РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000821252<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Адаптивна роль плакату в контексті розвитку сучасного мистецтва : монографія / О. В. Колосніченко, Н. В. Остапенко, К. Л. Пашкевич, О. В. Мазніченко, О. В. Єжова, Н. В. Скляренко, Н. В. Чупріна, Д. Ю. Косенко, Т. В. Луцкер, Т. В. Струмінська, А. М. Осадча, Є. П. Гула, М. В. Колосніченко; ред.: М. В. Колосніченко; Київський національний університет технологій та дизайну. - Київ : КНУТД, 2023. - 219 c. - (Серія монографій факультету дизайну / Київський національний університет технологій та дизайну). - Бібліогр.: с. 208-215 - укp.

Узагальнено теоретичний матеріал, а також прикладні науково-дослідні розробки авторів щодо графічного дизайну на основі сучасних наукових методів. Зазначено, що візуальна комунікація здійснює різний вплив на оцінку, думки і поведінку людей, що досягається систематичним поширенням різноманітних друкованих і цифрових повідомлень за допомогою засобів масової інформації, кіно, телебачення, соціальних мереж. Зауважено, що сучасне мистецтвознавство не надає чітко виробленої та уніфікованої термінології і класифікації плаката, що створює довільне трактування визначень, які часто є суперечливими. Досліджено плакатний жанр як один з різновидів графічного мистецтва, як один з найдієвіших засобів візуальної комунікації, як врешті решт мистецького феномену, що бурхливо розвивався наприкінці XIX - початку XX сторіччя в Європі та Америці та є актуальними. Основна задача плакату - донести потрібну інформацію про продукт, послугу, подію. Сучасні дизайнери рекомендують дотримуватись рекомендацій візуального сприйняття при розміщенні тексту на плакаті. Дизайн плакату зазвичай спрямований на привернення уваги і зацікавлення потенційного покупця.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ156.63(0)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА863727 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського