РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000807223<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Дрожжин О. Л. 
Організація роботи суден-контейнеровозів на фідерних лініях : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.22.01 / О. Л. Дрожжин; Одеський національний морський університет. - Одеса, 2019. - 22 c. - укp.

Висвітлено питання організації роботи суден-контейнеровозів з метою забезпечення їх ефективної експлуатації на фідерних лініях шляхом розробки та впровадження відповідних теоретичних положень і практичних рекомендацій з організації їх роботи. Проведено аналіз стану теорії та практики роботи суден-контейнеровозів на лініях. Виявлено основні тенденції і особливості роботи суден-контейнеровозів на фідерних лініях, встановлено основні групи товарів і географія, які складають вантажну базу світових контейнеропотоків. Проаналізовано основні наукові роботи стосовно контейнерних перевезень на фідерних лініях і зазначено коло невирішених задач. Встановлено місце та роль фідерних ліній в системі міжнародного судноплавства. Підтверджено, що попит в морському перевезенні окремих регіонів значною мірою забезпечується фідерним сполученням чи неможливий без нього. Ідентифіковано та розподілено завдання фідерної судноплавної лінії, які межують між собою початком введення флоту в експлуатацію. Доведено, що завдання фідерної лінії залежать від кількості та форми кооперації організаторів фідерної лінії. Обґрунтовано неправомірність поширеного застосування терміну "фідерне судно" в сенсі будь-яких ознак окрім як організаційних. Структуровано етапи та зміст рішень щодо створення та функціонування лінійного фідерного сервісу, що знайшло відображення у концептуальній моделі. Розроблено теоретичні та методичні положення з обґрунтування рішень щодо організації системи фідерних ліній, що обслуговуються суднами-контейнеровозами. Встановлено та структуровано взаємозв'язок зовнішнього середовища (контейнеропотоки глобальних контейнерних перевізників) і системи (множини фідерних регіонів). Структуризацію здійснено на двох ієрархічних рівнях: перший – рівень контейнеропотоків і портів; другий - рівень суден. Формалізовано на рівні параметрів узгодження даних рівнів: контейнеромісткість флоту, обсяги контейнеропотоків і їх розподіл за портами. Розроблено математичну модель, що є формалізованим представленням функціонування системи та зовнішнього середовища, яка враховує специфіку ієрархічності, а також інші її властивості рівнів за погодженням параметрів, характер і специфіку перевезень вантажів контейнерами. Розроблено математичну модель обґрунтування руху суден-контейнеровозів (субститутів) на фідерній лінії на рівні організації з врахуванням задачі репозиції порожніх контейнерів.


Індекс рубрикатора НБУВ: О484.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА438310 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського