Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (228)Книжкові видання та компакт-диски (117)Журнали та продовжувані видання (15)
Пошуковий запит: (<.>A=Харченко Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Харченко Н.М. 
Методика вимірювання та досвід аналізу бідності в сучасній Україні: Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.02 / Н.М. Харченко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Досліджено методичні засади вимірювання рівня бідності в емпіричних соціологічних дослідженнях на прикладі України. Розглянуто різноманіття аспектів бідності та надано класифікацію основних методологічних підходів до її вимірювання. Запропоновано методику оцінки поширення бідності в Україні. Доведено, що для України найбільш прийнятним є застосування абсолютного підходу до визначення рівня бідності. Як індикатор добробуту доцільно використовувати середні споживчі витрати сімей. За результатами опитування визначено рівень бідності в Україні, найбільш вразливі верстви населення, основні стратегії подолання бідності та особливості суб'єктивного сприйняття рівня матеріальної забезпеченості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*361
Шифр НБУВ: РА313532 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Харченко Н. П. 
Міліція в механізмі української держави: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / Н. П. Харченко ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Здійснено історіографічний аналіз головних методологічних підходів щодо інтерпретації наукової категорії "механізм держави" та запропоновано її авторську дефініцію. Визначено стратегію трансформації головних напрямів діяльності міліції в контексті реалізації нею правоохоронної функції держави, а також модель сучасної структурної побудови міліції в механізмі української держави. За різними критеріями здійснено класифікацію та виявлено особливі риси форм і методів діяльності міліції в механізмі української держави. Охарактеризовано мету, стратегічні напрями розвитку та принципи реформування міліції в контексті перспектив вдосконалення механізму української держави.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011
Шифр НБУВ: РА379388 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Харченко Н.О. 
Патогенетичні та терапевтичні аспекти мікроелементів при ішемічній хворобі серця: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / Н.О. Харченко ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

Проаналізовано роль мікроелементних порушень заліза, цинку, марганцю та міді внаслідок ішемічної хвороби серця (ІХС), а також зроблено оцінку ефективності замісної терапії за умов їх корекції юнікапом М. За результатами проведених досліджень запропоновано рівні зниження цинку та заліза у крові у хворих на ІХС, які можуть стати додатковими маркерами дестабілізації протікання стенокардії. Встановлено, що вивчення активності глутатіонтрансферази, каталази, рівня накопичування продуктів перекисного окислення ліпідів, вмісту цинку, марганцю та міді у крові сприяє більш повному патогенетичному уявленню про участь даних мікроелементів у розвитку ІХС та атеросклерозу. Доведено доцільність використання препаратів із мікроелементами, зокрема, юнікапу М, у комплексі з антиангінальною терапією з метою корекції вмісту мікроелементів у хворих й оптимізації лікування ІХС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.11-3
Шифр НБУВ: РА309068 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Харченко Н.Б. 
Педагогічні особливості мотивації навчальної діяльності учнів загальноосвітньої школи у виховній колонії: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.09 / Н.Б. Харченко ; Криворіз. держ. пед. ун-т. — Кривий Ріг, 2010. — 20 с. — укp.

Удосконалено організацію навчального процесу за умов виховної колонії залежно від вікових закономірностей розвитку й умов утримання неповнолітніх засуджених. Розроблено дидактичну модель навчальної діяльності таких учнів. Визначено науково-методичні й організаційні чинники зростання мотивації навчальної діяльності учнів у виховній колонії. Експериментально перевірено дієвість запропонованої дидактичної моделі. Показано оптимальні для віку й умов навчання зміст, форми та методи пізнавальної діяльності неповнолітніх засуджених. Доведено, що найбільшого впливу на показники навчальної діяльності учнів загальноосвітньої школи у виховній колонії має мотивація цієї діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч424(4УКР)719.23 + Х884.9 (4УКР)024:Ч30
Шифр НБУВ: РА375292 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Харченко Н.В. 
Формування у дітей старшого дошкільного віку умінь будувати міркування: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / Н.В. Харченко ; Ін-т педагогіки АПН України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано й експериментально апробовано методику формування у дітей старшого дошкільного віку вмінь будувати міркування, основу якої становить забезпечення на практично-емпіричному рівні процесу оволодіння дітьми мовленнєвими навичками та вмінням встановлювати та синтаксично оформлювати причинно-наслідкові зв'язки. Методику побудовано з застосуванням інтегрованого підходу, урахуванням мовленнєвого досвіду дітей і специфіки аналогійно-чуттєвого (інтуїтивного) засвоєння мови та мовлення у дошкільному віці. Встановлено перспективність використання нової педагогічної технології для поліпшення мовного розвитку дітей на рівні, необхідному для усвідомлення у I класі міркування як лінгвістичної одиниці у єдності мовних і композиційних особливостей. Удосконалено методику розвитку монологічного мовлення дітей дошкільного віку та описано характерні для даного періоду лінгвістичні особливості міркування у спонтанних висловлюваннях. Визначено й апробовано ефективні умови, методи, організаційні форми, лінгвометодичні та дидактичні засоби навчання дітей міркуванню. Відзначено, що впровадження нової методики сприяє налагодженню перспективних зв'язків між старшою дошкільною та молодшою шкільною освітніми ланками у процесі навчання дітей міркуванню як функціонально-смислового типу мовлення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-911 + Ч411.382.1 +
Шифр НБУВ: РА334668

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського