Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (14)Реферативна база даних (819)Книжкові видання та компакт-диски (979)Журнали та продовжувані видання (46)
Пошуковий запит: (<.>A=ПАВЛЮК$<.>+<.>A=ОЛЕКСАНДР$<.>+<.>A=ВЯЧЕСЛАВОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 61
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Павлюк С.Г. 
Регіональні особливості формування раціональної системи економічних зв'язків агропромислового комплексу (на прикладі Чернігівської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / С.Г. Павлюк ; НАН України. Рада по вивч. продукт. сил України. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Актуальність дисертаційної роботи визначена виключно важливим значенням економічних зв'язків у забезпеченні зростання виробництва агропромислової продукції, зміцненні продовольчої безпеки та експортного потенціалу країни, а також тим фактом, що комплексні дослідження економічних зв'язків регіональних АПК обласного рівня у ринкових умовах господарювання практично не проводились. Поглиблено визначення сутності поняття "економічні зв'язки" як економічної категорії згідно реалій ринкових умов господарювання, наведено їх типізацію за функціями, визначено методичні підходи щодо оцінки ефективності економічних зв'язків регіонального АПК. Проаналізовано сучасний стан галузевої і територіальної АПК Чернігівщини та особливості економічних зв'язків на внутрішньообласному, міжрегіональному і міжнародному рівнях. Обгрунтовано систему заходів та пріоритетні напрямки формування раціональних економічних зв'язків регіонального АПК. Розроблено перспективну галузеву і територіальну структуру економічних зв'язків АПК Чернігівщини на 2005-2010 роки. Запропоновано блок-схему перспективної раціональної системи економічних зв'язків регіонального АПК.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-451 + У9(4УКР-4ЧРК)320-451
Шифр НБУВ: РА307546 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Павлюк В.В. 
Вплив шляхетських родів Волині на соціально-економічний та культурний розвиток краю в ХІХ ст.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.В. Павлюк ; Запоріз. держ. ун-т. — Запоріжжя, 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено вплив шляхетських родів Волині на соціально-економічну і культурну історію Волині XIX ст., розкрито проблему земельної власності магнатських родів на цих теренах, зародження і розвиток промислових підприємств у магнатських господарствах, формування капіталістичних відносин, місце шляхетських і магнатських родів у торгівлі, банківській справі, освіті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР346)52-7
Шифр НБУВ: РА310230 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Павлюк Т.Д. 
Особливості клінічного перебігу та лікування генералізованого пародонтиту, ускладненого кандидозом: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.22 / Т.Д. Павлюк ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості клінічного перебігу генералізованого пародонтиту, ускладненого кандидозом, а також розроблено патогенетичне лікування даної патології. Завдяки епідеміологічним та клініко-мікробіологічним дослідженням встановлено значну поширеність кандидозного обсіменіння пародонтальних кишень в Прикарпатському регіоні, яка складає 62,76 %. За даними клініко-лабораторних досліджень встановлено особливості клінічного перебігу захворювання. Наявність грибів роду Candida у вмісті пародонтальних кишень хворих на генералізований пародонтит обумовлює ряд характерних скарг, а клініко-лабораторні показники оцінки стану пародонту вірогідно перевищують аналогічні у разі неускладненого перебігу. На основі результатів клініко-мікробіологічних та імунологічних досліджень розроблено спосіб патогенетичного лікування генералізованого пародонтиту, ускладненого кандидозом, який включає: дактарин - препарат протигрибкової й антибактеріальної дії, імунал - препарат імунокоригуючої та протизапальної дії та "Силард П" - сорбент із детоксикаційною дією. Високу ефективність запропонованого комплексного лікування підтверджено результатами клініко-лабораторних досліджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.210.12-3 + Р661.220.17-3
Шифр НБУВ: РА310307 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Павлюк О.О. 
Організаційно-фінансове забезпечення міжнародних торгових операцій України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / О.О. Павлюк ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2000. — 16 с. — укp.

Наведено теоретичні узагальнення, нові методологічні та практичні підходи щодо оптимізації організаційно-фінансового забезпечення міжнародних торгових операцій. Висвітлено суттєві риси обміну товарами у структурі світової торгівлі, тенденції її розвитку та регулювання з урахуванням факторів глобального впливу. На підставі аналітичної оцінки внутрішніх і зовнішніх, макро- та мікроекономічних умов здійснення зовнішньоторгових операцій суб'єктів господарювання України визначено критерії оптимальності їх організації та розрахунково-фінансового супроводження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843
Шифр НБУВ: РА311568 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Павлюк А.М. 
Узагальнені автодуальні поля в N=2 суперсиметричній теорії Янга - Міллса: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.02 / А.М. Павлюк ; НАН України. Ін-т теорет. фізики ім. М.М.Боголюбова. — К., 2002. — 16 с. — укp.

Концепцію квазіавтодуальності, запроваджену В.А.Яцуном у просторі Евкліда, розглянуто для простору Мінковського.Запропоновано узагальнене рівняння квазіавтодуальності. Наведено рівняння суперквазіавтодуальності у межах суперпольового формалізму у відповідних підсуперпросторах N=1 та N=2 суперпросторів. Систему рівнянь квазіавтодуальності розширено до систем суперквазіавтодуальності у N=1 та у N=2 суперпросторах, що є інваріантними відповідно суперсиметричних перетворень. На підставі системи рівнянь суперавтодуальності у N=2 теорії Янга-Міллса розроблено систему рівнянь руху першого порядку, що є інваріантною відносно N=2 суперсиметричних перетворень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В315.6,022 +
Шифр НБУВ: РА322094

Рубрики:

      
6.

Павлюк Є.Д. 
Статистичний моніторинг валютного ринку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.01 / Є.Д. Павлюк ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано засади здійснення статистичного моніторингу валютного ринку для прийняття управлінських рішень ефективного управління валютними активами. Визначено сутність і методологічні засади статистичного моніторингу валютного ринку, наведено оцінку системи його інформаційного середовища, визначено статистичні методи та моделі для визначення закономірностей його функціонування. Встановлено закономірності розподілу коливань валютного курсу як імовірної величини оцінювання міри ризику змін валютного курсу для відкритих валютних позицій на визначеному інтервалі часу. Запропоновано підхід до оцінки ризику валютного портфеля банку, а также шляхи обмеження його впливу. На базі форми частотного розподілу змін курсу опробовано систему VaR оцінки ризику мультивалютного портфелю валют. З використанням однофакторного дисперсійного аналізу запропоновано підхід до вдосконалення системи прогнозних оцінок моделей змін тренду. Визначено специфіку валютного ринку України, на підставі аналізу фундаментальних факторів досліджено особливості моніторингу валютного курсу гривні, наведено сценарій його розвитку на 2002 р.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С62:У582.626
Шифр НБУВ: РА319201 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Павлюк Л.Р. 
Термодинаміка та кристалохімія атомних дефектів у кристалах і плівках PbTe, PbSe, легованих Tl, In: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.18 / Л.Р. Павлюк ; Прикарпат. ун-т ім. В.Стефаника. — Івано-Франківськ, 2002. — 19 с. — укp.

квазіхімічного аналізу визначено константи та ентальпії утворення дефектів у легованих кристалах і плівках телуриду та селеніду свинцю, визначено умови реалізації термодинамічного n-p-переходу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В375,022 + В372.31,022 + К663.030.022-18 +
Шифр НБУВ: РА321219

Рубрики:

      
8.

Павлюк П.О. 
Дебютантна сексуальна дисфункція у чоловіків: психосоматичні співвідношення і психотерапія: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.16 / П.О. Павлюк ; Укр. НДІ соц. і суд. психіатрії та наркології. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Проведено всебічне обстеження з використанням системного підходу 100 чоловіків із дебютантним порушенням сексуальної функції та їх дружин. Виявлено психосоматичні співвідношення за різних форм дебютантної сексуальної дисфункції у чоловіків, причини, механізми розвитку та прояви різних варіантів обумовленої нею сексуальної дисгармонії подружньої пари. Запропоновано концепцію формування психосоматичних розладів, яка базується на взаємодії конфлікту з особистістю. Розроблено критерії диференційної діагностики клінічних форм дебютантної сексуальної дисфункції та високоефективну систему психотерапевтичної корекції подружньої дезадаптації за даної патології у чоловіка.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р645.093.3-57
Шифр НБУВ: РА318366 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Павлюк О.О. 
Категоризація негативних моральних якостей людини у французькій мовній картині світу: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.05 / О.О. Павлюк ; Київ. нац. лінгв. ун-т. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Комплексно проаналізовано найменування негативних якостей людини у французькій мові шляхом дослідження категоризації цих якостей, відображеної в мові та мовленні. Зазначено, що здійснений семантичний аналіз назв негативних моральних якостей людини та дослідження вербалізованих ними концептів дали змогу відтворити відповідний фрагмент французької мовної картини світу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш147.11-315.5 +
Шифр НБУВ: РА327318

Рубрики:

      
10.

Павлюк О.В. 
Розвиток і становлення топографії бічних шлуночків головного мозку в пренатальному періоді онтогенезу людини: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.01 / О.В. Павлюк ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2003. — 19 с.: табл. — укp.

З використанням адекватних морфологічних методів уперше досліджено морфогенез і динаміку топографо-анатомічних взаємовідношень бічних шлуночків головного мозку в пренатальному періоді онтогенезу та у новонароджених. Уточнено термін закладки та з'ясовано особливості формування цих шлуночків з урахуванням морфогенезу прилеглих структур. Простежено динаміку зміни їх форми, визначено періоди можливого виникнення уроджених вад. Запропоновано новий підхід до проблем ембріонального розвитку головного мозку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.110.2 +
Шифр НБУВ: РА327453

Рубрики:

      
11.

Павлюк Є.О. 
Удосконалення техніко-тактичної підготовки спортсменів у стрільбі по рухомих мішенях: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / Є.О. Павлюк ; Львів. держ. ін-т фіз. культури. — Л., 2004. — 19 с.: рис., табл. — укp.

Уперше розкрито природу парадоксального явища прицільної поводки зброї у спортивній стрільбі по рухомих мішенях, яка полягає у випадкових неконтрольованих промахах під час правильного прицілювання та натискання на спусковий гачок у завершальній фазі руху мішеней. Виявлено парадоксальну фазу руху мішеней залежно від швидкості польоту кулі та дистанції стрільби. Уперше визначено закономірність удосконалення прицільної поводки зброї у разі даної стрільби: її точність зростає у процесі стрільби з візуалізацією зазначеної фази руху мішеней. Розвинуто метод візуалізації парадоксальної фази руху мішеней з використанням відомого принципу інтерактивності, який полягає в автоматичному виникненні візуалізатора з початку пробігу мішені та зникненні його під час пострілу, що раніше не було відомо. Визначено модельні характеристики стрільби по рухових мішенях повільного та швидкого пробігу, лівого та правого напрямків руху в олімпійській вправі ГП-12.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.231.51 +
Шифр НБУВ: РА329848

Рубрики:

      
12.

Павлюк В.В. 
Удосконалення організації та методики проведення державного контролю у вугільній промисловості: Автореф. дис... канд. наук з держ. управління: 25.00.02 / В.В. Павлюк ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2004. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано необхідність реорганізації системи державного контролю у вугільній промисловості на засадах спільного застосування зовнішнього та внутрішнього спостереження за контрольованими об'єктами. Зроблено оцінку сучасного стану контрольно-ревізійної діяльності органів державного галузевого контролю. Проведено порівняльний аналіз процедур зовнішнього та внутрішнього контролю на вугільних шахтах. З'ясовано пріоритетність розвитку внутрішнього контролю шляхом делегування контрольних функцій з боку відомчих органів апарату управління підприємством. Запропоновано застосування технологічного контролю та економічного аналізу у процесі здійснення контрольних дій. Розроблено сучасну модель державного контролю у вугільній промисловості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.651-218 +
Шифр НБУВ: РА331728

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
13.

Павлюк Т.О. 
Особливості генезису та термобарогеохімічні критерії золотого зрудненіння (на прикладі Барун-Холбинського родовища та рудопроявів Липнязького рудного вузла): Автореф. дис... канд. геол. наук: 04.00.11 / Т.О. Павлюк ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2004. — 26 с.: рис. — укp.

На підставі результатів комплексного просторово-часового термобарогеохімічного моделювання виявлено фізико-хімічні умови мінералоутворення на досліжуваних золоторудних об'єктах Східного Саяну та України. Обгрунтовано доцільність використання методу декрепітації під час моделювання палеотемпературних умов мінералоутворення та вперше для еталонного родовища встановлено принципову можливість використання даного методу для виявлення загальних тенденцій мінливості температури в рудогенерувальних системах, визначення напрямів та динаміки руху мінералотвірних флюїдів та напрямів до їх джерел. Розроблено пошуково-оцінні термобарогеохімічні критерії золотого зруденіння та охарактеризовано рівні ерозійних зрізів досліджуваних об'єктів Східного Саяну та України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д451.41-0 + Д451.41-0
Шифр НБУВ: РА330379

Рубрики:

      
14.

Павлюк О.В. 
Особливості утворення і будови кристалічних комплексів галогенідів Cu(I) з N-алільними онієвими солями моноазотистих ароматичних гетероциклів: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.01 / О.В. Павлюк ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості утворення купро(I)галогенідних комплексів з онієвою формою N-алільних похідних піридину, хіноліну, ізохіноліну, 8-нітрохіноліну та 9-аміноакридину та їх кристалічної структури. З використанням зміннострумного електрохімічного синтезу та безпосердньої взаємодії компонентів на основі онієвих солей N-алільних похідних моноазотистих ароматичних гетероциклів та дефектних продуктів їх перетворень одержано 23 комплекси галогенідів Cu(I) (з них 6 - Cu(II) та досліджено їх кристалічну структуру методом монокристалу. Виявлено особливості поведінки зв'язку C=C алільної групи щодо галогенідів Cu(I). Встановлено, що здатність до взаємодії Cu(I)-(C=C) в досліджених комплексах пов'язана з основністю (pKa) вихідного гетероциклу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г121.316-1 +
Шифр НБУВ: РА340455

Рубрики:

      
15.

Павлюк Т.С. 
Українське балетмейстерське мистецтво другої половини ХХ ст.: Автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 17.00.01 / Т.С. Павлюк ; Держ. акад. керів. кадрів культури і мистец. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано теоретичні положення, які дозволяють розглядати балетмейстерське мистецтво як специфічну галузь художньої діяльності. Уточнено змістові характеристики танцювальної стилістики, яка сприяла виокремленню українського балету серед інших видів мистецтв у другій половині XX ст. Встановлено послідовність впровадження інноваційних змін у вітчизняному балетмейстерському мистецтві: від реалізації принципів хореодрами шляхом творчого опанування мистецького досвіду, накопиченого світовим балетом, до формування самобутнього, оригінального балетмейстерського стилю у творчості видатних представників українського балету (П.Вірського, А.Шекери). Охарактеризовано провідні тенденції, що дозволяють простежити еволюцію балетмейстерських технологій в українському мистецтві, зокрема таких, як поступове оновлення засобів танцювальної виразності шляхом поєднання в них елементів різних стильових систем побутування (класичної, народної та сучасної поп-культури), прагнення до модернізації загальних принципів балетмейстерської діяльності методом синтезування різних видів мистецтв та опосердкованого використання запозичених в них засобів художнього відображення. У науковий обіг введено документальні та публіцистичні матеріали, на базі вивчення яких поглиблено уявлення про творчість численних представників балетмейстерського мистецтва, які працювали в різних українських театрах у 1950 - 1990 рр.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ335.420.75 + Щ335.423(4УКР)63 +
Шифр НБУВ: РА337009

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Павлюк С.М. 
Формування ресурсів комерційних банків: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / С.М. Павлюк ; Н.-д. фін. ін-т при М-ві фінансів України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено формування ресурсів комерційних банків, розкрито економічну суть цих ресурсів, наведено їх класифікацію. Показано роль пасивних операцій у формуванні ресурсів комерційних банків, установлено взаємозв'язок активних і пасивних операцій банку. Обгрунтовано зміст ресурсного потенціалу даних банків, виявлено чинники макросередовища, мезорівня, а також внутрішні чинники, що впливають на ресурсний потенціал комерційних банків, здійснено їх класифікацію. З'ясовано, що власний капітал є основою формування ресурсів банку, незважаючи на відносно невисоку частку у ресурсній базі, висвітлено функції власного банку. Значну увагу приділено механізму формування власного капіталу, установлено основні джерела його зростання. Обгрунтовано напрями удосконалення формування залучених і запозичених ресурсів банку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.181.34-571.1 +
Шифр НБУВ: РА338034

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
17.

Павлюк Ю.Е. 
Підвищення тріщиностійкості бетону в умовах тепловогневого впливу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Ю.Е. Павлюк ; Нац. акад. природоохорон. та курорт. буд-ва. — Сімф., 2005. — 23 с. — укp.

Досліджено поведінку важкого та легкого бетону за дії підвищених і високих температур, а також елементів конструкцій у режимі "стандартної пожежі" за активного захисту, зокрема, вогнезахисними покриттями, що спучуються. Вивчено питання стосовно закономірностей зміни фізико-механічних і теплофізичних характеристик бетонів з урахуванням тепловологопереносу. З'ясовано можливість крихкого руйнування за дії температури у аспекті механіки руйнування твердих тіл. Уперше експериментальним шляхом одержано величини коефіцієнтів інтенсивності напружень за нормального відриву та поперечного зсуву. Обгрунтовано питання тріщиностійкості (в'язкості руйнування) та критерій крихкого руйнування бетону за температурного впливу. Проведено натурні випробування стосовно вогнестійкості залізобетонних плит без захисту та з захистом, зокрема вогнезахисними покриттями, що спучуються. Розроблено нові склади таких покриттів. Наведено рекомендації щодо їх застосування для бетонних і залізобетонних конструкцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.006.37 +
Шифр НБУВ: РА341335

Рубрики:

      
18.

Павлюк І.В. 
Особливості клінічного перебігу неінфекційної лихоманки у дітей та підлітків і обгрунтування її лікування: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / І.В. Павлюк ; Харк. мед. акад. післядиплом. освіти. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Вперше проведено дослідження нейроендокринних механізмів патогенезу неінфекційної лихоманки у підлітків. Доведено, що дана патологія є проявом гіпоталамічного синдрому. Вивчено роль центральних нейроендокринних механізмів у формуванні провідних синдромів вегетативних дисфункцій з порушенням терморегуляції та встановлено залежність деяких пограничних типів особистості від рівня серотоніну в крові. На підставі вивчення гормонального спектра гіпофізарно-гонадної системи та кореляційних зв'язків між гормонами показано роль дисгормональних порушень за неінфекційної лихоманки. Встановлено зміни морфофункціонального стану гіпофізарно-тиреоїдної системи, зокрема наявність субклінічного гіпотиреозу та порушення залежності між гіпофізарною та тиреоїдною ланкою гормональної регуляції у хворих на неінфекційну лихоманку. За допомогою визначення катехоламіндепонуючої функції еритроцитів доведено напруженість функціонування симпато-адреналової системи, а за тривалої лихоманки - її виснаження. Показано, що неінфекційна лихоманка у підлітків супроводжується порушенням функції вегетативної нервової системи і частіше виникає за наявностиі симпатикотонії, а вегетативна реактивність проявляється гіпер- або асимпатикотонією.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733-41 +
Шифр НБУВ: РА339980

Рубрики:

      
19.

Павлюк О.М. 
Короткотермінове прогнозування процесів споживання електричної енергії на основі нейронних мереж з неітераційним навчанням: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.04 / О.М. Павлюк ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2005. — 21 с. — укp.

Удосконалено методику попередньої обробки вхідної інформації для задач прогнозування у галузі електроенергетики, яка полягає у виявленні та заміні втрачених і частково суперечливих даних на базі статистичних методів з метою підвищення точності прогнозування з використанням штучних нейронних мереж (ШНМ) з неітераційним навчанням. З застосуванням методу "околу точки" побудовано комітет прогнозувальних нейромереж, що навчаються за умов скорочених вибірок. Розроблено й обгрунтовано метод побудови та застосування нейромережних інформаційних моделей на основі принципу "k найближчих сусідів", що забезпечує розширення розмірності простору вхідних даних для лінеаризації задач прогнозування. Удосконалено та досліджено архітектуру прогнозувальної штучної нейронної мережі функціоналу на множині табличних функцій, розширено кількість її входів для покращення узагальнювальних властивостей. Адаптовано та розвинено методику системного аналізу побудови інформаційно-аналітичних систем до задач прогнозу споживання електричної енергії, яка передбачає застосування нейромережевих засобів моделювання та прогнозування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З279 с116 +
Шифр НБУВ: РА339847

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
20.

Павлюк В.В. 
Золоцементносульфатні в'яжучі речовини, модифіковані кремнеземистими добавками, та бетони на їх основі: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / В.В. Павлюк ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт.. — К., 2005. — 21 с. — укp.

Розроблено теоретичні засади формування золоцементних систем, модифікованих сульфатними та кремнеземистими домішками, що містять максимальну кількість відходів теплоенергетичної промисловості. Показано можливість використання даних композицій для одержання довговічних бетонів з високими структурно-функціональними адаптаційними властивостями. Встановлено зв'язок синтезу міцності штучного каменю на основі модифікованих золоцементних в'яжучих композицій з направленим формуванням кристалохімічно подібних фаз, які можуть зрощуватися між собою. Досліджено вплив пластифікувальних домішок різного механізму дії на властивості цементного тіста. Встановлено, що для модифікації розроблених композиційних в'яжучих речовин доцільно використовувати домішки на основі нафталін-формальдегідних поліконденсатів. Сформульовано загальні принципи композиційної побудови цементів і бетонів на основі модифікованих золоцементосульфатних в'яжучих систем та досліджено їх експлуатаційні властивості.Запропоновано технологію комплексної переробки відходів теплоенергетики, зокрема зол і шлаків ТЕС, та здійснено апробацію розроблених складів бетонів на основі модифікованих золоцементносульфатних в'яжучих речовин за промислових умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.64 + Л456.4-32 +
Шифр НБУВ: РА340460

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського