РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000830793<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Прокопів М. М. 
Вплив швидкості приросту тиску газу під час вакуумно-компресійного спікання на структуру і властивості твердого сплаву ВК6М / М. М. Прокопів, Ю. П. Ущаповський, О. В. Харченко, Г. М. Крамар, Л. Г. Бодрова, Г. П. Кисла // Надтверді матеріали. - 2023. - № 2. - С. 44-52. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

За допомогою технології вакуумно-компресійного спікання, що дозволяє отримувати тверді сплави з високим рівнем механічних та експлуатаційних властивостей, досліджено вплив швидкостей 0,08, 0,2 і 0,5 МПа/хв приросту тиску газу до 5 МПа під час вакуумно-компресійного спікання на структуру і властивості дрібнозернистого твердого сплаву ВК6М. Встановлено позитивний вплив збільшення швидкості приросту тиску газу на границю міцності у процесі вигину та експлуатаційну стійкість за рахунок отримання більш дрібнозернистої структури (dWC = 1,24 мкм), зменшення залишкової мікропористості до A1 0,02, збільшення формофактора карбідних зерен до 0,84 та зниження інтенсивності десорбції газів в 2,5 - 7,0 разів. Границя міцності на вигин сплаву, спеченого за швидкості приросту тиску газу 0,5 МПа/хв, в 1,35 разів вища, порівняно зі сплавом, спеченим за швидкості приросту газу 0,08 МПа/хв, і в 1,5 рази вища порівняно із сплавом, спеченим у вакуумі, а відносна експлуатаційна стійкість у разі чорнового фрезерування вищa в 1,35 і 1,8 разів відповідно.



Шифр НБУВ: Ж14159 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського