РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000813215<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

Холявкіна Т. В. 
Створення веб-форуму при використанні сучасних технологій веб-розробки / Т. В. Холявкіна, Я. О. Резаєв, О. О. Харченко // Проблеми інформатизації та упр. : зб. наук. пр.. - 2020. - Вип. 64. - С. 69-76. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Потреба у комунікації є однією з базових потреб людини, вона формується з прагнення людей до спільноти і співробітництва. Потреба у спілкуванні виступає однією з форм прояву соціальної сутності людини. Інтернет-форуми як один з засобів комунікації XXI ст. задовольняють одну з базових категорій потреб споживачів. Під поняттям Інтернет-форум розуміють сайт для дискусій, де люди можуть вести розмови у формі розміщених повідомлень. Форуми можуть бути присвячені програмному забезпеченню, автомобілям, футбольній команді тощо. Textboard - це простий вид веб-форуму, який не потребує реєстрації. Textboard були винайдені в Японії, але вони залишаються відносно невідомими поза нею на відміну від Imageboard, який дозволяє розміщення зображень, часто поряд із відповідним текстом та обговоренням та набув значної популярності в усьому світі. Стаття охоплює поняття веб-форуму, Textboard, Imageboard. Розглянуто конкретний приклад реалізації веб-форуму з використанням веб-фреймворку Laravel та мови програмування PHP. Надано опис архітектури сервісу та пояснення деталей реалізації. Отриманий продукт є гнучким, легко масштабованим та може бути адаптований відповідно до нової концепції.



Шифр НБУВ: Ж71869 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"

Бойчак М. П. 
Гостра променева хвороба. Внесок українських вчених : монографія / М. П. Бойчак; Українська військово-медична академія. - Київ : Коляда О. П., 2023. - 512 c. - Бібліогр.: с. 462-511 - укp.

Наведено відомості щодо радіобіологічних досліджень, які проводились у багатьох науково-дослідних установах, медичних інститутах України у другій половині XX ст. і були присвячені різним аспектам гострої променевої хвороби (питанням патогенезу, клініки, діагностики, лікування і профілактики), як в експерименті, так і в клініці (Чорнобильська катастрофа). Окремо висвітлено життя та діяльність відомих українських вчених та вчених українського походження у цій області. Викладенню основного матеріалу передують короткі історичні дані щодо ядерних катастроф у світі та СРСР, перші кроки радіаційних досліджень в Україні. У широкому розумінні слова, «радіаційна медицина» сьогодні включає всі проблеми радіаційних уражень людини. Вивченням питань патогенезу радіаційних уражень займається радіобіологія, а патогенез таких уражень людини - клінічна радіобіологія. Окремо виділилась також клінічна генетика. Проблеми профілактики радіаційних уражень розглянуто в радіаційній гігієні та у рамках більш загальної дисципліни - медицини праці. Варто відмітити, що сьогодні виділилися такі наукові напрями як радіаційна фармакологія, радіаційна екологія тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р368.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА860958 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського