Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (10)Тематичний інтернет-навігатор (1)Наукова електронна бібліотека (59)Реферативна база даних (1406)Книжкові видання та компакт-диски (150)Журнали та продовжувані видання (43)
Пошуковий запит: (<.>K=ІНВЕСТИЦІЇ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 125
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Король В.А. 
Фінансові інвестиції торговельних підприємств та умови їх здійснення: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.05 / В.А. Король ; Київський держ. торговельно- економічний ун-т. — К., 1998. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.0-56

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Лісніченко С.М. 
Фінансово-правове регулювання іноземного інвестування в Україні (за законодавством України та країн ЄС і США): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.М. Лісніченко ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 18 с. — укp.

У дисертації проводиться комплексне теоретичне дослідження правовідносин, врегульованих діючим законодавством України, що виникають між державними адміністративними органами та іноземними інвесторами, а також фінансові основи та рамкові умови здійснення нерезидентами підприємницької діяльності в Україні. У дисертації є деякі пропозиції з вдосконалення нормативних актів, які регулюють іноземні інвестиції в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.3

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Строкович Г.В. 
Вибір стратегії інвестування підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Г.В. Строкович ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 1999. — 16 с. — укp.

У дисертації досліджено теоретичні та методичні проблеми вибору стратегії інвестування підприємств та їх стратегічних центрів господарювання (СЦГ). Розкрито зміст категорій "інвестиції", "інвестиційна привабливість", "ризик інвестування" в умовах економіки, що трансформується. Розглянуто фактори та характеристики, які впливають на привабливість підприємства та його СЦГ в процесі інвестування. Подано методичні рекомендації щодо визначення рівня ризику зовнішнього та внутрішнього середовища їх інвестування. Розроблено методику побудови системи стратегій інвестування підприємства та його СЦГ у вигляді шахматної матриці, запропоновано механізм формування ефективного портфеля реальних інвестиційних вкладень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-56

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Семерак О.С. 
Цивільно-правові аспекти регулювання та взаємного захисту іноземних інвестицій на практиці України, Угорщини, Польщі та Словаччини: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.С. Семерак ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 19 с. — укp.

Проводиться порівняльно-правовий аналіз правового режиму іноземних інвестицій за законодавством України, Угорщини, Польщі та Словаччини. Досліджуються цивільно-правові аспекти регулювання іноземних інвестицій та проблеми взаємного захисту майнових прав інвесторів. Аналізуються система допуску іноземних інвестицій, правовий статус іноземних інвесторів, правовий режим іноземних інвестицій, особливості правового регулювання іноземних інвестицій у спеціальних (вільних) економічних зонах. Розкриваються види та форми здійснення іноземних інвестицій, правовий статус підприємств з іноземними інвестиціями, дочірніх підприємств, специфіка спільної інвестиційної діяльності на підставі договорів (контактів). Розглядаються такі неакціонерні форми залучення іноземного капіталу, як лізинг, франчайзинг, консалтинг, концесійні договори та угоди про розподіл продукції. Досліджуються зміст цивільно-правових гарантій і способи захисту іноземних інвестицій та майнових прав іноземних інвесторів. Визначаються основні правові категорії у цій сфері - іноземні інвестиції, суб'єкти і об'єкти інвестиційної діяльності, інвестиційні спори. Аналізується зміст двосторонніх міждержавних Угод України про заохочення та взаємний захист іноземних інвестицій. Обгрунтовуються пропозиції і рекомендації по вдосконаленню чинного законодавства про іноземні інвестиції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.306 + Х839(45)212.306 + Х932.211.13

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Верещак В.С. 
Методичні основи еколого-економічного обгрунтування інвестиційних проектів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.С. Верещак ; Держ. металург. акад. України. — Д., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертація присвячена розвитку методів еколого-економічного обгрунтування інвестиційних проектів. Проведені дослідження включають: аналіз макро- і мікроекономічних факторів інвестиційних проектів з екологічним навантаженням; аналіз беззбитковості з урахуванням виплати екологічних платежів; оцінку ефективності інвестиційних проектів, які передбачають екологічні інвестиції. Запропоновано новий аналітичний критерій вибору найкращої альтернативи реалізації інвестиційного проекту з екологічною компонентою. Розроблена комплексна методика еколого-економічного аналізу і оцінки інвестиційних проектів, які передбачають екологічні інвестиції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)280-56

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Зенченко Є.О. 
Оцінка ринкової вартості компанії як основа прийняття інвестиційних рішень: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Є.О. Зенченко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2000. — 16 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанню відбору критерію для прийняття вірного інвестиційного рішення та методу визначення даного критерію. Проведено порівняльний аналіз критерію ринкової вартості компанії з оцінкою вартості цілісного майнового комплексу. Досліджено оцінку ринкової вартості компанії у порівнянні з аналізом фінансового стану підприємства. Порівняно величину ринкової вартості компанії з показником прибутковості інвестованого капіталу як критеріїв затвердження інвестиції. Запропоновано вартість компанії як основу для прийняття рішення про інвестування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56
Шифр НБУВ: РА308451 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Колот І.П. 
Управління інвестиційним розвитком регіону: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / І.П. Колот ; Харк. держ. акад. міськ. госп-ва. — Х., 2000. — 17 с. — укp.

Досліджено поняття "інвестиції" та "інвестиційний розвиток" у типологічному розрізі. Використано методичний підхід до оцінки інвестиційної привабливості об'єктів шляхом внеску промислових підприємств до наповнення ВВП регіону. Оцінено вплив форми власності підприємств на прискорення інвестиційних процесів у регіоні. Розроблено модель функціонування інвестиційної інфраструктури, в якій враховано взаємозв'язок інфраструктурних підприємств. Запропоновано методичний підхід для рейтингової оцінки промислових підприємств, застосування якого дозволило визначити кількісне зростання інвестиційного потенціалу регіону. Визначено наявність суттєвих відмінностей за галузевою ознакою у положенні підприємств у рейтингу. Розроблено систему управління інвестиційним розвитком регіону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ХАР)-56-212
Шифр НБУВ: РА311367 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Соколова О.М. 
Інвестиції в системі відтворення суспільного продукту (на матеріалах України): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / О.М. Соколова ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та прикладні аспекти інвестицій у системі відтворення суспільного продукту. Досліджено особливості динаміки інвестицій за умов економічної кризи та переходу України до ринкової економіки. Розкрито роль інвестицій у формуванні галузевої та технологічної структури економіки. Проаналізовано внутрішні та зовнішні джерела інвестиційних ресурсів. Запропоновано ряд заходів, спрямованих на активізацію залучення та ефективне використання амортизаційних відрахувань, збільшення прибутку підприємств, заощаджень населення та іноземного капіталу з метою активізації інвестиційної діяльності в Україні. Виявлено шляхи підвищення ролі банківського капіталу в інвестуванні виробничої сфери.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56
Шифр НБУВ: РА310743 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Шинкарук Л.В. 
Іноземні інвестиції та їх роль у становленні і розвитку економіки (регіональний аспект): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Л.В. Шинкарук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Розкрито та досліджено економічну природу іноземних інвестицій та їх місце в системі суспільного відтворення, розглянуто економічний механізм залучення іноземних інвестицій. Сформульовано новий підхід до іноземного інвестування як додаткового джерела інвестиційних ресурсів регіону з метою подолання відмінностей в економічному розвитку регіонів та подолання існуючої невідповідності між виробництвом та споживанням. Обгрунтовано доцільність пріоритетного інвестування транспортної сфери Чернівецької області в рамках транспортного коридору Балтика - Чорне море з метою ефективної структурної перебудови економіки регіону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.86 + У9(4УКР)0-56
Шифр НБУВ: РА308031 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
10.

Євдокимов В.О. 
Економічне обгрунтування процесу інвестиційного проектування в промисловості: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / В.О. Євдокимов ; Харк. держ. політехн. ун-т. — Х., 2000. — 18 с. — укp.

Розкрито економічну суть та сучасний зміст категорії інвестиції, уточнено її класифікацію, а також досліджено фактори внутрішнього та зовнішнього середовищ, які впливають на неї за умов трансформаційної економіки. Розроблено методичне забезпечення оцінки готовності промислового об'єкта щодо використання інвестиційного проекту й ефективності наслідків упровадження проектних рішень згідно з економічним, фінансовим, організаційним, соціальним та екологічним аспектами. Запропоновано новий комплексний методичний підхід щодо економічного обгрунтування процесу інвестиційного проектування на підставі створення економічної системи "господарський комплекс - проект".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-56
Шифр НБУВ: РА309277 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Комарова К.В. 
Іноземні інвестиції в системі становлення ринкової економіки України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / К.В. Комарова ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2001. — 18 с. — укp.

Розглянуто теорію іноземного інвестування. У системі економічних відносин розкрито місце іноземних інвестицій та суть економічного механізму їх залучення в трансформаційній економіці. Визначено напрями іноземного інвестування, розглянуто процес залучення цих інвестицій до економіки України як суттєвий чинник структурних зрушень. Обгрунтовано стратегічні підходи до формування інвестиційного середовища у контексті національного розвитку країни та з використанням окремих положень зарубіжного досвіду. Розкрито суть державної економічної політики в процесі іноземного інвестування, яка перебуває на початковій стадії становлення. Акцентовано увагу на інструментарії державного регулювання, особливо на ефективності регулювальної та стимулювальної функції оподаткування. Удосконалено економіко-математичну модель визначення критеріїв для прийняття позитивних інвестиційних рішень, а також обгрунтовано регіональні особливості на підставі аналізу формування та використання іноземних інвестицій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56
Шифр НБУВ: РА321194

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Шаповал С.С. 
Формування інвестиційної стратегії промислового виробництва (на прикладі машинобудування): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / С.С. Шаповал ; НАН України; Ін-т проблем ринку та екон.-еколог. дослідж. — О., 2001. — 19 с. — укp.

Розглянуто теоретичні, методологічні та практичні питання формування та реалізації інвестиційної стратегії промислового виробництва на прикладі машинобудування. Розроблено модель вибору й обгрунтування оптимальної інвестиційної стратегії. Розкрито зміст економічної категорії "інвестиції" та сутності відношень, обумовлених даною категорією, а також обгрунтовано класифікацію інвестицій на рівні економічних суб'єктів промисловості. Розглянуто вплив ризику на формування інвестиційної стратегії промислового виробництва та роль фондового ринку в інвестиційних процесах у промисловості за сучасних економічних умов. Запропоновано модель для обліку ризику й оцінки ефективності інвестиційних проектів, що містить моделі для здійснення експертного аналізу основних факторних показників ризику та обчислення ставки дисконту з урахуванням рівня ризику, страхового покриття та рівня інфляції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)300-56 + У9(4Укр)305.851.0-56
Шифр НБУВ: РА316338 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Підліснюк В.Б. 
Іноземні інвестиції в системі макроекономічних пріоритетів України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / В.Б. Підліснюк ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Досліджено характерні риси сучасного міжнародного руху капіталів, специфіку участі в цьому процесі економіки трансформаційного типу. Визначено макро- та мікроекономічні, інституційні аспекти оптимізації інвестиційної моделі України, а також наведено відповідний функціональний інструментарій. Обгрунтовано структурні, геоекономічні пріоритети інвестиційної політики України в міжнародному інтеграційному контексті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56
Шифр НБУВ: РА315899 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Чжан Цзюньчен 
Іноземні інвестиції в економіці Китаю (пріоритети використання і механізми регулювання): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Чжан Цзюньчен ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2001. — 15 с. — укp.

Доведено пріоритетність використання іноземних інвестицій в економіці Китаю. Виявлено ключові тенденції розвитку міжнародного інвестеційного ринку, надано аналітичну оцінку процесам іноземного інвестування економік різних країн. Проведено порівняльний аналіз національних стратегій залучення та використання іноземних інвестицій, висітлено особливості інвестиційної політики КНР. Наведено комплекс теоретико-методичних і практичних рекомендацій щодо ефективного використання методів та інструментів державного регулювання іноземного інвестування з урахуванням мікроекономічних факторів його ефективності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9 (5Кит) 0-56
Шифр НБУВ: РА316114 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Жень Фей 
Прямі іноземні інвестиції в розвитку транзитивних економік України і Китаю: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Жень Фей ; Укр. акад. зовніш. торгівлі. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Узагальнено досвід КНР щодо залучення та регулювання прямих іноземних інвестицій (ПІІ) за умов перехідної економіки. Здійснено пошук оптимального співвідношення між їх державним регулюванням та саморегулювальними інструментами, що виникають у процесі формування конкурентного ринкового середовища на підставі різних форм власності та господарювання і досягнення їх економічної рівноваги. Висвітлено поняття "інвестиційний клімат", розглянуто його особливості за умов транзитивних економік, які, на відміну від розвинутих ринкових, відзначаються значно вищим фактором ризику та нестабільністю економіки, пострадянським менталітетом менеджерів. Розкрито основні тенденції та виявлено національні особливості створення та функціонування спільних підприємств у промисловості України та Китаю як пріоритетного напрямку співробітництва й ефективного залучення інвестицій. Досліджено економіко-правові детермінанти та виявлено особливості залучення ПІІ в українську економіку. Особливу увагу приділено створенню гарантованої політичної та економічної стабілізації в країні, ефективних гарантій репатріації отриманих прибутків, захисту іноземних інвесторів і формуванню підприємницького сектора на засадах приватної власності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56 + У9(5Кит)0-56
Шифр НБУВ: РА316536 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Ісаєва С.В. 
Економічна діагностика і вибір інвестиційно привабливих рішень у промисловості України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / С.В. Ісаєва ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. — О., 2001. — 21 с. — укp.

Розглянуто економічні показники оцінки та вибору інвестиційно привабливих рішень. Досліджено та уточнено поняття "інвестиції". Висвітлено економічну сутність інвестицій за умов перехідної економіки. Подано класифікацію їх видів, визначено оптимальні напрямки їх використання. Обгрунтовано методи і показники економічної діагностики та відбору інвестиційно привабливих рішень. Проаналізовано тенденції розвитку інвестиційних процесів в Україні, узагальнено закордонний досвід рейтингової оцінки інвестиційного клімату, обгрунтовано основні напрямки його поліпшення в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-56
Шифр НБУВ: РА315149 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Просяник В.М. 
Фінансове забезпечення інвестиційної діяльності (на прикладі промислових підприємств Харківської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / В.М. Просяник ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2001. — 18 с. — укp.

Узагальнено сутність і зміст категорії "інвестиції". Систематизовано джерела інвестицій за ступенем трансформаційної мобільності. Детально проаналізовано особливості розвитку промислового виробництва та інвестиційної діяльності за трансформаційних умов. Розкрито фактори, які впливають на ефективність управління фінансовим забезпеченням інвестиційної діяльності. Введено нові критерії вибору інвестиційних проектів. Обгрунтовано стратегію залучення додаткових коштів. Розроблено підхід щодо оптимального фінансового планування інвестиційної діяльності. Запропоновано методологію підвищення ефективності прийняття рішень у сфері управління фінансовими інвестиційними ресурсами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)301-56 + У9(4Укр-4Хар)301-56
Шифр НБУВ: РА316817 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Кадацька О.М. 
Державний бюджет як інструмент макроекономічної політики в умовах ринкової трансформації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / О.М. Кадацька ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

Запропоновано визначення державного бюджету як інструмента макроекономічної політики з поєднанням його загальноекономічного та фінансового визначень як системи грошових відносин, що складаються у процесі утворення та використання основних централізованих фінансових ресурсів, які відображаються у вигляді державних доходів і видатків, утворюючи основний фінансовий план держави і використовуються як засіб впливу на макроекономічні параметри. На базі порівняльного аналізу структур бюджетів України та країн з розвинутою ринковою економікою визначено основні їх відмінності, що полягають у значному відставанні України за обсягами бюджетного фінансування соціальної сфери, у великих розмірах адміністративно-управлінських видатків, державних цільових фондів і питомої ваги неподаткових надходжень у структурі бюджетних доходів, що негативно впливає на макроекономічне регулювання. Розкрито основні напрями використання державного бюджету як інструмента економічної політики через вплив доходної, видаткової його частин і бюджетного дефіциту на ВВП, зайнятість, інфляцію, платіжний баланс, сукупний попит, інвестиції, збереження, споживання. Розроблено векторну таблицю, що відображає взаємозв'язок між складовими бюджету та основними макроекономічними параметрами. На підставі взаємозв'язку між бюджетом і основними макроекономічними параметрами систематизовано основні суперечності та недоліки існуючих підходів до реалізації фіскальної та стимулювальної функцій державного бюджету, пов'язані з високим рівнем податкового навантаження, недосконалістю механізму бюджетного фінансування та механізму контролю за витрачанням коштів. Доведено, що їх подолання є передумовою ефективного реформування бюджетного регулювання соціально-економічного розвитку. Визначено основні шляхи удосконалення використання бюджетно-податкової системи України в напрямах оптимізації податкового навантаження та бюджетних видатків і стимулювання інноваційного розвитку. Запропоновано загальну схему переорієнтації використання державного бюджету України з переважно фіскальних функцій на фіскально-стимулювальні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.3 +
Шифр НБУВ: РА322426

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Ніколенко В.Б. 
Прямі іноземні інвестиції в технічне забезпечення сільськогосподарського виробництва України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.Б. Ніколенко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2002. — 18 с.: рис. — укp.

Розглянуто зміст поняття "прямі іноземні інвестиції" з застосуванням додаткових ознак щодо форм капіталу, суб'єктів, мети та джерел інвестування. Розвинуто теоретичні засади щодо залучення прямих іноземних інвестицій до аграрного сектору з питань позитивного та негативного впливу на економіку країни, що отримує інвестування, а також ролі вкладень іноземного капіталу у вирішенні питань інвестиційного забезпечення аграрної сфери, доцільності залучення прямих іноземних інвестицій у технічне переозброєння сільськогосподарського виробництва. Систематизовано методи щодо стимулювання надходжень прямих іноземних інвестицій в аграрний сектор України. На підставі проведеного аналізу вітчизняних та зарубіжних методик визначення економічної доцільності здійснення інвестування у разі проведення оцінки прямих інвестицій у вигляді сільськогосподарської техніки запропоновано використовувати критерій - строк окупності, доведено його переваги у порівнянні з іншими методами. Розроблено методику обгрунтування рішення щодо доцільності здійснення прямих вкладень у технічне переоснащення аграрних підприємств технікою з використанням комплексно поєднаних методів оцінки інвестицій та врахуванням особливостей здійснення підприємницької діяльності в аграрному секторі України. Уточнено та систематизовано основні економічні, політичні та соціальні чинники, від яких залежить надходження прямих іноземних інвестицій у сільське господарство України. Обгрунтовано пропозиції щодо застосування основних організаційних форм створення підприємств з іноземними інвестиціями, до статутних фондів яких іноземні інвестори вносять сільськогосподарську техніку, і створення на підставі розробленого бізнес-плану машинно-технологічних станцій. Надано пропозиції щодо поліпшення інвестиційного клімату в аграрному секторі України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-56 +
Шифр НБУВ: РА322466

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Полякова Ю.В. 
Прямі іноземні інвестиції як фактор соціально-економічного розвитку регіону: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Ю.В. Полякова ; Укр. акад. зовніш. торгівлі. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Проаналізовано регіональні особливості інвестиційного клімату в Україні, вплив залучених інвестицій на соціально-економічний розвиток країни й окремих регіонів. Запропоновано методичні підходи до оцінки рівня економічного розвитку регіонів. Розроблено систему організаційно-економічних заходів щодо покращання умов для залучення та раціонального використання іноземних інвестицій та розвитку й ефективного функціонування спільних підприємств на регіональному рівні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56
Шифр НБУВ: РА318076 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського