Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3323)Журнали та продовжувані видання (1663)
Пошуковий запит: (<.>GRR=4/8$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 89
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Андріанов М.В. 
Засоби та правовий режим забезпечення кредитних зобов'язань: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / М.В. Андріанов ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 17 с. — укp.

На підставі аналізу положень законодавства України та законодавств ряду іноземних країн, а також основних аспектів теорії забезпечувальних правовідносин досліджено поняття "забезпечення цивільних прав та інтересів", "забезпечувального інтересу та правового режиму забезпечення зобов'язань", структуру забезпечувальних правовідносин. Обгрунтовано теоретичні положення, а також пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства України, спрямовані на вдосконалення правового регулювання забезпечення кредитних зобов'язань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х832.08 + Х839(4УКР)212.3 + Х839(4/8)212.3 +
Шифр НБУВ: РА344842

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Антоненко І.Є. 
Керування документацією за кордоном: історія, законодавство, теоретичні основи та технології: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.10 / І.Є. Антоненко ; Держ. ком. архівів України, Укр. НДІ архів. справи та документознавства. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Уперше в українському документознавстві досліджено понятійний апарат, законодавчу та нормативну базу, особливості та проблеми керування документацією (КД) за кордоном на різних етапах його розвитку впродовж другої половини XX - початкових років XXI ст. Визначено основні перспективні напрями використання світового досвіду у вітчизняній практиці КД з метою розв'язання конкретних питань організації роботи, а також для формування нових підходів до роботи зі службовими документами у цілому та, зокрема, внаслідок впровадження новітніх інформаційних технологій, у взаємозв'язку з інтеграцією України до світового інформаційного простору, застосуванням в Україні міжнародних стандартів стосовно систем керування якістю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч814(4/8) к1 + Ч241 +
Шифр НБУВ: РА340032

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Антонець О.А. 
Еволюція салонної музики в європейській культурі: Автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 17.00.03 / О.А. Антонець ; Харк. держ. ун-т мистец. ім. І.П.Котляревського. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему еволюцію салонної музики з загальною картиною походження, виявленням її особливостей, закономірностей і етапів розвитку в європейській культурі. З'ясовано хронологічні межі функціонування салону як самобутнього художньо-культурного феномену. Висвітлено традиції фортепіанного салонного музикування як складової загальнокультурної традиції. Розглянуто салонний репертуар різних історичних періодів. Уперше салонне мистецтво запропоновано як форму об'єктивізації особливого типу комунікації, в якому музика реалізує комунікативний акт.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ313(4ФРА)44-6 + Щ315.42-03(4/8) +
Шифр НБУВ: РА346397

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Анцупова Т.О. 
Міжнародно-правове співробітництво Причорноморських держав: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / Т.О. Анцупова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т міжнар. відносин. — К., 2003. — 24 с. — укp.

Розвинуто новий комплексний підхід до розгляду організаційно-правових форм співробітництва Причорноморських держав як частки міжнародно-правової системи на базі запропонованої класифікації міжнародного співробітництва. Виявлено роль і значення міжнародної дипломатії у співробітництві держав. Досліджено суть багатостороннього співробітництва в межах міжнародних організацій Чорноморського регіону. Висвітлено характер і особливості двостороннього співробітництва Причорноморських держав.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.149(4/8) +
Шифр НБУВ: РА326299

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Астапова Т. О. 
Адаптація зарубіжного досвіду реформування діяльності органів місцевого самоврядування в Україні: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.04 / Т. О. Астапова ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України, Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто нові підходи та технології організації взаємодії органів місцевого самоврядування в Україні, на підставі сучасних організаційно-правових можливостей та використання кращого закордонного досвіду ефективного управління на місцевому рівні. Проаналізовано сучасні тенденції розвитку місцевого самоврядування, визначено його особливості як інституту громадянського суспільства, а також сучасні моделі місцевого самоврядування розвинених країн світу та можливості їх запровадження в Україні. Визначено специфіку послуг, які можуть надаватися органами місцевого самоврядування за умов демократизації суспільних відносин і особливості використання сучасних інформаційних технологій для організації взаємодії органів місцевого самоврядування та населення. Узагальнено зарубіжний досвід щодо залучення громадян до управління територіями та досліджено особливості українського законодавства щодо забезпечення права громадян на участь в управлінні на місцевому рівні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-95 + Х819(4/8)011.2 ф
Шифр НБУВ: РА376101 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Бабій Л.Б. 
Проблема визначення художньої літератури в англо-американському літературознавстві 70-х - 90-х років ХХ століття: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.06 / Л.Б. Бабій ; Терноп. нац. пед. ун-т ім. В.Гнатюка. — Т., 2008. — 19 с. — укp.

Вивчено логіку осмислення проблеми суті та визначення художньої літератури як мистецтва слова в 1970 - 1990-х рр. Узагальнено динаміку досліджень, зміни акцентів і пріоритетів у теоретико-літературних напрямках за даний історичний період. Систематизовано різні підходи до визначення художньої літератури, яке впливає на інші похідні питання у літературній критиці та теорії. Концепт "література" розглянуто у контексті домінувальних теоретичних напрямків дослідженого періоду. З застосуванням метакритичного способу дослідження розглянуто механізм дії різноманітних критичних композицій, не виділяючи єдиновірої, а намагаючись знайти раціональне, що можна виокремити у кожній з них.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш400.1 + Ш4 г(4/8)6 +
Шифр НБУВ: РА360912

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
7.

Балабан І. М. 
Традиція аристотелізму у філософії томізму: автореф. дис. ... канд. філософ. наук : 09.00.05 / І. М. Балабан ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2011. — 16 с. — укp.

Уточнено, що аристотелівське суще починає існувати завдяки речі, яка існує актуально, а тому статус буття у томізмі визначений через участь внутрішнього прагнення у бутті Божому. Вперше доведено роль взаємовпливу політико-етичного вчення аристотелізму у процесі утвердження базових томістичних положень відносно раціоналізації влади та закону як необхідної умови існування людської спільноти в Державі. Висвітлено ідею актуальності співпраці на метафізичному рівні неотомізму з сучасними науково-філософськими модифікаціями, завдяки концептуальним засадам аристотелізму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю3(0)414-353 + Ю3(4/8)6-678.1
Шифр НБУВ: РА382448 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Барсуков К. В. 
Адміністративно-правове забезпечення проходження служби працівниками органів внутрішніх справ у складі міжнародних миротворчих підрозділів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / К. В. Барсуков ; Держ. НДІ МВС України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено адміністративно-правовий статус суб'єктів міжнародної миротворчої діяльності та місце серед них органів внутрішніх справ. Розглянуто нормативно-правове забезпечення участі працівників ОВС у міжнародній миротворчій діяльності та місця у ньому адміністративного законодавства. Охарактеризовано особливості проходження служби працівниками ОВС у складі міжнародних миротворчих підрозділів. Удосконалено класифікацію напрямів адміністративно-правового забезпечення проходження служби працівниками ОВС у складі міжнародних миротворчих підрозділів. Проаналізовано адміністративно-правове регулювання професійного відбору кандидатів для проходження служби у складі міжнародних миротворчих підрозділів ОВС, адміністративно-правове забезпечення професійної підготовки працівників, які будуть проходити службу у складі міжнародних миротворчих підрозділів. Розкрито роль адміністративного законодавства у забезпеченні окремих адміністративних процедур під час проходження служби працівниками ОВС у складі міжнародних миротворчих підрозділів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.02:Ц + Ц35(4/8)6-44(4УКР) + Х915.212.031
Шифр НБУВ: РА376099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Басс В. О. 
Організаційно-правові засади створення місцевої міліції в Україні: порівняльний аналіз з діяльністю муніципальної поліції зарубіжних країн: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В. О. Басс ; Акад. упр. МВС України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Розглянуто теоретичні питання щодо створення місцевої міліції України, досліджено історичну ретроспективу нормативних документів з питань місцевої міліції. Проаналізовано аспекти становлення та розвитку сучасних концепцій організації адміністративної діяльності поліцейських муніципальних структур зарубіжних країн і зроблено спробу сформулювати стратегічні напрями формування підрозділів місцевої міліції в Україні з використанням досвіду діяльності муніципальної поліції зарубіжних країн. Проведено порівняльний аналіз службової діяльності підрозділів міліції громадської безпеки України та муніципальної поліції окремих зарубіжних країн, на підставі чого обгрунтовано необхідність створення в Україні місцевої міліції та визначено шляхи і напрями втілення в життя даної пропозиції. Запропоновано зміни до законопроектів і чинних нормативних актів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.019 + Х819(4/8)112.011.019 + Х999.81
Шифр НБУВ: РА375800 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
10.

Божук Л.В. 
Шкільництво українського зарубіжжя: традиції та сучасний досвід: автореф. дис... канд. іст. наук: 09.00.12 / Л.В. Божук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Вперше комплексно досліджено шкільництво українського зарубіжжя як цілісний взаємозв'язаний процес - складову української педагогіки, важливий чинник збереження української національної ідентичності. Доведено, що процес розвитку українського шкільництва за кордоном тісно пов'язаний з історією української еміграції, а рівень розвитку української освіти в зарубіжжі залежав від впливовості українців у творенні власної деражви. Визначено особливості становлення шкільництва в країнах поселення українських громад. Розглянуто форми вияву української освіти в зарубіжжі: курси грамоти, середні школи, рідні школи, дитячі садки, курси українознавства, суботні (недільні) школи українознавства, пункти вивчення української мови. Проаналізовано правову базу сучасної української держави й узагальнено практику її реалізації у сфері освіти українського зарубіжжя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(9=УКР)6-7 + Ч424(4/8=УК) +
Шифр НБУВ: РА362928

Рубрики:

      
11.

Бондаренко І.В. 
Органи внутрішніх справ в системах правоохоронних органів України, Російської Федерації та інших зарубіжних країн: теоретичні аспекти: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / І.В. Бондаренко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 24 с. — укp.

Розкрито суть поняття, ознаки, функції та особливості діяльності правоохоронних органів. Проведено порівняльно-правове дослідження організаційної побудови та функцій судових систем, прокуратур і органів внутрішніх справ (ОВС) України, Російської Федерації та інших зарубіжних країн. Визначено основні напрями реформування та розвитку судової системи та прокуратури України й етапи реформування та розвитку ОВС у XXI ст., механізми запозичення позитивного досвіду організації та функціонування даних систем й органів зарубіжних країн з метою їх удосконалення в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4укр(112.01 + Х819(4РОС)112.01 + Х819(4/8)112.01
Шифр НБУВ: РА330939

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
12.

Вітвицька С. С. 
Теоретичні і методичні засади педагогічної підготовки магістрів в умовах ступеневої освіти: автореф. дис. ... д-ра пед. наук : 13.00.04 / С. С. Вітвицька ; Житомир. держ. ун-т ім. І. Франка. — Житомир, 2011. — 42 с. — укp.

Досліджено проблему педагогічної підготовки магістрів за умов ступеневої освіти в історії, педагогічній теорії та практиці вищої школи в Україні та за кордоном. Обгрунтовано теоретичні та методичні засади педагогічної підготовки магістрів як динамічної системи та складової неперервної педагогічної освіти. Запропоновано та науково розроблено професіограму магістра освіти, концепцію та модульно-контекстну технологію педагогічної підготовки магістрів освіти в класичних і педагогічних університетах на принципах евристичної педагогіки. Засобами реалізації концепції та технології стали навчальна програма, підручник "Основи педагогіки вищої школи" за модульно-рейтинговою системою навчання для студентів магістратури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч489.514(4УКР) + Ч489.514(4/8)
Шифр НБУВ: РА380597 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Вітман К.М. 
Політико-правові засади етнонаціональної політики постсоціалістичних країн: автореф. дис... д-ра політ. наук: 23.00.05 / К.М. Вітман ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2008. — 36 с. — укp.

Досліджено новий етнополітичний феномен - модель етнонаціональної політики на прикладі держав пострадянського та постсоціалістичного простору. Здійснено комплексний політологічний аналіз етнічності у аспекті формування даної політики окремої країни. Наведено визначення поняття етнонаціональної політики як цілеспрямованої діяльності стосовно врегулювання взаємовідносин між націями, етносами, етнічними групами, меншинами, зафіксованої у політичних документах і правових актах. Розкрито її діалектичний взаємозв'язок з етнонаціональними процесами, які коригуються за допомогою етнонаціональної політики, а також впливають на неї та зумовлюють вектор її розвитку. Досліджено особливості формування моделей етнонаціональної політики окремих країн постсоціалістичного простору, зумовлені історичним досвідом. Показано, що більшості з них доводилося розв'язувати аналогічні етнонаціональні завдання за різними шляхами, зумовленими особливостями етнонаціональних процесів. Виявлено подібні/відмінні риси, особливості моделей етнонаціональної політики кожної країни та здійснено їх типологію і класифікацію. Досліджено правову базу такої політики постсоціалістичних країн. Запропоновано політичні та правові шляхи виходу зі складних етнополітичних ситуацій, які гальмують розвиток країни та консервуються наявною моделлю етнонаціональної політики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф51(0) + Ф088 + Х809(4/8)341 +
Шифр НБУВ: РА356752

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
14.

Валах В. В. 
Порівняльно-правова характеристика спадкових правовідносин в Україні та зарубіжних країнах (Російській Федерації, Франції, Німеччині, США): автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / В. В. Валах ; Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва Академії правових наук України. — К., 2009. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)8 + Х839(4/8)8 + Х999.83
Шифр НБУВ: РА369378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
15.

Войтович Р.В. 
Вплив глобалізації на систему державного управління: автореф. дис... д-ра наук з держ. упр.: 25.00.02 / Р.В. Войтович ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2009. — 36 с. — укp.

Проведено концептуальний аналіз теоретико-методологічних засад і механізмів впливу глобалізації на систему державного управління. Розкрито сутність основних принципів і критеріїв суспільного розвитку, систематизовано форми соціальної організації за умов глобалізації, розкрито їх зміст та описано структурні елементи. Запропоновано концепцію глобальної інтеграції, визначено її типи, механізми взаємодії, етапи, форми та засоби реалізації. Обгрунтовано визначення глобалізації як універсальної форми історичної динаміки перехідних суспільств. До наукового обігу введено поняття "глобальна інверсія", "глобалізаційна архаїка", "глобальний аутизм". На підставі дослідження основних глобалізаційних викликів суспільного розвитку виокремлено обернені форми глобалізації, глобальні, світові й осьові проблеми. Виявлено підміну національного інтересу глобальним, визначено його складові елементи. Проаналізовано виклики глобального тероризму та глобальної міграції. Розкрито роль глобальної міграції у прискоренні процесів міжцивілізаційної взаємодії, описано механізми подолання глобалізаційних викликів. Розроблено новий підхід щодо розуміння "глобальної демократії", визначено її форми, рівні та критерії. Конкретизовано концептуальні засади Кодексу взаємовідносин держав за умов глобалізації. Визначено сутність, передумови, фактори й етапи виникнення глобалізації, розроблено структуру її ідеології. Розкрито особливості функціонування системи державного управління України за умов глобалізації. Виявлено зміну місця, ролі та функцій національної держави. Досліджено механізми, етапи, засоби, форми управління інтеграційним процесом, визначено його імперативи. Систематизовано основні форми розвитку перехідного суспільства (спіралеподібний, наздоганяючий, сталий).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4/8)01 + Х2(0)64 +
Шифр НБУВ: РА362991

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Галишич Р.Я. 
Монументально-декоративне мистецтво українських церков зарубіжжя ХХ століття: Автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 17.00.06 / Р.Я. Галишич ; Львів. акад. мистец. — Л., 2002. — 19 с. — укp.

Висвітлено історичні етапи розвитку українського сакрального монументально-декоративного мистецтва зарубіжжя, його художньо-стилістичні відміни. Комплексно проаналізовано художньо-образні принципи формування екстер'єрного та інтер'єрного оздоблення в контексті об'ємно-просторового розвитку церковних споруд. За художньо-образними та стилістичними принципами розроблено технологію настінних оздоблень. Простежено розвиток іконостасу як основного елементу інтер'єрного оздоблення, за конструктивними та художньо-естетичними принципами розроблено його типологію. Виділено консервативно-традиційний та новаційний підходи в проектуванні та оздобленні церковних екстер'єрів та іконостасів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ117.166.9(4/8=УКР) + Щ128.419(4/8=УКР) +
Шифр НБУВ: РА321478

Рубрики:

      
17.

Гетманцев Д.О. 
Банківська таємниця: особливості її нормативно-правового регулювання в Україні та в законодавстві зарубіжних країн: Автореф. дис. канд. юрид. наук: 12.00.07 / Д.О. Гетманцев ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження теоретичних та практичних аспектів особливостей нормативно-правового регулювання банківської таємниці як в Укрїні, так і в законодавстві інших країн. Запропоновано удосконалити зміст легалізованого українським законодавством поняття "банківська таємниця", розширити перелік відомостей, що мають відноситись до інформації, що становить банківську таємницю, удосконалити механізм її захисту. Висвітлено порядок розкриття відомостей, що становлять банківську таємницю на запит відповідного компетентного органу, надано аналіз повноважень правоможних суб'єктів, вказано на недоліки в чинній процедурі розкриття банківської таємниці, запропоновано шляхи їх подолання. Запропоновано удосконалити механізм надання інформації, що становить банківську таємницю, на запит уповноважених осіб, усунути неоднозначності в даній процедурі. Досліджено інститут юридичної відповідальності, проаналізовано правовий інститут притягнення винних у розкритті банківської таємниці осіб до фінансово-правової, цивільно-правової, адміністративно-правової та кримінально-правової відповідальності. На основі результатів проведених досліджень обгрунтовано необхідність внесення відповідних змін у законодавство.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.3 + Х839(4/8)212.3 +
Шифр НБУВ: РА328099

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Глухова Г. В. 
Механізми реалізації державної політики соціальними службами: досвід зарубіжних країн для України: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / Г. В. Глухова ; Львів. регіон. ін-т держ. упр., Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — Л., 2011. — 21 с. — укp.

Узагальнено теоретико-методологічні підходи до вивчення соціальної політики держави, визначено нормативно-правові й організаційні засади здійснення державної соціальної політики на національному та міжнародному рівнях, подано характеристику діючих моделей соціального захисту у динаміці кінця XX - початку XXI ст. Проаналізовано сучасні алгоритми соціального забезпечення в контексті модернізації систем соціального захисту, розглянуто соціальне страхування як структурний елемент соціального захисту та фундаментальну складову державної соціальної практики у розвинених країнах, охарактеризовано новітні тенденції у створенні ефективних пенсійних систем. Визначено основні шляхи оптимізації механізму взаємодії державних і недержавних суб'єктів соціального обслуговування, запропоновано основні напрями модернізації діючої системи соціального обслуговування в контексті формування культури соціального партнерства. Обгрунтовано напрями вдосконалення механізмів контролю відповідності державним стандартам у діяльності соціальних служб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С4(4УКР) + С4(4/8) + Х879(4УКР)6
Шифр НБУВ: РА380951 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Голяк Л. В. 
Інститут спеціалізованого омбудсмана: світовий досвід організації та діяльності: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / Л. В. Голяк ; НАН України, Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто правову природу даного інституту, проаналізовано історію становлення та розвитку інституту спеціалізованих омбудсманів. Охарактеризовано процес запровадження та основні загальносвітові чинники виникнення даного інституту, виявлено характерні риси, які відрізняють інститут спеціалізованого омбудсмана від інституту парламентського омбудсмана. Визначено поняття спеціалізованого омбудсмана. Проведено класифікацію основних видів спеціалізованих омбудсманів. Проаналізовано особливості конституційно-правового статусу спеціалізованих омбудсманів, визначено місце та роль спеціалізованих омбудсманів у системі органів державної влади. Визначено основні принципи їх діяльності, систему функцій та повноважень, а також специфіку реагування спеціалізованих омбудсманів на факти порушення прав людини. Проаналізовано особливості діяльності різних видів спеціалізованих омбудсманів, зокрема, регіональних (місцевих), омбудсманів у справах дітей і національних меншин, з прав військовослужбовців та інших, а також доведено доцільність запровадження їх в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)62-931 + Х809(4/8)62-931
Шифр НБУВ: РА375974 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Гончаренко О.Л. 
Західна парадигма формування особистості військового професіонала (соціально-філософський аналіз): автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.03 / О.Л. Гончаренко ; Харк. ун-т повітр. сил ім. І.Кожедуба. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Розкрито суть і зміст поняття "особистість військового професіонала". Доведено, що конкретна модель формування особистості військового професіонала зумовлена політичними, соціальними, економічним та військовими чинниками. Розкрито концептуальні засади парадигми формування такої особистості, визначено складність і суперечливість процесу її формування. Висвітлено соціальний механізм формування особистості сучасного військового професіонала. Обгрунтовано можливість та визначено основні шляхи імплементації засад західної парадигми її формування у систему військової освіти України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*668 + Ц4,8(4/8)21 + Ю959.2-990,8 +
Шифр НБУВ: РА358240

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського