РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000809438<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Маврін О. О. 
Становлення та особливості розвитку теорії і методики археографії в УРСР (1940-ві – 1980-ті роки) : автореф. дис. ... д-ра іст. наук : 07.00.06 / О. О. Маврін; Національна академія наук України, Інститут історії України. - Київ, 2019. - 40 c. - укp.

Історія української археографії займає особливе місце серед напрямів археографічної діяльності, оскільки є не лише окремою темою дослідження, але й дослідницьким методом, а в деяких визначеннях археографії - складовою частиною її предмета. Теорія і методика радянської археографії пройшли тривалий шлях становлення. Українська радянська археографія розвивалася в контексті загальносоюзної. Це означало, що вироблені загальносоюзними археографічними центрами засади теорії і методики були орієнтиром для українських учених. Більшість зусиль в царині методології було спрямовано на розвиток закладених у загальносоюзних центрах археографічних положень. Розгляд трансформаційних процесів у теорії і методиці української радянської археографії упродовж 1940-х - 1980-х років дає більш об'єктивне бачення розвитку цієї науки, можливості виділити її особливості.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т212.1(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА439436 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського