Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (35)Реферативна база даних (582)Книжкові видання та компакт-диски (679)Журнали та продовжувані видання (29)
Пошуковий запит: (<.>A=ВИНОГРАД$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 32
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Виноградова О.І. 
Міжнародне співробітництво України у галузі боротьби зі злочинністю (кримінально-процесуальний аспект): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.І. Виноградова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2000. — 22 с. — укp.

На основі аналізу наукової літератури з міжнародного співробітництва, в галузі боротьби зі злочинністю, міжнародно-правових актів, практики діяльності міжнародних правозастосовних органів, національного законодавства України та інших країн, досліджено кримінально-процесуальний зміст загальних і спеціальних принципів міжнародного співробітництва у боротьбі зі злочинністю та особливостями національної імплементації міжнародних договорів у кримінально-процесуальне законодавство. Відзначено, що на сьогодні сформовано принципи міжнародного кримінально-процесуального права, які мають важливе значення для визначення нормативного змісту принципів національних кримінально-процесуальних процедур. Об'єктом даного дослідження визначено правові відносини, що виникають у процесі підготовки, укладання та виконання міжнародних договорів про правову допомогу та співробітництво у кримінальних справах; в процесі здійснення міжнародних заходів, спрямованих на боротьбу зі злочинністю та правовий механізм регулювання основних видів міжнародного співробітництва. Предметом даного дослідження були сутність та зміст діяльності судів, органів, які здійснюють боротьбу зі злочинністю, та органів юстиції під час надання правової допомоги у різних видах міжнародного співробітництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.8(4УКР)
Шифр НБУВ: РА310832 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
2.

Виноградський П.М. 
Методика оцінювання впливу зливових опадів на аеродинамічні характеристики літальних апаратів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.07.07. / П.М. Виноградський ; Київ. міжнар. ун-т цив. авіації. — К., 2000. — 20 с.: рис. — укp.

Оцінено вплив зливових опадів на аеродинамічні характеристики літаків за результатами трубних експериментів. Розроблено методики та створено установки для моделювання зливових опадів, реєстрації їх параметрів і оцінки похибок. Удосконалено методику статичних вагових виробувань, яка включає апроксимацію нульових навантажень та обробку даних у потоці з використанням імпульсної декомпозиції та модифікованої робасної процедури Х'юбера X84 у реальному часі, що зменшило похибки вимірювання та підвищило ефективність експерименту на 30 - 50 %. За умов еквівалентної інтенсивності опадів 1000 та 1700 мм/год. отримано кількісні дані щодо впливу зливових опадів на аеродинамічні характеристики крила кінцевого розмаху та моделі літака у польотній, злітній та посадочній конфігураціях, представлених у вигляді функціональних залежностей відносних додатків до аеродинамічних коефіцієнтів від безрозмірного кута атаки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О53-042-011 + О571.7
Шифр НБУВ: РА310401 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Виноградський С.Б. 
Організація системи адаптивного менеджменту фірми: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / С.Б. Виноградський ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2001. — 19 с. — укp.

Запропоновано концепцію організації адаптивного менеджменту фірми, на підставі якої визначено контури пасивної та активної адаптації в системі адаптивного менеджменту. Розроблено комплекс економіко-математичних моделей виявлення оптимальної області маневрування та синхронізації виробництва, реалізація яких дозволяє підвищити адаптивні якості виробничо-економічних систем. Наведено методи стратегічного та оперативного контролінгу, що є системою забезпечення життєздатності підприємства й об'єднує в собі функції планування, контролю та регулювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)290-212.1
Шифр НБУВ: РА315657 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Виноград О.В. 
Педагогічні умови формування професійних якостей військовослужбовців-кінологів у процесі навчання: Автореф. дис... канд. пед. наук: 20.02.02 / О.В. Виноград ; Нац. акад. Прикордон. військ України ім. Б.Хмельницького. — Хмельницький, 2001. — 18 с. — укp.

Проведено педагогічний аналіз проблеми формування професійних якостей військовослужбовців-кінологів у процесі навчання, обгрунтовано основні педагогічні умови підвищення ефективності формування у них даних якостей. Розроблено систему формування професійних якостей та методику визначення рівня їх сформованості. Встановлено, що використання даної системи позитивно впливає на загальну успішність діяльності військовослужбовців-кінологів, створює сприятливі умови для ефективного розв'язання службових завдань під час подальшого несення служби в підрозділах з охорони Державного кордону України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю942-9 + Ц7,8(4УКР)99
Шифр НБУВ: РА315072 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Виноградов В.Є. 
Чутливість реакцій кардіореспіраторної системи кваліфікованих спортсменів при втомі і можливості її корекції позатренувальними засобами: Автореф. дис... канд. наук з фізичного виховання і спорту: 24.00.01 / В.Є. Виноградов ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано один з типів позатренувальних засобів корекції станів після значних тренувальних навантажень, орієнтованих на стимуляцію відновлення чутливості реакцій кардіореспіраторної системи (КРС). Оптимізовано їх кінетичні характеристики - швидкість розгортання, піки реакції та їх стійкості. Відзначено, що дані характеристики реактивності КРС змінюються під впливом втоми, відображають її специфічність і впливають на здатність швидко, адекватно реалізувати наявний у спортсмена руховий та енергетичний потенціал у тренувальній і змагальній діяльності. Позатренувальні засоби підготовки, які позитивно впливають на дані характеристики грунтуються на використанні стимулювальних масажних маніпуляцій, спеціальних фізичних вправ та окремих видів дихальних вправ. Досліджено підвищення чутливості реакцій КРС на порушення дихального гомеостазісу (гіперкапнічні-ацидотичні) та посилення гіперкінетичних рис реакцій КРС на фізичні навантаження під впливом комплексу спеціальних засобів. Зміни найбільш виразно виявляються за умов використання засобів даного типу на фоні втоми після великих тренувальних навантажень. У разі систематичного використання відновлювальних засобів даного типу в межах мікроциклу підготовки (веслярів) з високим навантаженням ступінь невідновлення через 12 - 14 годин після даного мікроциклу за показниками чутливості реакцій КРС достовірно більш низький, ніж у випадку тренувань без використання даних засобів. Висвітлено принципову можливість розробки й ефективного використання спеціальних засобів корекції втоми шляхом стимуляції відновлення чутливості реакцій КРС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч510.77 + Ч510.918
Шифр НБУВ: РА312635 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Виноградова О.В. 
Функціонально-семантична категорія локативності в сучасній українській літературній мові: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / О.В. Виноградова ; Ін-т укр. мови НАН України. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Визначено статус функціонально-семантичної категорії (ФСК) локативності, її місце серед інших мовних категорій, виявлено функціональний потенціал категорії, розглянуто антропоцентричний характер локативів. Диференційовано ядро ФСК локативності, її напівпериферію та власне периферію. У межах ядра визначено параметри суб'єктної та об'єктної локативності. Встановлено парадигму локативних форм, серед яких вичленовано коло статичних і динамічних, контактних і дистантних форм. На підставі аналізу локативних одиниць з'ясовано синтагматичні чинники творення локативних форм та потенційні сили дієслівного, іменного, прикметникового протичленів. Досліджено текстотвірний потенціал локативів та радіальну, послідовну, тематичну, суб'єктно-орієнтовану реалізацію локативності в тексті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-315.5
Шифр НБУВ: РА316615 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Гірнича справа   
7.

Виноградов Г.В. 
Удосконалення технології глушіння свердловин у процесі їх освоєння і капітального ремонту: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.15.06 / Г.В. Виноградов ; ВАТ "Укр. нафтогаз. ін-т". — К., 2001. — 30 с. — укp.

Наведено методики розрахунків діаграм тиску перед штуцером для різних варіантів реалізації методу плавного глушіння, а також алгоритми розв'язків, які у порівнянні з раніше відомими більш точно описують стан у пачці флюїду і дозволяють мінімізувати ризик виникнення відкритого фонтану за умов, коли вихідна інформація неточно відома. Запропоновано принципово новий методологічний підхід до вибору раціонального способу ліквідації ГНВП і глушіння свердловин із використанням теорії нечітких множин. Наведено алгоритми реалізації, які на відміну від відомих детермінованих моделей забезпечують раціональну стратегію проведення робіт із ліквідації ускладнення за умов невизначеності вихідної інформації. Досліджено вплив виду реологічної моделі рідини глушіння на якість заміщення пластового флюїду під час плавного глушіння свердловини. Розроблено технологію плавного глушіння і технічні засоби для її реалізації після освоєння свердловини струминними апаратами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И361.691
Шифр НБУВ: РА316566 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Виноградова-Бондаренко В.Є. 
Виховання безпритульних дітей в Україні 20-х років ХХ століття: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / В.Є. Виноградова-Бондаренко ; Ін-т педагогіки АПН України. — К., 2001. — 21 с. — укp.

Проведено історико-педагогічний аналіз причин безпритульності та бездоглядності, їх вплив на фізичний і психічний стан дітей, а також досліджено їх соціальне становище. Розкрито динаміку організації боротьби з безпритульністю, зміст, форми, методи навчально-виховної роботи у закладах охорони дитинства. Зроблено порівняльний аналіз причин та характеру дитячої безпритульності у 20-х і 90-х рр. ХХ ст. Наведено рекомендації щодо поліпшення роботи з безпритульними у дитбудинках, а також профілактичні дії у боротьбі з безпритульністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч34(4УКР)463 + Ч33(4УКР)6
Шифр НБУВ: РА314267 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Виноградов Є.Г. 
Конструктивістські тенденції в сучасній аналітичній філософії: Автореф. дис... канд. філос. наук: 09.00.05 / Є.Г. Виноградов ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2001. — 20 с. — укp.

Досліджено конструктивістські тенденції в сучасній аналітичній філософії, виникнення яких розглянуто як наслідок еволюції класичної епістемологічної програми. Стверджено ефективність запровадження плюралістичної методології та принципу екологізму як засобів елімінації релятивізму та репресивності з конструктивістської моделі пізнання. Розкрито теоретичні засади інтерпретації онтології як теорії існування об'єктів в конструктивістських філософіях, на підставі чого встановлено сутнісні особливості інтерпретації знання як концептуалізованого досвіду оперування з об'єктами. Обгрунтовано розуміння пізнання як організації світу та епліковано основні риси плюралістичної конструктивістської епістемології як організаційної теорії пізнання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю3(0)6-671
Шифр НБУВ: РА315238 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Виноградов В.В. 
Вейвлетний аналіз багатомасштабних процесів та сигналів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.03 / В.В. Виноградов ; НАН України. Ін-т радіофізики та електрон. ім. О.Я.Усикова. — Х., 2001. — 15 с. — укp.

Визначено аналітично, числовим методом і експериментально умови нестійкостей у системах з нелінійною взаємодією двох мод із сильно відмінними частотами. Результати вейвлетного аналізу хаотичних сигналів свідчать про наявність характерних рис, за якими можлива ідентифікація та класифікація таких сигналів. Розроблено та впроваджено новий алгоритм вейвлетної фільтрації зображень, заснований на застосуванні шаблонних вейвлетних коефіцієнтів і багатомасштабного аналізу, для видалення шуму біля границь у зображеннях і збільшення їх контрастності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В654.21-52,022 + В652.421,022 + З811.5
Шифр НБУВ: РА314522 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Виноградова Г.В. 
Міжнародне приватно-правове регулювання іноземного інвестування в позиковій формі в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Г.В. Виноградова ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Вивчено особливості іноземного позикового інвестування як самостійної форми інвестування у сфері зовнішньоекономічної діяльності та сформульовано визначення поняття іноземного позикового інвестування. Висвітлено правову природу договорів, що укладаються у сфері іноземного інвестування в позиковій формі. З'ясовано зміст інвестиційних позикових/кредитних договорів, їх ознаки. Розглянуто порядок реєстрації таких договорів. Визначено напрями матеріально-правового регулювання договірних відносин іноземного позикового інвестування за законодавством України. Проаналізовано питання колізійного регулювання відносин, що складаються на підставі інвестиційних позикових/кредитних договорів з "іноземним елементом". Розроблено пропозиції, спрямовані на вдосконалення нормативно-правового регулювання відносин у сфері іноземного інвестування, здійснюваного в позиковій формі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х932.212.2 + Х839(4УКР)212.3
Шифр НБУВ: РА321728

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
12.

Виноградова Л.Є. 
Юридична відповідальність суддів загальних судів України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / Л.Є. Виноградова ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2004. — 16 с. — укp.

З'ясовано правову природу юридичної відповідальності суддів та її значення у зміцненні законності в судочинстві. Теоретично обгрунтовано правовий інститут і підстави застосування дисциплінарної відповідальності суддів у системі юридичної, визначено її місце у сучасному вітчизняному законодавстві. Досліджено проблеми цивільно-правової, кримінальної та адміністративної відповідальності суддів. Проаналізовано чинну нормативно-правову базу, яка регулює юридичну відповідальність суддів, виявлено основні проблеми правозастосовчої практики. Наведено рекомендації щодо удосконалення законодавства та механізму правового регулювання юридичної відповідальності суддів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)11-7 +
Шифр НБУВ: РА332259

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Виноградська В.Д. 
Динаміка накопичення nothingsup137/supCs сільськогосподарськими культурами в умовах Українського Полісся та Лісостепу: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.16 / В.Д. Виноградська ; Ін-т агроекології та біотехнології УААН. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Створено єдиний повний і неперервний у часі після Чорнобильської катастрофи масив даних радіоекологічного моніторингу системи "грунт - рослина". Одержано кількісні параметри встановленої залежності. Вперше описано динаміку накопичення радіоцезію рослинами з використанням двокомпонентної спадної експоненційної функції та визначено кількісні параметри даної моделі. Проаналізовано основні механізми сорбції радіонукліду грунтово-поглинаючим комплексом. Розширено уявлення про обмінну, селективну та високо селективну сорбцію радіоцезію в грунтах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П015(4УКР) + П032.27 +
Шифр НБУВ: РА334579

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
14.

Виноградова О.В. 
Реінжиніринг торговельних підприємств: теорія та методологія: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.06.01 / О.В. Виноградова ; Донец. держ. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2006. — 37 с. — укp.

Визначено зміст поняття та розкрито сутність процесно-орієнтованого підходу. Запропоновано методи класифікації бізнес-процесів (БП). Розроблено методичний підхід щодо опису БП, обгрунтовано критерії оптимальності БП. Наведено характеристику сутності та передумов сучасної концепції реінжинірингу бізнес-процесів (РБП), визначено принципи побудови та переваги РБП, обгрунтовано можливості та межі забезпечення конкурентних переваг підприємств. Запропоновано концепцію реінжинірингу БП торговельних підприємств, розроблено основні етапи й альтернативні варіанти сценарію впровадження РБП. Розкрито роль людського фактора й обгрунтовано напрямки удосконалення кадрової політики підприємства в результаті здійснення РБП. Визначено місце інформаційних технологій у впровадженні РБП. Обгрунтовано передумови впровадження РБП у сфері торгівлі України за нових умов господарювання. Систематизовано зовнішні та внутрішні чинники, які впливають на формування й організацію БП торговельних підприємств. Визначено цільові настанови РБП торговельних підприємств і розроблено методику ранжування цілей реінжинірингу. Запропоновано методику визначення вибору варіанта оптимального сценарію реінжинірингу залежно від стану підприємства та його цільових настанов. Розроблено методики створення майбутнього образу торговельного підприємства, побудови його бізнес-моделі та розрахунку ефективності впровадження РБП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.21-21 +
Шифр НБУВ: РА348730

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Виноградов О.А. 
Маркетинг в інноваційній діяльності підприємств корпоративного типу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.А. Виноградов ; Київ. нац. ун-т технологій і дизайну. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Розглянуто особливості інноваційної діяльності підприємств корпоративного типу та маркетингу у цій сфері. Розроблено механізм маркетингу інноваційної діяльності, який є багаторівневою системою з двома вираженими векторами орієнтації: вектором спроможності інноваційного потенціалу для забезпечення необхідного рівня інноваційної активності та вектором інноваційної активності, за якої підприємство здатне здійснювати розробку, виробництво й упровадження інновації за умови певного рівня розвитку бізнес-процесів відповідно до потреб, що виникають на ринку інноваційної продукції. Виявлено та вирішено проблеми формування стратегії інноваційного розвитку, оцінки інноваційного потенціалу підприємств, а також конкурентоспроможності підприємств, які займаються інноваційною діяльністю. Розроблено форми та методи забезпечення механізму її маркетингу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-55-211.1 +
Шифр НБУВ: РА345758

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Виноградна О.В. 
Психологічні чинники сприйняття молоддю епізодів насильства в художніх фільмах: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / О.В. Виноградна ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Проаналізовано психологічні детермінати сприйняття насильства в кінофільмах. Вперше визначено структуру сприйняття молоддю сцен насильства у художніх фільмах, яка утворюється за допомогою таких десяти вимірів: сприйняття жорстокості, осмисленості, реалістичності, містичності, провокованої переглядом агресії, співпереживання жертві, формування насильницької картини світу, задоволення від перегляду цікавого, недозволеного та прийняття насильства. Вперше виділено типи сприйняття молоддю епізодів насильства в кінострічках. Встановлено залежність сприйняття насильства в кінофільмах від таких базових особистісних характеристик: мотивації, ціннісних орієнтацій, ставлення до себе, основних властивостей, відображуваних п'ятифакторною моделлю особистості, акцентуації особистості. Визначено індивідуальні та статеві відмінності у сприйнятті насильства в кінострічках, встановлено чинники їх виникнення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю959.49 + Ю951.103 +
Шифр НБУВ: РА350786

Рубрики:

      
17.

Виноградов О.О. 
Механізми розвитку венозного повнокров'я в аденогіпофізі при порушенні пульсового тиску у печеристих синусах (експериментальне дослідження): автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.04 / О.О. Виноградов ; Харк. нац. мед. ун-т. — Х., 2008. — 17 с. — укp.

Вперше комплексно досліджено вплив пульсового тиску у печеристих синусах на циркуляцію крові у передній частці гіпофіза. Встановлено, що в результаті зниження пульсового тиску у перчеристих синусах у передній частці гіпофіза розвивається виражене венозне повнокров'я. Доведено, що характер змін морфофункціональних показників судинного русла передньої частки гіпофіза пов'язаний зі зміною пульсового тиску у печеристих синусах і залежить від тривалості експериментального впливу. Визначено якісно-кількісні показники пульсового тиску у печеристих синусах у нормі, у псевдооперованих тварин і за однобічної зміни пульсації печеристої частини внутрішньої сонної артерії. Проведено порівняльний аналіз морфологічних і морфометричних показників розвитку й усунення венозного повнокров'я у передній частці гіпофіза залежно від змін пульсового тиску у печеристих синусах. Запропоновано експериментальний пристрій морфофункціонального комплеску печеристий синус - внутрішня сонна артерія - гіпофіз, що дозволяє у процесі дослідження визначити кількісні й якісні характеристики пульсового тиску у печеристих синусах і гіпофізі. Встановлено, що за умов венозного повнокров'я відбувається зміна кількості та розмірів секреторних гранул у клітинах аденогіпофіза, а також підвищення сорбційних властивостей клітин різних ділянок передньої частки гіпофіаза, що є результатом венозного повнокров'я, гіпоксії та свідчить про зміни проникності клітинних мембран до екзогенних речовин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р252.773 + Р415.10-2 +
Шифр НБУВ: РА355685

Рубрики:

      
18.

Виноградова Н.Л. 
Взаємообумовленість принципів і закономірностей державного управління: теоретико-методологічний аспект: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / Н.Л. Виноградова ; Дніпропетр. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — Д., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено процес взаємозумовленого зв'язку принципів і закономірностей державного управління, його особливостей в Україні на сучасному етапі розвитку на підставі проведеного змістовно-функціонального аналізу понять "закон державного управління", "закономірність" і "принцип державного управління". Установлено, що ці категорії взаємозв'язані, та взаємозумовлені проте не є тотожними та мають різний зміст. Особливістю взаємозумовленості принципів і закономірностей державного управління на сучасному етапі розвитку України є те, що система даного управління, перебуваючи на перехідному етапі розвитку, зазнає суттєвих структурних змін, через що закономірні зв'язки та відношення перебувають у процесі становлення, не маючи внутрішньої стійкості й упорядкованості. Тому принципи є першоджерелом формування напрямів реалізації компетенції державних органів, її завдань і функцій, орієнтиром розвитку та критерієм вирішення колізій у державно-управлінській практиці, тобто принципи визначають закономірності державного управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)В +
Шифр НБУВ: РА361463

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Виноградська О.О. 
Моделювання процесів стратегічного планування кредитного портфеля банку: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.11 / О.О. Виноградська ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено концепцію моделювання процесів стратегічного планування кредитного портфеля банку, що дозволяє за допомогою моделей і методів кредитного менеджменту оптимізувати механізм формування кредитного портфеля з метою підвищення прибутковості та зниження ризикованості кредитної діяльності банку. У межах даної концепції з використанням методу кластерного аналізу множин удосконалено модель класифікації кредитних заяв. Запропоновано метод побудови індексу кредитоспроможності на базі нечітких моделей для комплексного оцінювання фінансового стану потенційних позичальників і розроблено імітаційну модель диверсифікації кредитного портфеля банку, що дозволяє обрати найбільш сприятливу стратегію розвитку кредитних операцій. Із використанням запропонованої імітаційної моделі розроблено систему інформаційної підтримки процесів стратегічного планування кредитного портфеля банку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.2 в611 +
Шифр НБУВ: РА370915 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Виноградов О.В. 
Механізми державного управління багатоканальним фінансуванням системи охорони здоров'я України: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / О.В. Виноградов ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено пріоритетні напрями політики держави у сфері фінансування охорони здоров'я. Сформульовано концепцію розвитку механізмів державного управління багатоканальним фінансуванням як оптимальної стратегії розвитку управління системою охорони здоров'я. Проаналізовано сучасну систему фінансування охорони здоров'я як чинника, що впливає на здоров'я населення. За результатами дослідження виявлено неефективність державного управління існуючими джерелами фінансування галузі. Обгрунтовано основні підходи до формування концепції бюджетно-страхової моделі розвитку багатоканального фінансування системи охорони здоров'я на засадах поєднання трьох основних джерел з визначенням їх оптимальної пропорції. Висвітлено чотири основних аспекти розвитку системи багатоканального фінансування охорони здоров'я України, змістом яких є запровадження системи обов'язкового медичного страхування, розмежування джерел фінансування за обсягами надання медичної допомоги, поєднання правових принципів публічного та цивільно-правового регулювання та зміна організаційної структури закладів охорони здоров'я.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.552 +
Шифр НБУВ: РА363006

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського