агроекол. ун-т". — Житомир, 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні, методичні та практичні питання забезпечення ефективності виробництва продукції скотарства з урахуванням екологічних аспектів. Визначено критерії економічної ефективності й обгрунтовано комплекс показників оцінки її рівня з урахуванням екологічних аспектів. Проаналізовано сучасний стан та економічну ефективність виробництва продукції скотарства. Визначено чинники, що впливають на формування ефективності галузі, наведено кількісну та якісну оцінку стану кормової бази. На підставі удосконалення технології виробництва продукції, впровадження останніх досягнень науково-технічного прогресу, зміцнення кормової бази розроблено спеціальну систему заходів для нарощування обсягів виробництва молока та яловичини, підвищення їх економічної ефективності на перспективу. Створено організаційно-економічну модель формування та функціонування обслуговуючого кооперативу на базі сільськогосподарських підприємств Дубровицького району Рівненської області, впровадження якої сприяє зростанню доходів сільськогосподарських виробників та підвищенню конкурентоспроможності господарств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР1)325.250-07 +
Шифр НБУВ: РА353844

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Паштецький В.С. 
Економічна ефективність молочного скотарства степової зони Автономної Республіки Крим в умовах інтенсифікації лукопасовищного кормовиробництва: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / В.С. Паштецький ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано організаційно-економічні напрями підвищення ефективності виробництва молока за умов інтенсифікації пасовищного кормовиробництва з метою адаптації виробників продукції молочного скотарства АР Крим до конкурентного ринкового середовища. Проаналізовано сучасний стан молочного скотарства та кормовиробництва. Досліджено теоретичні підходи щодо аналізу продуктивності виробництва та методики визначення показників економічної ефективності молочного скотарства та кормовиробництва за умов ринкових відносин. Проведено економічне оцінювання вирощування кормових культур, типів годівлі й утримання корів у літній період. Розроблено економічну модель пасовищного утримання корів на зрошуваних пасовищах і надано науково обгрунтований прогноз (план) розвитку кормовиробництва та молочного скотарства для повного задоволення потреб населення та відпочиваючих АР Крим у молочній продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-6КРИ)325.250.0-451.51-07 +
Шифр НБУВ: РА357864

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Мерчанський В.В. 
Економічне обгрунтування напрямів інтенсивного розвитку молочного скотарства в ринкових умовах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / В.В. Мерчанський ; Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні питання інтенсифікації молочного скотарства, розроблено науково обгрунтовані системи його проведення та напрями інтенсивного розвитку галузі за умов ринкової системи господарювання, визначено шляхи виходу з тривалої кризи. Наведено пропозиції щодо подальшого розвитку галузі на основі впровадження інтенсивних технологій утримання худоби, зміцнення кормової бази, впровадження нових форм організації та матеріального стимулювання праці робітників, удосконалення цінового механізму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.51 +
Шифр НБУВ: РА329655

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Чепуль Ю.В. 
Економічний механізм підвищення ефективності виробництва молока у сільськогосподарських підприємствах: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Ю.В. Чепуль ; Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні основи та практичні аспекти формування та функціонування економічного механізму підвищення ефективності виробництва молока, а також обгрунтовано пропозиції щодо його вдосконалення. Проаналізовано рівень розвитку молочного скотарства в сільськогосподарських підприємствах Чернігівської області. Установлено відмінності впливу спеціалізації, концентрації та інтенсифікації на ефективність виробництва молока з урахуванням зонального фактора. Визначено особливості функціонування цінового механізму в молочному скотарстві як зовнішньоекономічного середовища економічного механізму в цілому. Обгрунтовано інвестиційний проект реконструкції молочної ферми сільськогосподарського підприємства з акцентуванням уваги на роль методів нарахування амортизації у визначенні показників його ефективності. Доведено необхідність врахування сезонної компоненти в процесі прогнозування основних виробничих показників розвитку молочного скотарства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.51 + У9(4УКР)306.751.353.1 +
Шифр НБУВ: РА366961

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Березівський З.П. 
Економічний механізм формування виробничих витрат в скотарстві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / З.П. Березівський ; Держ. агроекол. ун-т. — Житомир, 2003. — 20 с.: табл. — укp.

Розроблено теоретико-методологічні засади та концептуальні аспекти економічного механізму формування виробничих витрат в скотарстві, висвітлено його особливості, а також обгрунтовано пропозиції щодо його ефективного функціонування. Проведено аналіз розвитку галузі, виробничих витрат та ефективності даного виробництва. Обгрунтовано шляхи вдосконалення економічного механізму формування виробничих витрат у скотарстві: розробки загальної моделі; обгрунтування нормативів виробничих витрат і мінімально допустимої ціни; удосконалення класифікації джерел ризику в галузі скотарства; створення методики проведення витратно-цінового аналізу оперативного керування та контролю за виробничими витратами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250-862 +
Шифр НБУВ: РА327496

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Душка В.І. 
Економічні основи формування ринку молока: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / В.І. Душка ; Львів. держ. аграр. ун-т. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретичні та методологічні засади формування та функціонування ринку молока та молокопродуктів. Узагальнено теоретичні положення щодо суті ринку та ринкових відносин. Висвітлено досвід розвинутих зарубіжних країн державного регулювання даного ринку. Проведено оцінювання розвитку регіонального молокопродуктового підкомплексу. Досліджено динаміку чисельності поголів'я корів у господарствах різних організаційно-правових форм, його продуктивності, обсягів виробництва та переробки продукції та їх ефективності. Виявлено основні чинники розвитку молочного скотарства й особливості просування його продукції від виробника до споживача. Обгрунтовано прогнозні параметри розвитку регіонального молокопродуктового підкомплексу. Визначено перспективність регіонального ринку молока та молокопродуктів, а також можливості сільськогосподарських підприємств, особистих селянських господарств і переробних підприємств щодо формування пропозиції молочних товарів. Сформульовано пропозиції стосовно оптимізації виробничих програм даних підприємств. Обгрунтовано основні напрями вдосконалення міжгосподарських економічних зв'язків у молокопродуктовому підкомплексі, зокрема, шляхом створення неприбуткових молочних кооперативів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.511.5 +
Шифр НБУВ: РА355006

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Чуйко Н.В. 
Ефективність використання ресурсів у скотарстві: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Н.В. Чуйко ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2007. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано теоретико-методичні засади, що стосуються ефективності використання ресурсів у скотарстві. Розкрито суть і зміст категорій "ефективність", "ресурсозбереження", "ресурсовикористання". Досліджено сучасний стан даної галузі в Україні та на Харківщині. Обгрунтовано особливості її функціонування за ринкових умов господарювання, зокрема у разі вступу України до СОТ. Розглянуто кількісний і якісний склад ресурсів, які впливають на ефективність розвитку скотарства. Розроблено пропозиції стосовно підвищення ефективності використання ресурсів. Запропоновано ресурсоощадну технологію переробки органічних добрив.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250-553.81 +
Шифр НБУВ: РА354821

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського