Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (6)Реферативна база даних (75)Книжкові видання та компакт-диски (44)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Сафонов В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Сафонов В.Є. 
Ефективність застосування відеоторакоскопічних операцій в комплексній діагностиці та лікуванні захворювань легень, плеври та межистіння: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / В.Є. Сафонов ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи підвищення ефективності діагностики та лікування хворих з захворюваннями легень плеври та межистіння. Проаналізовано результати порівняльного дослідження ефективності застосування відеоторакоскопічних операцій з оптичною торакоскопією для лікування хворих з випітними плевритами, діагностичної торакотомії - пацієнтів з дисемінованними ураженнями легень і новоутвореннями та лімфаденопатіями межистіння. Встановлено ефективність різних методів діагностики, показано переваги та недоліки кожного з них. Наведено клінічне й фармакологічне обгрунтування доцільності використання відеоторакоскопії для діагностики та лікування хворих на випітні плеврити, а також пацієнтів з новоутвореннями межистіння та десимінованими процесами легень як оптимального методу. Визначено місце відеоторакоскопії у комплексі заходів диференційованої діагностики даної патології. Встановлено, що застосування відеоторакоскопії дозволяє покращити якість діагностики етіології захворювань легень, плеври, межистіння, збільшити можливості для виконання лікувальних хірургічних маніпуляцій, зменшити травматичність оперативного втручання та кількість післяопераційних ускладнень, скоротити витрати, період післяопераційної реабілітації й термін лікування, а також покращити косметичні наслідки операцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.23-4 + Р457.364.2-4 +
Шифр НБУВ: РА335200

Рубрики:

      
2.

Сафонов В.В. 
Мікрохвильові пристрої з активними резонаторами: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.07 / В.В. Сафонов ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Проаналізовано особливості розповсюдження діагностичного сигналу в удосконаленому активному резонаторі біжучої хвилі (АРБХ) з трьома регулюємими, невзаємними елементами зв'язку у мікрохвильовому пристрої зі схемою самозбудження та часткової компенсації втрат. Досліджено розгорнутий комплекс складних схем з активними і пасивними резонаторами біжучої хвилі. Теоретично й експериментально одержано залежність розповсюдження діагностичного сигналу у бік досліджуваного зразка, які доводять поширення діагностичного діапазону та збільшення більше, ніж на порядок чутливості хвилеводної частини мікрохвильового пристрою з АРБХ до змін коефіцієнта відбиття від досліджуваного зразка. З використанням методу радіохвильової діагностики досліджено поглинальну можливість сипучих діелектриків (стандартних вітчизняних сорбентів), вірогідність і високу ефективність запропонованого способу радіохвильової діагностики (РХД) підтверджено на підставі порівняння одержаних результатів з відомими експериментальними та літературними даними. Розроблено нові структури балансного АРБХ з проточними діелектричними резонаторами, електронним пристроєм автоматичного контролю швидкості зміни діелектричної проникності, матричним цифровим фільтром, побудованим на базі аналітичної моделі цифрового класифікатора сигналів і пристрою з АРБХ для радіохвильової діагностики твердих діелектриків і феритів. Розвинуто методику побудови генераторних модулів (ГМ) міліметрового діапазону надвисокої частоти. Розроблено нові структури ГМ, які мають розрядження спектра резонансних частот, підвищену стійкість автоколивального режиму за варіацій навантаження щодо зривів генерації та перескоків частоти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З840.4 +
Шифр НБУВ: РА354030

Рубрики:

      
3.

Сафонов В.В. 
Наукові основи розробки прогресивних апаратів охолодження та заморожування рідких харчових продуктів: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.18.12 / В.В. Сафонов ; Харк. держ. акад. технології та орг. харчування. — Х., 1999. — 34 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням проектування апаратів охолодження і заморожування рідких харчових продуктів, що характеризуються підвищеною енергоекономічністю та екологічною безпечністю. Запропоновано новий підхід до вирішення цієї важливої науково-технічної проблеми, який полягає у визначенні науково обгрунтованих величин конструктивних і робочих параметрів удосконалених апаратів на основі математичних моделей процесів, що відбуваються в цих апаратах. Розроблено конструкції прогресивних апаратів охолодження і заморожування рідких харчових продуктів з поліпшеним показником питомих енерговитрат на одиницю вихідної продукції. Обгрунтовано можливість переводу холодильних машин цих апаратів на використання нових альтернативних (озонобезпечних) холодоагентів з метою забезпечення екологічної чистоти апаратів. Розроблено нормативну та експлуатаційну документацію на нові апарати і проведено їх випробування в реальних виробничих умовах з позитивними результатами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л813.7

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
4.

Сафонов В.І. 
Обгрунтування способу оперативного визначення місця заклинювання тягового органу шахтних скребкових конвеєрів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.06 / В.І. Сафонов ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2009. — 18 с. — укp.

Обгрунтовано та розроблено спосіб оперативного пошуку місця заклинювання тягового органа шахтних скребкових конвеєрів з гідромуфтами у приводі у разі невірогідної інформації про експлуатаційні та технічні параметри. Шляхом імітаційного моделювання пуску конвеєра з заклиненим органом визначено характерні параметри стохастичних динамічних процесів, які відбуваються у силовій системі та є взаємозв'язаними з координатою стопоріння. Грунтуючись на цих параметрах, розроблено спосіб тестувального пуску, який дозволяє на підставі інструментальних вимірювань установити координату стопоріння тягового органу конвеєрів і скоротити непродуктивні витрати часу на пошук перешкоди руху, відновлення їх працездатності, підвищити надійність і ремонтопридатність. На підставі результатів експериментальної апробації способу на стендовому конвеєрі та за умов виробництва показано його ефективність, одержану за рахунок скорочення у середньому в 4,4 раза непродуктивних втрат часу під час пошуку перешкоди руху. За результатами проведених досліджень розроблено "Методику пошуку місця заклинювання тягового органа вибійного скребкового конвеєра з використанням методу пробного пуску" та "Методику розрахунку динаміки в силовій системі вибійних скребкових конвеєрів з гідромуфтами, пошуку місця заклинювання тягового органа з застосуванням способу пробного пуску та його економічної ефективності".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И163.42-08 +
Шифр НБУВ: РА364684

Рубрики:

      
5.

Сафонов В.М. 
Розвиток теорії та технології ковшової обробки в сталеливарному модулі: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.16.02 / В.М. Сафонов ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2010. — 35 с. — укp.

Встановлено, що висока інтенсивність продування металу інертним газом призводить до перенесення кисню на межу шлак-метал струменевими краплями сталі, що утворюються в результаті розриву газових міхурів. Розкрито особливості процесу спінювання рафінуючого шлаку в сталерозривному ковші за умов набору вакууму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К327.050.6
Шифр НБУВ: РА372072 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Сафонов В.О. 
Стратегія трансформації управління виноградарсько-виноробними підприємствами Криму: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.О. Сафонов ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено закономірності трансформації управління виноградарсько-виноробними підприємствами за умов переходу до ринкових відносин, а також розроблено теоретичні положення та практичні рекомендації щодо удосконалення структури, функцій і методів управління зазначеними підприємствами. Подано теоретичну оцінку управлінських рішень щодо стримування процесів приватизації підприємств. Розкрито позитивні зрушення та наявні негативні тенденції в управлінні підприємствами АПК України за десять років економічних реформ. Обгрунтовано стратегію виходу з кризового стану підприємств, а також цілі для її реалізації. Вивчено стан економіки виноградарсько-виноробних підприємств. Доведено необхідність державного регулювання підприємствами галузей виноградарства і виноробства. Обгрунтовано антикризову стратегію розвитку даних підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-6КРИ)306.752.5-21 +
Шифр НБУВ: РА323903

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського