Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (6)Реферативна база даних (71)Книжкові видання та компакт-диски (56)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=РОЗЕНФЕЛЬД$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Розенфельд В.В. 
Епіфітна і ендофітна мікрофлора насіння сосни звичайної Київського Полісся: автореф. дис... канд. біол. наук: 06.03.01 / В.В. Розенфельд ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Проведено дослідження епіфітної й ендофітної аутомікрофлори насіння сосни звичайної, визначено її роль у вирощуванні садивного матеріалу. Зі здорового насіння сосни звичайної виділено дійсні (Pseudomonas syringae, Erwinia nimipressuralis, Erwinia carotovora) та опортуністичні (Pseudomonas fluorescens, Pantoea agglomerans) фітопатогенні бактерії. З'ясовано, що сапротрофну асоціацію аутомікрофлори насіння сосни звичайної формують Bacillus subtilis, Bacillus pumilus, Paenibacillus polymyxa. Мікрофлору представлено грибами родів Acremonium, Alternaria, Aspergilus, Mucor, Penicillium, Trichoderma, а також дріжджами. На підставі вивчення патогенних, фітотоксичних, антагоністичних, бактерицидних і бактеріостатистичних властивостей виділених ізолятів мікроорганізмів виявлено їх вплив на насіння та проростки сосни звичайної та індикаторних рослин. У взаємовідносинах аутомікрофлори насіння сосни не знайдено чітких ознак антагонізму у межах виду мікроорганізму та між їх видами та групами. Виявлено, що антагоністична активність сапротрофних представників мікробної асоціації насіння до фітопатогенних бактерій дуже низька, але сумарна достатня для їх утримання на дуже низькому рівні. Доведено, що чинником обмеження заселення здорового насіння сосни звичайної фітопатогенними бактеріями є сапротрофні мікроорганізми як складова аутомікрофлори. Встановлено більшу антагоністичну активність мікроміцетів щодо фітопатогенних бактерій. Виявлено здатність біологічних і хімічних пестицидів певною мірою знезаражувати насіння сосни звичайної від епіфітної мікрофлори. З'ясовано, що дані препарати не проникають всередину насіння та не звільняють його від ендофітної мікрофлори. Обгрунтовано необхідність у процесах зберігання та підготовки насіння сосни до висіву підтримувати динамічну рівновагу складових мікробних угруповань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П381.1-457 +
Шифр НБУВ: РА358520

Рубрики:

      
2.

Розенфельд Н.А. 
Кримінально-правова характеристика незаконного втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Н.А. Розенфельд ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2003. — 17 с. — укp.

Надано визначення безпосередніх об'єктів злочину "Несанкціонований доступ до комп'ютерної інформації", під яким розуміється право володіння та розпорядження комп'ютерною інформацією, а також злочину "Умисне розповсюдження шкідливих комп'ютерних програм", який позбавляє права на користування комп'ютерною інформацією та комп'ютерними системами. На підставі аналізу можливих наслідків незаконного втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів, систем та комп'ютерних мереж, запропоновано перелік альтернативних наслідків злочину у вигляді перекручення або знищення комп'ютерної інформації доповнити несанкціонованим копіюванням, пересиланням або поширенням комп'ютерної інформації. Досліджено випадки вчинення діянь стосовно незаконного втручання в роботу комп'ютерних систем в ідеальній та реальній сукупності з іншими злочинами, наведено правила кваліфікації таких діянь, зазначено випадки вчинення несанкціонованого доступу до комп'ютерної інформації та умисного розповсюдження шкідливих комп'ютерних програм як способу вчинення інших злочинів, а також їх вчинення з метою усунення перешкод або приховування вчинення злочинів. Розроблено модель диспозицій статей, які передбачають кримінально-правову відповідальність за злочини "Несанкціонований доступ до комп'ютерної інформації" та "Умисне розповсюдження шкідливих комп'ютерних програм".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)126 +
Шифр НБУВ: РА325795

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Розенфельд М.І. 
Техностиль в архітектурному формоутворенні і дизайні (друга половина XIX - XX ст.): Автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.01 / М.І. Розенфельд ; Харк. держ. акад. дизайну та мистец. — Х., 2003. — 20 с. — укp.

Проаналізовано процес розвитку техностилю як єдиного художнього явища, що грунтується на естетико-образній виразності техніки в архітектурі та дизайні з другої поливини XIX до кінця XX ст. Розглянуто основні еволюційні зміни в розвитку ідеології техностилю й охарактеризовано його концептуальну спрямованість на початку XXI ст. Включено техностильові роботи вітчизняних архітекторів і дизайнерів кінця XX - початку XXI ст., визначено особливості пострадянського техностилю, виявлено ряд його закономірностей - сталих у ході генези властивостей і принципів формоутворення, що визначають його проектну культуру. Відзначено символьно-семантичні засади техностилю, що формують ідейний зміст сучасної архітектури та її місце у загальному постсучасному культурному стані. На підставі результатів проведеного аналізу створено історико-теоретичну модель техностилю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ113(0)6-2 + Щ110.22 +
Шифр НБУВ: РА324379

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського