РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000819260<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Проблеми та перспективи забезпечення макроекономічної стабільності : монографія / С. В. Лєонов, М. М. Бричко, Л. С. Захаркіна, В. В. Боженко, О. Ю. Чигрин, Я. М. Кривич, М. Г. Мінченко, М. С. Уткіна, В. І. Вороненко, П. В. Гриценко, В. Є. Літовцева, А. Д. Кільдей, К. В. Шевченко, Д. С. Геніна, Я. Ю. Тарасенко, І. В. Пономаренко, О. В. Григораш, О. Ю. Дудчик, Т. В. Сальникова, Н. С. Педченко, О. М. Кудацький, А. О. Мартинченко, О. В. Лозова, О. П. Заруцька, М. Р. Ваврін, Т. Г. Затонацька, В. А. Омельяненко; ред.: С. В. Лєонов, М. М. Бричко; Сумський державний університет. - Суми : Сум. деж. ун-т, 2022. - 210 c. - Бібліогр.: с. 189-210 - укp.

Розглянуто концептуальні підходи до аналізу основних відмінностей традиційних і децентралізованих фінансів. Проаналізовано потенційні загрози та переваги, пов’язані з функціонуванням ринку криптовалюти в контексті фінансової безпеки держави, покращання фінансової інклюзії, мінімізації вартості закордонних трансферів і корупції. За допомогою застосування методу структурно-функціональних груп банків (СФГБ), що грунтується на використанні самоорганізаційних карт Кохонена, проведено порівняння основних характеристик банківської системи станом на 1 січня та 1 серпня 2022 р. Це дозволило ідентифікувати макроекономічні виклики для стабільності банківської системи та необхідність швидкого розширення державної підтримки кредитних продуктів. Визначено, що ризик-орієнтований підхід є центральним елементом ефективної реалізації та імплементації фінансового моніторингу з метою підвищення рівнів безпеки, зокрема фінансово-економічної. Обґрунтовано, що запровадження концепції економіки замкненого циклу у стратегію відновлення економіки України дозволить швидко аплікувати європейські стандарти щодо екологічних і виробничих норм, сприяючи сталому економічному розвитку країни. Емпірично встановлено, що туристична галузь має значний потенціал у формуванні ВВП та посилення конкурентних позицій України на світовому ринку. Розкрито особливу роль цифровізації та транспарентності для стабілізації національної економіки, а також розвитку взаємодії держави і бізнесу. Запропоновано комплексний підхід до розгляду маркетингу альтернативних джерел енергії, що передбачає всебічне вивчення ринку, попиту та потреб споживачів. Визначено чинники макроекономічної стабільності, що мають слабоформалізовану природу та обумовлені дією афективних, вольових і когнітивних чинників поведінки економічних агентів. Обгрунтовано концептуальні засади багатокомпонентного аналізу емоційного інтелекту та його роль в ухваленні рішень економічними агентами в умовах дестабілізації макроекономічного середовища.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.4 + У9(4УКР)0-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА863006 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського