РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000818197<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Єрмаченко В. Є. 
Особливості формування та розвитку дестинацій у діловому туризмі / В. Є. Єрмаченко, Ю. В. Згурська // Економіка і регіон. - 2022. - № 4. - С. 95-103. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Діловий туризм є найбільш перспективною сферою туристичної діяльності, але водночас він суттєво залежить від впливу зовнішніх та внутрішніх факторів. Стан ділового туризму у країні може слугувати орієнтиром у загальних тенденціях та перспективах розвитку бізнес-середовища. На сьогодні в Україні тимчасово повністю призупинено надання більшості популярних видів туристичних послуг, проте спостерігається зростання зацікавленості з боку іноземних інвесторів у діловому та дипломатичному туризмі. Мета статті - аналіз останніх до- та післякризових тенденцій функціонування світової галузі ділового туризму, з визначенням умов відновлення національного ринку бізнес-подорожей. Об'єкт дослідження - особливості функціонування галузі ділового туризму у кризовий та посткризовий період, предмет - забезпечення розвитку дестинацій у сфері бізнес-подорожей. Актуальність дослідження зумовлена необхідністю теоретичного обгрунтування стратегій та перспектив відновлення національної економіки після стагнації 2020 - 2023 років. Поставлено проблему аналізу категоріального апарату та особливостей міждисциплінарних досліджень сфери ділового туризму у динаміці, із акцентуванням рушійних змін на глобальному та національних ринках; вирішено такі завдання: проведено порівняльний аналіз статистичних показників сектору міжнародних подорожей у до- та постковідний період; визначено відмінності у чинниках інтенсифікації ділового та інших видів туризму; роз'яснено поняття дестинації з огляду на потреби стратегічного планування співробітництва у сфері міжгалузевого співробітництва; запропоновано періодизацію категорій ділового туризму в залежності від стану життєвого циклу дестинації; наведено умови відновлення ділових подорожей та вимоги сучасних споживачів корпоративного сегменту. Перспективами подальших досліджень є вивчення прикладів країн світу із різним рівнем розвитку із подолання кризових тенденцій за рахунок залучення інвестицій ділового сектору з подальшим використанням цього досвіду в умовах відновлення туристичної інфраструктури України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У542.435

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24790 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського