РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000817323<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Сокур М. І. 
Випробування технології комбінованого подрібнення на Інгулецькому ГЗК / М. І. Сокур, В. С. Білецький // Гірн. вісн. : наук.-техн. зб.. - 2022. - Вип. 110. - С. 98-101. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - удосконалення конструкції і схемних рішень комбінованого подрібнення магнетитових руд в умовах Інгулецького ГЗК. Уведення в науковий обіг результатів промислового випробування в умовах Інгулецького ГЗК нової технології комбінованого подрібнення магнетитової руди. Промислове випробовування модернізованої технологічної схеми і устаткування секції No 18 Інгулецького ГЗК, зокрема: підвищена установлена потужність електродвигунів з 1600 до 2000 кВт (для можливості довантаження куль у млин) реконструйовані головні приводи двох млинів ММС - 7000 x 2300; розроблені, виготовлені і встановлені на млинах ММС - 7000 x 2300 класифікуючі бутари поворотного типу з регульованим виводом гальки; млини ММС - 7000 x 2300 оснащені новою конструкцією футеровки, що дозволило довантажувати у млин кулі; на млинах ММС - 7000 x 2300 встановлені розвантажувальні грати з щілиновидними отворами шириною 15 мм, розташованими в периферійній частині; на II і III стадії подрібнення використані нові універсальні млини МШЦ - 4000 x 7500; у II прийомі знешламлювання застосований дешламатор МД - 9; на млинах ММС - 7000 x 2300 для проведення випробувань використані барабани з литими торцевими стінками. В умовах Інгулецького ГЗК виконане промислове випробування нової технології комбінованого подрібнення магнетитової руди. Застосування нової комбінованої технології подрібнення підвищує продуктивність секції на 30,6 т/год. Масова частка заліза в концентраті склала 62,8 %, що на 0,3 % більше, ніж в раніше випробуваній комбінованій технології подрібнення. Суть технології полягає в додаванні фіксованої кількості металевих куль у млини самоподрібнення ММС - 7000 x 2300 (I стадія подрібнення). Це забезпечило комбінований механізм руйнування грудок рудної сировини - як помельними тілами, так і крупними шматками руди. На II і III стадії подрібнення застосовуються кульові млини.



Шифр НБУВ: Ж60802 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського