РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000813292<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Petrovska S. 
XPS investigation of indium-saving indium-tin oxide (ITO) thin films / S. Petrovska, B. Ilkiv, O. Khyzhun, M. Ohtsuka, R. Sergiienko, L. Voisin, T. Nakamura // Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології : зб. наук. пр.. - 2022. - 20, вип. 2. - С. 305-320. - Бібліогр.: 26 назв. - англ.

Тонкі плівки оксиду індію-стануму (ITO) з пониженим до 50 % мас. змістом оксиду індію вирощували шляхом розпорошення мішені IТО постійним струмом (DC) у змішаній атмосфері аргону та кисню на скляні підкладинки, попередньо нагріті до 523 К. Плівки, що демонстрували найкращі електричні характеристики, згодом термічно обробляли на повітрі за температур у 523 та 623 К протягом 60 хв. Для характеризації зразків використовували рентгенівську фотоелектронну спектроскопію (РФС) і рентгенівську емісійну спектроскопію (РЕС). Вивчено й обговорено вплив витрати кисню, вмісту Sn та температури термооброблення на електронні властивості. Міряння за допомогою РФС показали, що індій знаходиться в зарядовому стані In<^>3+, а станум - лише в стані Sn<^>4+ в тонких плівках ITО, розпорошених за різних умов і термічно оброблених за різних температур. Тонка плівка IТО з пониженим вмістом індію, що розпорошувалася за швидкості потоку кисню у 0,5 см<^>3/хв. і продемонструвала найвищу провідність серед свіжонанесених тонких плівок, показала найвищу відносну інтенсивність піку OII. Густина електронних станів зростала, коли переходили від плівки з пониженим вмістом індію до типової тонкої плівки ITО.


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.033-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72631 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського