Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (924)Журнали та продовжувані видання (216)
Пошуковий запит: (<.>GRR=4УКР-4ЗАП$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 47
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Брильов С.І. 
Моделювання управління системою пенсійного забезпечення у регіоні (на прикладі Запорізької області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / С.І. Брильов ; Дніпропетровський держ. ун-т. — Д., 1998. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)272.22-21-в611 + У9(4УКР-4ЗАП)272.22-21-в611

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Левада О.М. 
Суспільно-географічні основи формування та функціонування регіонального ринку праці сільської місцевості (на прикладі Запорізької області): Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.02 / О.М. Левада ; Одес. держ. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 1999. — 18 с. — укp.

У дисертації обгрунтовані теоретико-методологічні основи та методика оцінки і вдосконалення ринку праці у сільській місцевості адміністративної області. Здійснений всебічний аналіз структури, територіальної організації, тенденцій розвитку ринку праці у сільській місцевості Запорізької області та обгрунтовані напрями та заходи підвищення рівня зайнятості на перспективу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЗАП)320-640.5

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Трусова Н.В. 
Економічна ефективність виробництва, переробки і реалізації плодів у сільськогосподарських формуваннях Запорізької області: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Н.В. Трусова ; Тавр. держ. агротехн. акад. — Миколаїв, 2000. — 16 с. — укp.

Запропоновано основні методичні підходи у дослідженні економічної ефективності ведення плодівництва. Наведено економічну оцінку та визначено основні тенденції сучасного стану виробництва, переробки і реалізації плодів у сільськогосподарських формуваннях області. Проведено експертну оцінку факторів, які впливають на економіку плодівництва, оцінено легальні та тіньові втрати у галузі плодівництва. Обгрунтовано систему ведення плодівництва за сучасних умов. Подано прогноз розвитку галузі в Запорізькій області.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЗАП)325.154
Шифр НБУВ: РА308191 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Воронянська О.В. 
Економічна ефективність виробництва зерна і шляхи її підвищення в господарствах півдня України (на матеріалах Запорізької області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / О.В. Воронянська ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2000. — 17 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано необхідність підвищення обсягів виробництва зерна, його якості та економічної ефективності, перш за все, на сільськогосподарських підприємствах півдня України. Доведено, що за сучасних умов на економічні показники підприємства найбільше впливають якість і кількість ресурсів, які використовуються у виробництві, та їх ціна. Одним із факторів підвищення ефективності є використання каналів реалізації продукції, що сприяє стабілізації ціни. Проаналізовано стан виробництва зерна у господарствах Запорізької області. Значну увагу приділено заходам щодо збільшення виробництва зерна в області. Запропоновано формулу для визначення середньої сортності зерна пшениці, розроблено систему показників його якості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151 + У9(4УКР-4ЗАП)325.151
Шифр НБУВ: РА312837 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Лобанов М.І. 
Організація інформаційно-консультаційного забезпечення агропромислового виробництва регіону (на матеріалах Запорізької області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / М.І. Лобанов ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано теоретичні, організаційно-економічні особливості участі держави в інформаційно-консультаційному забезпеченні сільгосптоваровиробників та інноваційної діяльності інформаційно-консультаційних служб на підприємницькій основі. Узагальнено в методичному плані функціональні, організаційні, інформаційні та технологічні аспекти діяльності інформаційно-консультаційних систем. Розроблено трирівневу систему інформаційно-консультаційного забезпечення агропромислового комплексу регіону. Запропоновано організаційну структуру регіонального інформаційно-консультаційного центру (ІКЦ), організацію, технологію, перелік послуг і робіт центру. Опрацьовано методику розрахунку вартості послуг і оцінки ефективності діяльності ІКЦ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)320-1 + У9(4Укр-4Зап)320-21
Шифр НБУВ: РА310498 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Донець І.А. 
Суспільно-географічне дослідження екологічних проблем м.Запоріжжя: Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.02 / І.А. Донець ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 21 с.: рис. — укp.

Поглиблено теоретико-методологічні основи дослідження екологічних проблем великих міст.Розкрито механізм виникнення природно-географічних і соціально-економічних чинників екологічних проблем Запоріжжя. Проведено районування міста для визначення ступеня та характеру екологічних проблем. Спрогнозовано тенденції екологічного розвитку геоекосистеми Запоріжжя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЗАП-23)28 + У049(4УКР-4ЗАП-23)1
Шифр НБУВ: РА314535 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Нестеренко С.А. 
Економічна ефективність інтеграції виробництва та переробки свинини в Запорізькому регіоні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / С.А. Нестеренко ; Миколаїв. держ. аграр. акад. — Миколаїв, 2001. — 19 с. — укp.

Досліджено ефективність виробництва і промислової переробки свинини у південному регіоні. Обгрунтовано методологічні та методичні підходи до інтеграційних процесів у галузі, спрямовані на забезпечення економічної зацікавленості усіх виробничих структур у спільній діяльності. Створено ринок м'ясопродуктів завдяки розширенню виробництва конкурентоспроможної продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЗАП)325.251
Шифр НБУВ: РА312751 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Прушківська Е.В. 
Структурні зміни в економіці України та їх вплив на зайнятість населення: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Е.В. Прушківська ; Нац. гірн. акад. України. — Д., 2001. — 18 с. — укp.

Досліджено структурні зміни та їх вплив на зайнятість населення в транзитній економіці. Обгрунтовано сутність структурних кількісних та якісних змін, що відбуваються в структурі економіки. Визначено загальні фактори сучасних структурних перетворень у перехідній економіці, серед яких зміна економічної системи, геополітичні зміни та глобалізація економіки, науково-технічний прогрес. Розроблено методологічний підхід дослідження зайнятості з позиції системних і внутрішньосистемних змін. Запропоновано рекомендації щодо покращання структури Програми зайнятості в Україні, а також стану зайнятості за умов структурної перебудови економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)240.5 + У9(4Укр-4Зап)240.5
Шифр НБУВ: РА317190 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
9.

Григоренко І.В. 
Еколого-біологічні дослідження деяких представників родини IMagnoliaceae/i в умовах південного сходу України (на прикладі Запорізької області): Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.05 / І.В. Григоренко ; НАН України. Нац. ботан. сад ім. М.М.Гришка. — К., 2001. — 19 с.: рис. — укp.

На базі багаторічних досліджень подано еколого-біологічну характеристику M. kobus, M.x soulangeana, M. obovata і L. tulipifera. Вивчено феноспектри, хід флорального морфогенезу, життєздатність пилку, його стійкість у модельних експериментах до знижених температур і низької відносної вологості повітря. Проведено антекологічні дослідження для вивчення процесів плодоношення, насіннєвого розмноження і морфометричних показників сіянців (характеристики цвітіння, динаміки запилення). Проморожування пагонів, візуальні спостереження, а також аналіз показників I та II фаз кріоадаптації свідчать про високу морозостійкість M. kobus, M. x soulangeana. Види за ступенем резистентності до ранньоосінніх і піздньовесняних приморозків за польових умов та у процесі їх моделювання можна розташувати таким чином: M. kobus > L. tulipifera > M.x soulangeana > M. obovata. Комплексна оцінка посухостійкості за характеристиками водного режиму, анатомічним показникам листя і його жаростійкості показала, що M. kobus є стійким видом, M.x soulangeana і L.tulipifera - середньостійкими, M. obovata - слабостійким. Модифіковано шкалу обчислення інтегрального числового показника життєздатності інтродуцентів, надано загальну оцінку перспективності видів для південно-східного регіону України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е522.921.1 Mag* 332(4УКР-4ЗАП) + Е50*801.1-652.336(4УКР-4ЗАП)
Шифр НБУВ: РА313574 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Сажнєв М.Л. 
Функціональний взаєморозвиток сільських та міських місцевостей Мелітопольського суспільно-географічного регіону (методика та аналіз): Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.02 / М.Л. Сажнєв ; НАН України. Ін-т географії. — К., 2002. — 21 с. — укp.

Розглянуто міські та сільські місцевості як історично сформовані природно-соціо-економічні територіальні спільності, що набули розвитку в межах певної території, характеризуються специфічною функціональною стуктурою, виконують загальні та специфічні функції в розвитку суспільства та перебувають в постійному взаєморозвитку. Поглиблено поняття спільностей "міська та сільська місцевість" та визначено функції даних спільностей у територіальній організації та управлінні суспільством. Розроблено методику комплексного економіко-географічного дослідження взаєморозвитку спільностей для потреб територіального управління. Проведено комплексний суспільно-географічний аналіз взаєморозвитку сільських та міських місцевостей Мелітопольського суспільно-географічного регіону за умов переходу до ринкових відносин. Виявлено загальні закономірності у взаєморозвитку виробничої, демографічної, рекреаційної, історико-культурної, природоохоронної та управлінської функцій сільських та міських місцевостей регіону. Проведено зонування територій регіону за інтенсивністю та структурою взаємозв'язків сільських та міських місцевостей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР-4ЗАП)2
Шифр НБУВ: РА320273 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
11.

Яковенко Н.В. 
Територіально-функціональна структура агровиробничо-рекреаційного комплексу Запорізького рекреаційного району: Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.02 / Н.В. Яковенко ; Одес. нац. ун-т ім. І.Мечникова. — О., 2002. — 19 с.: рис. — укp.

Розглянуто теоретико-методичні засади дослідження агровиробничо-рекреаційного комплексу (АВРК), а також агровиробничо-рекреаційний потенціал (АВРП) території та його вплив на функціонування АВРК. На прикладі Запорізького рекреаційного району обгрунтовано склад територіально-функціональної структури, визначено основні напрямки її удосконалення та запропоновано перспективи сталого розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д829(45УКР7-4ЗАП)04 + У049(4УКР-4ЗАП) +
Шифр НБУВ: РА321459

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
12.

Кузнецова С.А. 
Облік та аналіз дебіторської заборгованості в умовах антикризового регулювання стану підприємств (на прикладі машинобудівних підприємств Запорізької області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / С.А. Кузнецова ; Терноп. акад. нар. госп-ва. — Т., 2002. — 23 с. — укp.

Розкрито теоретичні та практичні аспекти розвитку обліку та аналізу дебіторської заборгованості за умов антикризового регулювання фінансово-господарського стану підприємств. Запропоновано методику класифікації та єдиний системний класифікатор дебіторської заборгованості. Систематизовано та вдосконалено види і методи оцінювання дебіторської заборгованості. Розроблено систему комплексного оцінювання якості бухгалтерського обліку дебіторської заборгованості. Оптимізовано форму бухгалтерського обліку розрахунків з дебіторами. Висвітлено принципи аналізу ліквідності заборгованості, а також запропоновано систему комплексного оцінювання стану дебіторської заборгованості для визначення рівня і перспектив розвитку платіжної кризи на підприємстві та в народногосподарському комплексі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4Укр)229.0-149.3 + У052.9(4Укр-4Зап)230.585.1-149.3
Шифр НБУВ: РА319968 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Домашенко Ю.В. 
Розвиток оліє-сировинного виробництва і збуту соняшнику в умовах ринку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Ю.В. Домашенко ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2002. — 20 с. — укp.

Розкрито теоретичні підходи до формування та розвитку інтеграційних процесів у сфері агропромислового виробництва, економічно оцінено та визначено основні тенденції сучасного стану виробництва, переробки та збуту соняшника в сільськогосподарських формуваннях. Наведено методику оцінки стабільності виробництва та визначення легальних і тіньових втрат насіння, обгрунтовано перспективи розвитку оліє-сировинного виробництва та збуту продукції в Запорізькій області, визначено напрямки адаптації товаровиробників до нових умов господарювання. Встановлено економічний ефект від скорочення втрат соняшника в сільськогосподарських формуваннях, розроблено напрямки та механізми підвищення економічної ефективності оліє-сировинного виробництва в регіоні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)325.152.54-592 + У9(4Укр-4Зап)325.152.54-592
Шифр НБУВ: РА319250 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
14.

Донченко Л.М. 
Територіальна організація Приморської рекреаційної системи розселення (на прикладі Запорізького Приазов'я): Автореф. дис... канд. географ. наук: 11.00.02 / Л.М. Донченко ; Одес. нац. ун-т ім. І.Мечникова. — О., 2002. — 22 с.: рис. — укp.

Розроблено науково-географічні засади формування приморської рекреаційної системи розселення (ПРСР). Обгрунтовано шляхи удосконалення її функціональної та територіальної організації на прикладі Запорізького Приазов'я. Здійснено аналіз головних теорій дослідження ПРСР. Поглиблено методику формування та функціонування системи розселення. Розроблено логіко-гносеологічний шлях пізнання ПРСР, що являє собою об'єктно-суб'єктну модель. Відображено локалізацію рекреаційних підприємств та самодіяльних утворень, розглянуто інфраструктурну облаштованість території, виділено мережу рекреаційних підприємств. Визначено форми рекреаційного господарства та таксономічні одиниці ПРСР Запорізького Приазов'я.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д820(45УКР-4ЗАП)9 + У049(4УКР-4ЗАП)2 +
Шифр НБУВ: РА321266

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
15.

Лялькова Н.Г. 
Економічне регулювання інвестиційного процесу в сільському господарстві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Н.Г. Лялькова ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено фактори, що визначають рівень інвестиційної активності за умов розвитку ринкових відносин на підставі аналізу сучасних теорій інвестування. Запропоновано нову формулу обсягу інвестицій у сільське господарство за умов розвитку ринкових відносин. Удосконалено економічну структуру інвестицій. Встановлено сучасні особливості оцінки економічної ефективності інвестицій. Розглянуто методичні підходи щодо виміру ефективності розробки та реалізації інвестиційного проекту. Проаналізовано вплив ринкових перетворень в економіці на інвестиційний процес у сільському господарстві. Зроблено економічну оцінку відтворення основих засобів у регіоні. Визначено ефективність і виділено можливі джерела інвестиційного процесу в аграрній сфері. Вперше апробовано економічний механізм реалізації інвестиційного проекту з урахуванням об'єктивної та суб'єктивної оцінок. Проведено розрахунок економічного ефекту від реалізації інвестиційних проектів у сільському господарстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)321-56 + У9(4Укр-4Зап)321.4-56
Шифр НБУВ: РА319759 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Нацюк І.М. 
Економічна ефективність використання аграрного ресурсного потенціалу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / І.М. Нацюк ; Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. — Х., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Наведено результати досліджень щодо вивчення впливу природно-кліматичних умов на рівень використання аграрного ресурсного потенціалу. Проаналізовано забезпеченість земельними, матеріально-технічними та трудовими ресурсами. Визначено ефективність їх використання. Проведено грошову оцінку сукупного аграрного ресурсного потенціалу області за сучасних умов виробництва. Визначено вплив структури та збалансованості елементів аграрного ресурсного потенціалу сільгосппідприємств різних форм власності на ефективність його використання. За результатами досліджень зроблено висновок, що ефективність використання земельних ресурсів за умов більш повної їх збалансованості з іншими складовими аграрного ресурсного потенціалу можна підвищити на 70,2 %. Виробництво валової продукції з розрахунку на одного середньорічного працівника може бути збільшене на 56,6 %, а з розрахунку на 1000 грн. аграрного ресурсного потенціалу - на 62,9 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЗАП)321
Шифр НБУВ: РА321714

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Арестенко Т.В. 
Формування та шляхи підвищення ефективності використання машинно-тракторного парку в умовах аграрної реформи (на матеріалах Запорізької області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Т.В. Арестенко ; Харк. держ. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. — Х., 2002. — 20 с. — укp.

Встановлено, що найбільш доцільний строк збирання зернових культур не може бути величиною постійною (10 днів за умов прямого комбайнування), а є функцією дії широкої сукупності факторів. Визначено механізм, під впливом якого формується економічно найбільш доцільний строк виконання збиральних робіт - вартість техніки, її техніко-економічні параметри, рівень урожайності, збільшення втрат урожаю у разі розтягування строків збиральних робіт, ціни на зерно, структуру посівних площ зернових, наведено критерії оптимальності. Запропоновано принципи та конкретні механізми визначення втрат урожаю та затрат на його збирання за умов різних строків збиральних робіт з розрахунком на 1 га (удосконалено методику визначення найбільш економічно доцільних термінів збирання зенових культур і порівняльної ефективності різних моделей комбайнів). Наведено положеня про доцільність орієнтації на різні форми централізованого використання техніки. Сформульовано положення щодо принципів формування машинно-тракторного парку з використанням техніки різних класів і потужностей з урахуванням реально сформованої на селі багатоукладності, оцінки переваг і недоліків техніки, яка поставляється фірмами далекого зарубіжжя. Досліджено питання про доцільність концентрації інвестицій, які повинні формуватися на перших етапах з широким залученням коштів державного бюджету та кредитних ресурсів банків, на технічному переоснащенні сільськогосподарських підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)321.192.1-07 + У9(4Укр-4Зап)321.192.1-07
Шифр НБУВ: РА319246 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Лепьохін 
Економічний механізм регулювання розвитку промислового виробництва: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / Лепьохін ; НАН України. Ін-т економіки. — К., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено ефективний економічний механізм регулювання розвитку промислового виробництва. Виявлено особливості його розвитку за умов ринкових перетворень. Визначено гнучкість промислового підприємства. Досліджено економічний потенціал як чинник його ефективного розвитку. Виділено об'єктивні передумови регулювання розвитку промислового виробництва. Проаналізовано вплив інвестиційних процесів та податкової політики держави на розвиток промисловості. Розроблено методики оцінки трудового, інвестиційного та інноваційного потенціалів промислового підприємства, запропоновано модель економічного регулювання його розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-21 + У9(4УКР-4ЗАП)305.551.52-21 +
Шифр НБУВ: РА321352

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Сахно Л.А. 
Формування і економічний механізм функціонування інтегрованих структур АПК: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Л.А. Сахно ; Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. — Х., 2003. — 20 с. — укp.

Досліджено передумови виникнення, розвиток і сучасні проблеми функціонування нових форм господарювання в Україні. Проаналізовано вплив процесів інтеграції на постреформовану реструктуризацію агропромислового комплексу. Описано методику економічної оцінки рівня та ефективності інтеграції. Розглянуто організаційно-правові форми та напрямки розвитку горизонтально і вертикально інтегрованих підприємств Запорізького регіону. Описано механізм удосконалення економічних взаємовідносин переробних структур у системі внутрішньогосподарських зв'язків сільськогосподарських підприємств та аграрних господарств з переробними організаціями регіону. Викладено концептуальні підходи щодо удосконалення організації ведення бухгалтерського обліку в інтегрованих агропромислових об'єднаннях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-31 + У9(4УКР-4ЗАП)320-31 +
Шифр НБУВ: РА328126

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Алфьоров С.М. 
Діяльність органів внутрішніх справ по протидії злочинності у курортних регіонах (кримінологічне дослідження на матеріалах Запорізької області): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / С.М. Алфьоров ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2003. — 19 с. — укp.

Досліджено діяльність органів внутрішніх справ (ОВС) курортних регіонів щодо протидії злочинності, форми та методи охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю за даних умов, а також запропоновано шляхи їх удосконалення та оптимізації. Проаналізовано середовище функціонування ОВС курортних регіонів та визначено особливості кримінологічної ситуації, яка суттєво впливає на організацію їх функціонування. Розглянуто пріоритетні завдання ОВС курортних регіонів щодо протидії злочинності та специфіки їх прояву в окремих типах курортних регіонів. Визначено основні напрямки організації взаємодії в ОВС курортних регіонів у контексті протидії злочинності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР-4ЗАП)112.011.019 + Х883.9(4УКР)7 + Х881.9(4УКР)122 +
Шифр НБУВ: РА327100

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського