РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000826306<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Lekmine F. 
Study of the influence of the optimal composition of the bath on nucleation and growth of Ni - Fe alloy thin films = Дослідження впливу оптимального складу електроліту на зародження та ріст тонких плівок сплаву Ni - Fe / F. Lekmine, I. Zidani, A. Chala, A. Gana // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2022. - 14, № 6. - С. 06022-1-06022-5. - Бібліогр.: 14 назв. - англ.

Тонкі плівки сплаву Ni - Fe є одним з найстаріших об'єктів в області електрохімії, оскільки вони демонструють низку фізичних властивостей, що призводить до їх широкого використання в різних додатках. У роботі було вивчено вплив складу електроліту та прикладного потенціалу на тонкі плівки сплаву Ni - Fe. Тонкі плівки Ni - Fe електроосаджували на мідні підкладки при pH приблизно 3, і експерименти проводили за кімнатної температури. Час осадження дорівнював 10 хв для всіх нанесених зразків, прикладеного потенціалу (-(минус) 1,35 В; 1 В) і складу електроліту (0,005; 0,075 - 0,1 М). Експерименти проводилися з використанням електрохімічних методів, таких як циклічна вольтамперометрія (CV), а хроноамперометрію використовували для розробки електролітичних сплавів типу Ni - Fe з урахуванням явища росту зародків. Продемонстровано, що фактично концентрація електроліту майже не впливає на тип нуклеації, але її вплив виявляється в лінійності кривої. Коефіцієнт дифузії та густина нуклеації для миттєвої нуклеації та швидкість нуклеації для прогресивної нуклеації також було оцінено, а реакція осадження тонкої плівки Ni - Fe показала нуклеацію та ріст (3D) під контролем дифузії. Проростання Ni - Fe є важким на поверхнях мідної підкладки за низьких перенапруг, і максимальний час зменшується зі збільшенням перенапруг.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.026 + К663.05-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського