Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (26)Тематичний інтернет-навігатор (2)Наукова електронна бібліотека (111)Реферативна база даних (8949)Книжкові видання та компакт-диски (852)Журнали та продовжувані видання (23)
Пошуковий запит: (<.>K=ПОЧЕСН$<.>+<.>K=ВАРТ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1277
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Стельмах Н.В. 
Автоматизація технологічного підготовлення складального малосерійного виробництва електромеханічних приладів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.02.08 / Н.В. Стельмах ; НТУ України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2010. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К960.8-64
Шифр НБУВ: РА370606 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Каплун В.В. 
Автономні системи електроживлення сільськогосподарських споживачів з різнорідними джерелами електроенергії: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.09.03 / В.В. Каплун ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2008. — 37 с. — укp.

Досліджено проблему підвищення надійності й ефективності автономного електроживлення сільськогосподарських споживачів. Розглянуто науково-технічні передумови побудови автономних систем електроживлення як комплексу автономних електрогенерувальних установок та технологічного обладнання у сільському господарстві. Установлено закономірності функціонування структурних організацій різнорідних джерел електроенергії та їх впливу на надійнісно-вартісні характеристики. Відзначено, що впровадження результатів досліджень забезпечує комплексне рорзв'язання задач надійного автономного електроживлення сільськогосподарських споживачів, зменшує енергетичні та ресурсні витрати. Розвинуто метод структурно-алгоритмічної оптимізації автономних систем електроживлення з традиційними та поновлюваними джерелами. Доведено, що реалізація автономних систем з заданими функціональними властивостями потребує комплексного оцінювання за показниками надійності та питомої собівартості електроенергії. З використанням результатів дослідження розв'язано прикладні задачі розрахунку показників надійності й ефективності автономних систем електроживлення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П07,1 + З273 +
Шифр НБУВ: РА361057

Рубрики:

      
3.

Яковець І.І. 
Аграрно-економічні засади раціонального використання ресурсного потенціалу спиртопродуктового підкомплексу АПК: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / І.І. Яковець ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2001. — 21 с. — укp.

Викладено основні результати дослідження проблеми підвищення ефективності виробництва спирту, лікеро-горілчаних виробів та іншої продукції спиртової промисловості на базі раціонального використання ресурсного потенціалу всіх інтегрованих у процесі виробництва галузей спиртопродуктового підкомплексу. Розроблено методичні рекомендації для визначення сукупної вартості ресурсного потенціалу та використання даного інтегрального показника під час оцінки ефективності виробничої діяльності підприємств спиртопродуктового підкомплексу. Висвітлено питання фінансового аналізу та економічної оцінки підприємницької діяльності в спиртопродуктовій галузі. Доведено залежність ефективності виробництва від рівня розвитку сировинної зони, видів сировини, рівня безвідходності її переробки та інших складових організації виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.752.3-553 687
Шифр НБУВ: РА312848 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Педченко Г.П. 
Адаптація аграрних ВНЗ до підготовки спеціалістів сільського господарства у ринкових умовах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Г.П. Педченко ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Визначено поняття та розкрито сутність адаптації як пошук способів рішення визначених цілей та задач розвитку, особливостей та принципів адаптації вищих навчальних закладів (ВНЗ) до ринкових умов, включаючи заповзятливість, мобільність, економічну самостійність, конкурентоспроможність, економічну, юридичну та моральну відповідальність. Вперше запропоновано методику визначення рівня адаптації ВНЗ до ринкового середовища за допомогою комплексної порівняльної рейтингової оцінки, критеріями якої є матеріально-технічний та науково-педагогічний потенціал ВНЗ, затребуваність підготовлюваних їм спеціалістів, джерела надходження фінансових коштів, диверсифікованість освітніх послуг ВНЗ. Наведено методику розрахунку цін на освітні послуги, нижня межа яких формується на основі визначення вартості підготовки студента відповідно до спеціальністі, форми навчання, курсу, навчального плану, а верхня - установлюється виходячи зі стратегії "асортиментного ціноутворення". Розроблено методику визначення ризику кадрового бізнесу за допомогою імітаційного моделювання, що враховує джерела фінансових надходжень, обсяги реалізації та ціни на освітні послуги. Удосконалено методичні підходи щодо оцінки ефективності інвестицій у людський капітал, а саме у підготовку спеціалістів з різним рівнем освіти та визначення окупності даних вкладень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-640-963 + П.р(4УКР)3 +
Шифр НБУВ: РА325137

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Шацька З.Я. 
Адаптивний механізм реалізації стратегії підприємства: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / З.Я. Шацька ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретичні та методичні положення, прикладні рекомендації щодо формування та впровадження адаптивного механізму (АМ) реалізації стратегії на підприємстві. Досліджено розвиток теорії та практики стратегічного управління від зародження наукових шкіл стратегії до сучасних поглядів вітчизняних і зарубіжних науковців. Проаналізовано досвід вітчизняних і зарубіжних підприємств стосовно реалізації даної стратегії. Описано АМ стратегії підприємства з метою забезпечення безперервного процесу прийняття своєчасних управлінських рішень стосовно стратегічних змін відповідно до впливів зовнішнього середовища та протиріч, що виникають між зовнішнім і внутрішнім середовищами у процесі реалізації корпоративної стратегії підприємства. Запропоновано поетапну методику впровадження на підприємстві АМ. Надано оцінку ефективності АМ реалізації стратегії з використанням методів економічної доданої вартості (EVA), SPASE-аналізу. Проведено апробацію АМ реалізації стратегії на підприємствах легкої промисловості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-21 +
Шифр НБУВ: РА367802

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Тамбовцев В. Є. 
Адміністративно-правова протидія ухиленню від сплати податку на додану вартість та його незаконному відшкодуванню: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В. Є. Тамбовцев ; Держ. НДІ МВС України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено історичні передумови встановлення відповідальності за ухилення від сплати податків у національному законодавстві й у законодавстві окремих зарубіжних країн. Визначено чинники детермінації ухилення від сплати ПДВ та його незаконного відшкодування, які розподіляються на загальні і спеціальні. Охарактеризовано адміністративію-правові заходи протидії ухиленню від сплати ПДВ та його незаконному відшкодуванню, до яких віднесено адміністративне запобігання, адміністративне припинення й організаційно - правові заходи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)221.1 + Х819(4УКР)129
Шифр НБУВ: РА375850 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Буханевич О.М. 
Адміністративно-правове забезпечення житлово-комунального господарства в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.М. Буханевич ; Нац. ун-т біоресурсів та природокористування України. — К., 2009. — 23 с. — укp.

Уточнено сутність житлово-комунального господарства як об'єкта правового регулювання, визначено особливості його адміністративно-правового забезпечення. Досліджено діяльність підприємств галузі за сучасних умов господарювання. Проаналізовано правові засади реформування та розвитку житлово-комунального господарства. Обгрунтовано доцільність введення та розроблено механізм сплати спеціального податку на додану вартість підприємствами галузі. Розглянуто податковий інструментарій регулювання розвитку та розроблено нормативно-методичні засади реформування житлово-комунального господарства. Запропоновано систему заходів мінімізації впливу негативних факторів на функціонування галузі. Удосконалено адміністративно-правові умови розвитку житлово-комунального господарства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)128 +
Шифр НБУВ: РА363217

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Дукова Н. М. 
Адміністративно-правовий статус митної варти: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Н. М. Дукова ; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". — О., 2011. — 18 с. — укp.

Уперше запропоновано новий критерій класифікації суб'єктів адміністративного права - в залежності від норм галузі права, що встановлюють обсяг адміністративно-юрисдикційних повноважень суб'єкта. Обгрунтовано пропозиції щодо визначення митного органу як особливого суб'єкта адміністративного права. Визначено адміністративно-правовий статус митної варти. Проаналізовано правові джерела організації та діяльності митної варти і запропоновано конкретні рекомендації щодо удосконалення правового регулювання статусу митної варти. Удосконалено визначення місця митної варти у митній системі, погляд на історію створення та на розвиток митної варти в Україні, функції та повноваження митної варти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038
Шифр НБУВ: РА382798 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Москаленко Є.В. 
Алгоритми керування напівпровідниковими перетворювачами на основі швидкого симетричного перетворення: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.12 / Є.В. Москаленко ; НАН України. Ін-т електродинаміки. — К., 2001. — 16 с. — укp.

Розроблено способи підвищення швидкодії систем з напівпровідниковими перетворювачами на базі побудови алгоритмів швидких симетричних перетворень. Запропоновано матричну форму запису базисних функцій СКІ-перетворення та розроблено методику побудови алгоритмів швидкого СКІ-перетворення на базі факторизації матриць. З використанням запропонованого способу факторизації матриць розроблено алгоритми швидкого СКІ-перетворення. За результатами аналізу різних апаратних і програмних способів реалізації алгоритмів доведено, що найбільш швидкодіючим і, водночас, дорогим способом є реалізація на спеціалізованих мікросхемах систолічних процесорів; найменшою швидкодією (близько 2 мс) та найбільш низькою вартістю характеризується спосіб реалізації алгоритмів на однокристальних процесорах; найбільш прийнятною є реалізація на цифрових сигнальних процесорах. Розроблені алгоритми швидких перетворень та методи їх реалізації використано в системах керування трифазним інвертором з компенсацією впливу несиметрії трифазної мережі та широтно-імпульсним перетворювачем фотоелектричної системи з робастним принципом керування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.54-05
Шифр НБУВ: РА312382 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Євтушенко С.М. 
Амортизація основних засобів у системі бухгалтерського обліку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / С.М. Євтушенко ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. — К., 2004. — 22 с. — укp.

Досліджено порядок нарахування й обліку амортизації основних засобів у сільськогосподарських підприємствах. Обгрунтовано методику вибору методів амортизації залежно від виду об'єктів основних засобів і стратегії розвитку підприємства. Запропоновано використання методу заміни для тварин основного стада. Обгрунтовано нові способи визначення ліквідаційної вартості основних засобів на базі застосування усередненого відсотка за їх групами, що суттєво поліпшує якість облікової інформації та спрощує процес визначення ліквідаційної вартості в сільськогосподарських підприємствах. Розроблено нову форму реєстру з обліку нарахування амортизації за виробничим методом. Удосконалено первинні документи з обліку основних засобів та їх амортизації. Обгрунтовано порядок викладу в фінансовій звітності інформації про відтворення основних засобів, обгрунтовано необхідність складання відповідного звіту у Примітках до фінансової звітності підприємства. Запропоновано методику узагальнення й трансформації даних бухгалтерського обліку про нараховану амортизацію у показники податкової звітності з застосуванням коефіцієнтів коригування, що дозволить уникнути подвійного розрахунку амортизації для даних видів обліку та забезпечить її об'єктивне відображення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20-145.711.6 +
Шифр НБУВ: РА334194

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Підлипна Р.П. 
Аналіз стратегій діяльності торговельних підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук: 08.00.09 / Р.П. Підлипна ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2010. — 21 с. — укp.

Визначено зміст стратегічного аналізу та напрями його застосування у торговельних підприємствах, запропоновано впровадження у торговельні підприємства багаторівневої системи стратегічного управлінського обліку на підставі збалансованої системи показників. Висвітлено використання методики розрахунку комплексного показника фінансового стану торговельних підприємств для вибору стратегій їх розвитку, удосконалено модель аналізу компетенцій підприємств за допомогою матриці аутсорсингу, розроблено пропозиції щодо визначення вартості інтелектуального капіталу торговельних підприємств. Запропоновано підходи до організації стратегічного аналізу в торговельних підприємствах і впровадження інтегрованої системи стратегічного аналізу, для забезпечення функціонування якої розроблено типовий регламент з організації та проведення стратегічного аналізу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.1-21 + У053.9(4УКР)421.0-21 +
Шифр НБУВ: РА370361 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Дербенцев В.Д. 
Аналіз та моделювання інфляційних процесів в економіці України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / В.Д. Дербенцев ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Висвітлено результати дослідження методологічних підходів до аналізу динаміки інфляційних процесів в Україні. Узагальнено та систематизовано існуючі методики моделювання та прогнозування динаміки інфляції. Визначено основні фактори, що мають найбільший вплив на зростання цін. З метою аналізу та прогнозування цінової динаміки розроблено комплекс економіко-математичних моделей, які включають моделі аналізу часових рядів, моделі екстраполяції трендів, моделі адаптивного прогнозування, економетричні моделі та моделі міжгалузевого балансу. Запропоновано метод оцінювання параметрів економетричних моделей, що базується на одночасному врахуванні автокореляції та гетероскедастичності. За допомогою міжгалузевої балансової моделі зроблено оцінку відгуків зміни цін у певній галузі під впливом інфляційних імпульсів та оцінку ефекту цінового поширення в економіці України, обумовлених сценарною зміною окремих складових доданої вартості в окремих галузях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.681в611
Шифр НБУВ: РА315024 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Величко Н.М. 
Аналітичне забезпечення стратегічного управління інноваційною діяльністю машинобудівних підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Н.М. Величко ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано типи управління інноваційною діяльністю (ІД) машинобудівних підприємств (МБП), удосконалено процедуру вибору типу управління ІД МБП. Обгрунтовано концептуальну модель аналітичного забезпечення (АЗ) стратегічного управління (СУ) ІД МБП, комплексну вектор-функцію інноваційного розвитку (ІР) МБП. Описано систему АЗ СУ ІД МБП. Розкрито зміст розробки та реалізації інноваційної стратегії МБП. Розроблено процедуру аналізу пріоритетів альтернатив ІР МБП. Доведено доцільність коригування очікуваних грошових потоків від впровадження інноваційного проекту відповідно до стану зовнішнього середовища підприємств. Визначено послідовність СУ ІД МБП, напрями ІД МБП та коригування чистої наведеної вартості інноваційного проекту з урахуванням нечіткої відносної варіації рівня ентропії зовнішнього середовища в діяльності МБП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-55-21
Шифр НБУВ: РА372595 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Ганаба М.Д. 
Аналітичне забезпечення управління конкурентоспроможністю цукру: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / М.Д. Ганаба ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Розглянуто конкурентоспроможність цукру як сукупність кількісно-якісних і вартісних характеристик продукту, які за умов конкуренції сприяють створенню на конкретному сегменті споживчого ринку переваг даного продукту перед конкурентними у задоволенні конкретної потреби споживача. Запропоновано адаптовану до цукру методику аналізу конкурентоспроможності з урахуванням особливостей митно-тарифної політики України у разі вступу до Світової організації торгівлі та впливу доходів споживачів на рівень оцінки споживчих властивостей цукру. Висвітлено концепцію цільової конкуренції та її аналітичного забезпечення в управлінні конкурентоспроможністю виробництва цукру, розкрито поняття конкурентно-аналітичної інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У053.9(4УКР)306.751.4-13-21 + У053.9(4УКР)843.584-13-21 +
Шифр НБУВ: РА353780

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Нетудихата С.Л. 
Антидемпінгове регулювання в системі зовнішньоекономічних зв'язків України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / С.Л. Нетудихата ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено основні концептуальні підходи щодо визначення демпінгу в системі міжнародних економічних відносин, антидемпінгове регулювання в системі ГАТТ/СОТ, економічні наслідки запровадження антидемпінгового мита. Визначено поняття та мотиви демпінгу. Системно розглянуто поведінку окремої фірми, яка намагається одержати перевагу на ринку іншої країни шляхом дискримінаційних цінових домовленностей, використовуючи при цьому лише власні фінансові ресурси. З'ясовано відмінності демпінгу від цінової дискримінації, що базується на субсидіях. Визначено форми реалізації та види демпінгу. Проаналізовано практику антидемпінгового регулювання в межах ГАТТ/СОТ. Розглянуто економічні наслідки застосування антидемпінгових санкцій: споживацький, виробничий та торговельний ефект, ефект доходу державного бюджету, ефект перерозподілу. Запропоновано методику обчислення ефективної ставки захисного мита з доданої вартості у складі середньої ціни продажу в країні-експортері товару й розрахунок ефективної ставки мита з доданої вартості у складі середньої ціни, що декларується під час імпорту товару в Україну. Розглянуто чинники та специфічні умови демпінгу в країнах з перехідною економікою, формування механізму антидемпінгового регулювання в Україні, інституційні засади національної системи антидемпінгових процедур. Запропоновано механізм визначення нормальної ціни за умов антидемпінгових розслідувань. Систематизовано справи з антидемпінгу в Україні. Проаналізовано передумови й характер антидемпінгового переслідування українських товарів за кордоном, форми захисту українських товаровиробників на зовнішніх ринках.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843.0 +
Шифр НБУВ: РА325458

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Залогіна К.І. 
Антикризове управління промисловим підприємством в умовах перехідної економіки України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / К.І. Залогіна ; Хмельниц. держ. ун-т. — Хмельниц., 2004. — 20 с. — укp.

Визначено суть та механізми розвитку кризових процесів у відкритій системі підприємства за умов перехідної економіки, удосконалено класифікації сучасних видів криз та основних факторів впливу на виникнення кризових явищ. Уточнено зміст поняття "криза підприємства" та "реструктуризація". Обгрунтовано необхідність застосування концепції управління вартістю компанії для антикризового управління підприємством. Удосконалено класифікацію та оцінку існуючих методів і методик діагностики глибини та масштабів розвитку кризових явищ. Розширено систему сучасних інструментів антикризового управління на підприємстві та надано рекомендації щодо їх практичного застосування. Вперше розроблено матрицю діагностики фінансового стану та антикризового управління підприємством на основі концепції управління вартістю компанії з урахуванням структури капіталу. Обгрунтовано методику визначення й управління економічним прибутком підприємства на базі бюджету руху грошових коштів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-971-21 +
Шифр НБУВ: РА331839

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
17.

Бухтіяров І.Ю. 
Асинхронний мотор-вентилятор з широким діапазоном робочого ковзання для тепловозів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.01 / І.Ю. Бухтіяров ; Донец. держ. техн. ун-т. — Донецьк, 2000. — 19 с. — укp.

Створено асинхронний регулюємий мотор-вентилятор із широким діапазоном робочого ковзання для охолоджуючого пристрою дизеля тепловозу з метою зниження витрат енергії на привід вентиляторів охолоджуючого пристрою та підвищення надійності дизеля тепловоза. Існуючі системи плавного регулювання повітря: з поворотними лопатями, частотне регулювання мотор-вентиляторів, а також двошвидкісний електропривід вентиляторів не відповідають вимогам надійності, технологічності, вартісним показникам. Запропоновано плавний фазовий спосіб регулювання, який у 3,7 рази економічніший, ніж серійний релейний спосіб. Частота обертання мотор-вентилятора регулюється зміною напруги на обмотці статора фазовим способом за допомогою тиристорного перетворювача напруги. Встановлено, що обмотка ротора складається з мідних стрижнів та феромагнітних короткозамкнених кілець.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О235.2-041.4-01
Шифр НБУВ: РА309656 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
18.

Овчарик Р.Ю. 
Аудиторський ризик в АПК: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / Р.Ю. Овчарик ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Уточнено теоретичну суть аудиторського ризику, його зміст, об'єкти та суб'єкти. Вперше запропоновано методику визначення кількісного впливу властивого ризику на підставі кореляційного аналізу, яка дає можливість концентрувати увагу на суттєві зони ризику під час планування аудиту, більш об'єктивно й обгрунтовано визначати основні об'єкти та напрями аудиту економічної діяльності сільськогосподарських підприємств і підвищувати його ефективність. Удосконалено методику визначення вартості аудиторських послуг, з урахуванням витрат аудиторської фірми на проведення аудиту, розмір валюти балансу, попиту і пропозиції на аудиторські послуги, фінансового стану підприємства та рівня аудиторського ризику, що забезпечує об'єктивне формування вартості даних послуг. Наведено методику визначення суттєвих зон ризику у разі проведення аудиту з використанням методів економічного аналізу (горизонтального, вертикального, аналізу взаємопов'язаних показників статей балансу з іншими показниками фінансової звітності), зокрема, аудиту балансу на базі комп'ютерних технологій, що дає можливість скоротити витрату часу на проведення підготовчої стадії аудиту. Запропоновано ввести в Національний норматив аудиту N 12 новий параграф, суть якого полягає у методиці проведення паспортизації підприємств, що підлягають зовнішньому аудиту. Це забезпечить аудитора інформацією про рівень аудиторського ризику та його складових під час попереднього аудиту та дозволить знизити рівень невиявлення помилок у випадку проведення аудиту. Визначено шляхи зниженння аудиторського ризику та його компонентів на сільськогосподарських підприємствах Тернопільщини, основними з яких є: розширення номенклатури аудиторських послуг за рахунок консалтингу з питань обліку та оподаткування, обслуговування сільськогосподарських підприємств із складання фінансової та податкової звітності, інформаційне, методичне та нормативне забезпечення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4Укр)232.0-218
Шифр НБУВ: РА319521 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Гаргола Ю. Г. 
Аудиторські послуги в системі економіко-правового забезпечення господарської діяльності: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / Ю. Г. Гаргола ; Житомир. держ. технол. ун-т. — Житомир, 2010. — 21 с. — укp.

Розроблено багаторівневу систему сертифікації аудиторів, яка базується на оцінці рівня професіоналізму аудиторів, ступеня підготовки та практичного досвіду, створює середовище обмежень для проведення аудиту та надання інших аудиторських послуг. Вдосконалено систему аудиторських послуг на підставі даної їх класифікації в контексті міжнародних стандартів аудиту з визначенням переліку послуг сумісних і несумісних з обов'язковим та ініціативним аудитом. Запропоновано підхід щодо оцінювання вартості робіт за надання аудиторських послуг на базі визначення їх трудомісткості через процес калькулювання собівартості за елементами витрат з урахуванням коефіцієнтів складності. Встановлено методичні засади процесу надання аудиторських послуг, визначено порядок оформлення та передачі результатів робіт, з використанням інформаційно-комп'ютерних технологій, що забезпечує підвищення ефективності й якості надання аудиторських послуг. Розвинуто систему контролю якості аудиторських послуг з визначенням її сегментів та елементів у складі передумов і критеріїв якості, рівнів, об'єктів, суб'єктів, методів і процедур контролю якості, дисциплінарних заходів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)829.0
Шифр НБУВ: РА378009 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Васильєва Т.А. 
Багаторівнева система прийняття інвестиційних рішень як основа управління науково-технічним прогресом: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.02 / Т.А. Васильєва ; Укр. акад. банк. справи. — Суми, 2001. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано нові підходи до формування системи прийняття інвестиційних рішень з метою управління науково-технічним прогресом. Розкрито значення та основні напрямки управління науково-технічним прогресом, проаналізовано роль інвестиційного аналізу в даному процесі, а також проведено порівняльний аналіз основних положень оцінки інвестиційних проектів за умов різних економічних систем. Розроблено оригінальні методичні засади формування системи прийняття інвестиційних рішень, наведено схему багаторівневої оцінки проектів, основні положення аналізу та механізм розрахунку показників ефективності на кожному з рівнів оцінки. Обгрунтовано необхідність зміни механізму обліку фактора часу та амортизації в інвестиційному аналізі, запропоновано удосконалені методичні підходи до розрахунку показників "чиста теперішня вартість" та "індекс рентабельності", а також практично перевірено застосування нового механізму на базі реальних інвестиційних проектів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-55-21 + У9(4Укр)0-55-56
Шифр НБУВ: РА316547 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського