Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (6)Реферативна база даних (249)Книжкові видання та компакт-диски (140)Журнали та продовжувані видання (16)
Пошуковий запит: (<.>A=ШАРК$<.>+<.>A=ФЕЛИКС$<.>+<.>A=ИЗОСИМОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 14
Представлено документи з 1 до 14

      
1.

Шарко Ю. В. 
Дискретні умови стійкості за Ляпуновим та імпульсні системи: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.01.02 / Ю. В. Шарко ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2011. — 16 с. — укp.

Побудовано та вивчено градієнтні системи диференціальних рівнянь з імнульною дією в області євклідового простору. Описано поведінку траєкторій такої системи, знайдено достатні умови існування псевдозамкнених траєкторій у таких систем. Крім того, необхідні та достатні умови для того, щоб псевдозамкнені траєкторії були стійкими й асимптотично стійкими за Ляпуновим. Проведено вивчення динамічних систем з імпульсною дією на многовидах. Надано означення динамічних систем з гладкою та неперервною імпульсною дією на гладких многовидах. Побудовано градієнтні динамічні системи з гладкою та неперервною імпульсною дією на гладких многовидах. Досліджено умови існування псевдозамкнених траєкторій у таких систем. Встановлено необхідні та достатні умови стійкості й асимптотичної стійкості за Ляпуновим псевдозамкнених траєкторій у градієнтних динамічних систем з гладкою та неперервною імпульсною дією на гладких многовидах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.614,0 + В161.617.1,0
Шифр НБУВ: РА382325 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Шаркова Г. Ю. 
Договір консалтингу: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Г. Ю. Шаркова ; НДІ приват. права і підприємництва НАПрН України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Проведено дослідження договору консалтингу за цивільним законодавством України. Розглянуто еволюцію становлення та розвиток консалтингових відносин (КВ), проаналізовано становлення консалтингу у США, країнах ЄС, Російській Федерації та Україні. Приділено увагу поняттю договору консалтингу, а також визначено правовий аспект договору та його місце в системі договорів. Надано характеристику сторін даного договору, їх правам і обов'язкам у зобов'язаннях, що виникають з договору консалтингу, а також відповідальності за цим договором. Зроблено теоретичні висновки та наведено практичні рекомендації з удосконалення чинного цивільного законодавства та практики його застосування щодо договорів консалтингу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.8 +
Шифр НБУВ: РА380751 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Шарков В.В. 
Дослідження режимів відпускання та облік споживання теплоти в системах централізованого теплопостачання: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.03 / В.В. Шарков ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 1999. — 20 с. — укp.

В роботі наведені результати визначення величини споживання теплоти при різних режимах відпускання і неповній забезпеченості споживачів приладами обліку теплової енергії. Отримані залежності для визначення розрахункових теплових навантажень в умовах, які відрізняються від прийнятих для центрального регулювання відпуску теплоти, при відключенні систем вентиляції, а також при зміні площі поверхні нагріву опалювальних приладів системи опалення. Розроблена методика коректування величини відпуску теплоти на централізоване гаряче водопостачання при відсутності у споживачів приладів обліку. У результаті аналізу впливу визначальних факторів на велечину витікання теплоносія із водяних теплових мереж отримані відповідні розрахункові залежності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З381-016

Рубрики:

      
4.

Шарко М.В. 
Науково-методологічні основи організації та управління розвитком інноваційної діяльності в промисловому виробництві: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.02.02 / М.В. Шарко ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. — О., 2006. — 36 с. — укp.

Розроблено науково-методологічні засади організації та управління розвитком інноваційної діяльності в промисловому виробництві. Обгрунтовано теорію та ідеологію корпоративного управління інноваціями в складних комплесних інноваційних проектах. Сформовано термінологічний апарат з визначенням ключових понять та їх системної єдності з практикою ринкових перетворень. Запропоновано методологічні підходи щодо ініціювання інновацій, визначення їх параметрів і зон в промисловому виробництві, величини та направленості переміщення інноваційних ресурсів. Розроблено математичні моделі, задачі та методи регулювання інноваційної діяльності. Обгрунтовано принципи формування національної інноваційної системи. Запропоновано організаційно-економічні заходи щодо впровадження інновацій всіх рівнів державної та регіональної влади.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-55-21 +
Шифр НБУВ: РА345509

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Шаркова Н.Ф. 
Психологічні засади організації навчання іноземної мови у дошкільних навчальних закладах: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / Н.Ф. Шаркова ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Здійснено теоретичне й експериментальне дослідження ефективності засвоєння іноземної мови дітьми дошкільного віку залежно від характеру дитячої діяльності, що супроводжує навчання. Проаналізовано державні програми виховання дошкільників і досліджено можливість врахування їх основних вимог під час організації навчання іноземних мов. Сформульовано, обгрунтовано й апробовано принципи забезпечення психологічних умов оптимізації даного навчання дошкільників. Розроблено відповідні педагогічні засади. Установлено, що ефективним засобом їх навчання є така організація занять, що забезпечує введення процесу навчання до немовної діяльності та сприяє розвитку дитини з урахуванням його особливостей. Розроблено методичні прийоми навчання дітей дошкільного віку іноземної мови. Описано характер їх впливу на ефективність засвоєння іншомовної лексики та на стимулювання позитивної мотивації до навчання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю984.030.121.7 + Ч411.382.5 +
Шифр НБУВ: РА349387

Рубрики:

      
6.

Шарко М.В. 
Система показників та методичні особливості реструктуризації текстильної промисловості України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / М.В. Шарко ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. — О., 2001. — 19 с. — укp.

Науково обгрунтувано способи проведення реструктуризації, її захищеність і страхування, визначено пріоритетні напрямки розвитку інвестиційної діяльності текстильного виробництва. Надано практичні рекомендації для розрахунку кількісних параметрів реструктуризації: суми коштів для її реалізації, структури власності та обсягів продукції, яка випускається, мінімізації витрат, величини максимальних відрахувань з прибутків, що одержуються за даних умов. Виконано формалізацію реструктуризації, яку визначено зовнішньою незмінною та внутрішньою умовами, що регулюються. Запропоновано варіанти зміни витрат і необхідних технологічних заходів щодо отримання максимального прибутку від реструктуризації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.4-31
Шифр НБУВ: РА314621 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Шаркунова В.В. 
Соціальне управління та концепції педагогічного менеджменту в загальноосвітніх закладах: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / В.В. Шаркунова ; Ін-т педагогіки АПН України. — К., 1998. — 16 с. — укp.

У дисертації аналізується розвиток управлінської науки, основних шкіл менеджменту, їх зв'язок із загальною теорією соціального управління та практикою педагогічного менеджменту. В роботі визначені тенденції, закономірності та принципи управління в загальноосвітніх навчальних закладах. Здійснено системний аналіз діяльності загальноосвітнього навчального закладу як об'єкта управління,обгрунтовано цільові і процесуальні функції управління. На основі порівняльного аналізу концепцій управління різних типів навчальних закладів розроблено рекомендації щодо підвищення ефективності управлінської діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч34(4УКР)к

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Шарковська Ю.І. 
Стан центральної та ниркової гемодинаміки у дітей, хворих на гострий та хронічний пієлонефрит: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / Ю.І. Шарковська ; Харк. нац. мед. ун-т. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено неімунні механізми прогресування пієлонефриту (ПН) в дітей. Вивчено особливості центрального, ниркового кровообігу та структурно-функціональних взаємозв'язків параметрів гемодинаміки та показників ренін-ангіотензинової системи (РАС), оксиду азоту та кортизолу. Установлено, що у разі ПН в дітей ще до виникнення хронічної ниркової недостатності відбуваються компенсаторно-пристосувальні перебудови центрального та ниркового кровотоку, взаємопов'язані з активацією ренін-ангіонтензинової системи та депресією синтезу оксиду азоту, які характеризуєються формуванням у 42,2 % хворих гіпокінетичного типу гемодинаміки, порушеннями ниркового кровотоку у 65,1 % обстежених. Зміни у метаболізмі РАС запропоновано розглядати як головну ланку в механізмах прогресування ПН у дітей. Виявлено взаємозв'язок між формуванням режимів гемодинаміки з активацією РАС і виснаженням синтезу оксиду азоту. Вираженість даних процесів зумовлена активністю і тяжкістю запального процесу. Визначено високоінформативні прогностичні критерії можливого прогресування ПН: індекс резистентності, систолодіастолічне співвідношення, мінімальну швидкість діастолічного кровотоку ниркової артерії, рівень ангіотензину й оксиду азоту в сироватці крові.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.696.540.112 + Р733.696.540.112
Шифр НБУВ: РА357120

Рубрики:

      
9.

Шарко В.Д. 
Теоретичні засади методичної підготовки вчителя фізики в умовах неперервної освіти: Автореф. дис... д-ра пед. наук: 13.00.02 / В.Д. Шарко ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2006. — 44 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано концептуальні засади формування готовності вчителя фізики до методичної діяльності на базі адаптаційого, андрогогічного й акмеологічного підходів. Введено поняття про педагогічне середовище та розкито аспект діяльності вчителя фізики, взаємпов'язаного з його проектуванням і створенням. Розкрито суть методичної підготовки вчителя як інтегративного об'єкта та складної відкритої системи. Обгрунтовано доцільність уведення принципу інтегративної узгодженості всіх елементів навчального процесу та життєвого досвіду суб'єктів навчання як умови підвищення якості даної методичної підготовки. Доведено, що підготовка до неї є провідною метою професійно-педагогічної підготовки вчителя під час вивчення всіх навчальних дисциплін. Обгрунтовано доцільність уведення принципу методичної спрямованості усього навчального процесу у педагогічних ВНЗ. Розроблено змістову та діяльнісну моделі методичної підготовки вчителя фізики у системі базового та післядипломного навчання. Визначено умови його підготовки до методичної діяльності на базі адаптаційного, андрагогічного й акмеологічного підходів. Теоретично обгрунтовано систему методичної підготовки вчителя фізики, складовими якої є мета, учасники навчального процесу, зміст, технології та середовище методичної діяльності. Розроблено технологію підготовки студентів і вчителів фізики до здійснення методичної діяльності (у тому числі методологічної та функціональної складових), що грунтується на проблемному та контекстному підходах до навчання, самостійній репродуктивній і продуктивній роботі студентів на заняттях і позаурочний час, уведенні системи самоконтролю та самооцінювання не лише знань, й тих видів діяльності, до виконання яких залучається вчитель фізики (рейтингова система, портфоліо, тека). Впроваджено систему відкритого навчання вчителів фізики (постійно діючий семінар з актуальних питань методики навчання фізики для вчителів, Всеукраїнська відкрита педагогічна школа). Розроблено методику проведення нової форми навчання учнів фізики - навчальну практику. З застосуванням елементів векторного аналізу розроблено систему карт для діагностики (самодіагностики) готовності вчителів фізики до методичної діяльності. Започатковано новий елемент у системі дидактичного забезпечення методичної підготовки вчителів фізики - збірник запитань і завдань з методики навчання фізики, спрямований на поглиблення їх методологічної та функціональної готовності до методичної діяльності. Розвинуто дефініції процесу даної підготовки (поняття "методичне знання", "методична підготовка вчителя фізики", показники готовності вчителя фізики до методичної діяльності).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В3 р(4УКР)2-3 +
Шифр НБУВ: РА348393

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Шарко І. О. 
Формування та підвищення ефективності використання ресурсного потенціалу сільськогосподарських підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / І. О. Шарко ; Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В. Докучаєва. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Наведено теоретико-методичні положення та нове вирішення наукового завдання щодо формування та підвищення ефективності використання ресурсного потенціалу сільськогосподарських підприємств. Узагальнено сутність і систематизовано фактори формування ресурсного потенціалу як складової в системі функціонування економічного потенціалу сільськогосподарських підприємств. Проаналізовано методичні підходи до визначення сукупної величини й ефективності використання ресурсного потенціалу сільськогосподарських підприємств. Встановлено тенденції забезпеченості й ефективності використання основних видів виробничих ресурсів сільськогосподарськими підприємствами України та Харківщини. Надано вартісну оцінку розмірів та ефективності використання окремих складових і сукупного ресурсного потенціалу сільськогосподарських підприємств Харківщини. Обгрунтовано доцільні напрями подальшого формування ресурсного потенціалу сільськогосподарських підприємств з урахуванням наявних тенденцій і досягнутого рівня продуктивності й ефективності використання виробничих ресурсів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР- 4ХАР)321-571
Шифр НБУВ: РА375804 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Шмулевич П. В. 
Формування організаційно-економічної стратегії сталого розвитку регіонального туризму / П. В. Шмулевич. — Б.м., 2021 — укp.

Мета роботи – наукове обґрунтування теоретико-методичних засад та практичних рекомендацій щодо формування організаційно-економічної стратегії сталого розвитку регіонального туризму. Об'єкт дослідження –процес формування організаційно-економічної стратегії сталого розвитку регіонального туризму. Предмет дослідження – теоретико-концептуальні положення, науково-методичні основи формування організаційно-економічної стратегії сталого розвитку регіонального туризму. Методи дослідження: метод термінологічного аналізу – при уточненні понять «регіональний туризм», «стратегія сталого розвитку регіонального туризму»; статистичних методів обробки даних, методів групування і порівняння, аналітичних методів – для оцінки сучасного загального стану та тенденцій функціонування регіонального туризму; методу імітаційного моделювання – для імплементації сучасних міжнародних практик і для розробки рекомендацій та пропозицій визначення цілей і напрямків розвитку регіонального туризму в Україні; методу логічного узагальнення – для забезпечення послідовності у проведенні наукового дослідження та формулювання висновків; структурний, адаптивний та інтегральний підходи – при розробці концептуального підходу щодо організаційно-економічного розвитку регіонального туризму і при формуванні стратегії сталого розвитку територіальних громад; метод контент-аналізу; метод алгоритмізації; евристичні методи, метод інтерв'ювання, метод експертних оцінок та структурно-логічний метод.^UThe purpose of the work is the scientific substantiation of theoretical and methodological principles and practical recommendations for the formation of organizational and economic strategy for sustainable development of regional tourism. The object of research is the process of formation of organizational and economic strategy of sustainable development of regional tourism. The subject of research are theoretical and conceptual provisions, scientific and methodological foundations for the formation of organizational and economic strategy for sustainable development of regional tourism. Research methods: method of terminological analysis - in clarifying the concepts of "regional tourism", "strategy for sustainable development of regional tourism"; statistical methods of data processing, methods of grouping and comparison, analytical methods - to assess the current general state and trends in the functioning of regional tourism; method of simulation modeling - for the implementation of modern international practices and for the development of recommendations and proposals for determining the goals and directions of regional tourism in Ukraine; method of logical generalization - to ensure consistency in research and formulation of conclusions; structural, adaptive and integrated approaches - in the development of a conceptual approach to the organizational and economic development of regional tourism and in the formation of a strategy for sustainable development of territorial communities; content analysis method; algorithmization method; heuristic methods, interview method, expert assessment method and structural-logical method.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
12.

Шаркіна А. Г. 
Грим у модних інноваціях XXI століття: художні засоби і технології. / А. Г. Шаркіна. — Б.м., 2021 — укp.

Дисертаційну роботу присвячено дослідженню сучасних гримерних практик у модних інноваціях. Наукова новизна дослідження полягає у теоретичному обґрунтуванні та практичному застосуванні інноваційних засобів і технологій гриму у fashion-індустрії. У представленій до захисту праці вперше: творчість художника-гримера у fashion-індустрії розглянуто як самостійний різновид діяльності в сфері дизайну; проведено наукове комплексне дослідження сучасних гримерних практик у fashion-індустрії; виявлено можливості сучасних гримерних, декоративних, постижерних засобів у реалізації інноваційних ідей візуального перетворення тілесності. Практичне значення роботи полягає у виявленні й реалізації функцій гриму у розмаїтті його проявів у модних інноваціях XXI ст., у розкритті взаємозв'язку театрального і кіно-гриму з інноваційними практиками гриму у fashion-індустрії при створенні сучасних образів. Визначено, що специфіка гриму у fashion-індустрії полягає у наслідуванні традицій та принципів театрального і кіно-гриму та застосуванні новітніх засобів beauty-індустрії. Визначено, що стосовно fashion-індустрії грим – це система художніх засобів, спрямована на зміну зовнішнього вигляду людини за рахунок перетворення первинних даних обличчя і тіла і надання їм нових зображувальних форм шляхом живописно-пластичного моделювання.З метою співставлення історичного досвіду у гримерній справі із сучасними тенденціями проаналізовано прийоми і засоби художнього гриму таких майстрів голлівудського кінематографу XX ст., як М. Фактор (експерименти з екранним гримом на прикладі роботи з акторами Г. Уолтхолом і М. Дитрих), А. Шнайдер (авторські прийоми у роботі над екранним образом М. Монро), А. де Россі (розробка гриму для екранного образу Е. Тейлор). Специфіку театрального гриму проаналізовано на прикладі образу Мавки з драми-феєрії «Лісова пісня» Л. Українки у виконанні Р. Недашківської (2012).Інновації в українській fashion-індустрії проаналізовано на прикладі гримерних розробок українських візажистів і дизайнерів С. Чайки, О. Романової, М. Скальскої, візажиста і гримера кіно С. Римакової, візажистів М. Борщєвської і Т. Антоненко. Проаналізовано практики гриму в fashion-інноваціях на прикладах подіумних образів Galliano Balmain, Margiela, Chanel, Saint Laurent, Vanessa Seward, Elie Saab. Охарактеризовано інноваційні гримерні продукти і розробки, які значно розширили можливості художника-гримера. Визначено, що сучасна beauty-індустрія додає до арсеналу гримера ряд матеріалів, засобів і технологій, завдяки яким можна демонструвати інноваційні рішення: кольорові ефекти, різнокольорові стрілки і туші, декорування (аплікація) частин обличчя блискітками, стразами, перлами; вії – накладні, нарощені, з приклеєним пір'ям; графічні елементи на обличчі; нові технології виробництва перламутру; використання силікону і винахід стійких і комфортних текстур. Ці засоби дозволяють прискорити процес нанесення гриму, пришвидшити розтушовування і позбавляють необхідності підправляти грим під час зйомки чи дійства. На основі вивчення історичного досвіду та практик розробки образів із застосуванням інноваційних технологій обґрунтовано і запропоновано алгоритм створення модного образу за такими етапами: 1) пошук ідеї, визначення концептуального змісту образу відповідно до мети; 2) пошук засобів виразності, підготовка необхідних матеріалів; 3) стилізація, виконання образу. Основні функції гриму реалізовано у практичній частині дослідження – у створенні fashion-образів із застосуванням інноваційних прийомів. Проект представлено описом і фотофіксацією: тематичних образів з використанням художньо-образних засобів гриму; святкових образів з обґрунтуванням пластично-виражальних засобів гриму; сценічних і видовищних образів із застосуванням образотворчих засобів гриму; рекламних образів, здатних впливати на думку і вибір споживача.Визначено, що через процес і результат візуального перетворення образу моделі художником-гримером, дизайнером, стилістом, фотографом, режисером, відкривається можливість по новому сприймати формування модного зразка. Дослідження гримерних практик у fashion-індустрії – актуальний напрям у мистецтвознавстві, який забезпечуватиме нові підходи до розуміння взаємозв'язку всіх елементів презентації модного продукту. Ключові слова: грим, практики гриму, fashion-індустрія, fashion-інновації, художній образ, засоби, технології, тематичний образ, святковий образ, видовищний образ.^UThe dissertation is devoted to the research of modern make-up practices in fashion innovations. The scientific novelty of the research are in the theoretical substantiation and practical application of innovative means and technologies of make-up in the fashion industry. In this work we can find for the first time the following: the creation of a make-up artist in the fashion industry is considered as an independent activity in the field of design; a comprehensive scientific study of modern make-up practices in fashion industry; the possibilities of modern make-up, decorative, post-posture means in realization of innovative ideas of visual transformation of corporeality. The practical significance of the work is to identify and implement the functions of make-up in the diversity of its manifestations in fashion innovations of the XXI century, to reveal the relationship between theater and film make-up with innovative make-up practices in the fashion industry in creating modern images. It is determined that the specifics of make-up in the fashion industry is to follow the traditions and principles of theater and film make-up and the using of the latest tools in the beauty industry. It is determined that in relation to the fashion industry, make-up is a system of artistic means aimed at changing the appearance of a person by transforming the primary data of the face and body and giving them new pictorial forms through pictorial-plastic modeling.In order to compare the historical experience in make-up with the modern trends, the techniques and means of artistic make-up of such masters of Hollywood cinema of the XX century as M. Factor (experiments with screen make-up on the example of work with actors G. Walthall and M. Dietrich), A. Schneider (author's techniques in the work on the screen image of M. Monroe), A. de Rossi (development of make-up for the screen image of E. Taylor) are analyzed.The specifics of theatrical make-up are analyzed on the example of the image of Mavka from the drama – extravaganza «Forest Song» by L. Ukrainka performed by R. Nedashkivska (2012).Innovations in the Ukrainian fashion industry are analyzed on the example of make-up works by Ukrainian make-up artists and designers S. Chaika, O. Romanova, M. Skalska, visagiste and maquillagist S. Rymakova, make-up artists M. Borshchevska and T. Antonenko. Make-up practices in fashion innovations are analyzed on the examples of catwalk images (Galliano Balmain, Margiela, Chanel, Saint Laurent, Vanessa Seward, Elie Saab). Innovative make-up products and developments are described, which have significantly expanded the possibilities of a make-up artist. It is determined that the modern beauty industry adds to the make-up arsenal of the make-up artist a number of materials, means and technologies. Thanks to them it is possible to demonstrate innovative solutions: color effects, multi-colored arrows and mascaras, decoration (application) of parts of the face with sequins, rhinestones, pearls; eyelashes – false, extended, with glued feathers; graphic elements on the face; new technologies for mother-of-pearl production; the use of silicone and the invention of stable and comfortable textures. These tools speed up the process of applying make-up, speed up shading and eliminate the need to tweak make-up during shooting or action. Based on the study of historical experience and practices of image development with the use of innovative technologies, the algorithm of creating a fashionable image is substantiated and proposed in the following stages: 1) search for an idea, determining the conceptual content of the image in accordance with the purpose; 2) search for means of expression, preparation of necessary materials; 3) stylization, execution of the image. The main functions of make-up are realized in the practical part of the research – in the creation of fashion-images with the use of innovative techniques. The project is presented by description and photo fixation: thematic images with the use of artistic and figurative means of make-up; festive images with substantiation of plastic-expressive means of make-up; stage and spectacular images with the use of visual make-up; advertising images that can influence the opinion and choice of the consumer.It is determined that through the process and result of visual transformation of the image of the model by a make-up artist, designer, stylist, photographer, director, it is possible to perceive the formation of a fashion model in a new way. The study of make-up practices in the fashion industry is a topical area in art history, which will provide new approaches to understanding the relationship of all elements of the presentation of a fashion product.Key words: make-up, make-up practices, fashion-industry, fashion-innovations, artistic image, means, technologies, thematic image, festive image, spectacular image.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
13.

Шарко А. О. 
Автоматизація процесу ідентифікації стану металевих конструкцій в умовах невизначеності характеру навантажень / А. О. Шарко. — Б.м., 2021 — укp.

Об'єкт дослідження - процеси автоматизації стану металевих конструкцій в умовах невизначеності характеру навантажень. Мета дослідження - розробка моделей, методів і засобів технологічного, інформаційного та математичного забезпечення автоматизації вимірювань і оцінок стану металевих конструкцій в реальному часі. Методи дослідження: автоматизація процесів оцінок стану організаційно-технічних об'єктів в умовах їх експлуатації, матеріалознавства, неруйнівного контролю, матричного і тензорного аналізу при вирішенні задач ідентифікації динамічних систем. Методи теорії пружності і механіки руйнувань при вивчені взаємозв'язків навантажень з розповсюдженням коливань в деформованих середовищах, для спеціальних програмних пакетів математичного і імітаційного моделювання, для вирішення задач моделювання, прогнозування і обробки експериментальних даних. Галузь використання – промисловість, експлуатація.^UObject of research are processes of automation of metal structures condition under uncertainty of loading conditions. The purpose of the study is to develop models, methods and means of technological, informational and mathematical support for measurements automation and assessments of the state of metal structures in real time. Methods of research of automation of estimations processes of organizational and technical objects condition in contexts of their operation, materials science, nondestructive testing, matrix and tensor analysis at the decision of problems of dynamic systems identification. Methods of elasticity theory and fracture mechanics in studying the relationships of loads with the propagation of oscillations in deformed environment, for special software packages for mathematical and simulation modeling, for solving problems of modeling, forecasting and processing of experimental data. Fields of use are industry and exploitation.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
14.

Шарко А. О. 
Автоматизація процесу ідентифікації стану металевих конструкцій в умовах невизначеності характеру навантажень / А. О. Шарко. — Б.м., 2021 — укp.

Об'єкт дослідження - процеси автоматизації стану металевих конструкцій в умовах невизначеності характеру навантажень. Мета дослідження - розробка моделей, методів і засобів технологічного, інформаційного та математичного забезпечення автоматизації вимірювань і оцінок стану металевих конструкцій в реальному часі. Методи дослідження: автоматизація процесів оцінок стану організаційно-технічних об'єктів в умовах їх експлуатації, матеріалознавства, неруйнівного контролю, матричного і тензорного аналізу при вирішенні задач ідентифікації динамічних систем. Методи теорії пружності і механіки руйнувань при вивчені взаємозв'язків навантажень з розповсюдженням коливань в деформованих середовищах, для спеціальних програмних пакетів математичного і імітаційного моделювання, для вирішення задач моделювання, прогнозування і обробки експериментальних даних. Галузь використання – промисловість, експлуатація.^UObject of research are processes of automation of metal structures condition under uncertainty of loading conditions. The purpose of the study is to develop models, methods and means of technological, informational and mathematical support for measurements automation and assessments of the state of metal structures in real time. Methods of research of automation of estimations processes of organizational and technical objects condition in contexts of their operation, materials science, nondestructive testing, matrix and tensor analysis at the decision of problems of dynamic systems identification. Methods of elasticity theory and fracture mechanics in studying the relationships of loads with the propagation of oscillations in deformed environment, for special software packages for mathematical and simulation modeling, for solving problems of modeling, forecasting and processing of experimental data. Fields of use are industry and exploitation.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського