РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000828109<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

The 2nd International Scientific and Practical Online Conference "Modern Trends in Foreign Languages Research and Teaching", [18-19 May 2023], Poltava, Ukraine : conference proceedings / Полтавський державний медичний університет, University Warwick, Буковинський державний медичний університет, Львівський національний університет природокористування, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Університет Григорія Сковороди в Переяславі, Dimitrie Cantemir Christian University. - Poltava : Astraya, 2023. - 230 c. - Бібліогр. в кінці ст. - англ. - укp. - пол.

Окреслено лінгвістичний аналіз епонімів у медичному термінознавстві, причини появи неологізмів у сучасній англійській мові. Наведено огляд історичної динаміки розвитку науково-методичного пізнання та проаналізовано вплив інноваційних методів навчання на формування позитивної мотивації до вивчення іноземної мови за професійним спрямуванням. Розкрито анімалістичний компонент у складі клінічних термінів. Викладено укладання посібника агрономічного профілю за професійним спрямуванням. Подано фасилітацію як один із методів педагогічного навчання іноземних мов у закладах вищої освіти України. Розглянуто особливості мовленнєвого акту побажання в медичному дискурсі; залучення засад second language acquisition у викладанні латинської мови у медичних закладах вищої освіти; освітній потенціал британської різдвяної пантоміми для навчання англійської мови у вищій школі; формування наукового мислення у студентів-медиків на заняттях з іноземної мови. Висвітлено проблематику засвоєння терміноодиниць у сфері ботанічної номенклатури, проблематику перекладу англомовних текстів із медичною термінологією, ад’єктивний компонент у складі латинських біномінальних назв рослин, деривацію у процесі вивчення англійської мови та медичної термінології. Описано роль електронних посібників в оптимізації навчального процесу, особливості викладання латинської мови у педагогічних університетах, лінгвістичні особливості англійських медичних текстів та зарубіжний досвід застосування мобільного навчання в освітньому процесі тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш1 я431(0) + Ш12-91 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ІВ231365 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського