РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000814748<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Федік Л. Ю. 
Аналіз навігаційних систем автомобілів як систем автоматизації / Л. Ю. Федік, І. С. Кондіус, Р. Я. Грудецький, Н. Т. Зубовецька // Міжнар. наук.-техн. журн. Проблеми керування та інформатики. - 2022. - № 4. - С. 116-125. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Зазначено, що в наш час автомобільні навігатори набули широкої популярності, а також викладено особливості застосування глобальних навігаційних супутникових систем як одних із найкращих для функціонування таких навігаторів. Описано історію першої супутникової навігаційної системи - Transit. Проаналізовано принципи роботи, основні особливості, недоліки, місця розташування та сумісність таких існуючих глобальних навігаційних супутникових систем, як NAVSTAR-GPS, ГЛОНАСС, Galileо, Beidou, QZSS (Michibiki) та NavIC. Зазначено, що найкращі показники роботи пристроїв отримано у разі застосування глобальних навігаційних систем ГЛОНАСС і GPS. Наведено порівняльні характеристики існуючих типів навігаційних систем автомобілів, зокрема штатних та автономних, і навігаційного програмного забезпечення портативних комп'ютерів і систем. Описано особливості роботи та живлення найчастіше застосовуваної штатної навігаційної системи автомобіля. Висвітлено принцип роботи та будову стандартного автомобільного GPS-навігатора як одного з найкращих. Зазначено також, що серед користувачів найпопулярнішими навігаційними системами вважаються портативний комп'ютер і звичайний смартфон із встановленими навігаційними програмами, докладними актуальними мапами та покроковими інструкціями, на відміну від вбудованих систем. Викладено принцип дії всіх марок автомобільних навігаторів. Увагу приділено оцінці переваг і недоліків популярних марок штатних навігаційних систем автомобілів, таких як Garmin, TomTom і Magellan. За результатами проведеного дослідження наведено особливості платних і безкоштовних програм автомобільних навігаторів, які набули популярності серед водіїв автомобілів: Яндекс Навігатор, iGo Primo, TomTom, Waze, Google карти, Автоспутник, OsmAnd, 2ГИС і Sygic Car.


Індекс рубрикатора НБУВ: О375

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26990 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського