РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000826057<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Птащенко О. В. 
Особливості розвитку національного ІТ-ринку у світовому інформаційному просторі / О. В. Птащенко, О. Ю. Курцев, О. В. Денисюк, В. А. Вовк // Бізнес Інформ. - 2023. - № 3. - С. 12-17. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Розглянуто основні особливості формування інформаційного простору сьогодення, розглянуто особливості інформаційних послуг і тенденції розвитку ІТ-ринку. Світовий ринок інформаційних технологій характеризується високим рівнем конкуренції, що спонукає ІТ-компанії, які функціонують на цьому ринку, використовувати всі доступні маркетингові засоби для того, щоб протистояти конкуренції, яка постійно зростає. У контексті діяльності на світовому ринку інформаційних технологій ключове значення має ефективна маркетингова комунікаційна діяльність, яка є запорукою забезпечення конкурентоспроможності ІТ-компанії для успішного функціонування на цьому висококонкурентному ринку. Зазначено, що ІТ-ринок є одним із елементів формування сучасного високотехнологічного ринку в Україні. У широкому розумінні ІТ охоплює всі сфери передачі, зберігання та сприйняття інформації. У цьому ІТ часто асоціюють саме з комп'ютерними технологіями, і це не випадково: поява комп'ютерів вивела ІТ на новий рівень. При цьому основою ІТ є технології обробки, зберігання та сприйняття інформації. Визначено основні тенденції розвитку ІТ-ринку до яких належать: компетентність (Україна має висококваліфікованих фахівців у галузі програмування, тестування ПЗ, аналізу даних та інших суміжних сфер); конкурентність (українські ІТ-компанії надають якісні послуги за більш прийнятними цінами порівняно з розвиненими країнами Заходу); швидкість розвитку (ІТ-індустрія в Україні швидко розвивається та зростає, що дає можливість бути на шляху до технологічного лідерства); наявність стартап-екосистеми (Україна має активну стартап-екосистему, що сприяє створенню та розвитку молодих технологічних компаній); географічне положення (Україна знаходиться в зручному географічному положенні для співпраці з Європою та США, що дозволяє легко входити на світовий ринок). Зроблено висновок, що одним із ключових факторів для досягнення успіху є забезпечення сприятливого бізнес-клімату в Україні, що залежить від урядової політики, законодавства та інфраструктури.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)391-96 + У539

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського