РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000822701<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Пявка Є. В. 
Проектування мобільних додатків : навч. посіб. до лаб. занять / Є. В. Пявка; "Харківський авіаційний інститут", національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського. - Харків : ХАІ, 2021. - 55 c. - Бібліогр.: с. 54 - укp.

Викладено теоретичні відомості, а також наведено рекомендації щодо виконання лабораторних занять із дисципліни «Проектування мобільних додатків». Сформульовано загальні завдання та рекомендації щодо їх виконання, а також наведено варіанти індивідуальних завдань та приклади їх виконання. Наведено тестові завдання для самоконтролю. Смартфони та інші мобільні пристрої стали не тільки частиною нашого повсякденного життя, а й повноцінним продовженням нас. За допомогою мобільних телефонів можна не тільки спілкуватися один з одним, але й замовляти товари в магазинах, купувати квитки, бронювати житло, викликати таксі, використовувати їх як навігатори, фото- і відеокамери, читалки, онлайн-банки і просто як спосіб розважитися і скоротати час. Таким чином, процес розроблення мобільних додатків стає актуальним напрямом в ІТ-індустрії. Сучасні компанії, такі як Google, Apple, Microsoft та інші, розробили мобільні платформи, що містять мобільні операційні системи й засоби розроблення додатків для них. До поняття розроблення мобільних додатків для смартфонів, планшетів та інших мобільних пристроїв входить написання програмного коду з метою створення програм, які будуть працювати на певних мобільних платформах. Метою вивчення дисципліни «Проектування мобільних додатків» є здобуття знань щодо побудови і принципу дії базового пристрою популярних мобільних платформ і можливостей, які надає ця платформа для розроблення мобільних систем, а також набуття практичних навичок щодо створення користувацьких інтерфейсів, сервісів та щодо використання апаратних сенсорів і стандартних сховищ інформації. Вивчення дисципліни базується на знаннях і навичках, набутих студентами під час вивчення таких базових і спеціальних дисциплін, як вища математика, алгоритмізація та програмування, об’єктно-орієнтоване програмування, бази даних у системах управління, методи і засоби отримання та оброблення інформації. Унаслідок вивчення навчальної дисципліни студент повинен: - знати основні компоненти архітектури мобільних платформ; основні прийоми розроблення програм для мобільних пристроїв; будову й архітектуру операційної системи Android', структуру й життєвий цикл мобільних додатків; перелік інструментів для програмування та основи проектування мобільних додатків; принципи побудови та проектування користувацького інтерфейсу; операції, які виконуються під час роботи з файлами, базами даних, а також під час користувацьких налаштувань; -уміти інсталювати програмне забезпечення для мобільних пристроїв, використовувати й застосовувати на практиці здобуті знання щодо проектування і створення мобільних додатків на сучасному рівні, програмувати і проводити ефективне тестування програм та додатків для мобільних пристроїв; -мати уявлення про сучасні інформаційні технології та програмне забезпечення для розроблення мобільних додатків, а також про сучасні тенденції розвитку апаратних різноманітних мобільних платформ.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-018.41 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА864661 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського