Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (3)Наукова електронна бібліотека (13)Реферативна база даних (748)Книжкові видання та компакт-диски (174)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>K=ПЕРЕВІРКА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 124
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія: Гірнича справа   
1.

Житльонок Д.М. 
Геомеханічне обгрунтування способу управління станом гірничого масиву при щитовій відробці крутих вугільних пластів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.15.11 / Д.М. Житльонок ; НАН України. Від-ня фіз.-техн. гірн. пробл. Донец. фіз.-техн. ін-ту ім. О.О.Галкіна. — Донецьк, 1999. — 19 с. — укp.

Вирішена актуальна науково-технічна задача - обгрунтований та розроблений спосіб охорони печей щитових агрегатів, який базується на урахуванні процесів, що відбуваються біля виробки при відробці пласта, а також зміні властивостей пласта та тиску газу в ньому при відробці суміжних пластів. В основі способу полягає активне управління станом гірничого масиву при відробці вугільного пласта водяними розчинами поверхнево-активних речовин (ПАР). Експериментальна перевірка способу дозволила підтвердити його ефективність та відповідність його параметрів гірничогіологічним умовам.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И310.120.9

Рубрики:

      
2.

Головаха М. Л. 
Діагностика, консервативне лікування та реконструктивно-відновна хірургія остеоартрозу колінного суглоба: автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.21 / М. Л. Головаха ; ДУ "Ін-т патології хребта та суглобів ім. М.І. Ситенка АМН України". — Х., 2011. — 36 с.: табл. — укp.

Розглянуто проблему покращання результатів лікування хворих з остеоартрозом колінного суглоба методами, які дозволяють зберегти його анатомо-функціональну цілісність. Проаналізовано лікування 767-ми пацієнтів з таким діагнозом. На підставі результатів біохімічних досліджень показано, що лікування гонартрозу препаратами глюкозаміна сульфату та гіалуронової кислоти сприяє вірогідному покращанню показників біохімічних маркерів руйнування сполучної тканини. Розроблено "Шкалу прогнозування результату пластики дефекту хряща колінного суглоба", перевірка якої показала позитивні результати. Розглянуто питання прогнозування результатів високих коригувальних остеотомій у випадках нестабільності колінного суглоба. Аналіз монокондилярного ендопротезування та коригувальних остеотомій показав, що ці методи не є конкурентними, тому їх слід виконувати у різних груп пацієнтів. Запропоновано "Алгоритм диференційного вибору хірургічного лікування остеоартрозу колінного суглоба", перевірка якого дала позитивні результати.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.285.404.0-59
Шифр НБУВ: РА385667 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Кравченко О. О. 
Захист прав і свобод людини та громадянина Конституційним Судом України: доктринальні, прикладні та компаративні аспекти: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / О. О. Кравченко ; Ін-т законодавства ВР України. — К., 2011. — 16 с. — укp.

Вперше надано визначення захисту прав і свобод людини та громадянина Конституційного Суду України (КСУ). Розглянуто його як діяльність, що здійснюється шляхом вирішення справ про конституційність законів, інших нормативних правових актів органів державної влади, тлумачення норм Конституції та законів, результатом якої є їх скасування, за умови їх невідповідності Конституції, та відновлення прав і свобод, гарантованих Конституцією, або уточнення позиції законодавця, вираженої в нормах, що тлумачаться, сприяючи таким чином, їх належній реалізації. Запропоновано дефініцію "правова позиція КСУ" як правовий висновок КСУ. Сформульовано позицію щодо доцільності рецепції українським законодавством інституту конституційної скарги як найбільш ефективного способу захисту прав і свобод людини. Вдосконалено розуміння функціонально-праксеологічних аспектів діяльності органів конституційної юстиції, змістовну характеристику практики КСУ у частині співвідношення таких елементів, як тлумачення та перевірка конституційності, наукові підходи до визначення змісту відмінностей й особливостей формування правових моделей конституційної юстиції. Висвітлено теоретичні підходи до розуміння механізму захисту прав і свобод людини та громадянина як статичного та динамічного явища. Систематизовано практику діяльності КСУ щодо захисту прав людини та громадянина. Обгрунтовано доцільність внесення змін до Конституції України та Закону України "Про КСУ".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)3 + Х809(4УКР)111.1
Шифр НБУВ: РА383315 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Мороз О. О. 
Корекція маси та складу тіла жінок 21 - 35 років засобами оздоровчого фітнесу: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.02 / О. О. Мороз ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Визначено ступінь і характер детермінованості рівня соматичного здоров'я морфологічними показниками, досліджено специфіку коригувального й оздоровчого ефекту аеробних, силових і комплексних аеробно-силових навантажень, визначено вплив дихальних вправ на підвищення оздоровчого потенціалу фітнес-тренувань різної спрямованості. У результаті виявлених закономірностей сформульовано методичні засади та розроблено технологію корекції маси тіла жінок 21 - 35-ти років. Для реалізації технологічних процесів запропоновано шкалу-класифікатор оцінювання показників маси тіла - ІМТ, відносного вмісту жирового та м'язового компонентів, а також розроблено диференційовані програми корекції виявлених варіантів порушень маси тіла. Експериментальна перевірка ефективності розробленої технології виявила її високий рівень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч516.52
Шифр НБУВ: РА379456 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Збрицька Л. Г. 
Медіатизація політичного конфлікту в умовах глобалізуючогося світу (на прикладі сучасного українського суспільства): автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / Л. Г. Збрицька ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І. Вернадського. — Сімф., 2010. — 16 с. — укp.

Розглянуто медіатизацію, яка є процесом впливу ЗМІ на індивідів і на всі сфери життя соціуму та виражається в перетворенні соціальних змістів, а також соціального поля. Модель медіатизації політичного конфлікту держав, що трансформуються, і її емпірична перевірка в межах дослідження трьох конфліктних кейсів дозволяє зробити висновок щодо присутності двох взаємозалежних сторін даного процесу: інформаційної складової політичного конфлікту та великого впливу конфліктних ситуацій на події сучасної політики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч62 в05 + Ф043.2
Шифр НБУВ: РА376593 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Бербец В.В. 
Методика діагностування навчальних досягнень учнів V - IX класів на уроках трудового навчання: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / В.В. Бербец ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Уточнено зміст і структуру понять "діагностування", "контроль", "перевірка", "оцінювання", "облік". Обгрунтовано основні принципи, функції та методи діагностування під час виконання творчих проектів. Визначено критерії оцінювання навчальних досягнень учнів у процесі проектно-технологічної діяльності, які включають критерії оцінювання процесу виконання творчого проекту та критерії оцінювання його захисту з метою підвищення об'єктивності оцінки навчально-трудової діяльності учнів. Вперше розроблено методику контролю та оцінювання навчальних досягнень школярів, яка базується на поєднанні оптимальних форм і методів контролю. Розроблено ефективні способи формування навичок самоконтролю та самооцінки у школярів V - IX класів на уроках трудового навчання. Теоретичні положення наукового дослідження експериментально перевірено у процесі навчання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.266 + Ч421.28 +
Шифр НБУВ: РА336204

Рубрики:

      
7.

Машков О.М. 
Обгрунтування параметрів бітера-відбивача обчісувального пристрою для обмолоту зернових культур на корені: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / О.М. Машков ; Луган. нац. аграр. ун-т. — Луганськ, 2002. — 18 с.: рис. — укp.

На підставі аналізу існуючих технологій збирання зернових культур доведено перспективність та доцільність застосування технології обмолоту рослин на корені. Визначено шляхи підвищення продуктивності серійних зернозбиральних комбайнів, зниження втрат, поліпшення якісних показників збирання з використанням жниварки обчісувального типу. Під час роботи обчісувального пристрою (ОП) створено сприятливі умови для обмолоту, що дозволяє зменшити травмування зерна, забезпечити більш повний збір урожаю, розвантажити молотарку комбайну. На підставі теоретичних та екперементальних досліджень обгрунтовано конструктивну схему, раціональні параметри, режими роботи пристрою з обчісувальним барабаном та бітером-відбивачем, що підвищує продуктивність серійного комбайну у 1,5 - 2,0 рази. Встановлено залежності втрат зерна осипом та його вмісту в обчісаному вороху від швидкості руху агрегату, конструктивних і кінематичних параметрів ОП. Розроблено та виготовлено ОП до комбайну СК-5 "Нива", виробнича перевірка якого підтвердила перспективність застосування методу обчісування зернових культур на корені. Доведено, що впровадження технології збирання зернових культур методом обмолоту на корені з використанням ОП дозволить одержати економічний ефект до 119 грн/га.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.85 +
Шифр НБУВ: РА322494

Рубрики:

      
8.

Машков О.М. 
Обгрунтування параметрів очісуючого пристрою для обмолоту зернових культур на корені: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.20.01 / О.М. Машков ; Крим. держ. аграр. ун-т. — Сімф., 2000. — 18 с. — укp.

На підставі аналізу сучасних технологій збирання, конструкцій для здійснення обмолоту рослин на корені, теоретичних та експериментальних досліджень визначено конструктивну схему очісувального пристрою, раціональні параметри та режими його роботи, що дозволяє збільшити продуктивність серійного зернозбирального комбайна в 1,5...2,0 рази, знизити загальні втрати зерна під час збирання пшениці - 0,8...1,6 %, під час подрібнення бункерного зерна - 0,8...1,2 %, на збиранні рису загальні втрати - 1,45...2,70 %, під час роздрібнення зерна в бункері - 1,0...4.0 %, обмолот рису здійснити за 1 прохід. За результатами досліджень розроблено та виготовлено експериментальний очісувальний пристрій до комбайна СК-5 "Нива" з очісувальним барабаном і бітером-відбивачем, виробнича перевірка якого підтвердила перспективність обраного напрямку досліджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.831-35-12,022
Шифр НБУВ: РА310043 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
9.

Гродзинський П.Я. 
Обгрунтування параметрів технології управління покрівлею протяжними пневмоопорами у лавах дуже тонких крутих пластів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.15.02 / П.Я. Гродзинський ; НАН України. Від-ня фіз.-техн. гірн. пробл. Донец. фіз.-техн. ін-ту ім. О.О.Галкіна. — Донецьк, 1999. — 19 с. — укp.

Дисертаційна робота спрямована на вирішення задачі обгрунтування параметрів різних варіантів технології управління покрівлею протяжними пневмоопорами в лавах надто тонких крутих вугільних пластів. Запропоновані варіанти технології в поєднанні із кріпленням з дерев'яних та металевих стояків, а також реалізації технології виїмки без постійної присутності людини в лаві. Для реалізації цих рішень запропонований варіант управління покрівлею з допомогою упорядкованого послідовного опускання секцій протяжних пневмоопор у лаву. Можливість використання протяжних пневмоопор як огородження гідрозакладних масивів підтвердили стендові випробування й дослідницька перевірка в умовах шахти "Червоний Жовтень" ПО "Орджонікідзевугілля".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И14,1

Рубрики:

      
10.

Черніков Ю.В. 
Оцінка параметрів і перевірка статистичних гіпотез у моделі спостережень Невзорова: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.01.05 / Ю.В. Черніков ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено модель рекордів Невзорова з використанням підходів, а саме: у семіпараметричному випадку функція розподілу може бути довільною, а у трипараметричному випадку за базову функцію розподілу вибрано функцію розподілу Фреше. Одержані результати не є прямими наслідками загальних властивостей оцінок максимальної вірогідності, тому що у розглянутій моделі спостереження не є однаково розподіленими. Для оцінок максимальної вірогідності в обох досліджених моделях доведено конзистентність, асимптотичну нормальність і асимптотичну ефективність. Для трипараметричної та MV (mean-variance) моделей побудовано критерії згоди, що дозволяють визначити, чи описуються спостережені дані цими моделями. Одержано нові результати для досить загальної статистичної задачі. Доведено асимптотичні властивості оцінки максимальної вірогідності у двох досліджених моделях (конзистентність, асимптотичну нормальність, ефективність). Побудовано критерії згоди моделі зі статистичними даними за різних методів оцінювання та за доволі загальних умов. Для трипараметричної моделі (у схемі серій) побудовано конкретну процедуру, що дозволяє перевірити відповідність цієї моделі спостережуваним даним.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В172.3,0 +
Шифр НБУВ: РА354779

Рубрики:

      
11.

Ящун Т.В. 
Оцінка якості навчально-пізнавальної діяльності в системі "студент - комп'ютер": Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.01.04 / Т.В. Ящун ; Харк. держ. автомоб.-дорож. техн. ун-т. — Х., 2000. — 20 с. — укp.

Систему "студент - комп'ютер" розглянуто як інтелектуальну ергатичну систему, на якість якої впливають групи характеристик студента та комп'ютера як засобу навчання. Оцінювання якості взаємодії в системі "студент - комп'ютер" зроблено на основі двох багатофакторних кваліметричних моделей: регресивної та логічної. Багатофакторну регресивну модель побудовано на основі методу групового урахування аргументів, логічну - на базі нечіткої логіки. За результатами регресивної та логічної моделей розроблено відповідні методи оцінювання якості взаємодії в системі "студент - комп'ютер". Перевірка вірогідності розроблених методів свідчить про доцільність їх використання для розв'язування ряду ергономічних та педагогічних задач.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.253.1
Шифр НБУВ: РА308595 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Турчина Л. О. 
Педагогічні умови підготовки старшокласників до вибору професії в умовах профільного навчання: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.07 / Л. О. Турчина ; Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля. — Луганськ, 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему підготовки старшокласників до вибору професії за умов профільного навчання. Проаналізовано теоретичні засади підготовки старшокласників до вибору професії, уточнено та науково обгрунтовано поняття "профорієнтація старшокласників за умов профільного навчання", "вибір професії старшокласниками". Доведено, що вибір професії здійснюється старшокласником на основі системної зовнішньої дії, від якої залежить подальший його особистий та професійний шлях, у результаті чого формується особистість випускника, який готовий до усвідомленого професійного вибору. Визначено педагогічні умови підготовки старшокласників до вибору професії за умов профільного навчання. Перевірка ефективності виділеного комплексу педагогічних умов, що забезпечують дієвість розробленої моделі підготовки старшокласників до вибору професії за умов профільного навчання, відбувалється в процесі підготовчого, стимулювально-мотиваційного, операційно-дієвого, змістовного етапів. Доведено, що визначені умови позитивно впливають на підвищення рівня готовності учнів старших класів до вибору професії. Розроблено методичні рекомендації щодо організації підготовки старшокласників до вибору професії за умов профільного навчання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.204 + Ч421.351.6
Шифр НБУВ: РА382316 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Нікітіна Т. Є. 
Перевірка валідності класових схем в соціології (на прикладі класової схеми Дж. Голдторпа): автореф. дис. ... канд. соцiол. наук : 22.00.02 / Т. Є. Нікітіна ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2011. — 18 с.: рис. — укp.

Уточнено зміст поняття валідності на основі аналізу класичних і сучасних робіт, встановлено її місце серед основних характеристик якості соціологічного вимірювання й надано основні методи її перевірки. Виділено й окреслено окремий тип вимірювальних інструментів - класові схеми. Розроблено узагальнену схему перевірки валідності класових схем, що грунтується на теорії, покладеної в основу класової схеми, та на застосуванні порівняльного аналізу. Проведено перевірку надійності та валідності класової схеми Дж. Голдторпа для України на основі даних емпіричних соціологічних досліджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*422 в519
Шифр НБУВ: РА380295 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Негребецький В.В. 
Перевірка показань підозрюваного на місці: тактика і психологія: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.В. Негребецький ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Висвітлено тактико-психологічні основи перевірки показань підозрюваного на місці. Розкрито сутність та проаналізовано роль перевірки показань на місці в системі слідчих дій. Досліджено особливості психологічної взаємодії між учасниками слідчої дії. Розроблено типові системи тактичних прийомів перевірки показань підозрюваного на місці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)23 + Х893.9(4УКР)722.071 +
Шифр НБУВ: РА336760

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
15.

Байтала М. Р. 
Підвищення ефективності локалізації пожеж нафтопродуктів на залізничному транспорті: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 21.06.02 / М. Р. Байтала ; Нац. ун-т цивіл. захисту України. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Запропоновано й обгрунтовано підхід щодо прийняття управлінських рішень за локалізації пожежі нафтопродукту на залізничному транспорті. Побудовано математичну модель нагріву цистерни з нафтопродуктом під тепловим впливом пожежі, яка враховує нерівномірність її нагріву. Модель дозволяє одержати розподіл температур на поверхні цистерни в довільний момент часу. Показано, що використання традиційного підходу, який базується на припущенній про рівномірний нагрів поверхні цистерни, призводить до похибки близько 50 % за умов оцінювання температури цистерни. Побудовано модель теплової дії на цистерну потоків нагрітого повітря та продуктів горіння, що підіймаються над осередком горіння. Експериментальна перевірка моделі засвідчила середню похибку за умов оцінювання температури близько 13 %. Побудовано імітаційну модель пожежі на залізничному транспорті, яка дозволяє визначити найнебезпечніші варіанти розвитку пожежі за різних умов: для цистерни на відкритій місцевості, яка рухається або не рухається; для цистерни в депо. Розроблено програмний комплекс, який реалізує побудовані моделі та призначений для проведення штабних навчань, побудови оперативних планів пожежогасіння, розробки плану локалізації та ліквідації пожежі в бойовій обстановці. На підставі порівняння методів прогнозування розвитку пожежі та розробки рекомендацій щодо її локалізації, які базуються на використанні програмного комплексу та застосуванні експертного методу, показано, що використання програмного комплексу дозволяє підвищити ефективність локалізації пожежі на 28 %, скоротившти кількість сил і засобів на 38 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О284.84 н68
Шифр НБУВ: РА380560 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Савченко Л.В. 
Підвищення ефективності прогнозування в транспортних системах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.01 / Л.В. Савченко ; Нац. транспорт. ун-т. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Встановлено аналітичну залежність між функціями кореляції та розподілу часових інтервалів між змінами станів транспортних процесів. Запропоновано модель транспортного процесу у вигляді формівного динамічного фільтра, що знаходиться під впливом сигналу "білого шуму". При цьому порядок формівного динамічного фільтра відповідає порядку розподілу Ерланга, який моделює реальний розподіл часових інтервалів транспортних процесів. Для нестаціонарних транспортних процесів запропоновано моделі прогнозування з використанням параметричної функції кореляції, яка дозволяє розглядати нестаціонарний транспортний процес на інтервалі прогнозування як умовно стаціонарний випадковий процес. Експериментальна перевірка розроблених моделей у разі прогнозування характеристик транспортних потоків у автоматизованих системах керування дорожнім рухом, а також під час визначення обсягів складських залишків товарів довела адекватність теоретичних моделей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)370-230.38-07
Шифр НБУВ: РА318884 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Маринів 
Податкова перевірка як організаційно-правова форма реалізації податкового контролю: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Наталія Анатоліївна Маринів ; Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)201
Шифр НБУВ: РА352494

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Савчук Т. І. 
Попередня перевірка первинного матеріалу про економічні злочини у стадії порушення кримінальної справи: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Т. І. Савчук ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 19 с. — укp.

Розглянуто поняття та види економічних злочинів, визначено особливості механізму економічних злочинів, які впливають на прийняття рішення про порушення кримінальної справи, а також питання протидії виявленню економічних злочинів. Висвітлено проблемні питання виявлення ознак даних злочинів і збирання первинного матеріалу, та сформульовано рекомендації щодо оцінки первинного матеріалу про економічні злочини. Розроблено перелік документів, необхідних для прийняття обгрунтованого рішення про порушення кримінальної справи про економічні злочини, та сформульовано пропозиції щодо удосконалення законодавства та відомчих нормативних актів, які регулюють діяльність правоохоронних і контролюючих органів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х893.9(4УКР)71
Шифр НБУВ: РА379728 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Олійник А. Р. 
Правове регулювання податкової застави в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / А. Р. Олійник ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто проблеми правового регулювання податкової застави в Україні, розроблено науково-обгрунтовані висновки та пропозиції щодо вдосконалення національного законодавства у даній сфері з метою підвищення ефективності функціонування системи оподаткування в Україні. Вперше на монографічному рівні запропоновано поняття категорії "правомірна ліквідація активів" та охарактеризовано його зміст. Запропоновано поняття категорії "перевірка стану збереження активів платника податків, які перебувають у податковій заставі" та класифіковано зазначену перевірку за видами. Визначено спільні риси та відмінності перевірки стану збереження активів, які перебувають у податковій заставі, та документальної перевірки фінансово-господарської діяльності. Надано пропозиції щодо внесення змін і доповнень до нормативно-правових актів, які регулюють правовідносини податкової застави в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)2 + Х839(4УКР)16
Шифр НБУВ: РА378052 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Гарбінська-Руденко А. В. 
Правові засади здійснення валютного контролю в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / А. В. Гарбінська-Руденко ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2011. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано позицію щодо віднесення валютного контролю (ВК) до видів фінансового на підставі спільних методів, принципів і завдань. Увагу приділено існуванню різнопланових наукових дефініцій ВК як специфічного виду фінансового контролю. Запропоновано законодавчо закріпити мету ВК. Сформовано систему й удосконалено визначення спеціальних принципів ВК. Теоретично розмежовано форми, напрями та методи ВК, надано їх авторське визначення. Запропоновано тлумачення поняття "валютна перевірка", визначено проблемні аспекти її здійснення. Проаналізовано поняття процесу ВК з виділенням його конкретних стадій. Визначено проблеми, що виникають у процедурах проведення валютних перевірок Національним банком України, органами державної податкової служби, органами державної митної служби та надано окремі рекомендації щодо їх усунення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)41
Шифр НБУВ: РА381041 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського