РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000811974<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Горєлишев С. А. 
Метод розрахунку бістатичної ефективної поверхні розсіювання комбінованого об'єкта / С. А. Горєлишев // Зб. наук. пр. Харків. ун-ту Повітр. сил. - 2022. - Вип. 2. - С. 29-35. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

За сучасних умов поява нових засобів нападу, розвідки та способів диверсійної діяльності висувають особливі вимоги до технічних засобів виявлення на "далеких" відстанях та у будь-яких погодних умовах. В якості таких технічних засобів можливо використовувати технічні засоби, які побудовані за принципом напівактивної бістатичної радіолокації з зовнішнім джерелом підсвічування. Більшість об'єктів локації є комбінованими об'єктами. Ці об'єкті містять металеві і діелектричні елементи конструкції, розміри яких порівняні із довжинами хвиль, відповідними метровому і дециметровому діапазонам. Ефективна поверхня розсіювання (ЕПР) такого об'єкту складається з розсіяних електромагнітних полів (ЕМП) окремих металевих і діелектричних елементів та їх електромагнітної взаємодії, що значно ускладнює вирішення даної задачі. Для цього розроблений метод розрахунку бістатичної ЕПР комбінованих об'єктів складної форми у полі підсвічування телевізійної і стільникової мереж. ЕМП, яке розсіяне комбінованим об'єктом, розраховується як когерентна сума полів з урахуванням їх фази, розсіяних його металевими і діелектричними елементами. Для знаходження щільності струму та напруженості магнітного поля використано метод інтегральних рівнянь (ІР). Отримані, проаналізовані діаграми розсіювання комбінованого об'єкта (особи-порушника у засобах індивідуального бронезахисту (ЗІБ)) при різних умовах опромінення і прийому та частотах підсвічування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц571.432

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70455 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського