Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (6)Реферативна база даних (514)Книжкові видання та компакт-диски (455)Журнали та продовжувані видання (13)
Пошуковий запит: (<.>A=Федорова$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 40
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Федорова Н.Ф. 
Організаційно-педагогічні умови діяльності школи-лабораторії наукової установи: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / Н.Ф. Федорова ; Ін-т педагогіки АПН України. — К., 1999. — 15 с. — укp.

Обгрунтовано організаційні, змістові, технологічні та матеріально-технічні нововведення, які забезпечують функціонування школи-лабораторії наукової установи. Розкрито сутність та специфіку діяльності школи-лабораторії; компоненти, які характеризують її діяльність. Запропоновано модель організаційної структури школи-лабораторії, структура управління науково-дослідної діяльності, розроблено концепцію та положення про школу-лабораторію наукової установи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч424(4УКР)714.9

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Федорова С.О. 
Ефективність комп'ютерних навчальних курсів в процесі підготовки курсантів вищого військового закладу освіти: Автореф. дис... канд. пед. наук: 20.02.02 / С.О. Федорова ; Нац. акад. Прикордон. військ України ім. Б.Хмельницького. — Хмельницький, 2001. — 21 с. — укp.

Наведено оцінку ефективності комп'ютерних навчальних курсів. Виявлено об'єктивний показник ефективності - імовірність досягнення мети. З урахуванням взаємодії ЕОМ, курсантів і предмета засвоєння розроблено граф робіт. На базі граф-моделі навчання запропоновано математичну функціональну структурну модель, створену у вигляді імовірності правильної відповіді (безпомилковості дій) курсанта на кожному кроку навчання, який складається з трьох мікрокроків (спроб відповіді). За результатами педагогічного експерименту за участю 372 курсантів Севастопольського вищого військово-морського інженерного училища визначено параметри розробленої моделі навчання. За рахунок використання в навчальному процесі ефективних комп'ютерних навчальних курсів розроблено шкалу оцінки, яка сприяє підвищенню якості навчання, перевірці та оцінці знань, навичок і умінь курсантів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4,8(4Укр)390.1-36 + Ц924
Шифр НБУВ: РА317109 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Федорова О.О. 
Моніторинг артеріального тиску в оптимізації діагностики та ефективності вибору лікарських засобів при гіпертонічній хворобі: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / О.О. Федорова ; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І.Георгієвського. — Сімф., 2001. — 19 с. — укp.

Доведено важливу роль моніторингу артеріального тиску в оптимізації діагностики й ефективності вибору диференційованих схем гіпотензивної фармакотерапії у хворих на есенціальну гіпертензію різної статі, різним ступенем тяжкості захворювання, гемодинамічним типом кровообігу. Виявлено високу відтворюваність добового моніторингу артеріального тиску протягом кількох діб. Встановлено, що існують основні типи перебігу есенціальної гіпертензії: несприятливі у прогностичному плані - висока варіабельність артеріального тиску, порушений добовий ритм (профіль) артеріального тиску ("гіпер-діпери", "найт-пікери", "нон-діпери"); сприятливі у прогностичному плані - нормальна варіабельність артеріального тиску протягом усіх періодів доби, нормальний добовий ритм (профіль) артеріального тиску. Розроблено математичну модель середньоденного та середньонічного артеріального тиску за допомогою основних показників гемодинамічного забезпечення дозованих фізичних навантажень та структурно-функціонального стану міокарда. Запропоновано схеми диференційованої гіпотензивної фармакотерапії з урахуванням основних показників добового профілю артеріального тиску.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030-4-52
Шифр НБУВ: РА314583 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Федорова О.П. 
Діастолічна функція міокарда і показники енергетичного обміну у хворих на цереброішемічну форму артеріальної гіпертензії та їх корекція периферичними вазодилятаторами: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / О.П. Федорова ; Запоріз. держ. мед. ун-т. — Запоріжжя, 2002. — 16 с. — укp.

Вперше досліджено в порівняльному аспекті діастолічну дисфункцію міокарда лівого шлуночка та показники енергетичного метаболізму в хворих з різним ступенем порушення кровотоку у екстракраніальних артеріях. Визначено кореляційну залежність між параметрами трансмітрального кровотоку та показниками енергетичного метаболізму. Вивчено ефективність впливу монотерапії та поєднаного застосування еналаприлу та нимодипіну на діастолічну дисфункцію й енергетичний обмін у хворих на артеріальну гіпертензію залежно від ступеня асиметрії лінійної швидкості кровотоку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703.1-3 + Р410.030-37
Шифр НБУВ: РА317537 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Федорова Т.О. 
Розроблення технології хліба з борошна тритикале: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.01 / Т.О. Федорова ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Запропоновано технологію виробництва хліба з обойного тритикалевого борошна, виготовленого з зерна з фенотипом жита. Досліджено хімічний склад та хлібопекарські властивості обойного тритикалевого борошна. Встановлено доцільність приготування тіста з даного виду борошна на густих заквасках. На підставі дослідження впливу технологічних факторів на біохімічні, мікробіологічні та колоїдні процеси, що відбуваються під час дозрівання тістових напівфабрикатів, визначено оптимальні параметри технологічного процесу виготовлення хліба з цього борошна. Сформульовано теоретичні та практичні аспекти прискореної технології виготовлення хліба. Визначено харчову цінність хліба з обойного тритикалевого борошна, встановлено економічну доцільність його виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л83-31
Шифр НБУВ: РА331053

Рубрики:

      
6.

Федорова О.В. 
Одновимірне розупорядкування шаруватих структур металоксидних сполук на основі вісмуту: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / О.В. Федорова ; НАН України. Ін-т проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевича. — К., 2004. — 16 с.: рис. — укp.

Встановлено закономірності зміни характеристик дифракційної картини, спричинених одновимірними розупорядкуваннями (ОР) структури, на базі яких розроблено метод визначення типу ДП, величини їх концентрації та характеру взаємного розташування у цих кристалах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.226,022 + В372.13,022 +
Шифр НБУВ: РА331349

Рубрики:

      
7.

Федорова В.Р. 
Відмінності ефектів генів фотоперіодичної реакції в озимої м'якої пшениці: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.15 / В.Р. Федорова ; Селекц.-генет. ін-т - нац. центр насіннєзнав. та сортовивч. УААН. — О., 2004. — 18 с. — укp.

Вивчено ефекти генів фотоперіодичної реакції - однієї з генетичних систем, яка контролює тривалість вегетаційного періоду. Установлено відмінності прояву конкретних алелів трьох Ppd генів (Ppd1, Ppd2, Ppd3) за декількома ознаками: темпи розвитку озимої м'якої пшениці, час включення та тривалість дії генетичної системи Ppd, а також плейотропні ефекти вказаних генів на рівень розвитку окремих господарсько-цінних ознак в єдиному генофоні озимої м'якої пшениці. Показано, що ефект генів фотоперіодичної реакції виявляється в різній тривалості проходження II - V етапів органогенезу і дія генів Ppd триває на цьому проміжку часу. Найбільшу селекційну цінність для умов півдня України виявлено у носіїв генів слабкої фотоперіодичної чутливості - Ppd1 та Ppd3. У той же час у селекційних програмах для зон з достатнім рівнем зволоження та тривалим природним днем рекомендовано залучати носіїв домінантного гена Ppd2, оскільки за подібних умов може реалізуватись генетичний потенціал домінантного алеля даного гена за ознаками продуктивності рослин. Запропоновано використовувати результати роботи з метою одержання сортів (генотипів) озимої пшениці з запрограмованим темпом розвитку для конкретної зони України, що дає змогу суттєво зменшити втрати врожаю від впливу стресових чинників зовнішнього середовища, а також скоротити об'єми селекційних програм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-31 +
Шифр НБУВ: РА328541

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
8.

Федорова І.А. 
Технологічна мінералогія відходів збагачення Північного гірничозбагачувального комбінату Криворізького басейну: Автореф. дис... канд. геол. наук: 04.00.20 / І.А. Федорова ; Криворіз. техн. ун-т. — Кривий Ріг, 2004. — 19 с. — укp.

Досліджено мінералогічний склад лежалих хвостів Північного гірничозбагачувального комбінату (ПнГЗКу), які у придамбовій частині хвостосховища комбінату утворюють техногенний поклад залізних руд, що за природою є близькі до розсипних. За результатами кількісних мінералогічних розрахунків і хімічних аналізів показано, що якісні показники техногенної сировини близькі до відповідних показників первинних залізних руд Первомайського та Ганнівського родовищ, які розробляються ПнГЗКом. Наведено дані про закономірності зміни гранулометричного та мінерального складу лежалих хвостів у напрямках: вздовж дамби хвостосховища та від дамби до його центральної частини. За результатами топомінералогічних досліджень виділено техногенний залізорудний поклад шириною 300 - 500 м від дамби вглиб хвостосховища. На підставі даних, одержаних за мінералогічних досліджень лежалих хвостів розроблено оптимальну технологію їх повторного збагачення. Здійснено мінералого-технологічні експерименти з використанням магнітної та гравітаційної технологій. Показано, що мінералогічні особливості техногенної залізорудної сировини обумовлюють найбільшу ефективність гравітаційної або комбінованої гравітаційно-магнітної технології, їх використання дає змогу одержати концентрат зі вмістом заліза 67 - 68 %. Зазначено, що одержані результати дозволяють оцінити придамбову частину хвостосховища як поклад високоякісної та перспективної техногенної залізорудної сировини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И419,323 +
Шифр НБУВ: РА334752

Рубрики:

      
9.

Федорова О.В. 
Телязіоз великої рогатої худоби в умовах лісостепової зони України (епізоотологія, лікувально-профілактичні заходи): Автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.11 / О.В. Федорова ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2004. — 17 с. — укp.

Досліджено поширення телязіозу великої рогатої худоби в господарствах лісостепової зони України. Встановлено видовий склад збудників телязіозу та їх проміжних хазяїв - зоофільних мух. Наведено результати обстеження слизової оболонки кон'юнктивальних мішків та третьої повіки великої рогатої худоби на наявність збудників телязіозу і мезофільної аеробної та факультативно-анаеробної бактеріальної мікрофлори. Встановлено ефективність деяких антгельмінтиків та очної мазі "Альтел" на основі альбендазолу. Розроблено комплекс лікувально-профілактичних заходів з застосуванням ефективних антгельмінтиків та вушних бірок "Флектрон" для захисту тварин від мух.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.626.431.1-911-7 +
Шифр НБУВ: РА330020

      
10.

Федорова Ю.К. 
Формування комплексу продажів на підприємствах харчової промисловості: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Ю.К. Федорова ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2005. — 18 с. — укp.

Досліджено теоретичні аспекти процесу продажів за умов ринкової економіки. Визначено сутність поняття "комплекс продажів" як одного з елементів системи "маркетинг-мікс" підприємства, що впливає на цільовий ринок. Відзначено, що концепція традиційної системи "маркетинг-мікс" потребує адаптації стосовно діяльності підприємств харчової промисловості. Запропоновано маркетингові інструменти у межах "4Р" для продовольчих товарів. Обгрунтовано необхідність вровадження на вітчизняних підприємствах харчової промисловості концепції розширення та зміцнення зв'язків з партнерами (посередниками, споживачами) - теорії маркетингу стосунків. Обгрунтовано необхідність розробки комплексу продажів як одного з елементів системи "маркетинг-мікс" підприємства та сформовано його структуру. Визначено основні принципи формування комплексу продажів, орієнтованих на споживача. Здійснено систематизацію напрямів проведення ситуаційного аналізу для виявлення перспектив продажів. Проаналізовано вплив різних факторів на формування комплексу продажів та виділено найбільш суттєві з них, що характеризують покупців, підприємство та товар. Досліджено інструменти продажів, що використовуються на українських підприємствах різних підгалузей харчової промисловості, зокрема м'ясопереробної та лікеро-горілчаної. Запропоновано алгоритм формування комплексу продажів на підприємствах харчової промисловості. Акцентовано увагу на його стратегічних рішеннях, спрямованих на побудову розподільної мережі та організацію руху товару від виробника до кінцевого споживача. У межах комплексу продажів запропоновано тактичні інструменти, що орієнтуються на покупця та реалізуються у сфері роздрібної торгівлі. Розроблено модель оптимізації вибору маркетингового каналу, використання якої поліпшує ефективність формування розподільної мережі на підприємстві на підставі зіставлення всіх факторів, що впливають на даний процес, і дозволяє визначити найбільш оптимальний варіант доведення товару до споживача.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.71-211.1 +
Шифр НБУВ: РА340585

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Федорова А.І. 
Старообрядницькі общини Південної Бессарабії у XIX - першій половині XX ст.: історико-конфесійний аспект: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / А.І. Федорова ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2005. — 20 с. — укp.

З використанням результатів польових етнографічних досліджень, архівних матеріалів проаналізовано основні етапи становлення старообрядницьких поселень у Південній Бессарабії. Виявлено особливості політики різних урядів щодо старообрядців даного регіону. Розглянуто діяльність протирозкольницьких місіонерів південного регіону щодо привернення старообрядців на бік синодальної церкви, а також протидію цьому старообрядців. На підставі всебічного аналізу залучених документів розкрито діяльність старообрядницької Ізмаїльської єпархії, визначено дії єпископів у справі підтримки міцності старообрядництва. Грунтовно досліджено існування церков та монастирів як чинників консолідації старообрядців. Розглянуто побутову релігійність старообрядців, що дало змогу виявити притаманний їй дуалізм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4МОЛ)5-55 + Э372.242.091(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА336543

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
12.

Федорова К.Ю. 
Розрахункові моделі хвилезахисних та берегоукріпних споруд морського узбережжя та водосховищ: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / К.Ю. Федорова ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2005. — 26 с. — укp.

Запропоновано метод розрахунку характеристик системи споруда - грунтове підгрунтя - водне середовище, побудований на базі принципу максимуму Мізеса у теорії пластичності течії для розрахунку берегоукріпних споруд. Одержано систему рівнянь у приростах в інваріантній формі, здійснено модифікацію функцій навантаження для пластичних деформацій, запропоновано процедуру усунення особливостей сингулярних ліній і точок поверхонь навантаження Кулона - Мора. Створено метод розв'язання хвильових задач, який базується на ідеї деформації простору. З використанням системи хвильових мультиполів уперше визначено характеристики силового впливу прогресивних хвиль кінцевої амплітуди на підводний трубопровід, розташований на дні. Уперше розв'язано гідродинамічну задачу про дифракцію хвиль кінцевої амплітуди на підводному хвилеломі з застосуванням методу межових інтегральних рівнянь, одержано гідродинамічні сили, що діють на хвилелом. Теоретичні результати розв'язання перевірено шляхом їх порівняння з даними спеціальних експериментів на моделях труби та підводного хвилелому у хвильовому лотку ЧМНДІП на дослідному басейні ОНМУ. Розроблено програмний комплекс, який дає змогу виконати розрахунок за двома межовими станами - міцністю та деформацією основних типів берегоукріпних споруд.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н777.22-022.8 +
Шифр НБУВ: РА338033

Рубрики:

      
13.

Федорова О.В. 
Ефекти мікролінзування і будова гравітаційно-лінзових систем: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.03.02 / О.В. Федорова ; НАН України. Голов. астроном. обсерваторія. — К., 2005. — 23 с. — укp.

Здійснено моделювання траєкторії центру яскравості (ЦЗЯ) та кривих підсилення зображень джерел з різними розподілами яскравості, мікролінзованих лінзою Чанга - Рефсдала та двома точковими масами з фоновим полем (зсувом) та неперервною матерією на промені зору (конвергенцією). Одержано траєкторії ЦЗЯ та криві підсилення залежно від траєкторії джерела, зсуву та конвергенції для лінзи Чанга - Рефсдала. Проаналізовано точність відновлення параметрів гравітаційно-лінзових систем (ГЛС) за кривими блиску з використанням асимптотичних співвідношень для підсилення в околі каустики. Обчислено параметри подій з великим підсиленням в ГЛС "Хрест Ейнштейна" за кривими блиску, виміряними групами OGLE та GLITP. Змодельовано ефект захоплення позагалактичної системи відліку (СВ) внаслідок слабкого гравітаційного мікролінзування позагалактичних джерел масами Галактики. Вплив тіл Сонячної системи на координати таких джерел враховано шляхом побудови релятивістських СВ у наближенні слабкого гравітаційного поля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В631.4 с0,022 +
Шифр НБУВ: РА335355

Рубрики:

      
14.

Федорова Д.В. 
Технологія оздоблювальних напівфабрикатів з екстрактом стевії та продуктами переробки морських водоростей: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.16 / Д.В. Федорова ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2006. — 22 с. — укp.

Науково обгрунтовано та розроблено технології оздоблювальних напівфабрикатів (вершкових кремів, фруктових начинок) і борошняних кондитерських виробів з використанням натурального підсолоджувача зі стевії (сухого екстракту стевії) та продуктів переробки зниження енергетичної цінності та підвищення мікронутрієнтів у борошняних кондитерських виробах. Встановлено вплив структуроутворювача "карагінанжелатин" на пінотвірну здатність та структурно-механічні показники кремів з екстрактом стевії. Визначено закономірності утворення структури оздоблювальних напівфабрикатів з екстрактом стевії та карагінаном, науково обгрунтовано раціональні концентрації домішок, технологічні режими. Розроблено технологію заварних напівфабрикатів з зостерою, що дозволило підвищити їх мінеральну цінність, покращити технологічні властивості заварного тіста. Доведено якість та безпечність борошняних кондитерських виробів з оздоблювальними напівфабрикатами з екстрактом стевії, карагінаном і зостерою. Виявлено закономірності зміни структури розроблених кремів у оздоблювальних напівфабрикатів з екстрактом стевії та карагінаном. Проведено комплексу оцінку якості розроблених виробів за результатами досліджень органолептичних, фізико-хімічних, мікробіологічних показників, поживної цінності, здійснено оцінку їх конкурентопридатності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л868-3 +
Шифр НБУВ: РА343716

Рубрики:

      
15.

Федорова М.В. 
Державне регулювання формування та використання соціальних фондів в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / М.В. Федорова ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Здійснено комплексне дослідження теоретичних, методологічних і практичних питань фукціонування соціальних фондів, що здійснюють соціальний захист населення в Україні. Розкрито суть понять "соціальний захист", "соціальне забезпечення", визначено їх місце у системі соціально-трудових і розподільних відносин. Запропоновано більш повну класифікацію основних форм соціального захисту населення, її методологічних принципів. Визначено особливості державного регулювання формування та використання соціальних фондів у розвинутих країнах та в Україні. Проаналізовано тенденції розвитку національної системи соціального страхування, що базується на діяльності чотирьох позабюджетних соціальних фондів. Доведено, що система соціального захисту населення в Україні перебуває на стадії становлення та розвитку, здійснюється пошук оптимальної структури, основних функцій, пріоритетних напрямків діяльності на різних рівнях. Розроблено конкретні пропозиції щодо подальшого реформування пенсійної системи та вдосконалення і подальшого розвитку діючої системи соціального страхування на підставі підвищення ефективності функціонування соціальних фондів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.45 + У9(4УКР)271 +
Шифр НБУВ: РА345272

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Федорова Л.О. 
Організаційне забезпечення якості лікарських засобів на етапах реалізації та медичного застосування: Автореф. дис... канд. фармац. наук: 15.00.01 / Л.О. Федорова ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2006. — 21 с. — укp.

Науково обгрунтовано та практично впроваджено рекомендації щодо удосконалення роботи Державної інспекції щодо посилення контролю за якістю лікарських засобів. Розроблено концептуальну модель забезпечення державного контролю за якістю лікарських засобів під час транспортування, проведення тендерних торгів, ввезення через митні термінали, надання послуги "Ліки на замовлення" та надходження у вигляді гуманітарної допомоги. Сформульовано базові принципи координаційної діяльності, розроблено стратегію взаємодії Державної інспекції з органами виконавчої влади та правоохоронними структурами як основної складової забезпечення якості лікарських засобів. Обгрунтовано доцільність взаємодії територіальної Державної інспекції та регіонального представника Державного фармакологічного центру МОЗ України у напрямку контролю за якістю лікарських засобів. На підставі використання інформаційних технологій здійснено впровадження нових принципів проведення інспектування територіальними органами контролю якості лікарських засобів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р282.51 +
Шифр НБУВ: РА344543

Рубрики:

      
17.

Федорова О.В. 
Збалансованість як метод управління прибутковістю підприємств (на матеріалах хлібопекарної промисловості): автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / О.В. Федорова ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Обгрунтовано основні підходи щодо розкриття змісту категорії економічної збалансованості. Запропоновано визначення поняття економічної збалансованості діяльності підприємств за умов ринкової економіки. Розроблено та рекомендовано до використання методику управління прибутковістю підприємств хлібопекарної промисловості для досягнення економічної збалансованості, що грунтується на комплексному дослідженні прибутковості підприємств хлібопекарної промисловості з залученням показників їх фінансово-економічного стану і матриць її окремих оцінок, що дозволяє визначити межу, до якої можна зменшити витрати за одночасного збільшення прибутку та збереження якості продукції. Встановлено ефективність діяльності підприємств хлібопекарної промисловості. Доведено, що впровадження запропонованих методичних положень і практичних рекомендацій щодо управління прибутковістю підприємств хлібопекарної промисловості з метою досягнення економічної збалансованості дозволяє підвищити ефективність їх діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.6-864-21 +
Шифр НБУВ: РА354945

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Федорова 
Дослідження та розробка алгоритмів підвищення сталості мережі тактової синхронізації: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Наталія Володимирівна Федорова ; Український НДІ зв'язку. — К., 2007. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З889.8
Шифр НБУВ: РА352379

Рубрики:

      
19.

Федорова О.В. 
Іммобілізація біолігандів на полістирольних колоїдних частинках з функціоналізованою поверхнею: автореф. дис.... канд. хім. наук: 02.00.06 / О.В. Федорова ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Створено діагностичні полімерні тест-системи на основі композицій полімер - біополімер. Розроблено умови синтезу полістирольних мікросфер з застосуванням методу емульсійної беземульгаторної полімеризації для одержання монодисперсних, агломераційно стійких у фізіологічних розчинах полімерних дисперсій з заданим комплексом властивостей. Наведено методику модифікації поверхні полістирольної дисперсії за методом зародкової полімеризації з використанням суміші водо- й олієрозчинних ініціаторів і структурно-механічних стабілізаторів, без додаткового зародження нових частинок дисперсної фази у ході модифікації. З застосуванням методу рентгеноелектронної спектроскопії установлено склад і структуру міжфазного шару полістирольних дисперсій з контрольованою природою поверхні. Вивчено вплив способу іммобілізації біолігандів на стійкість полімерної дисперсії. Одержано високочутливі полімерні біотест-системи для діагностування інфекційних захворювань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г721.12-3 + Р34с +
Шифр НБУВ: РА361569

Рубрики:

      
20.

Федорова 
Адміністративно-правове регулювання приватної нотаріальної діяльності в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Ксенія Іванівна Федорова ; Національний аграрний ун-т. — К., 2008. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.13 + Х891.9(4УКР)931.6
Шифр НБУВ: РА359126

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського