РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000852405<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Boichenko S. 
Comparative analysis of hydrogen production, accumulation, distribution, and storage systems = Порівняльний аналіз систем виробництва, акумулювання, розподілу та зберігання водню / S. Boichenko, Linfei Chen // Систем. дослідж. в енергетиці. - 2024. - № 3. - С. 13-20. - Бібліогр.: 25 назв. - англ.

Глобальний попит на енергію у світі продовжує зростати, а забруднення навколишнього середовища, спричинене спалюванням викопного палива, стає дедалі серйознішим. Важливим напрямом розвитку науки та техніки стало розроблення та використання нових джерел енергії. Розроблення та використання нових джерел енергії є однією з актуальних тем міжнародної дискусії, що формує варіанти можливих рішень для забезпечення чистої відновлюваної енергії та, відповідно, зменшує вплив на навколишнє середовище. Водень, як чисте, продуктивне, безвуглецеве вторинне джерело енергії, має потенціал для використання як палива та основної речовини для різних галузей, таких як опалення, транспорт, промисловість та виробництво електроенергії. Оскільки міжнародне співтовариство прагне досягти переходу до більш екологічно свідомого та сталого майбутнього, водень отримав широке дослідження та увагу завдяки своїм багатим ресурсам та екологічним властивостям. Мета дослідження - описати та порівняти ефективне виробництво, накопичення, розподіл і зберігання водню. Сьогодні його виробництво зосереджено на створенні або видобутку з первинних джерел енергії. Накопичення водню передбачає збереження його надлишків для подальшої утилізації. Розподіл водню охоплює його транспортування та доставку. Системи зберігання водню належать до технологій та інфраструктури, що використовуються для його збереження для майбутнього розгортання. У комплексі ці компоненти створюють інтегрований ланцюжок вартості водню, що сприяє його продукуванню, збереженню та розподілу як сталого та екологічно чистого енергетичного рішення.


Індекс рубрикатора НБУВ: З15 + З6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70419 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського