Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (2)Наукова електронна бібліотека (7)Реферативна база даних (766)Книжкові видання та компакт-диски (136)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>K=БЮДЖЕТУВАНН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 119
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Чибісов Ю.В. 
Бухгалтерський облік виробничої діяльності в системі бюджетування: теоретико-методичні основи: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / Ю.В. Чибісов ; Держ. акад. статистики, обліку та аудиту Держкомстату України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено рекомендації стосовно вдосконалення організації та методики обліково-аналітичного забезпечення та внутрішньогосподарського контролю бухгалтерського обліку виробничої діяльності у системі бюджетування на великих підприємствах за ринкових умов з урахуванням міжнародного досвіду і національних особливостей. Розкрито суть понять "бюджет", "бюджетування". Визначено основні передумови появи та досліджено генезис бюджетування у різних системах обліку з метою вдосконалення бухгалтерського обліку як інформаційної бази функціонування системи управління. Для забезпечення вірогідності формування та оперативності надання інформації управлінському персоналу наведено пропозиції щодо організації здійснення контролю й економічного аналізу бухгалтерського обліку виробничої діяльності у системі бюджетування. Проаналізовано головні підходи щодо обліково-аналітичного забезпечення системи бюджетування. Побудовано логіко-структурну схему бюджетування у системі управління. Розкрито суть фактора впливу трансферного ціноутворення на виробничу діяльність підприємства як механізму перерозподілу ресурсів і оптимізації оподаткування. Для підвищення ефективності діяльності суб'єктів господарювання запропоновано порядок формування бюджетів, що полягає у складанні бюджетів центрів фінансової відповідальності та бюджетів за елементами витрат. Обгрунтовано доцільність використання запропонованих напрямів оцінювання ефективності бюджетування, що сприятиме визначенню перспективних варіантів розвитку підприємства. Надано пропозиції щодо вдосконалення комп'ютеризації бухгалтерського обліку виробничої діяльності у системі бюджетування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-149.3 +
Шифр НБУВ: РА335248

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Заячківська О. В. 
Бухгалтерський облік і контроль доходів і видатків бюджетних медичних закладів: організація і методика: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / О. В. Заячківська ; Житомир. держ. технол. ун-т. — Житомир, 2010. — 19 с. — укp.

Наведено рекомендації щодо вдосконалення класифікації доходів, видатків і витрат в галузі охорони здоров'я. Запропоновано підхід, який передбачає застосування двох форм кошторисів: кошторису надходжень та видатків грошових коштів, кошторису доходів і витрат. Надано формулу, за якою здійснюється перерахунок величини видатків за їх планування. Досліджено сутність бюджетування в державному секторі й обгрунтовано необхідність його використання в діяльності медичних закладів. Розроблено та запропоновано форми первинних документів, застосування нових рахунків. Розкрито систему контролю в Україні, організацію внутрішнього контролю в бюджетному медичному закладі та методику проведення контролю доходів і видатків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)247.46-149.32 + У052.9(4УКР)847.46-149.32
Шифр НБУВ: РА373418 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Лаговська О.А. 
Бухгалтерський облік розподілу доходів в умовах соціально-орієнтованої економіки: організація та методика: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / О.А. Лаговська ; Держ. акад. статистики, обліку та аудиту Держкомстату України. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Обгрунтовано теоретичні положення та розроблено рекомендації щодо удосконалення організації й методики бухгалтерського відображення формування та розподілу доходів у напрямі дотримання соціальної справедливості на підставі вивчення проблемних питань теоретико-методологічного характеру. Розкрито зміст понять "доходи", "фінансова діяльність" та запропоновано визначення прямої та непрямої економічної вигоди. Для усунення протиріч методологічного характеру удосконалено класифікацію доходів шляхом систематизації їх видів, що дозволяє покращити організацію бухгалтерського обліку. Доведено вплив інтересів власників на систему бухгалтерського обліку та здійснено їх диференціацію залежно від форми власності суб'єкта господарювання. З метою зменшення соціальної напруги в процесі розподілу доходів, що обумовлена існуючими протиріччями, теоретично обгрунтовано необхідність підвищення соціального значення облікової інформації та соціального спрямування бухгалтерського обліку. Вирішено проблему підвищення інформативності бухгалтерського обліку, зокрема, удосконалено порядок розкриття інформації про соціальні процеси в звітності шляхом впорядкування статей фінансової звітності, що дозволяє здійнювати моніторинг соціально-економічної діяльності суб'єктів господарювання користувачами фінансової звітності. Запропоновано метод визначення внеску структурних підрозділів у загальний результат господарювання та розроблено методику його оцінки на підставі формалізації дій учасників господарського процесу, що сприяє об'єктивному розподілу доходів. Досліджено взаємодію підсистем управління різного рівня у забезпеченні економічної стабільності підприємства та конкретизовано місце бюджетування й обліку як систем підвищення відповідальності безпосередніх виконавців за результати своєї діяльності, що реалізовується на принципах умовної автономності дій. Теоретично обгрунтовано організацію внутрішньогосподарського контролю за формуванням та розподілом доходів на підставі системи бюджетування шляхом виділення напрямів використання системи бюджетів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-149.32 +
Шифр НБУВ: РА354342

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Мельник О.Г. 
Бюджетування в системі управління підприємством: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.Г. Мельник ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2004. — 25 с. — укp.

Удосконалено категорії бюджетування. Розглянуто його роль в системі управління підприємством на етапі технології менеджменту. Запропоновано комплексний підхід до реалізації процесу бюджетування на засадах загальних функцій менеджменту. На підставі проведеного соціологічного дослідження проаналізовано стан бюджетування на вітчизняних підприємствах, визначено проблеми його впровадження та застосування, а також результативність використання. Удосконалено процес бюджетного планування - визначено послідовні взаємопов'язані етапи, доповнено класифікацію методів бюджетного планування, визначено характеристики функціонування організації, що зумовлюють вибір методів розробки бюджетів. Систематизовано внутрішньоорганізаційні норми в межах нормативного методу та визначено їх функціональне призначення під час розробки бюджетів. Розвинуто модель розробки основних бюджетів організації на базі консолідування бюджетних показників, що дає змогу взаємопов'язати бюджети та одержати достовірну й повну інформацію для прийняття обгрунтованих управлінських рішень. Розроблено методичні положення щодо здійснення контролювання та регулювання бюджетів підприємства на основі еластичності та структуризації витрат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21 +
Шифр НБУВ: РА332881

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Мамчур Р.М. 
Бюджетування в системі фінансового менеджменту аграрних підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Р.М. Мамчур ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретичні, методичні та практичні засади організації та впровадження бюджетування як ефективного механізму удосконалення фінансового менеджменту аграрних підприємств. Розкрито зміт понять "бюджет" і "бюджетування", удосконалено класифікацію бюджетів з використанням єдиної термінології. Визначено місце бюджетування в системі фінансового менеджменту аграрних підприємств. Виділено об'єкти бюджетування й управлінського обліку, які утворюють фінансову структуру аграрного підприємства та є центрами фінансової відповідальності й обліку. Запропоновано схеми складання бюджетів на базі притманних для аграрних підприємств основних варіантів побудови бюджетних систем з метою консолідації бюджетів різних рівнів. Розроблено загальну методику складання бюджетів аграрними підприємствами, яка передбачає побудову їх фінасової структури; розробку форматів операційних, фінасових і допоміжних бюджетів; порядок заповнення бюджетних форм; регламентування бюджетування та контроль з урахуванням деяких особливостей щодо впровадження бюджетування в аграрних підприємствах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-93-212.1 +
Шифр НБУВ: РА357517

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Овдій Ю.Л. 
Бюджетування в системі фінансового планування банків: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Ю.Л. Овдій ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Розкрито суть понять "бюджет банку" і "бюджетування в банку", розкрито його місце в системі оперативного планування. Визначено принципи та функції бюджету і процесу бюджетування, адекватні специфіці банківської діяльності. Запропоновано більш повну класифікацію об'єктів бюджетування в банку, щодо яких здійснюється планування, облік, контроль і аналіз виконання бюджетів, а також власну класифікацію бюджетних центрів. Розроблено методичні засади бюджетування в банках, які поєднують планування, облік і контроль виконання бюджетування за "бізнесами", які є центрами фінансової відповідальності, а також послідовність створення бюджетного регламенту, необхідного для організації та інформаційно-аналітичного забезпечення процесу бюджетування в банку. Запропоновано формати операційних бюджетів. Розглянуто основні підходи до їх складання, етапи складання кожного виду бюджету, трансферного ціноутворення, а також методику розрахунку кожного з планованих показників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-93-23 +
Шифр НБУВ: РА343336

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Онищенко С.В. 
Бюджетування в системі фінансового управління підприємством: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / С.В. Онищенко ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Уточнено економічний зміст терміну "бюджетування" як процесу організації керування фінансово-господарською діяльністю суб'єктів господарювання, який базується на розробці бюджетів стосовно питань центрів відповідальності чи напрямків діяльності, організації контролю за їх виконанням, аналізу відхилень від бюджетних показників і регулюванні на цій базі господарської діяльності з метою узгодження та досягнення намічених результатів на всіх рівнях керування. Узагальнено та доповнено класифікацію бюджетування, розкрито його суть і місце в системі фінансового керування підприємством. Систему бюджетів доповнено аналітичними бюджетами (бюджет постійних витрат, змінних витрат та маржинального доходу). Відзначено, що розробка цих бюджетів на підставі визначення маржинального доходу за видами продукції (діяльності) дасть змогу завчасно здійснювати заходи з покращання фінансових результатів діяльності. Проведено комплексний аналіз основних чинників і напрямків трансформації інформаційної системи прийняття рішень на підставі бюджетування. На базі вивчення вітчизняного та західного досвіду фінансового планування та керування розроблено методичні рекомендації, в яких подано порядок розробки бюджетів, їх взаємозв'язок, побудову ефективної системи контролю та аналізу відхилень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21 +
Шифр НБУВ: РА325817

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Тарасюк М.В. 
Бюджетування в торговельних підприємствах та об'єднаннях: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / М.В. Тарасюк ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2006. — 26 с. — укp.

Визначено суть і особливості бюджетування та бюджету, удосконалено їх класифікацію. Обгрунтовано мету, цілі та принципи бюджетування, етапи його впровадження та технологію функціонування. Досліджено досвід бюджетування у реальному секторі, стан бюджетування в торгівлі, готовність підприємств і об'єднань торгівлі до його впровадження. Вивчено ринок програмних продуктів для автоматизації бюджетування. Розроблено пропозиції щодо формування системи його інформаційного забезпечення у незалежному підприємстві та торговельному об'єднанні з урахуванням вимог системи збалансованих показників і системи менеджменту якості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.10-93 +
Шифр НБУВ: РА341893

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Бабич 
Бюджетування в Україні: становлення та перспективи розвитку: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / Терезія Степанівна Бабич ; Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний ун-т ім. Вадима Гетьмана". — К., 2008. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.3
Шифр НБУВ: РА359391

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Оліфірова Ю.О. 
Бюджетування грошових коштів у системі управління підприємством: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Ю.О. Оліфірова ; Донец. держ. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2006. — 20 с. — укp.

Сформульовано методичні та практичні рекомендації щодо удосконалення процесів бюджетування грошових коштів у системі управління підприємством. На підставі використання системного та процесного підходів розроблено концепцію бюджетування грошових коштів підприємства. Розроблено теоретичні засади аналізу та вибору комплексу показників та бізнес-процесів бюджетування. Обгрунтовано процеси бюджетного планування з використанням функцій витрат. Розроблено моделі оптимізації залишків грошових коштів на рахунках підприємств, що базуються на методах Міллера та Орра, які дозволяють своєчасно використовувати та ефективно розміщувати тимчасово вільні грошові кошти. Розроблено механізм математико-статистичного аналізу відхилень між фактичними та бюджетними показниками, що дозволяє виявити такі з них, що випадають з загальної сукупності та вимагають більш детального вивчення. Досліджено існуючі методичні підходи щодо складання регламенту бюджетування, визначено його ризики та розроблено комплекс відповідних математико-статистичних та оптимізаційних моделей. Удосконалено економіко-організаційний механізм вровадження системи бюджетування грошових коштів підприємства, який забезпечує організаційно-інформаційну підтримку та оцінку економічної ефективності даного процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21 +
Шифр НБУВ: РА342869

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Калініна 
Бюджетування як метод управління оборотним капіталом промислового підприємства: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Ольга Миколаївна Калініна ; Харківський національний економічний ун-т. — Х., 2007. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-572-21
Шифр НБУВ: РА354443

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Мілінчук О. В. 
Вартісно-орієнтоване бюджетування як підхід до управління підприємствами харчової промисловості: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О. В. Мілінчук ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Проаналізовано види та порядок розрахунку вартісно-орієнтованих показників, визначено переваги та недоліки кожного. Удосконалено швецьку модель розрахунку грошової доданої вартості Е. Оттосона та Ф. Вейсенріедера, що дозволило створити систему індикаторів, врахування яких дозволить оцінювати вплив управлінських рішень на тренд вартості підприємства. Розглянуто питання організаційно-інформаційного забезпечення вартісно-орієнтованої системи бюджетування підприємства. В результаті проведеного дослідження розроблено матрицю прийняття управлінських рішень залежно від еталонної динаміки вартісно-орієнтованих показників на кожній зі стадій життєвого циклу, запропоновано методику розрахунку інтегрального показника щодо визначення стадії життєвого циклу підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.71-93-21
Шифр НБУВ: РА382936 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Михасьова Н.В. 
Визначення впливу бюджетування податків на фінансово-економічні результати діяльності коксохімічних підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Н.В. Михасьова ; Наук.-дослід. центр індустріал. проблем розв. НАН України. — Х., 2009. — 19 с. — укp.

Досліджено підходи до визначення понять "податкова політика держави", "податкова політика підприємства" та "бюджетування податків", виділено системний взаємозв'язок податкової політики держави та підприємства. Узагальнено та розвинуто підходи до системи компонент, що характеризує податкові платежі та платоспроможність підприємств, за якою було проведено групування коксохімічних підприємств за станом бюджетування податків. Обгрунтовано проведення моделювання показника податкової стійкості коксохімічних підприємств, яке визначає їх тенденції розвитку. Розроблено методичні підходи до бюджетування податків і проведення моніторингу та контролю виконання податкових бюджетів підприємств та організаційний підхід до бюджетування податків на підприємстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.3 + У9(4УКР)305.551.561 +
Шифр НБУВ: РА363728

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Щекович О.С. 
Використання бюджетних коштів підприємствами агропромислового комплексу України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / О.С. Щекович ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Розглянуто питання підвищення ефективності використання бюджетних коштів підприємствами АПК. Проаналізовано зарубіжний досвід підтримки та регулювання сільськогосподарського виробництва, на основі якого запропоновано використання в Україні методів страхування ризиків та регулювання виробництва окремих видів сільськогосподарської продукції. Визначено шляхи стабілізації фінансового стану сільськогосподарських виробників через впровадження фінансового оздоровлення сільськогосподарських підприємств на основі бюджетування. Відзначено, що власні фінансові ресурси сільськогосподарських підприємств на етапі їх реформування недостатньо фінансуються через ріст збитковості сільськогосподарських товаровиробників, ступінь зношеності основних фондів, неефективну амортизаційну та цінову політику. Наведено рекомендації щодо державної підтримки сільськогосподарських виробників шляхом фінансування з державного бюджету загальнодержавних програм їх розвитку, а також залучення коштів місцевих бюджетів на реалізацію місцевих програм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.532.321 +
Шифр НБУВ: РА336759

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
15.

Канак Й.В. 
Внутрішньогосподарський (управлінський) облік витрат і доходів на підприємствах із виробництва стінових матеріалів: Автореф. дис. канд. екон. наук: 08.06.04 / Й.В. Канак ; Укоопспілка, Львів. комерц. акад.. — Л., 2003. — 20 с. — укp.

Визначено сутність внутрішньогосподарського (управлінського) обліку, його місце в системі управління підприємства та взаємозв'язок з іншими функціями управління. Удосконалено систему класифікації витрат і доходів, розроблено класифікацію витрат для різних рівнів управління підприємством. Розглянуто вплив організаційних та технологічних особливостей виробництва стінових матеріалів на процес обліку витрат і доходів. Запропоновано методику калькулювання витрат за цільовою собівартістю і прийняття рішень щодо скорочення витрат на основі аналізу продукції з погляду важливості її елементів для споживача. Обгрунтовано пропозиції щодо організації обліку витрат і доходів за центрами відповідальності, що дозволяє посилити контроль та відповідальність за досягнуті результати на підприємствах із виробництва стінових матеріалів. Розроблено ефективні моделі прогнозування обсягів виробництва, витрат і доходів, методи контролю бюджетів, спроектовано модель бізнес-процесу фінансового планування і бюджетування для процесно-орієнтованого управління підприємствами з виробництва стінових матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)230.625.2-148.6 +
Шифр НБУВ: РА327908

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Мусієнко Н.М. 
Впровадження системи контролінгу на фармацевтичних підприємствах: автореф. дис... канд. фармац. наук: 15.00.01 / Н.М. Мусієнко ; Нац. фармац. ун-т. — Х., 2009. — 23 с. — укp.

Науково обгрунтовано та розроблено організаційно-методичні рекомендації щодо впровадження системи контролінгу на промислових фармацевтичних підприємствах з метою підвищення цінової доступності лікарських засобів і забезпечення стратегічної конкурентоспроможності фармвиробників. Удосконалено систему контролінгу з урахуванням специфіки діяльності фармацевтичних підприємств за умов впровадження клієнтоорієнтованого підходу та менеджменту якості. Запропоновано методичні підходи до створення центрів відповідальності на даних підприємствах. Розроблено науково-практичні підходи до вдосконалення технології бюджетування з використанням процесних технологій. Висвітлено методичні засади для побудови системи контролю та відповідальності за виконання бюджетів. Розроблено методику впровадження системи збалансованих показників ефективності та на її підставі вдосконалено систему мотивації центрів відповідальності фармацевтичних підприємств. Обгрунтовано організаційно-методичне й інформаційне забезпечення системи контролінгу. Запропоновано методику оцінювання результативності та соціально-економічної ефективності впровадження та функціонування такої системи на фармацевтичних підприємствах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.952.1-21 +
Шифр НБУВ: РА364021

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Брюшкова Н.О. 
Державне бюджетування з використанням методів фінансового контролінгу: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / Н.О. Брюшкова ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено методологічний підхід до реалізації державного бюджетування з використанням фінансового контролінгу. Проаналізовано суть соціально-економічного розвитку країни. Визначено теоретичні засади управління цим процесом на основі взаємозв'язку державної політики, стратегії та державного бюджету. Удосконалено принципи його формування. Проведено історико-економічний аналіз системи фінансового контролінгу та визначено її місце в системі державного управління фінансовими потоками. Сформульовано основні положення системи фінансового контролінгу, що застосовуються для організації державного бюджетування. Запропоновано метод автоматичного визначення пріоритетів соціально-економічного розвитку з застосуванням закономірностей збереження гомеостазу складних відкритих систем. Розроблено рекомендації щодо визначення пріоритетів соціально-економічного розвитку регіонів і галузей економіки України, а також стосовно організації та використання у процесі державного управління системи моніторингу соціально-економічного розвитку керованих об'єктів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.3 + У9(4УКР)261.8 +
Шифр НБУВ: РА361398

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Товкан О.Е. 
Державне регулювання розміщення підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / О.Е. Товкан ; Ін-т регіон. дослідж. НАН України. — Л., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено теорію та практику державного регулювання розміщення підприємств. Проаналізовано світовий досвід впливу держави на розміщення підприємств. Обгрунтовано теоретичні засади оцінювання та визначення шляхів підвищення привабливості регіону для розміщення підприємств за допомогою державного регулювання. Вперше обгрунтовано положення, що для державного бюджетування критерієм оптимальності державного регулювання розміщення підприємств шляхом підвищення інвестиційної привабливості регіону має бути максимальна ефективність даного розміщення. Вдосконалено класифікації завдань державного регулювання розміщення підприємств і можливих напрямків впливу держави на місце розташування підприємств, а також критерій оптимальності розміщення підприємств і метод оцінювання ефективності державного регулювання розміщення підприємств шляхом підвищення інвестиційної привабливоті регіону. Розвинуто складові елементи маркетингу регіону та класифікацію заходів щодо підвищення привабливості регіону для розміщення підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-21,01 +
Шифр НБУВ: РА364757

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Рева Т.М. 
Економіко-організаційний механізм управління податками на промисловому підприємстві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Т.М. Рева ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2000. — 18 с. — укp.

Проаналізовано податкове середовище підприємницької діяльності. Розроблено мікроекономічну модель оптимізації виробничої стратегії. Визначено функції податкового менеджменту. Запропоновано технологію їх реалізації на промисловому підприємстві. Досліджено взаємний вплив податкових параметрів. Наведено мікроекономічну модель оптимізації економічної стратегії підприємства. Висвітлено методику бюджетування податкових витрат, що встановлює економічно обгрунтовані суми прямих і непрямих податкових витрат у розрізі структурних підрозділів і видів продукції. Розглянуто основні функції та технологію податкового менеджменту, обгрунтовано його взаємозв'язки й ефективність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301.0-93 + У9(4УКР)301.0-93
Шифр НБУВ: РА312244 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Таран Ю.О. 
Економічна діяльність промислових підприємств в контексті людського розвитку (на прикладі легкої промисловості): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Ю.О. Таран ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано новий методологічний структурно-відтворювальний підхід щодо використання категорії "економічна діяльність промислових підприємств в контексті людського розвитку". Визначено основні узагальнюючі показники, фактори та аспекти формування економічної діяльності підприємств як складові системи людського розвитку на промисловому підприємстві. Типізовано основні передумови щодо методичного забезпечення сталого людського розвитку на підприємствах, наявність яких засвідчує про готовність підприємства до змін та його відповідальність у ставленні до працівників. Обгрунтовано логічну схему та процедуру бюджетування, розроблено й апробовано модель бюджетного розвитку людини на підприємствах. Наведено методичні рекомендації щодо удосконалення регуляторного впливу центральних і місцевих органів влади на економічну діяльність промислових підприємств у контексті людського розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.1-94 +
Шифр НБУВ: РА345328

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського